PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ساخت pbk. بعنوان کانکشن آماده

sshiran
March 3rd, 2010, 10:36
با سلام

من خودم دنبال این آموزشی که میخوام بزارم بودم اما جای پیدا نکردم و در آخر از خود ماکروسافت یافتمش.

اکثرا افرادی که چ ی ز پ ی ا ن میفروشن یک کانکشن آماده به یوزر هاشون میدم که با برنامه Cmak کار میکنن ولی در این روش خیلی راحت میتونید کانکشن آماده رو کپی کنید .

این آموزش اون جوری که خود سایت ماکروسافت زده برای بک آپ گرفتن از کانکشن های هست که میسازید و میخواید بعد از مثلا عوض کردن ویندوز از بین نره .

به مسیر زیر برید :

C:\Documents and Settings\All Users\Application Data\Microsoft\Network\Connections\Pbk

توجه :

* مسیر ، درایوی هست که ویندوزتون در اون نصب شده.
* فایل رو میتونید کپی کنید و به هر کسی که خواستید بدید.
* هر چند تا که کانکشن ایجاد کرده باشید توی Control Panel > Network Conection به همون تعداد توی کادر کشوی گزینه خواهید داشت .
* میتونید روی فایل pbk. راست کلیک کنید و اون رو به صورت متنی باز کنید.

امید وارم به درد دوستانمون بخوره. :">

Aria
March 3rd, 2010, 11:12
سلام.

البته این فایل در واقع Phone Book تعبیه شده برای سرویس ویندوز از طرف شرکت ماکروسافت به حساب میاد.

آموزش شما به زبان خودمونی، کلک مرغابی به این قضیه هست که کاملاً هم صحیح هست ولی روش ساخت این فایل Phone Book رو (با استفاده از CMAK که ذکر شد) از سایت ماکروسافت در لینک زیر میزارم تا برای افرادی که نیاز به یاد گرفتن روش ساخت این فایل دارند کمک بشه:

Providing phone book support: Connection Manager (http://technet.microsoft.com/en-us/library/cc759520%28WS.10%29.aspx)

با تشکر.

TukaNet
March 3rd, 2010, 13:06
ولی این حالت هم یه مشکلی داره ...
یوزرهایی که فوتوشاپ CS3 یا CS4 داشته باشند با باز کردن این فایل مشکل
خواهند داشت چون Pixel Bender هم دقیقا از همین پسوند استفاده می کنه

sshiran
March 3rd, 2010, 18:56
من خودم فتوشاپ cs3 دارم و مشکلی نداشتم تا الان cs4 رو نمیدونم.

packsaft
March 3rd, 2010, 19:27
اصلا نیازی به ابزار خاصی نداره تو قسمت نت ورک کانکشن ، کانکشن هاتون رو بسازین بعد تو all user برین یه فایل آماده ای هست که اونو به هرکی بدین میتونه استفاده کنه

RezaFH
March 3rd, 2010, 19:31
من خودم فتوشاپ cs3 دارم و مشکلی نداشتم تا الان cs4 رو نمیدونم.
منظور babak مجموعه Adobe CS4 و Adobe CS3 هست (نه خود فتوشاپ) که توش Pixel Bender هم هست و وقتی نصب میشه این مشکل پیش میاد

packsaft
March 3rd, 2010, 19:48
منظور babak مجموعه Adobe CS4 و Adobe CS3 هست (نه خود فتوشاپ) که توش Pixel Bender هم هست و وقتی نصب میشه این مشکل پیش میاد

اونم راه داره

TukaNet
March 3rd, 2010, 21:21
راهش اینه که موقع نصب حواستون باشه تیک این پسوند رو بردارید ... یا اینکه بعدا Pixel Bender رو حذف کنید

__coma__
November 9th, 2010, 23:46
نه نیاز نیست چیزی رو حذف کنی . کانکشن رو با این مسیر open with کن

c:/windows/system32/rasphone.exe

REXNET
November 10th, 2010, 00:06
ما که یک فایل txt میسازیم، پسوندش رو تغییر میدیم به PBK بعدش که روش کلیک می کنیم، wizard میاره بالا که تنظیمش کنیم! راحت تر از این میشه؟! :)

amirk
January 29th, 2011, 14:50
سلام
من همچین کانکشنی با text درست کردم یوزر و پسوردم وارد کردم ولی وقتی می خوام کانکت شم ازم Domain می خواد ، اونجا چی باید بنویسم !؟
با برنامه nttacplus هم کار می کنم.

با تشکر

reza115
January 29th, 2011, 20:46
سلام
من همچین کانکشنی با text درست کردم یوزر و پسوردم وارد کردم ولی وقتی می خوام کانکت شم ازم Domain می خواد ، اونجا چی باید بنویسم !؟
با برنامه nttacplus هم کار می کنم.

با تشکر
سلام

با text درست کردین ؟

لطفا بیشتر توضیح بدین

در مورد domain هم یا هیچی نزنید یا آی پی سرور رو وارد کنید

info_dlsong
January 29th, 2011, 22:19
سلام
خیلی راحت هست
یک فایل txt درست کنید
بعد پسوندش رو از txt به pbk تغییر بدید
اجراش کنید یک ok بزنی مراحل ویزارد میاد راحت میتونی کانکشن بسازی

llvll
September 24th, 2011, 14:18
ولی این حالت هم یه مشکلی داره ...
یوزرهایی که فوتوشاپ CS3 یا CS4 داشته باشند با باز کردن این فایل مشکل
خواهند داشت چون Pixel Bender هم دقیقا از همین پسوند استفاده می کنه

دوستان عزیز برای رفع این مشکل می تونید از این فایل رجیستری استفاده کنید

3310

موفق باشید

mohammad021
November 21st, 2011, 22:14
سلام
خیلی راحت هست
یک فایل txt درست کنید
بعد پسوندش رو از txt به pbk تغییر بدید
اجراش کنید یک ok بزنی مراحل ویزارد میاد راحت میتونی کانکشن بسازی

در مورد نحوه ست کردن pptp , sstp , l2tp در کدهای این کانکشن توضیح میتونی بدی ؟ به صورتی که کاربر نیاز نداشته باشه دستی خودش دیگه ست کنه

yasser6431
December 14th, 2011, 14:44
بنده هم همین سوال رو دارم دوستان راهنمایی می فرمایند؟

plastic
December 14th, 2011, 15:20
شاید تاپیک مورد داشته باشه اما این فایل رو دانلود کنید و ای پی رو وارد بکنید در تک تک کانکش...ن ها

da6276
December 14th, 2011, 17:20
بهترین راه اینه که پسوند فایل تکست رو به pbk نغییر بدید و ذخیرش کنید
یه کانکشن درست میشه که خودش ویزارد داره و فقط لازمه تنظیمات سرور رو رووش اعمال کنید و هر تعداد کانکشن (pptp , l2tp ) لازم باشه هم میتونید بسازید