PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فروش سرور مجازی ممنوع شد!!

delta
July 10th, 2013, 12:24
شرمنده حال صحبت ندارم.. میرم اصل مطلب..امروز بهم گیر دادند به سایت بعد کار کشید به جزئیات.. که چرا سرور مجازی دارم.. گفتم سایت دار هستم روش دانلود و آپلود میکنم... گفتند غیر مجاز تهیه شده.. فاکتورش رو بدید یا قراردادش رو.....منم نداشتم!! :109: گفتم طبق کدوم قانون؟.....

ردیف 26...

نماد اعتماد الكترونيكي - فهرست كالاهاي غيرقانوني جهت عرضه توسط كسب و كارهاي اينترنتي (http://enamad.ir/News/Khabar920417.aspx)

از امروز هر کی بدون مجوز سرور مجازی بفروشه کارش با ارشاد و ... هست...

delta
July 10th, 2013, 12:27
رسمی گفتند برید خونه هاتون!!(:|

jenatmilad
July 10th, 2013, 12:35
جالبه. به ما گیر نداند چرا؟

GOD
July 10th, 2013, 12:36
یعنی چی الان؟
پس ما که سایت داریم چه کنیم باید فاکتور بگیریم؟

delta
July 10th, 2013, 12:40
جالبه. به ما گیر نداند چرا؟

شهر به شهر و استان به استان کلا فرق داره... دیر یا زود داره.. باید برید مجوز بگیرید...شانس آوردم تو کار هاست نیستم.. دقیقا شد ماجرای اول زمستان 91 که ریختند و هر چی بازی بود تو کل مغازه های ایران جمع کردند گفتند بخشنامه آمده!! ما هم عمده فروشیمون تعطیل شد.. حالا نوبت هاستینگ هست! شب میخوابند صبح پا میشند قانون میزارند...

حالا اینا به کنار اصلا تو نوشتن قانون دقت نمیکنند... واسه خودش نوشته سرور مجازی... به هیچ چیز دیگری هم اشاره نکردند..کارمنداشونم تو شهرهای دیگر چون خبر ندارند از هیچی بر اساس قانون گیر میدند..

jenatmilad
July 10th, 2013, 12:42
والا تو این مدت خبر های مسخره ای شنیدیم. از بابت اینکه سایت هایی که ثبت نشدن ***** میشنو میبندنو این چیزا. که هیچ کدوم اتفاق نیوفتاد. این مشکلات هم فقط از طریق فتا رخ میده. اونم زمانی که مشتری کارش غیر قانونی باشه . تازه به مدیر سرور نامه یا میل میدن که ساسپند کنی. نه اینکه کل سرور مدیر رو ساسپند کنند یا سایتشو بخوابونن

jenatmilad
July 10th, 2013, 12:48
شهر به شهر و استان به استان کلا فرق داره... دیر یا زود داره.. باید برید مجوز بگیرید...شانس آوردم تو کار هاست نیستم.. دقیقا شد ماجرای اول زمستان 91 که ریختند و هر چی بازی بود تو کل مغازه های ایران جمع کردند گفتند بخشنامه آمده!! ما هم عمده فروشیمون تعطیل شد.. حالا نوبت هاستینگ هست! شب میخوابند صبح پا میشند قانون میزارند...

حالا اینا به کنار اصلا تو نوشتن قانون دقت نمیکنند... واسه خودش نوشته سرور مجازی... به هیچ چیز دیگری هم اشاره نکردند..کارمنداشونم تو شهرهای دیگر چون خبر ندارند از هیچی بر اساس قانون گیر میدند..

