PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نداشتن اطلاع کافی در یکی از شبعه های بانک (ملت)

SamaN DL
July 13th, 2013, 12:10
درود

بنده در یکی از شعبه های بانک ملت درخواست درگاه اینترنتی دادم و ایشون به ما گفتن فعلا دست رسی نداریم ! و به ما گفتند روز بعد بیایین و روز بعد امدیم که گفتن اطلاع کافی از درخواست شما نداریم و گفتند که فردا باهاشون تماس بگیرم و فکر کنم باز هم همینطور بنده رو .... کنند !

بنده از یکی دوستان سوال پرسیدم چه مدارکی و چه چیزهای برای گرفتن درگاه نیاز هست ! یکی از دوستان گفتن فقط کارت ملی کفایت میکنه ! از دوستان کی درگاه دارند و میدوند چطور باید گرفت رو به بنده توضیح بدن! و بگن که من چطور به کارمند بانک ملت در یگی از شعبه های ان چطور به ان توضیح بدم که درگاه چیست و چطور باید به من بده!

Data3enter
July 13th, 2013, 12:30
درود

بنده در یکی از شعبه های بانک ملت درخواست درگاه اینترنتی دادم و ایشون به ما گفتن فعلا دست رسی نداریم ! و به ما گفتند روز بعد بیایین و روز بعد امدیم که گفتن اطلاع کافی از درخواست شما نداریم و گفتند که فردا باهاشون تماس بگیرم و فکر کنم باز هم همینطور بنده رو .... کنند !

بنده از یکی دوستان سوال پرسیدم چه مدارکی و چه چیزهای برای گرفتن درگاه نیاز هست ! یکی از دوستان گفتن فقط کارت ملی کفایت میکنه ! از دوستان کی درگاه دارند و میدوند چطور باید گرفت رو به بنده توضیح بدن! و بگن که من چطور به کارمند بانک ملت در یگی از شعبه های ان چطور به ان توضیح بدم که درگاه چیست و چطور باید به من بده!

دوست عزیز از طریق سایت behpardakht اطلاعاتتون رو تکمیل و سپس به شعب بانک مراجعه کنید(با فرم تکمیلی)
با احترام

taghi.karimi
July 13th, 2013, 12:38
برای گرفتن درگاه اصلا نباید به بانک مراجعه کنید.
باید برای گرفتن درگاه از به پرداخت اقدام کنید.

SamaN DL
July 13th, 2013, 12:58
دوستان عزیز لطفا ادرس بدید! چطور و چگونه هست

ادرس جایی که باید ثبت نام کنم رو بدید

srsh
July 13th, 2013, 13:03
درود

من یک ماه پیش گرفتم!
از بانک زنگ زدن گفتن مدارک بیار
مدارک کپی کارت ملی+ کپی شناسنامه گرفت
فرستادم پیش یه مسئول دیگه برای استعلام بدهی وام+چک برگشتی
بعد از چند روز که جواب استعلام اومد
مسئول شعبه در سایت بانک جواب استعلام رو اعلام کرد و فرستاد
بعد از چند روز ایمیل از به پرداخت اومد و ادامه مراحل!!
سوالی بود در خدمتیم!

SamaN DL
July 13th, 2013, 13:08
بنده که سر در نیاوردم یکی از دوستان میگه باید اینترنتی پیگیر شد یکی میگه از خوده بانک خلاصه چه کار باید کرد

من مدارک هم داشتم اما کارمند نمیدونست چی کار باید بکنه!

safeith
July 13th, 2013, 13:17
از طریق وب سایت به پرداخت اقدام کنید خیلی راحت در کمتر از ۳ روز می تونید درگاه تست را دریافت کنید
به پرداخت ملت | ارائه دهنده خدمات و راه حلهای پرداخت الکترونیک (http://behpardakht.com/)

srsh
July 13th, 2013, 13:18
از طریق وب سایت به پرداخت اقدام کنید خیلی راحت در کمتر از ۳ روز می تونید درگاه تست را دریافت کنید
به پرداخت ملت | ارائه دهنده خدمات و راه حلهای پرداخت الکترونیک (http://behpardakht.com/)

دوست عزیز
سایت به پرداخت فقط برای ثبت درخواست هست ادامه کار با خود بانک هست!

