PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سرعت دانلود vps

armiiiiiin
July 13th, 2013, 10:28
با سلام به همه دوستان گرامی . من vps گرفتم ولی احساس میکنم سرعت دانلودش پایینه . چند فایل تست دانلود ( بدون محدودیت سرعت) با دانلود منیجر دانلود کردم و سرعت 5 مگ بود . از یه سایت ایرانی دانلود کردم سرعت 1 مگ بود . تست ping هم کردم که معمولا 6 میده .

من از این vps برای هاست دانلود سایت استفاده میکنم (iis , ftp ) میخواستم ببینم با این سرعت کم دانلود ، کاربرها مشکلی توی دانلود کردن فایل ها ندارن ؟ جواب گوی تمام کاربرها هست ؟ منتظرتون هستم

it-net
July 13th, 2013, 11:24
دوست من سرعت دانلود سرورمجازی به پورت سرور ، موقعیت و وضعیت سرور مبدا بستگی داره.
شما و دانلود از سرور ایران اصلا درست نیست که ملاک قرار دادین چون پورتهای ایران واقعی نیستن

shahab_ksh
July 13th, 2013, 11:31
مگه برای دانلود از سرور مجازی استفاده کر دین شما اگه برای یوسرهاتون بخاید باید سرعت آپلود سرور خودتون رو تست کنید نه دانلود شاید سرعتی که به سرور شما داده شده نامتقارنه

armiiiiiin
July 13th, 2013, 12:13
مگه برای دانلود از سرور مجازی استفاده کر دین شما اگه برای یوسرهاتون بخاید باید سرعت آپلود سرور خودتون رو تست کنید نه دانلود شاید سرعتی که به سرور شما داده شده نامتقارنه

بله . من از vps دانلود میکنم و با ftp یا iis لینک دانلود میدم (البته میخواستم این کار بکنم ) . سرعت دانلود به زور 5 مگ میرسه . آپلود چک کنم ؟

shahab_ksh
July 13th, 2013, 12:26
این وی پی اس رو برای دانلود خودتون نیاز دارید یا برای دانلود کاربراتون

taghi.karimi
July 13th, 2013, 12:33
شما با speed تست آپلود رو تست کنید .تا مشخص بشه برای کاربراتون مناسب هست یا خیر.

armiiiiiin
July 13th, 2013, 12:33
این وی پی اس رو برای دانلود خودتون نیاز دارید یا برای دانلود کاربراتون

از vps دانلود میکنم و داخل پوشه ftp میذارم تا کاربرا دانلود کنن . شما تازه کاری عزیز دل یا من نمیتونم منظورم برسونم

armiiiiiin
July 13th, 2013, 13:30
این vps با پورت 100 مگ و رم 2 گیگ و هارد 60 و پهنای باند 1000 گیگ ماهیانه به درد من نمیخوره مال شرکت هاست هویز هست ( گذرگاه جهانی) . این vps به درد هاست دانلود نمیخوره . ping 6 . سرعت هارد خیلی خوبه . میفروشمش . هرکی خواست با یاهو من تماس بگیره . من قسمت فروش نمیتونستم ارسال موضوع داشته باشم . اینم یه واگذاری ساده هست . بازم اگه خلاف قوانینه پاکش کنید

shahab_ksh
July 13th, 2013, 13:57
از vps دانلود میکنم و داخل پوشه ftp میذارم تا کاربرا دانلود کنن . شما تازه کاری عزیز دل یا من نمیتونم منظورم برسونم

تا تازه کار رو چه بشه گفت مثلا 16 سال تو این زمینه کار کردم برادر

armiiiiiin
July 13th, 2013, 14:00
تا تازه کار رو چه بشه گفت مثلا 16 سال تو این زمینه کار کردم برادر

شما عزیز دل منی . من تازه کارم عزیز دل . اصلا و به هیچ وجه قصد هیچ گونه توهین نداشتم