والا تو اون لینک که دادید اصلا نزده فروش سرور مجازی غیر قانونی هستش. (:|

behrooz_iri
July 10th, 2013, 12:51
کلا یا از این ور بوم میوفتیم یا از اون ورش یا کلا بیخیال یه چیزی هستیم یا گیر الکی میدیم

delta
July 10th, 2013, 12:52
اصلا بحث فروش کنار... متاسفانه خیلی شهرها تو اداراتش کارمنداش سر از سرور و سایت و.. در نمیارند.فقط استناد میکنند به قانون.. یعنی واسش طرف فرق نداره سرور مجازی برای چی استفاده میشه.وقتی نوشته سرور مجازی یعنی تمام!!شما قانون شکن هستید!! بدبختی منم این بود.میگفت غیر قانونی تهیه شده.. گفتم هیچ جا برای سرور مجازی و اینا فاکتور یا قرارداد نامه نمیدند.اما کی که حرف گوش بده؟؟:109: خلاصه من پیچوندم و زدم بیرون..فاکتور و قراردادنامه رو هم میخواستند واسه اینکه ببینن طرف هاستینگ مجوزداره یا نه...

delta
July 10th, 2013, 12:58
والا تو اون لینک که دادید اصلا نزده فروش سرور مجازی غیر قانونی هستش. (:|

تو لینکی که دادم لیست رو دانلود کن.. ردیف 26..

http://www.foxup.org/images/43614457937850929453.jpg

jenatmilad
July 10th, 2013, 13:02
بله حواسم نبود .عذر میخوام. ولی فک کنم شما خودت سرور مجازی رو به صورت خالص ارائه نمیدی.

منظورم اینه همراه با سرویس دیگه ای ارائه میکنی یا وی پی اس هارو از یه مدیر سرور دیگه میگیری

behrooz_iri
July 10th, 2013, 13:03
کلا چرا همه چی اول از تو شروع میشه فرزاد اون موقع ها هم یادمه اولی سایتی که فیل شد سایت تو بود نکنه خونتون جفت ارشاده تا بیکار میشن میگن یه زنگ میزن فرزاد بیاد یه کمی بهش گیر بدیم :d چرا انقدر به بقیه گیر نمیدن ؟ احتمالا تو رو عنصر نفوذی تشخیص دادند

vessal
July 10th, 2013, 13:05
من دقیق منظورت رو نگرفتم؟
اون هایی که شرکت ندارند و سایت های وی پی ان که فوقش یه شماره تلفن با ایدی یاهو دارند؟
چیکار میکنند؟
میبرن زندان؟
دقیقا چیکار میکنند؟

GOD
July 10th, 2013, 13:08
جالبه سرور مجازی رو با ماریجوانا توی یه لیست آوردن:d

bepad
July 10th, 2013, 13:10
سلام

یک نکته جالب سایت نماد الکترونیک بر روی دیتاسنتر پارس انلاین است و در سایت پارس انلاین فروش سرور مجازی انجام میدهند.
احتمالا خود نماد هم ***** میشه

delta
July 10th, 2013, 13:14
کلا چرا همه چی اول از تو شروع میشه فرزاد اون موقع ها هم یادمه اولی سایتی که فیل شد سایت تو بود نکنه خونتون جفت ارشاده تا بیکار میشن میگن یه زنگ میزن فرزاد بیاد یه کمی بهش گیر بدیم :d چرا انقدر به بقیه گیر نمیدن ؟ احتمالا تو رو عنصر نفوذی تشخیص دادند

عنوان بزرگترین ناقض کپی رایت ایران رو بزارند روت همین میشه :d ..گفتم ربطی به من نداره به خدا..مشکل از جایی شروع میشه که بقیه طوطی وار بر اساس قانون گیر میدند بقیه..من 7 سال فروش عمده داشتم کسی بهم چیزی نمیگفت.. تا یک بخشنامه آمد انگار 7 سال منتظر بودند سر و پام کنند ریختند بهم !! :d الانم ماجرای هاستینگ.امروز و فردا کاریت نداشته باشند سر فرصت بر اساس همین قانون از خجالتت در میان...

iranian-portal
July 10th, 2013, 13:56
جالبه سرور مجازی رو با ماریجوانا توی یه لیست آوردن:d

