PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اطلاع رسانی در خصوص بازداشت محمود خورسند چهارده

majidisaloo1
July 12th, 2013, 18:14
ایشان که کلاه بردار خوبی هستند دستگیر شدند
نمونه کلاه برداری:
http://www.webhostingtalk.ir/f172/84104/
شاکیان تهرانی، به آدرس زیر مراجعه کنند:

خ شریعتی - نرسیده به 3 راه طالقانی - کوچه فرهاد 2 - دادسرای جرایم رایانه ای - دادیاری شعبه دوم .

بگویند که شاکی محمود خورسند چهارده هستیم.

شاکیان شهرستانی، به شرح زیر اقدام کنند:

دوباره در سایت پلیس فتا شکایتشان را انجام بدهند و مبلغی که از آنها کلاهبرداری شده را بنویسند و حتما شماره تلفن هم بگذارند. بعد به دادسرای محل سکونتشون بروند و این توضیحات را داده و از نامبرده شکایت کنند.

joorabeban
July 12th, 2013, 18:45
مدرکی ، سندی هم باشه بهتره که بشه نسبت داد نام کاربری رو که در اون صفحه معرفی شده با این نام و کل همینجوری بگید دستگیر شده بی مدرک و دلیل؟ شکایت شده شاید مورد اتهامه ها؟ یا خیر دستگیر و در بازداشتگاه /زندان هستند؟ مدرک لطفا

PENOIL
July 12th, 2013, 18:50
به جای این باید( پایاسرور ) رو بازداشت میکردند هنوز پول ما دستشه

e4lyas
July 12th, 2013, 18:51
در فروم پرشین تولز قسمت فروش / شکایات تاپیکش پر از مدارک است :)

majidisaloo1
July 12th, 2013, 18:54
مدرکی ، سندی هم باشه بهتره که بشه نسبت داد نام کاربری رو که در اون صفحه معرفی شده با این نام و کل همینجوری بگید دستگیر شده بی مدرک و دلیل؟ شکایت شده شاید مورد اتهامه ها؟ یا خیر دستگیر و در بازداشتگاه /زندان هستند؟ مدرک لطفا

مدرک کلاه برداری از خود بنده داخل همان تاپیک صفحات بعدی هست میتوانید شماهده بکنید

majidisaloo1
July 12th, 2013, 18:55
در فروم پرشین تولز قسمت فروش / شکایات تاپیکش پر از مدارک است :)

بنده چیزی که شنیدم بیش از 3 میلیون بوده بنده برای اینکه حق دوستان ضایع نشه با توه به اینکه وقت این کار را ندارم اما در تهران حضور خواهم داشت

vp_server
July 12th, 2013, 18:58
به جای این باید( پایاسرور ) رو بازداشت میکردند هنوز پول ما دستشه
چون پول شما دستشه باید اینو به جای اون میگرفتن:)؟!

majidisaloo1
July 12th, 2013, 19:02
چون پول شما دستشه باید اینو به جای اون میگرفتن:)؟!

ایشون فکر نمیکنند که ایشون بیش از 30 میلیون تا جایی که بنده شنیده ام کلاه برداری کرده اند از مهران وب هم اینجور که گفتند 850 هزار تومان و از بنده و ایران ویزا کارت هم 300 تومان
خوب در آمد داشته دیگه الآن ببینم مشا الله 2 برابر درآمدش را آب خن بهش میخورونند

i-whost
July 12th, 2013, 19:03
pt هم یک پست درازی دارند ایشون :71:

majidisaloo1
July 12th, 2013, 19:21
pt هم یک پست درازی دارند ایشون :71:

بله خیلی حرفه ای هست

sardarn
July 12th, 2013, 19:44
سلام
ایشون از بنده 35 هزارتومان کلاه برداری کردن.چه قدر هم دروغ دادن

majidisaloo1
July 12th, 2013, 19:50
سلام
ایشون از بنده 35 هزارتومان کلاه برداری کردن.چه قدر هم دروغ دادن

الآن دستگیر شده تشریف ببرید و هزینه را بگیرید

sardarn
July 12th, 2013, 20:18
الآن دستگیر شده تشریف ببرید و هزینه را بگیرید

از بوشهر برم هزینه کنم برای 35 تومن؟

Yas-Host
July 12th, 2013, 20:44

دوباره در سایت پلیس فتا شکایتشان را انجام بدهند و مبلغی که از آنها کلاهبرداری شده را بنویسند و حتما شماره تلفن هم بگذارند. بعد به دادسرای محل سکونتشون بروند و این توضیحات را داده و از نامبرده شکایت کنند.!!!

majidisaloo1
July 12th, 2013, 21:45

دوباره در سایت پلیس فتا شکایتشان را انجام بدهند و مبلغی که از آنها کلاهبرداری شده را بنویسند و حتما شماره تلفن هم بگذارند. بعد به دادسرای محل سکونتشون بروند و این توضیحات را داده و از نامبرده شکایت کنند.!!!

