PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دیتا سنتر های ایران

Darkpriest
July 11th, 2013, 16:49
با سلام
من برای خرید سرور مجازی بین دیتا سنتر های ایرانی موندم کدوم رو بگیرم .
چیزی که برای من مهمه :
1- کمترین پینگ کاربر ایرانی به سرور
2- پایداری و آپتایم بالا

در داخل ایران متاسفانه اکثر کاربران دارای مشکل پینگ بالا با سرور های بازی هستند یکیش هم خود من اما من اومدم از پارس پک یه سرور مجازی گرفتم تا به اون وصل بشم و از طریق اون به سرور های بازی و با پینگ پایینتری بازی کنم .
سروراش خیلی خوبه و پینگشم عالیه و مشکلم با این کار حل شد و پینگم کم شد اما مشکل اصلی این هست که پایدار نیست یهو پینگ سرور میترکه و میره بالا باز درست میشه و همینطور تکرار میشه و این مشکل اصلی من هست . من از عزیزان میخوام جایی رو معرفی کنن که این مشکل رو نداشته باشه چون خیلی مهم و حیاتی هست برای من که ثابت باشه.

مهمتر از همه پینگ سرور به این ای پی هست 80.239.149.94 که میخوام کمتر از 170-180 باشه . از دوستان میخوام منو راهنمایی کنند .

majidisaloo1
July 11th, 2013, 17:30
نمونه پینگ سرور فرانسه ما :
http://up.vbiran.ir/uploads/13735476392781_ping.png

RoobinaServer
July 11th, 2013, 18:24
با سلام
چیزی که برای من مهمه :
2- پایداری و آپتایم بالا

در داخل ایران متاسفانه اکثر کاربران دارای مشکل پینگ بالا با سرور های بازی هستند یکیش هم خود من اما من اومدم از پارس پک یه سرور مجازی گرفتم تا به اون وصل بشم و از طریق اون به سرور های بازی و با پینگ پایینتری بازی کنم .
سروراش خیلی خوبه و پینگشم عالیه و مشکلم با این کار حل شد و پینگم کم شد اما مشکل اصلی این هست که پایدار نیست یهو پینگ سرور میترکه و میره بالا باز درست میشه و همینطور تکرار میشه و این مشکل اصلی من هست . من از عزیزان میخوام جایی رو معرفی کنن که این مشکل رو نداشته باشه چون خیلی مهم و حیاتی هست برای من که ثابت باشه.

مهمتر از همه پینگ سرور به این ای پی هست 80.239.149.94 که میخوام کمتر از 170-180 باشه . از دوستان میخوام منو راهنمایی کنند .

با سلام

پارس پیک چون شبکش شلوغه اینجوری میشه عزیز وگرنه دیتاسنترهای ایران مشکلی ندارند به دلیل شلوغیه شبکه هست یا یک دلیل دیگر هم دارد over sell زیاد که باعث بشه سرور لودش بره بالا و پینگتون بالا بره.

پینگ سرورهای ما از این آیپی :

Pinging 80.239.149.94 with 32 bytes of data:

Reply from 80.239.149.94: bytes=32 time=121ms TTL=52
Reply from 80.239.149.94: bytes=32 time=123ms TTL=52

شما پینگ ما را به این آیپی زیر 170 حساب کنید کلا این نمونه پینگ از آیپی 150 ما بود.

یا حق

Darkpriest
July 11th, 2013, 18:37
نمونه پینگ سرور فرانسه ما :
http://up.vbiran.ir/uploads/13735476392781_ping.png
سلام
ممنون پینگتون به آی پی خیلی خوبه اما سرور داخل ایران میخوام که پینگ به سرور هم کم باشه
یه نمونه آی پی از سرور هاتون برای تست بزارین ممنون میشم .

با سلام

پارس پیک چون شبکش شلوغه اینجوری میشه عزیز وگرنه دیتاسنترهای ایران مشکلی ندارند به دلیل شلوغیه شبکه هست یا یک دلیل دیگر هم دارد over sell زیاد که باعث بشه سرور لودش بره بالا و پینگتون بالا بره.

پینگ سرورهای ما از این آیپی :

Pinging 80.239.149.94 with 32 bytes of data:

Reply from 80.239.149.94: bytes=32 time=123ms TTL=52

شما پینگ ما را به این آیپی زیر 170 حساب کنید کلا این نمونه پینگ از آیپی 150 ما بود.