منم داشتم به همین فکر می کردم :دی
احتمالا اینا وقتی میرن تو سرور مجازی فازشون خنده یا قفله گذاشتن تو این رده بندی :دی

sarwhost
July 10th, 2013, 14:19
دوستان اینطور نمیشه باید یک فکر اثاثی کرد همه جمع شیم بالاخره ببینیم به کجا خواهیم رسید
به والله اینا فکر میکنن سرور مجازی همون وی پی ان هست باورد ندارید زنگ بزنید بگید اقا من طبق قانون سرور مجازی تعطیل کردم فقط سوالم این بود ایا وی پی اس هم غیر قانونی هست ([vps( ببین جوابتو چی میگن (میگه نه وی پی اس مشکلی نداره )

jenatmilad
July 10th, 2013, 14:32
دوستان اینطور نمیشه باید یک فکر اثاثی کرد همه جمع شیم بالاخره ببینیم به کجا خواهیم رسید
به والله اینا فکر میکنن سرور مجازی همون وی پی ان هست باورد ندارید زنگ بزنید بگید اقا من طبق قانون سرور مجازی تعطیل کردم فقط سوالم این بود ایا وی پی اس هم غیر قانونی هست ([vps( ببین جوابتو چی میگن (میگه نه وی پی اس مشکلی نداره )

:d:))=)) سوادشون تو حلقم

ArashMiniStar
July 10th, 2013, 17:04
بی سوادتر از اینا کسی رو نداریم:rolleyes:

Saati
July 10th, 2013, 17:43
دوستان میشه لطف کنید لینک اون سایتی که منبع اعلام خبر قوانین جدید هاستینگ ها بود رو بفرستید ؟

rezarostami
July 10th, 2013, 18:18
سلام . این قوانین کالاهای غیر قانونی کی گذاشتن تو سایت ؟ پس چرا موقعی که در مرحله تایید نماد بودیم چیزی نگفتن راجع سرور مجازی تازه ما به کنار خیلی از همکاران دیگه نماد دائمی دارند معلومه که گذاشتن یهویی بعد یه مدت خفت کنن آدمو بگن چرا سرور مجازی میفروشین

rezarostami
July 10th, 2013, 18:20
رو سا---ک--س معلومه خیلی حساسن 2 بار نوشتن 27 - 44 :d

GOD
July 10th, 2013, 19:44
لینک مریوطه(با تشکر از فرزاد)
نماد اعتماد الكترونيكي - فهرست كالاهاي غيرقانوني جهت عرضه توسط كسب و كارهاي اينترنتي (http://enamad.ir/News/Khabar920417.aspx)

irantk
July 10th, 2013, 20:23
سلام
شماره 20 نوشته lmb کسی میدونه منظورشون چی هست؟
اها شاید lnb بوده منظورشون
فکر کنم لیست را به کسی که فقط 5 کلاس سواد داره داده اند که بنویسه خیلی زشته که تا این غلط املایی داشته باشه

DaryaHost
July 10th, 2013, 20:33
سلام
شماره 20 نوشته lmb کسی میدونه منظورشون چی هست؟
اها شاید lnb بوده منظورشون
فکر کنم لیست را به کسی که فقط 5 کلاس سواد داره داده اند که بنویسه خیلی زشته که تا این غلط املایی داشته باشه
خوبه دیگه lmb ممنوع شده. lnb قانونیه از الان:->

RoobinaServer
July 10th, 2013, 20:46
:-b الان چی شد دقیقا ؟ سرور مجازی ممنوعه ؟ : O

اینجوری باشه فکر کنم روشون نمیشه وگرنه میان میگن آقا کلا هاستینگ همه ممنوع هستند.

vps ممنوع باشه دیگه یک سرور فروش چه بکنه ؟ :57:

ممنون از قوانین جدید :)

یا حق

poriya_hashie
July 10th, 2013, 20:57
:))))) کلا اینترنت و استفاده از کامپیوتر ممنوع اقااا :d

شده مثل جریان رایتل

مجوز دادن
سیم کارت فروختن
در اخر میگن مکالمه تصویری رو که از امتیازات اصلی رایتل هست ازش میگیرن

و واقعا این نامه نشون دهنده وجود یک سری افراد کاملا غیر متخصص و بی سواد در امور این کار هست

و واقعا یک سوالی واسم پیش اومده فروش داستان س..... :|

MihanTech
July 10th, 2013, 21:01
این چه وضع فرمه ؟ چه وضع سواده ؟

اسکرپت ؟؟؟؟؟؟؟؟
دوبار فروش **** ذکر شده !!

