PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : رنج آی پی مطلعق به کدام سرویس دهنده میباشد

s.w.a.t
July 11th, 2013, 00:23
باسلام
دوستان اطلاع دارند رنجهای زیر مطلعق به کدام یکی از سرویس دهندگان ایرانی میباشد؟!

213.171.197.143

majidisaloo1
July 11th, 2013, 00:30
مطمئن هستید سرویس دهنده ایرانی است؟
نمایندگان از دیتاسنتر بپرسند راهنمایی نمیکنند ؟

s.w.a.t
July 11th, 2013, 00:36
مطمئن هستید سرویس دهنده ایرانی است؟
نمایندگان از دیتاسنتر بپرسند راهنمایی نمیکنند ؟

بله.
اطلاعات شخصی مشتری نزد دیتاسنتر محفوظ میباشد! :)

majidisaloo1
July 11th, 2013, 00:43
بله.

آقا مصطفی عزیز کلا 3-4 نفر ارائه میدهد از دیتاسنتر رد استیشن برای اون دومورد اول که یکی شما هستین ، یکی اگر اشتباه نکرده باشم رسانگار است و یک چند آفر از shingo اگر اشتباه نکرده باشم دیدم
چند خرده پا هم به صورت مستقیم تهیه کرده اند مورد 2 ی پی اول حدودا پیدا کردنش راحت است اما مورد سوم خیلی سخت است از نظر بنده چون ارائه دهنده خاصی از این دیتاسنترمشاهده نکردم

سعی کردم تا جایی که اطلاع داشتم کمکتان بکنم
با سپاس
عیسی لو

s.w.a.t
July 11th, 2013, 01:30
آقا مصطفی عزیز کلا 3-4 نفر ارائه میدهد از دیتاسنتر رد استیشن برای اون دومورد اول که یکی شما هستین ، یکی اگر اشتباه نکرده باشم رسانگار است و یک چند آفر از shingo اگر اشتباه نکرده باشم دیدم
چند خرده پا هم به صورت مستقیم تهیه کرده اند مورد 2 ی پی اول حدودا پیدا کردنش راحت است اما مورد سوم خیلی سخت است از نظر بنده چون ارائه دهنده خاصی از این دیتاسنترمشاهده نکردم

سعی کردم تا جایی که اطلاع داشتم کمکتان بکنم
با سپاس
عیسی لو

باسلام
ممنون. بله اطلاع کامل از ارائه دهنگان داریم ولی شخص مذکور را با همکاری دیتاسنتر پیدا کردیم! :)

در مورد آی پی دوم هم اگر دوستان اطلاعاتی دارند ممنون میشم که ارائه کنند.

MagicVps.Com
July 11th, 2013, 01:34
بله.

باسلام
ممنون. بله اطلاع کامل از ارائه دهنگان داریم ولی شخص مذکور را با همکاری دیتاسنتر پیدا کردیم! :)

بعد الان حریم شخصی چی میشه دیتا ستر چطوری به شما اون سرویس دهنده را معرفی کرده

majidisaloo1
July 11th, 2013, 01:36
باسلام

چطور شد دیتا سنتر قوانین حفظ اسرار را زیر پا گذاشت؟وافعا نباید چنین کاری میکرد من یکی چنین انتظاری نداشتم از یک دیتاسنتر که در قوانینش هم حفظ حریم خصوصی کاربر را ذکر کرده است

s.w.a.t
July 11th, 2013, 01:53
بعد الان حریم شخصی چی میشه دیتا ستر چطوری به شما اون سرویس دهنده را معرفی کرده

چطور شد دیتا سنتر قوانین حفظ اسرار را زیر پا گذاشت؟وافعا نباید چنین کاری میکرد من یکی چنین انتظاری نداشتم از یک دیتاسنتر که در قوانینش هم حفظ حریم خصوصی کاربر را ذکر کرده است

ما جایی گفتیم که دیتاسنتر "اطلاعات شخصی مانند ایمیل تلفن اسم و ... " به ما داده است؟!
اعلام کردیم با همکاری "دیتاسنتر".

دیتاسنتر هم کاملا از حریم خصوصی کاربر حفاظت کرده است! :)

پ.ن: لطفا تاپیک رو از بحث اصلی خارج نکنید. اگر در مورد آی پی فوق اطلاعاتی دارید اعلام کنید.

موفق باشید