PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : یک مشکل در قالب سایتم

JATHIYA
July 14th, 2013, 11:38
You could put your verification ID in a comment Or, in its own meta tag Or, as one of your keywords Your content is here. The verification ID will NOT be detected ...
با سلام
این متن بالا در وب سایتم زده نمیدونم چیه و چجوری میتونم بردارم
ادرس سایت مجله اینترنتی مرکز اطلاعات داده ایران مجله اینترنتی مرکز اطلاعات داده ایران Ir Web Center (http://www.irwebcenter.ir)
ممنون میشوم که کمکم کنید

PayamResun.Ir
July 14th, 2013, 12:44
با سلام و خسته نباشید
دوست عزیز مشکل رو خودتون با اضافه کردن کد الکسا ایجاد کردید چون به صورت صحیح و در جای مناسب اون رو وارد نکردید
ابتدا این کدی که وارد قالبتون کردید رو حذف کنید :

<html>
<head>

<!-- 7iONlKFLfp8JC2rQq_1wV-HGgbk -->
You could put your verification ID in a
comment
<meta name="alexaVerifyID" content="7iONlKFLfp8JC2rQq_1wV-HGgbk" />
Or, in its own meta tag
<meta name="keywords"
content="keyword1,keyword2, 7iONlKFLfp8JC2rQq_1wV-HGgbk" />
Or, as one of your keywords
</head>
<body>
Your content is here. The verification ID will NOT be detected if you put it here.
</body>
</html>

و به جای اون این کد که متا تگ الکسای خودتون هست رو در فایل header.php ( در فولدر قالب ) در بین متا تگ های دیگر قرار بدید :

<meta name="alexaVerifyID" content="7iONlKFLfp8JC2rQq_1wV-HGgbk" />

البته من قالبتون رو نگاه کردم یه مشکل دیگر مشابه هم داشت که یه کدی رو خودتون در جای نا مناسب و به صورت غیر صحیح اضافه کرده بودید، این کد رو هم از جایی که اضافه کدید حذف کنید :

<html> <head> <meta name="msvalidate.01" content="1635DCA80B9740CECBA1ED62F494C992" /> </head> <body> page contents </body> </html>

و به جای اون مثل قسمت قبل این کد رو در فایل header.php ( در فولدر قالب ) در بین متا تگ های دیگر قرار بدید :

<meta name="msvalidate.01" content="1635DCA80B9740CECBA1ED62F494C992" />

بهتون پیشنهاد می کنم اگر می خواین قالبتون دچار مشکل نشه دست کاری غیر اصولی انجام ندین...
مشکلی بود در خدمتم...
موفق و پیروز باشید..

GOD
July 14th, 2013, 12:44
اگه در ادرس زیر چیزی هست پاک کنید
wp-content/plugins/extendazon