این چه وضعشه ؟ یعنی وقتی یه چیزی رو مینویسن دوباره نمیخونن ؟؟؟؟؟؟
چرا دسته بندی مشخصی نشده ؟ داستان سک****سی کنار سرور مجازی و ماریجوانا ؟؟؟؟؟

متاسفم !!

فرزاد عزیز ، برای شما هم آرزو میکنم مشکلتون سریع حل بشه

madvps
July 10th, 2013, 21:11
دوستان میتونیم با جمع شدن و تهیه امضا درخواست تجدید نظر بدیم؟!

kamkar
July 10th, 2013, 21:14
دارم از خنده میمیرم :))
فقط عذاب وجدان دارم که چی به سر بقیه میاد. :|
در آینده چی ممکنه سر خودم بیاد…
اینا دیگه کی ان.
آیا
Virtual Private Server = Virtual Private Network
؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

mahkoom021
July 10th, 2013, 21:27
بابا اینجا ایرانه
گفتن فروش سرور مجازی ممنوع ولی منظوری نداشتن :دی

sarwhost
July 10th, 2013, 21:45
این همه درس بخون اسمتو بزارن مهندس اخر سرم یه قاچاقچی یه خلاف کار درجه یک از اب در اومدیم چی فکر میکردیم چی شدیم
از اون روز میترسم که حکم اعدام هم برای سرور فروشا بیاد
اون موقع هست که دیگه به جمع سر باز فراریا یه اسم دیگه اضافه میشه (سرور فراریا ):))

smargenius
July 10th, 2013, 21:55
این هم از حضور ر..و..حا..نی
اوضاع اینترنت خیلی بدتر شد
دلار هم که فقط 100ت ارزون شد

madvps
July 10th, 2013, 22:02
نمیدونم دوستان تحصیل کرده و متخصص چجور به خودشون اجازه میدن این رو بی جواب بزارن!؟ رسما یعنی تعطیل کنید برین بیکار بشینید خونتون زیر باد کلر بذارید باد خنک بخوره به کلتون کاش تریبونی بود میومدن و صحبت میکردیم و حرف میزدن

medianet
July 10th, 2013, 22:50
این هم از حضور ر..و..حا..نی
اوضاع اینترنت خیلی بدتر شد
دلار هم که فقط 100ت ارزون شد

خب مهندس این چه ربطی داشت به این بحث

medianet
July 10th, 2013, 22:51
عجله نکنید و نگران هم نباشید چون حتما تبصره خواهد داشت :69:

rezarostami
July 11th, 2013, 00:15
تمام این قوانین سر همه بچه مدرسه ای هاست که با پول تو جیبی میان سرور مجازی میگیرن و وی -- پی -- ان فروشی باز میکنن ژست هم میگیرن ر همین چیزها این تحریمات علیه خودمون رو صادر میکنیم خیلی بد شده به قول گفتنی ها نت هم خز شده.