ممنون از یاسین جان برای یاد آوری دوباره
هدف گرفتن پول نیست ادب کردن این فرد است وگرنه برای بنده که هزیه تکنیکالم هر ساعت 50 دلار ایت رفتن برای 150000 تومان اصلا عقلانی نیست با وجود اینکه کرج هستم و حتی همکارانم داخل شرکت کار بنده را میتوانند برسانند تا حدودی اما خوب حد اقل 6-7 ساعت زمان نیاز دارد و باید یک روز روزم هم خورده بشه اما خب این را وظیفه خودم میدونم که برم و این را مقدم بر سایر کار هام میدونم
باز با خودتان هست

با سپاس

Yas-Host
July 12th, 2013, 21:48
اینو خسرویان (مهرگان وب) به من گفتند بزنم تنگ تاپیک

این مستر نمی دونم چطور به دنیا اومده ( اصلا دنیا اومدنش جای شک داره)
طرف 850 تومان هزینه از ما گرفت برای ارسال یک iPad4min 16 gig اما قرار بود از قزوین ارسال کنه نکرده
بنده 3 ماه میشه دنبالشم الانم دارم کارامو میکنم از گرگان پاشم برم تهران تا حال این طرف و بگیرم
مجید هم که میگه 30 میلیون کله کرده باید بگم 30 میلیون در آمد یک سالشه بودن افرادی که حتی 2 میلیون هم ازشون خورده این حروم زاده
از همه دوستانی که از این طرق زخم دیدن چه کم و چه زیاد در خواست دارم برای ادب کردن امثال این ها چه از راه دور و چه تهران برن شکایت کنن
من واسه پول نمیرم ، واسه این میرم که وقتی این طرف شماره کارت خودشو برای واریز وجه میداده خیالش راحت بوده کسی پیگیر نمیشه و پلیس کشکه
وقتی یکی به همه اطلاع رسانی بشه بقیه هم دیگه اینکارو نمی کنن
بنده با باشگاه خبرنگاران و وبگردی 20:30 این موضوع رو در میون گذاشتم امیدوارم این طرف رو جوری رسوا کنن که دیگه امثال این پاشون از نت ایران بریده بشه
خسرویان...

shivahost
July 12th, 2013, 21:56
واقعا کسانی که مشکل داشته اند حتما باید شکایت کنند و به نتیجه رسیدن این شکایت و اطلاع رسانی در مورد آن می تواند جلوی خیلی از افرادی که همچین قصدی در آینده دارند بگیرد.

Yas-Host
July 12th, 2013, 22:06
ممنون از یاسین جان برای یاد آوری دوباره
هدف گرفتن پول نیست ادب کردن این فرد است وگرنه برای بنده که هزیه تکنیکالم هر ساعت 50 دلار ایت رفتن برای 150000 تومان اصلا عقلانی نیست با وجود اینکه کرج هستم و حتی همکارانم داخل شرکت کار بنده را میتوانند برسانند تا حدودی اما خوب حد اقل 6-7 ساعت زمان نیاز دارد و باید یک روز روزم هم خورده بشه اما خب این را وظیفه خودم میدونم که برم و این را مقدم بر سایر کار هام میدونم
باز با خودتان هست

با سپاس
بله خوب!
در همین انجمن خیلی کلاه بردار زیاد شده !(مخصوصا از نوع حساب پی پال و ...) باید یک فکر اساسی کرد مطمئن هستم حتی اگر همه هم شکایت کنند باز هم ادم پیدا میشه که اینکارو باز انجام بده ولی ما باید خودمون چشم و گوشمون باز باشه که سرمون کلاه نره!
ولی بازم باید اقدام کرد.

امیدواریم که شاهد این جور مسائل دیگر نباشیم.
دعا و نماز و روزه همگی دوستان مورد قبول درگاه حق باشد.

TARIMEHR
July 13th, 2013, 00:35
ARR@W (http://forum.persiantools.com/u102016.html) =D>

اطلاع رسانی در خصوص بازداشت محمود خورسند چهارده (http://forum.persiantools.com/t422064.html)

shivahost
July 13th, 2013, 00:56

البته اگر محکوم شوند خسارت این هزینه کردن ها را هم باید به شما بدهند. ولی با اینکه ارزش نداره ولی باعث میشه حکم محکومیت طرف شدیدتر بشه.

majidisaloo1
July 13th, 2013, 01:03
البته اگر محکوم شوند خسارت این هزینه کردن ها را هم باید به شما بدهند. ولی با اینکه ارزش نداره ولی باعث میشه حکم محکومیت طرف شدیدتر بشه.

