PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل نگرفتن پیج رنک گوگل بعداز 1 سالو نیم

wle1036
July 13th, 2013, 02:19
سلام خدمت مدیران و کاربران گرامی :
من تاپیکی با این عنوان رو دیدم و کلا مطالعش کردم ولی به نتیجه ای نرسیدم یعنی چیزی نفهمید
1 سالو نیمه که سایت دانلود پروژه های عملی با avr | پروژه های رایگان میکروکنترولر و الکترونیکدانلود پروژه های عملی با avr | پروژه های رایگان میکروکنترولر و الکترو (http://www.wle.ir) رو با وردپرس بنا کردم ولی الانم پیج رنکم 0 هستش لطفا کمکم کنید چه تغییراتی در سایت به وجود بیارم
ممنونم ازتون

interhost
July 13th, 2013, 02:35
منم 2 ساله سایتم پیجش 2 هست

l24.co
July 13th, 2013, 02:57
دوست عزیز اول اینکه دیگه پیج رنک زیاد مهم نیست . مهم اعتبار سایت شماست که اونم بر میگرده به اینکه سایت شما لینک سازیش چقدره و آیا این لینک ها معتبر و استاندارد هستن یا نه .

دوم اینکه این پیج رنک هم به دنبال همین براتون افزایش پیدا میکنه . این لینک سازی رو با بک لینک اشتباه نگیرید لطفا .

shahintak
July 13th, 2013, 03:05
سلام خدمت مدیران و کاربران گرامی :
من تاپیکی با این عنوان رو دیدم و کلا مطالعش کردم ولی به نتیجه ای نرسیدم یعنی چیزی نفهمید
1 سالو نیمه که سایت دانلود پروژه های عملی با avr | پروژه های رایگان میکروکنترولر و الکترونیکدانلود پروژه های عملی با avr | پروژه های رایگان میکروکنترولر و الکترو (http://www.wle.ir) رو با وردپرس بنا کردم ولی الانم پیج رنکم 0 هستش لطفا کمکم کنید چه تغییراتی در سایت به وجود بیارم
ممنونم ازتون

با سلام در سایت عضو شده و به بخش طراحی تیکت ارسال کنید تا راهنمایی کنند

delta
July 13th, 2013, 03:19
پیج رنک و الکسا رو بیخیال شو.. بچسب به کسب و کار..سایتی که پول نیاره به درد لای دیوار هم نمیخوره.. حالا شما عمرت رو بریز پاش..20 میلیون خرج میکنی سایتت رتبه بیاره که 100 هزار تومان تبلیغات بگیری!! الان دیگه مثل سابق نیست..بهتره به سایتتون برسید به جایا ینکه دنبال پیج رنک و رتبه باشید..

wle1036
July 13th, 2013, 03:54
میشه بگید لینک سازی چیه ؟ بیشتر برام توضیح بدید ممنمونم :63:

:63:

wle1036
July 13th, 2013, 03:56
کدوم سایت ؟ میشه لینک ثبت نام رو بنویسید

wle1036
July 13th, 2013, 04:01
شما درست میگید
من 1 و نیم ساله سایت دارم جز هزینه هات دامنو و ترافیک اینترنت و ... برام سودی نداشته که داشتم نا امید میشدم و میخواستم سایتو تعطیل کنم . که وحید محمدی (دستشون درد نکنه و از همینجا ازشون تشمر می کنم ) افزونه کاران ویژه برای وردپرس که واقعا حرفه ای رو طراحی کردن . رو سایتم نصب کردم . کاربران لطف دارن و میان ویژه میشن (کلی ذوق می کنم :"> شما هم برید عضو سایتم شید ذوق کنم:-p) خلاصه . الان میخوام سایتم سئوش خوب باشه که بازدید زیاد بشه و یکی مطالبم به دلش بشینه و بومممممممممممممممممممم :">
در کل باهاتون خیلی موافقم نه ملا موافقم
:115:

wle1036
July 13th, 2013, 04:02
اقا چرا نقل قول هارو ننوش :((

wle1036
July 13th, 2013, 04:06
سایتتون خیلی عالیه جای تشکر داره نصف شب پست زدم همه جوب دادن

wle1036
July 13th, 2013, 10:06
سایتتونو چش زدم کسی جوابمو نمیده دیگه
مشکل اساسی پیدا مکردمایمدکس گوگلم صفره