ArashMiniStar
July 11th, 2013, 00:22
من که رفتم از یک سایت خارجی سرور گرفتم سرعت و پشتیبانیش به 100 تا سرور فروش ایرانی میارزه :دی جسارت نشه اینجا دوستان زیادی داریم کیفیت کارشون / قیمت عالیست ولی چه کنیم از ترس کوچ کردیم.:D با این کارشون یه منبع درآمد دیگه هم دارن از بین میبرن.واقعا تو سواد اینا موندم که اندازه گاو نمیفهمن یک کنار قانون هم برای خودشون میدن نمیان ببینن پینگ اینترنتم شده 400.یه چیزی بگم جدا از اینا وضع مملکت خیلی خرابه من خودم یک دارویی مصرف میکنم که خیلی رایجه و نسخه ایرانیشم هست ولی دیگه تو مشهد که نیست!! میگن برن کسایی که صرع دارن تشنج کنن بعد از اینور میان میگن وضع عالیست آقا کی گفته موشکلی داریم؟زیر سایه آقا نون و. سلامتیمون تامینه تامینه به سوریه و عراق و... هم مفتی میدیم :sly: کشور های دیگرو هم تحریم میکنیم نفت نمیدیم که بنزینشون گرون بشه:D
این مملکت درست بشو نیست همینطوری باید جوون ما بره دانشگاه بیاد یا بره پی علافی یا مغازه بزنه یا دلالی کنه.واقعا متاسفم بجای اینکه جا رو برای صنعت باز کنن میان میبندن.برن از کانادا یاد بگیرن که پول دانشگاه طرف با خورد و خوراکشم میدن بعدم کار دارن براش! تف تو زات کسایی که اون بالا مفت مفت میخورن شعار میدن.آقایون تناسخ هم هست دنیا اینطوری نمیمونه که تو بالا باشی و ما بدبخت جاهامون هم عوض میشه.بله!

ArashMiniStar
July 11th, 2013, 00:25
تمام این قوانین سر همه بچه مدرسه ای هاست که با پول تو جیبی میان سرور مجازی میگیرن و وی -- پی -- ان فروشی باز میکنن ژست هم میگیرن ر همین چیزها این تحریمات علیه خودمون رو صادر میکنیم خیلی بد شده به قول گفتنی ها نت هم خز شده.

آقا اگه همینا نبودن شما باید مگس میپروندیا:d اینا تقصیر دولته نه اونا!!

rezarostami
July 11th, 2013, 00:31
آقا اگه همینا نبودن شما باید مگس میپروندیا:d اینا تقصیر دولته نه اونا!!

درسته ولی دولت که میبینه نمی تونه با اونتا مبارزه کنه قانون کشتار جمعی میده . مثل اون موقع که *****ینگ ایمیل می زد سایت های فلان و بهمان باید مسدود بشه.

ArashMiniStar
July 11th, 2013, 00:36
درسته ولی دولت که میبینه نمی تونه با اونتا مبارزه کنه قانون کشتار جمعی میده . مثل اون موقع که *****ینگ ایمیل می زد سایت های فلان و بهمان باید مسدود بشه.
بازم فرقی نمیکنه 10000 تا سایت هم نشن 100 تا باز میرن از اونا میخرن.مشکلشون اینه که نمیخوان ما اینترنت داشته باشیم دارن همش محدود میکنن تا کجا؟ اگه همین وضع پیش بره کم کم اینترنتم میبندن هیچ غلطی هم مردم نمیکنن.اهل جو سازی نیستم که بگم اینترانت اومد اینترنت رفت ولی واقعیته زمینه سازیش شده کم کم اگه لازم باشه نتم قطع میکنن.حالا شما برو بپرس چرا؟ مثلا بپرس چرا مکالمه تصویری نداره رایتل؟ پرسیدی جوابشم به من بگو:d

ArashMiniStar
July 11th, 2013, 00:40
جالب اینجاست که صدامون هم به هیچ جا نمیرسه.همه با هم دست به یکی هستن.ماشالا دولت و مجلس و صدا سیما که اونم مال دولته هماهنگن.پس انتظار دارید که کی به حرفمون گوش بده؟

paradiseserver
July 11th, 2013, 09:58
دوستان از امروز رسما همه زنگ بزنید صدای مردم شبکه خبر تا صدای ما رو به گوش مسئولین یرسونند :-|:))

mad-adwords
July 11th, 2013, 18:40
بعد کلمه کلیدی فروش سرور مجازی که جزو ممنوعه شناخته شد سایتی هایی که فروش سرور مجازی توشون هست فیلت-ر-ینگ اونا فیلت-ر می کنه

i-whost
July 11th, 2013, 18:45
:)

بعد کلمه کلیدی فروش سرور مجازی که جزو ممنوعه شناخته شد سایتی هایی که فروش سرور مجازی توشون هست فیلت-ر-ینگ اونا فیلت-ر می کنه

یک اشتباهی شده ترجمه vp n اشتباه نوشتند

پ (http://www.parsonline.com/fa/services/vps_descriptions)ارس انلاین (http://www.parsonline.com/fa/services/vps_descriptions)
ј تبیان - (http://www.tebyanidc.com/)
و....