یعنی هزینه 50 دلار تکنیکال ما برای هر ساعت را هم میدهند؟
میشه بریم دادسرا بخوابیم؟اینجوری از ذهنمون هم استفاده نمیکنیم
(شوخی کردم)
اما اگر واقعا این موارد را انجام بدهند خیلی عالی یشه البته پولش مهم نیست مهم این هست که این فرد را بتونیم محکوم بکنیم
حد الامکان میخواهم باهاش ملاقات بکنم
به خدا من حاظرم این مورا را ببخشم اما باهاش 5 دقیقه صحبت بکنم ببینم اصلا چرا این کار ها را میکرده و یک موارد دیگر که خیلی برام جالب است
ایشون آخه خیلی جالبه بعد اینکه این کارها را میکند یک مدت هم سر کار میگذارد

Ja3er TVHost
July 13th, 2013, 01:08
چند سالشون هست ایشون ؟

majidisaloo1
July 13th, 2013, 01:13
چند سالشون هست ایشون ؟

معلوم نیست اما خیلی خیلی حرفه ای هست

shafiei7
July 13th, 2013, 01:26
عکس پروفایل طرف نوشته: Money Back Guarantee :))

majidisaloo1
July 13th, 2013, 01:57
عکس پروفایل طرف نوشته: Money Back Guarantee :))

منظورش این ماجراس دستگیریش بوده که گفته پولتان را پس میگیرید

shahintak
July 13th, 2013, 02:18
243 دلار قرار بود پی پال بنده شارژ کنند که نکردند

من از طریق فتا شهر خودمان سریعا اقدام کرده بودم و خوشحالم که ایشون دستگیر شدند

اقای ش.... شما هم به جای اینکه پست بدین به فکر پولی باشید که به من بدهکارید از شما هم شکایت کرده ام

yekmobile.com
July 13th, 2013, 02:43
خدایی عجب آدمی بوده

majidisaloo1
July 13th, 2013, 02:48
243 دلار قرار بود پی پال بنده شارژ کنند که نکردند

من از طریق فتا شهر خودمان سریعا اقدام کرده بودم و خوشحالم که ایشون دستگیر شدند

اقای ش.... شما هم به جای اینکه پست بدین به فکر پولی باشید که به من بدهکارید از شما هم شکایت کرده ام

سیاسی نکن دیگه بحث رو
بنده انشا الله فردا میرم اونجا ببینم به کجا میرسه

shahintak
July 13th, 2013, 03:28
سیاسی نکن دیگه بحث رو
بنده انشا الله فردا میرم اونجا ببینم به کجا میرسه

سیاسی شد ؟ جدی؟ خب دیگه ببخشید ادم باید حرفاشو بزنه ;)

e4lyas
July 13th, 2013, 03:33
چند سالشون هست ایشون ؟

کمتر از 25 به احتمال 95 درصد

majidisaloo1
July 13th, 2013, 09:36
کمتر از 25 به احتمال 95 درصد

حدودا میشه گفت آره

InGodWeTrust
July 13th, 2013, 21:54
یعنی هزینه 50 دلار تکنیکال ما برای هر ساعت را هم میدهند؟

عذر میخوام...
منظورتون از ۵۰ دلار هزینه ی تکنیکال شما برای هر ساعت چیه دقیقا؟

majidisaloo1
July 13th, 2013, 21:59
عذر میخوام...
منظورتون از ۵۰ دلار هزینه ی تکنیکال شما برای هر ساعت چیه دقیقا؟

هر ساعت کاری که بنده یا همکارانم برای کاربران سرور های اختصاصی که مدیریت ساعتی میخواهند برایشان انجام میدهیم
معمولا 90 درصد تایم کاری را در این مورد داریم

نتیجه حضور بنده در داد سرا :
اول اونجا یک کیف تحویل دادم پر از موارد غیر مجاز برای اونها مثل لپ تاپ ، تبلت ، گوشی و....
رفتم سعبه دوم داد یاری گفتند برم طبقه 4 ام بازپرسی و رفتم گفتش دیروز گرفته شده است و آماده دریافت شکایات هستند
گفت برو طبقه سوم عریضه (املاش را نمیدونم درسته یا نه)بنویس رفتم یک خانومی که با گوشی بازی میکرد فرمودند ساعت 1 به بعد ارجا نداریم برای فردا ساعت 9 تشریف بیارین در خدمتیم که احتمالا فردا هم بروم

Faraz4u
July 13th, 2013, 23:53
جالب شد
لطفا اطلاع رسانی تون را ادامه بدین ببینیم پروسش چقدره تا به پولتون برسین
البته امیدوارم هر چه سریعتر به پولتون برسین

majidisaloo1
July 14th, 2013, 00:24
جالب شد
لطفا اطلاع رسانی تون را ادامه بدین ببینیم پروسش چقدره تا به پولتون برسین
البته امیدوارم هر چه سریعتر به پولتون برسین

به پول رسیدن مهم نیست گفتم که برام پولش مهم نیست
فردا جلسه داریم داخل شرکت اگر زود به اتمام برسد حتما دوباره خواهم رفت