PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : زمان بندی کردن مطالب در وردپرس

JATHIYA
July 13th, 2013, 19:02
با سلام
بچه ها من میخواهم مطالبم رو به یکجا بروزرسانی کنم و بهش تاریخ بدم که آپ بشه یعنی زمان‌بندی‌شده اجرا کنم

1- آیا این روش خوبی هست واسه سایت
2- ایا راهی هست که کاری کنیم که گوگل متوجه نشه که این مطالب زمان بندی شده داره آپ میشه؟

از نظر سئو هم مشکلی پیش میاره یا نه؟

SAJJADSAA
July 13th, 2013, 20:54
نه اصلا مشکلی نیست از خود ورد پرس میتونید ارسال زمانبندی شده بکنید اتفاقا آپدیت منظم به سود سایت هستش

redpayam
July 13th, 2013, 21:07
نه اصلا مشکلی نیست از خود ورد پرس میتونید ارسال زمانبندی شده بکنید اتفاقا آپدیت منظم به سود سایت هستش

میشه بگید کجای وردپرس هست !
یه راهنمایی کن ممنون

JATHIYA
July 13th, 2013, 21:20
اهان خیلی ممنون از آقا SAJJADSAA
اما در جواب اقای redpayam
در وردپرس-- قسمت افزودن نوشته --- کنار صفحه در قسمت انتشار فوری

۲۲ تیر / ۱۳۹۲ در ۲۱:۱۲ ویرایش تاریخ مد نظر خودت رو وارد کن زمان بندی شده

redpayam
July 13th, 2013, 21:35
اهان خیلی ممنون از آقا SAJJADSAA
اما در جواب اقای redpayam
در وردپرس-- قسمت افزودن نوشته --- کنار صفحه در قسمت انتشار فوری

۲۲ تیر / ۱۳۹۲ در ۲۱:۱۲
ویرایش تاریخ مد نظر خودت رو وارد کن زمان بندی شده
ممنون...
یعنی ما میتونیم با این کار پست هامون رو مشخص کنیم که تو چه تاریخ و زمانی انتشار پیدا کنن!!!!؟

omidrezav
July 13th, 2013, 21:40
همونطور که دوستان گفتن خود وردپرس قالبیت زمانبندی پست رو داره که اتفاقا استفاده ازش خیلی هم ساده است. در مورد گوگل هم باید بگم که اصولا تا زمانی که شما مطلب رو منتشر نکنید گوگل از وجودش بی اطلاعه، چون اصولا پست منتشر نشده فقط داخل دیتابیس وجود داره و هیچ ما به ازای خارجی نداره. بعد از این هم که پست رو منتشر می کنید گوگل یا هر موتور جستجوی دیگه ای که باشه مطلب شما رو یه مطلب جدید تلقی می کنه. به بیان بهتر زمانبندی نه تنها اط نظر سئو مشکلی نداره بلکه باعث بهبود وضعیت سایت شما هم خواهد شد.

JATHIYA
July 14th, 2013, 10:10
خیلی ممنون