SV24.CO
July 11th, 2013, 18:54
به این مسائل دامن نزنید ، چیزی که اونا میخوان :)

mehdi.gh
July 12th, 2013, 11:30
آقا چرا انقدر کشش میدین ؟
فقط بچه های وب هاستینگ تالک نیستند که سرور مجازی میفروشند
شرکت های بزرگ ایرانی هستند که تو کار سرور مجازی هستند
اما یه تفاوتی با بچه های اینجا دارند اونا اینه که به کسایی که برای اکانتینگ میخوان سرور نمیدهند
من فکر میکنم یک سیاست هستش.
که دلیل های مختلف داره این کارشون

dj_ahmad
July 12th, 2013, 12:31
این کار رو خیلی زود تر از اینها باید میکردن.. و خیلی هم باید سخت گیری کنن تا یه عده کاسه کوزه شون رو جمع کنن برن..این vps فروشی شده شیطون بازار!!! ***ی و کلاه برداری توش موج میزنه تا جایبی که بچه های 16 ساله از باباشون پول میگیرن میان سرور میفروشن!!!=))
برای این حرفه شخص باید سواد لازم رو داشته باشه! مثلا مدرکه مربوطه رو اخذ کنه و مدارک رسمی مربوطه رو داشته باشه که قابل پیگیری باشه نه این که بره به اسمه مامانش از payline درگاه پرداخت بگیره(قابل توجه بعضی هاااا)
امیدوارم وب هاستینگ تالک همون طور که به قانون جهانی احترام میگزاره و فروش سرور warez رو ممنوع کرد فروش سرور مجازی رو هم برای بعضی هااا ممنوع کنه

dj_ahmad
July 12th, 2013, 12:43
در کل نظم و قانون خوبه...

وقتی میرید بازار فروشنده ها دو دسته هستن یکی مغازه دارن و جزء اصناف هستن در کنار اونها دست فروش ها و دوره گرد ها هستن که هیچ تضمین و تعهدی روی چیزی که میفروشن نیست.
بنظر من این قانون کار دست فروش ها رو مختل میکنه...بقیه نباید نگران باشند

rezarostami
July 12th, 2013, 15:31
به نظر بنده اینا مفهوم سرور مجازی رو همون چیز پی ان میدونن که ممنوع کردن !!!
دلیل بر این که با شرکت های ایرانی مثل پارس انلاین یا افرانت کاری ندارد این است که داخل ایران چیز پی ان وجود نداره !!!
پس این فقط بی سوادی خودشون رو مشخص میکنه !!!

زیاد بحث مهمی نیست

موفق باشید

پارس آنلاین و غیره در ایران سرور فعال دارند و چون این ها هم ابزار اصلی جوراب فروش ها رو سرور مجازی می دونن در دسته کالاهای ممنوعه قرار دادن فکر نکنم با سرور های مجازی ایران کاری داشته باشند.

hostarya
July 12th, 2013, 15:34
پارس آنلاین و غیره در ایران سرور فعال دارند و چون این ها هم ابزار اصلی جوراب فروش ها رو سرور مجازی می دونن در دسته کالاهای ممنوعه قرار دادن فکر نکنم با سرور های مجازی ایران کاری داشته باشند.

بله دقیقا منظور بنده هم همین بود!
به حال ما که فرقی نمیکنه :دی
ولی این نبود متخصص و با سواد واقعا جای تاسف داره ! :|