یا حق

ببینین پایداری برای من خیلی مهم هست اگه پایدار باشه من سرورهای زیادی رو طی دوره های طولانی مدت خواهم گرفت.
خودتون پایداری رو چند درصد تظمین میکنین ؟

RoobinaServer
July 11th, 2013, 21:42
سلام
ممنون پینگتون به آی پی خیلی خوبه اما سرور داخل ایران میخوام که پینگ به سرور هم کم باشه
یه نمونه آی پی از سرور هاتون برای تست بزارین ممنون میشم .

ببینین پایداری برای من خیلی مهم هست اگه پایدار باشه من سرورهای زیادی رو طی دوره های طولانی مدت خواهم گرفت.
خودتون پایداری رو چند درصد تظمین میکنین ؟

پایداری شبکه مشکلی نداره.

هر موقع مشکلی داشتید و دائمی بود یا ... تیکت کنید تا برسی بشه پردازنده و منابع سرورتون پر نباشه اگر منابعی مشکل نداشته باشید شبکه مشکل نخواهد داشت.

یک نکته : ارائه سرور مجازی محدود هست همین الان هم دوروزه باز شده بخش فروش و قبل یک ماهی میشه حدودا بسته بود :) برای این گفتم که گفتید قصد خرید سرورهای زیاد دارید.

یا حق

Darkpriest
July 11th, 2013, 22:27
پایداری شبکه مشکلی نداره.

هر موقع مشکلی داشتید و دائمی بود یا ... تیکت کنید تا برسی بشه پردازنده و منابع سرورتون پر نباشه اگر منابعی مشکل نداشته باشید شبکه مشکل نخواهد داشت.

یک نکته : ارائه سرور مجازی محدود هست همین الان هم دوروزه باز شده بخش فروش و قبل یک ماهی میشه حدودا بسته بود :) برای این گفتم که گفتید قصد خرید سرورهای زیاد دارید.

یا حق

فعلا یه خرید کردم کاش تخفیفتون برای سرور های اینترنتی هم بود :)
برای بعدا سرور اختصاصی میگیرم با اون که مشکلی ندارین یا محدود نیست ؟

RoobinaServer
July 11th, 2013, 22:34
فعلا یه خرید کردم کاش تخفیفتون برای سرور های اینترنتی هم بود :)
برای بعدا سرور اختصاصی میگیرم با اون که مشکلی ندارین یا محدود نیست ؟

چرا عزیز آن هم محدودیت داره.(اتفاقا سرور اختصاصی بیشتر محدود هست چون ما دیتاسنتر نیستیم و ارائه دهنده خصوصی هستیم و هزینه ها محدود هست)

اگر از ما سرویس گرفتید از همان استفاده کنید اگر راضی بودید و مشکلی نبود با شماره تماس مشاوره بگیرید ارتباط با ما - روبینا سرور ((هاستینگ سجادیه)) (http://roobinaserver.ir/contact.php) در مورد منابعی که نیاز دارید بفرمائید اگر سرور اختصاصی باشه ارائه اگر خیر VPS/VDS ارائه بشه خدمتتون.

کلا قبل خرید و کاری با مشاوره در تماس باشید.

یا حق

RoobinaServer
July 11th, 2013, 22:38
یک نکته :

ذکر کنم خدمتتون که بهتر بود در بخش درخواست سرویس میزدید تا پکیج بنده یا همکاران به شما معرفی کنیم برای خرید در بخش آموزشی تاپیک زدید نمیتوانیم لینک آفر بدیم خدمتتون تا همینجاشم توضیحات شبکه و oversell و محدودیت در فروش و ... زیاد بوده توضیح دادیم :ی

یا حق

Darkpriest
July 12th, 2013, 09:34
یک نکته :

ذکر کنم خدمتتون که بهتر بود در بخش درخواست سرویس میزدید تا پکیج بنده یا همکاران به شما معرفی کنیم برای خرید در بخش آموزشی تاپیک زدید نمیتوانیم لینک آفر بدیم خدمتتون تا همینجاشم توضیحات شبکه و oversell و محدودیت در فروش و ... زیاد بوده توضیح دادیم :ی

یا حق

تا همینجاشم خیلی کمک کردین
ممنونم

hassan5099
July 12th, 2013, 17:24
من ۵ ماهه از افرانت یه vps دارم خیلی راضی هستم
پینگش هم عالیه ابتایمش هم خیلی بالاست

shahintak
July 12th, 2013, 18:46
با سلام
چیزی که برای من مهمه :
2- پایداری و آپتایم بالا

از ایران با پینگ زیر 20 در خدمتم
و از آملمان با پینگ زیر 150 در خدمت شما بزرگوار هستم اگر تهیه نکرده باشین