PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : لایسنس cpanel

carolina
March 2nd, 2010, 14:14
به نام خدا
سلام دوستان
من لایسنس cpanel رو که منقضی شده بود اکتیو کردم الان من شل هم ندارم یعنی غیر فعالش کرده بودم. چه جوری آپدیتش کنم؟؟؟؟

irlogo
March 2nd, 2010, 15:00
ssh

carolina
March 2nd, 2010, 15:04
ssh رو غیر فعال کرده بودم.

carolina
March 2nd, 2010, 19:07
کمک....................

---------- Post added at 07:07 PM ---------- Previous post was at 05:11 PM ----------

just help me...............

HugeServer
March 2nd, 2010, 19:15
کمک....................

---------- post added at 07:07 pm ---------- previous post was at 05:11 pm ----------

just help me...............

سلام دوست عزیز.

۱. سرور شما اختصاصی هست یا مجازی؟ اگر مجازی هست، میتونید از طریق کنسول به سرور وصل بعثهید و آپدیت کنید، اگر کنسول ندارید، با سرویس دهند خودتون تماس بگیرید. اگر هم اختصاصی دارید، میتونید باز هم برای مدت کوتاه kvm بگیرید و سریع کار خودتون رو انجام بدید.

۲. من فکر نکنم که شما دسترسی کامل ssh رو بسته باشید. این کار رو کردید؟

carolina
March 2nd, 2010, 23:09
سلام دوست عزیز.

۱. سرور شما اختصاصی هست یا مجازی؟ اگر مجازی هست، میتونید از طریق کنسول به سرور وصل بعثهید و آپدیت کنید، اگر کنسول ندارید، با سرویس دهند خودتون تماس بگیرید. اگر هم اختصاصی دارید، میتونید باز هم برای مدت کوتاه kvm بگیرید و سریع کار خودتون رو انجام بدید.

۲. من فکر نکنم که شما دسترسی کامل ssh رو بسته باشید. این کار رو کردید؟

ضمن تشکر از جواب شما
1 - سرور اختصاصی آلمانه از گیگا و kvm رو می گن 24 ساعت 35 تومان
2 - من SSH Password Authorization Tweak
رو غیر فعال کردم و الان لایسنسم اوکی هست ولی باز هم در سرور من اکتیو نشده و باید آپدیتش کنم که چون
ssh ندارم نمی تونم. دنبال یک راه دیگر هستم.

HugeServer
March 2nd, 2010, 23:13
ضمن تشکر از جواب شما
1 - سرور اختصاصی آلمانه از گیگا و kvm رو می گن 24 ساعت 35 تومان
2 - من SSH Password Authorization Tweak
رو غیر فعال کردم و الان لایسنسم اوکی هست ولی باز هم در سرور من اکتیو نشده و باید آپدیتش کنم که چون
ssh ندارم نمی تونم. دنبال یک راه دیگر هستم.

Check Your PMs ;)

Arashdn
March 3rd, 2010, 06:27
Check Your PMs ;)
would you please send me the solution too?