PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نیاز به بازاریاب مسلط به زبان انگلیسی‌

dan6
July 11th, 2013, 01:18
به چند نفر بازاریاب مسلط به زبان انگلیسی‌ برای فعالیت در یک سایت بین‌المللی هاستینگ و سرور مجازی نیازمندیم. پورسانت کار در آغاز ۲۰ درصد در نظر گرفته می‌‌شود و امکان ارتباط کاری دائم با حقوق ثابت نیز وجود دارد. (پرداخت‌ها به دلار هستند)

لطفا دوستانی‌ که شرایطش رو دارند برای اطلاعات بیشتر به وسیله پیغام خصوصی‌ تماس بگیرند.

Mrkhoros
September 10th, 2013, 02:39
8 سال انگلستان بودم به ielts 7.5 میتونم به 2 لهجه صحبت کنم لطفا شرایط رو پ خ کنید

nerd
September 10th, 2013, 03:11
تماس بگیرید

30SecondToMars
September 10th, 2013, 18:17
انگلیسی ما عالی نیست ولی در فروم ها خارجی عضویم و پست کوچولو زیاد دادیم تا حالا .

اگر دیتاسنتر شما در ecatel یا portlane هست من در ماه 1-5 تا (شاید هم بیشتر بسته به کار در فروم های خارجی) مشتری میتونم جور کنم .

به خاطر این میگم ecatel یا portlane چون اینا به ک-پ-ی را-ی-ت حساس نیستند و یک مزیت براشون به حساب میاد
چون از طرفی هم کاربران دنیا دلیلی نمیبینند که هاست گیتور و ... رو ول کنند ، بعد بیان از یک سایت جدید هاست بگیرند که اصلا معلوم نیست چقدر ممکنه دووم بیاره، البته حق هم دارند چون خیلی شرکت ها زود میان و زود میرن.

یک مزیت بین آف"شار و آن"شار بود ....!

البته این برای یک شروع معمولی خوبه و اگر شما بخواید دراز مدت صبر کنید آن"شار بهتره.
البته برای آن"شار هم تبلیغات زیادی باید کنید به طوری که همیشه لینک شما در گوگل ادورد باشه.....

Saati
September 10th, 2013, 18:24
اگر تنها چت و گفتگو به صورت تکست هست و خیلی خیلی تخصصی نباشه من مشکلی ندارم .

در کل برای مکالمه مشکلی نیست ولی برای اطمینان میتونید یک نمونه مثال متنی بدید تا انگلیسی جواب بدم .