Data3enter
July 13th, 2013, 13:21
بنده که سر در نیاوردم یکی از دوستان میگه باید اینترنتی پیگیر شد یکی میگه از خوده بانک خلاصه چه کار باید کرد

دوست عزیز اینجاست
به پرداخت ملت | ارائه دهنده خدمات و راه حلهای پرداخت الکترونیک (http://www.behpardakht.com/Acceptor_Request.aspx)

اگه شعب بانکی که شما مراجعه میکنید اطلاعات کافی داشته باشند شما مستقیم به بانک برید سریعتر کارتون راه میفته در غیر اینصورت تمام اطلاعات رو از لینک بالا تکمیل و سپس به بانک مراجعه و واسشون توضیح و درخواست رو بدین تکمیل کنند
با احترام

srsh
July 13th, 2013, 13:21
مراحلی که خود سایت به پرداخت اعلام میکنه باید طی بشه
1-ثبت شده از طریق اينترنت و در انتظار تائيد مسئول شعبه
2-تایید درخواست بوسیله رئیس شعبه
3-رويت درخواست توسط مديريت شعب
4-تایید اعتبارسنجی سایت و ارسال مستندات قرارداد بوسیله شرکت به پرداخت ملت
5-تائید برای اقدام به نصب و راه اندازی بوسیله شرکت به پرداخت ملت
6-تایید نصب و راه اندازی بوسیله شرکت به پرداخت ملت

safeith
July 13th, 2013, 13:23
دوست عزیز
سایت به پرداخت فقط برای ثبت درخواست هست ادامه کار با خود بانک هست!

شاید جدیداْ این شکلی شده دو سال پیش که من تهیه کردم از طریق سایت درخواست دادم و بقیه کارها را هم از طریق ایمیل و تلفن بود

srsh
July 13th, 2013, 13:28
شاید جدیداْ این شکلی شده دو سال پیش که من تهیه کردم از طریق سایت درخواست دادم و بقیه کارها را هم از طریق ایمیل و تلفن بود

من که گفتم یک ماه پیش گرفتم!

srsh
July 13th, 2013, 13:30

وظیفه اون کارمد هست که اگه اطلاعی نداره زنگ بزنه شعبه دیگه بپرسه!
اون کارمند که برای من میخواست انجام بده نمیدونست چکار کنه!
اولین نفری بودم که در اون شعبه برای درگاه مراجعه کرده بودم!

SamaN DL
July 13th, 2013, 13:34
دوستان عزیز که درگاه دارند و همین چندی پیش گرفتند !

لطف کنند با من د یاهو مکاتبه کنند شرینی این کار هم جای خودش داره

minidl2013@yahoo.com

GOD
July 13th, 2013, 13:47
به پرداخت ملت | ارائه دهنده خدمات و راه حلهای پرداخت الکترونیک (http://www.behpardakht.com/Acceptor_req_Internetbank.aspx)
دوستان اطلاعات لازم دادند بهتون
از لینک بالا اقدام کنید
همه چیز توضیح داده شده

yanj
July 13th, 2013, 14:10
بله واقعا شعبه ها اطلاع ندارن به مدیر آیتی هر شهر اکثرا ارجاع می دهند مدیر ای تی هم اطلاع نداره میگه برو به پرداخت!!! صددرصد
حرفهای دوستمون درسته مگر اینکه روال عوض شده باشه! شما دوست عزیز از روش بهپرداخت استفاده کن به سایت مراجعه کن
مدارک رو ارسال کن و یا زنگ بزن اگاه شو از روندش