PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : روش دور زدن منع دانلود برای ip های غیر ایرانی برای سرور مجازی

mig_mig
July 17th, 2013, 01:48
بیشتر سایتای فیلم و سریال دانلود فایل هاشونو واسه آی پی های غیر ایرانی ممنوع کردن و من الان شدیدا به راهی نیازمندم که بشه از این ترفندی که جدیدا مد شده رد شم و فایل هارو از سرورشون رو سرورمون با اسپید بالا دانلود کنم.
آیا راهی هست که بشه بدون مشکل فایل هارو با سرعت بالا روی سرورم دانلود کنم ؟

bepad
July 17th, 2013, 01:51
سلام

راهای زیادی وجود داره یک سرور مجازی ویندوز یا لینوکس ایران تهیه کنید از طریق شبکه خصوصی در ریموتتون به اون وصل بشید اکنون ای پی شما ایران خواهد شد.

موفق باشید

mig_mig
July 17th, 2013, 02:13
سلام

راهای زیادی وجود داره یک سرور مجازی ویندوز یا لینوکس ایران تهیه کنید از طریق شبکه خصوصی در ریموتتون به اون وصل بشید اکنون ای پی شما ایران خواهد شد.

موفق باشید

سرعت دانلود در سرور های مجازی ایران چجوریاس؟
مثلا الان اگه از سایتتون پلن 1 رو خریداری کنم سرعت دانلود به چند میرسه؟

bepad
July 17th, 2013, 02:17
سلام

در اینجا بنده نمیتونم افر بدم خدمت شما و پست قبلی هم برای جذب نبود
مورد دوم برای اینکار ریموت مستقیم دانلود را ایران قرار ندهید سرعت دانلود در ایران بسیار پایین است از سایت های خارجی اما از سرور های ایران دانلود سرور ایران مناسب است اما همان راه را انجام دهید.

موفق باشید

mig_mig
July 17th, 2013, 03:05
سلام

در اینجا بنده نمیتونم افر بدم خدمت شما و پست قبلی هم برای جذب نبود
مورد دوم برای اینکار ریموت مستقیم دانلود را ایران قرار ندهید سرعت دانلود در ایران بسیار پایین است از سایت های خارجی اما از سرور های ایران دانلود سرور ایران مناسب است اما همان راه را انجام دهید.

موفق باشید

متوجه منظورتون نشدم اگه میشه یکم واضح تر توضیح بدید...

bepad
July 17th, 2013, 03:07
بهتر است ریموت خارج داشته باشید و یک شبکه خصوصی از ایران بهش وصل کنید حتی این شبکه خصوصی اگر کمی حرفه ای باشید میشود همان adsl خودتان باشد البته از روش vpsiran استفاده کنید اسانتر است

mahdi-sport
July 18th, 2013, 08:40
روش سرور مجازی ایران رو کلا بی خیال بشید ... البته اگه میخاید روش دانلود انجام بدید بعد روی سرور اصلی خودتون منتقل کنید ... !!!
چون هزینه ی اون مخصوصا پهنای باند اون خیلی زیاد میشه جدا از پایین بودن سرعت... !!!
دنبال یک روش باید باشید که تو سرور اصلی به چیزی متصل بشید که ip ایرانی بدست بیارید ... یچی مثل *** ایرانی ... !
حالا اینکه راه اندازیش چجوریاست دوستان حرفه ای تر باید کمک کنن... !!
شاد باشید .

hpnn.wm
July 18th, 2013, 09:43
روش سرور مجازی ایران رو کلا بی خیال بشید ... البته اگه میخاید روش دانلود انجام بدید بعد روی سرور اصلی خودتون منتقل کنید ... !!!
چون هزینه ی اون مخصوصا پهنای باند اون خیلی زیاد میشه جدا از پایین بودن سرعت... !!!
دنبال یک روش باید باشید که تو سرور اصلی به چیزی متصل بشید که ip ایرانی بدست بیارید ... یچی مثل *** ایرانی ... !
حالا اینکه راه اندازیش چجوریاست دوستان حرفه ای تر باید کمک کنن... !!
شاد باشید .

ببخشید ولی واسه همون *** ایرانی که شما گفتید ترافیک بازم از سرور ایرانی مصرف می شه

mahdi-sport
July 18th, 2013, 10:21
ببخشید ولی واسه همون *** ایرانی که شما گفتید ترافیک بازم از سرور ایرانی مصرف می شه
درسته :53: حواسم به هدف استفاده ی کاربر نیود... !

rsl
July 18th, 2013, 11:06
نرم افزار Platinum Hide IP رو روی سرورمجازی ویندوزت نصب کن ، (قدیما که ایران داشت الان رو نمیدونم) خوب الان آیپیت رو میتونی به هر کشوری تعقیر بدی البته این تعقیر آیپی فقط روی browser و IDM هست و بدرد کار شما میخوره .

mig_mig
July 18th, 2013, 17:29
نرم افزار Platinum Hide IP رو روی سرورمجازی ویندوزت نصب کن ، (قدیما که ایران داشت الان رو نمیدونم) خوب الان آیپیت رو میتونی به هر کشوری تعقیر بدی البته این تعقیر آیپی فقط روی browser و IDM هست و بدرد کار شما میخوره .

این برنامه مشکل امنیتی ایجاد نمیکنه ؟ خودتون استفاده کردید؟

mig_mig
July 19th, 2013, 04:08
بالااااااا

rsl
July 19th, 2013, 11:13
بالااااااا
آپ کردن داره ؟
راه حل رو گفتم ، شما میتونید خودتون تستش کنید ، همیشه هم قرار نیست ران باشه که میگید مشکل امنیتی ، این نرم افزار اصلا واسه سرور طراحی نشده .
خودم هم حتما استفاده کردم که میگم قبلا ایران تو لیستش بود الان رو نمیدونم .

mig_mig
July 19th, 2013, 18:00
آپ کردن داره ؟
راه حل رو گفتم ، شما میتونید خودتون تستش کنید ، همیشه هم قرار نیست ران باشه که میگید مشکل امنیتی ، این نرم افزار اصلا واسه سرور طراحی نشده .
خودم هم حتما استفاده کردم که میگم قبلا ایران تو لیستش بود الان رو نمیدونم .

رو سرور کار نمیکنه
راه دیگه ای وجود نداره؟

salat_1364
November 1st, 2013, 15:56
میشه آی پی سروری که ازش دانلود میکنیم و خارجیه تبدیل بشه به آی پی ایران که با سرعت بالا بتونیم ازش دانلود کنیم.
راهی هست؟

hamedt6xw
March 23rd, 2015, 04:26
لطف یکی از دوستان بهم اموزش بده که چطور میتونم از سایت هایی که فقط از ایران میشه دانلود کرد از سرور مجازی هم دانلود کرد با سپاس