PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل در پینگ بسیار بالا (2000 میلی ثانیه)

shafiei7
March 4th, 2010, 11:51
با سلام
یکی از سرورهایم در دیتاسنتر گیگا با رم 12 گیگابایت و سی پی یو core i7 دچار مشکل شده است و سرور لود زیر ده صدم درصد است که خیلی خوبه ولی چند روزی هست که پینگ سرور شده بین 2000 الی 2500 میلی ثانیه که نمیدونم چرا اینقدر سرعت اومده پایین زمانی که کل سرور رو ریست میکنم پینگ درست میشه ولی دوباره چند ساعت بعد همین طوری میشه سرورهای دیگه ای که در دیتاسنتر گیگا دارم این مشکل رو ندارند و فقط همین سرور این مشکل رو داره.
تعداد پنج وی پی اس روی سرور قرار داره و حدود 250 وب سایت که البته بعید میدونم از تعداد سایتها و وی پی اس ها باشه چون زمانی که پینگ و سرعت سایتها بسیار پایین است سرور لود که نگاه میکنم زیر ده صدم درصد است که قابل قبول است.

به نظر شما مشکل از چیست؟

alborzhost
March 4th, 2010, 11:53
ip تون رو بدید ما هم چک کنیم

shafiei7
March 4th, 2010, 11:59
الان ریست کردم سرعت پینگ خوب شد ولی مجددا این طوری میشه بعد چند ساعت: 91.205.173.117

alborzhost
March 4th, 2010, 12:05
احتمال داره یکی از VPS هاتون زیر DDOs باشه و پینگ سرور رو بالا ببره

shafiei7
March 4th, 2010, 12:22
احتمال داره یکی از vps هاتون زیر ddos باشه و پینگ سرور رو بالا ببره

سلام
من برای هر وی پی اس یک قدرتی تعیین کردم اینطوری باید فقط همون وی پی اس سرعتش کم بشه دیگه مگر اینطور نیست؟

alborzhost
March 4th, 2010, 12:28
مشکل رو به دیتا سنتر گذارش دادین؟

shafiei7
March 4th, 2010, 14:33
مشکل رو به دیتا سنتر گذارش دادین؟

بله به دیتاسنتر گفتم ولی پاسخ درستی نگرفتم هنوز؛ سایر سرورهایی که دارم از این دیتاسنتر مشکلی ندارن فقط همین یکی اینطور شده