PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اموزش ثبت دامنه با پسوند دلخواه؟؟

storm_saeed
July 15th, 2013, 20:13
درود
دوستان مثلا من اگه بخوام یه سایت به شکل myname.go یا دامنه هایی به این شکل که پسوندش یه چیزی که دوس دارم باشه چطور امکان پذیره من بعضی از سایت های ایرانی رو دیدم پسوندشون یه چیز دیگش؟
سپاس

MOHAMMAD MOHSEN
July 15th, 2013, 20:19
نظارت بر پسوندهای اینترنتی بر عهده موسسه icann هست. اول باید پسوندها توسط این موسسه تصویب بشه. اینطور نیست که دامین با هر پسوندی قابل ثبت باشه. اول باید پسوند مورد نظر شما قابل ثبت هست یا خیر بعد بگردین دنبال ثبت کنندش

ilight
July 15th, 2013, 21:18
فکر می کنم دوستمون منظورشون tld های کشور های دیگه هست ، مثل .me یا ac , fm , ec و ....

redbull
July 15th, 2013, 23:15
فکر کنم منظور ایشون ساب دامین باشه :d یک سایت ایرانی بدید که اینجوری باشه :)

storm_saeed
July 16th, 2013, 00:36
نه مثلا قبلنا یه سایت ایرانی بود الان فکر نکنم باشه cro.codi.li یه همچین مدلی بود یا مثلا goo.gl منظورم اینه

saeed.spore
July 16th, 2013, 00:52
من نزدیک یک ماه درگیر این کار بودم که سرمایه هنگ مفتی می خواد آخرم سودی تی این کار نیست چون یه درصدی باید به خود ایران بدی یا هر کشوری که از نظر اون کشور دامین ثبت میشه
مثلا IR آخرش باید آخر کار رایگان کنی بعد بری سمت وام بعد در مرحله آخر از دور خارج بشیم
:d
اگه خواستی این سرمایه را بدی برو توی اینترنت اختصاصی از مخابرات بخر بفروش سودش بیشتره تا این کار

ilight
July 16th, 2013, 01:07
دوست عزیز شما باید بری تو لیست tld ها ، بعد نسبت به اسمی که می خوای پسوند مناسب رو انتخاب کنی ، بعد که خریدی یک ساب دومین هم بسازی ،
ولی خیلی گرون هست اکثر tld ها و بعضی هاشون هم محدودیت داره واسه خرید و باید حتما ادرس همون کشور رو بدی ، بعضی هم مثل .me مشکل نداره ، من خودم .me دارم و با ساب دومین هم درست کردم i.moeen.me

storm_saeed
July 16th, 2013, 03:26
من نزدیک یک ماه درگیر این کار بودم که سرمایه هنگ مفتی می خواد آخرم سودی تی این کار نیست چون یه درصدی باید به خود ایران بدی یا هر کشوری که از نظر اون کشور دامین ثبت میشه
مثلا IR آخرش باید آخر کار رایگان کنی بعد بری سمت وام بعد در مرحله آخر از دور خارج بشیم
:d
اگه خواستی این سرمایه را بدی برو توی اینترنت اختصاصی از مخابرات بخر بفروش سودش بیشتره تا این کار
مثلا .go رو هم باید اون موسسه تصویب کنه و پولشو بگیره بعد هم به خود ایران پول بدیم؟
یعنی انقد هزینش بالاس که که اینترنت اختصاصی بگیریم به صرفه تره!!!