PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دامین - dns اختصاصی - name.com

afrateam
March 2nd, 2010, 18:00
سلام
برای اینکه دی ان اس اختصاصی داشته باشیم تو پنل دامین و سرور باید چیکار کنیم ؟
یعنی دامین ما domain.com باشه و دی ان اس هاشم ns1.domain.com ns2.domain.com
من از name.com دامین دارم..
ممنون

Metalik
March 2nd, 2010, 19:31
سلام
باید یک سرور داشته باشید که سرویس DNS Server مانند named روش نصب باشه، اگه روی سرورتون کنترل پنل نصب باشه که دیگه مشکلی نیست.
سپس داخل کنترل پنل روی دامین مورد نظر کلیک کنید و از سمت راست گزینه Manage Name Servers رو انتخاب کنید
حالا ns ها رو با IP سرورتون تنظیم کنید
بعدش می تونید از قسمت Change Name Server دامنه، ns هایی رو که تنظیم کرده بودید رو وارد کنید

afrateam
March 2nd, 2010, 19:55
این کارو کردم
پنلی که روی وی پی اس نصب هست کلوکسو هست و DNS Templates هم ایجاد کردم
ns1.domain.com رو وقتی پینگ میگیرم جوابی نمیده
برای اینکه این فرایند تکیمیل بشه حتما باید دی ان اس های دامین رو روی اونچه که ایجاد کردم ست کنم ؟
چون الان پینگ نمیده میترسم که اگه دی ان اس هارو روی اینایی که ایجاد کردم بزارم سایت از دسترس خارج بشه ...

afrateam
March 2nd, 2010, 21:58
الــو..

Metalik
March 3rd, 2010, 08:57
این کارو کردم
پنلی که روی وی پی اس نصب هست کلوکسو هست و DNS Templates هم ایجاد کردم
ns1.domain.com رو وقتی پینگ میگیرم جوابی نمیده
برای اینکه این فرایند تکیمیل بشه حتما باید دی ان اس های دامین رو روی اونچه که ایجاد کردم ست کنم ؟
چون الان پینگ نمیده میترسم که اگه دی ان اس هارو روی اینایی که ایجاد کردم بزارم سایت از دسترس خارج بشه ...

kloxo دیر ping می ده شاید تا 3 روز هم طول بکشه
دوتاباید بسازید ns1 و ns2
رو یه دامین دیگه تست کنید هر موقع اون دامین درست شد روی دامین اصلی تنظیم کنید

afrateam
March 3rd, 2010, 11:12
ممنون
چند روز صبر میکنم و اطلاع میدم..

1eng.ir
March 3rd, 2010, 11:34
kloxo دیر ping می ده شاید تا 3 روز هم طول بکشه
نه بابا کی گفته!

مشخصات پنل Name.Comـت رو بده تا برات اوکی کنم، فکر کنم بدونم مشکل کار از کجاست. البته قبلش برو به پنل کلوکسو یه دور دی ان اس ها رو ریبیلد کن اگه اوکی نشد خبر بده

afrateam
March 3rd, 2010, 11:47
مشکل با حذف و اضافه کردن مجدد دی ان اس ها تو کلوکسو اوکی نشد.. مشخصات پنل دامین رو پخ کردم

Arashdn
March 3rd, 2010, 13:24
به نظر منم کلوکسو رو کلا بریز دور برو سراغ یه پنل درست و حسابی ...