PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آيا ميدانستيد ؟ زرين پال، درگاه مستقيم و لوگوی سايت شما

samansystems
July 10th, 2013, 12:09
آيا ميدانستيد برای کاربرانی که درگاه سامان از طرف زرين پال فعال شده علاوه بر نام وبسايت شما، لوگوی سايت شما هم نمايش داده ميشه ؟
14234

peyman0742
July 10th, 2013, 21:45
چه باحال جدیدا اینجوری شده ؟!

mansour1368
July 10th, 2013, 22:03
ولی حیف بعد 3 4 روز هزینه رو واریز می کنه به حساب مشتری

sarwhost
July 10th, 2013, 22:23
سلام
فکر کنم کمی درصد بیارید پایین و تسویه حساب زودتر انجام بدید دیگه همه میان سمت شما

samansystems
July 10th, 2013, 22:32
اين درگاه (زرين گيت) برای کاربرانی که در سطح تاييد طلائی باشن و تعداد تراکنش های مناسبی داشته باشن در کنار درگاه غير مستقيم (وب گيت) فعال ميشه.
با توجه به اينکه کاربران طلائی ازين درگاه استفاده ميکنن زمان تسويه تراکنش هاشون 8 تا 36 ساعت کاری بعد از درخواست واريز ميشه.

downloaddl
July 10th, 2013, 22:34
من از زرین پال پرسیدم جریان چیه

بهم گفتن این نوع درگاه برای سطح طلایی هست و روزانه بیش از 30 تراکنش دارند

samansystems
July 10th, 2013, 22:48
من از زرین پال پرسیدم جریان چیه

بهم گفتن این نوع درگاه برای سطح طلایی هست و روزانه بیش از 30 تراکنش دارند

البته احتمالا اشتباه متوجه شديد. در سطح تاييد طلائی باشيد و ماهانه بيش از 50 تراکنش داشته باشيد اين درگاه فعال ميشه.

dertgtr
July 10th, 2013, 23:34
البته احتمالا اشتباه متوجه شديد. در سطح تاييد طلائی باشيد و ماهانه بيش از 50 تراکنش داشته باشيد اين درگاه فعال ميشه. یعنی برای کابران سطح طلایی که زرين گيت برای اونها فعال هست و تعداد تراکنش ماهانه کمتر از 50 مورد داشته باشند فعال نمیشه به این صورت ؟

samansystems
July 11th, 2013, 00:08
یعنی برای کابران سطح طلایی که زرين گيت برای اونها فعال هست و تعداد تراکنش ماهانه کمتر از 50 مورد داشته باشند فعال نمیشه به این صورت ؟

مثلا اگر 48 تا تراکنش هم باشه فعال ميشه.
اما اگر سايتی در زرين پال تراکنش نداشته باشه و از سايت ها يا درگاه های ديگه استفاده کنه و حالا بخواد ازين طرح استفاده کنه چنين چيزی انجام نميشه. اما اگر سايتی خدماتش رو از سايت زرين پال انجام ميده الان هم مساعدت ميشه و قطعا پيشنهادات مناسبی ارائه ميشه. موارد رو به صورت اختصاصی در تيکت درخواست درگاه پرداخت خودتون پيگيری کنيد. همکاران شما رو برای دريافت اين سرويس راهنمائی ميکنن.

mostafa74
July 13th, 2013, 16:43
با زرین پال کار کردم
خیلی اذیتم کرد
زمان واریزش زیاد بود و همین طور هم درگاه درست حسابی واسه سایت ها نداشت
کلید های پرداختشم اگر میخواستی باهاش لینک دانلود یک فایل رو بفروشی با یک کلیک راست میشد لینک دانلود رو قبل از خرید برداشت
بهترین کلید پرداخت رو پارس پال میده که جاوا هستش هر کسی نمیتونه لینک رو در بیاره و بهترین درگا هم به نظرم جهان پای میده که دارم الان با جهان پای کار میکنم
یک اسکریپت داره میتونی خودت قالبش رو هر جور دوست داری ادیت کنی
سرعت واریزش هم کمتر از 6 ساعت ، توی اسکریپتش هم مدیریت تراکنش ها داره میتونید همه مشخصات پرداخت کننده که تو فرم وارد شده + شماره تراکنش و موضعیت پرداخت رو ببینید
درگاهش هم مستقیم هست و میتونید به دلخواه خودتون یکی از 5 بانک موجود در پنل رو انتخاب کنید
در کل پارس پال و زرین پال از نظر من خوب نیست پارس پال هم دلیلش حساسیت زیاد روی آدرس و آی پی و همین طور زمان پرداخت

samansystems
July 13th, 2013, 17:34
ضمن اينکه خدمتتون بايد عرض کنم که اين تاپيک برای تخريب نيست با اين حال برای رفع ابهام برای ساير کاربران عرض کنم که زمان واريز تراکنش های خروجی برای کاربران نقره ای 3 تا 4 روز کاری و برای کاربران طلائی 8 تا 36 ساعت کاری بعد از درخواست هست. دليل اصلی اين موضوع هم اين هست که سياست کاری زرين پال با سايت هایی که ذکر کرديد متفاوت هست. هدف اصلی زرين پال تضمين تراکنش ها برای مشتری و فروشنده هست و بر اين اساس ساير سياست های کاری اون مشخص شده. شرکت سامان سيستم مجری سايت زرين پال يکی از شرکت های متقاضی اتصال به سوئيچ شاپرک هست که ميتونيد نام اين شرکت رو در آدرس زير مشاهده کنيد:

http://www.shaparak.com/ir/members/psp.asp

mostafa74
July 15th, 2013, 06:38
با عرض معذرت قصدم تخریب نبود
از تخریب هم هیچ سوری شامل من نمیشه
به هر حال بنده به عنوان کسی که با پارس پال و زرین پال مدتی کار کردن نظر شخصیم و چیزی که ازش فهمیدم رو گفتم
پیروز باشید

samansystems
July 15th, 2013, 10:22
مقايسه زرين پال با برخی سايت ها اشتباه هست. سامان سيستم (مجری زرين پال) متقاضی اتصال به سوئيچ شاپرک هست و فعاليت زرين پال برای دراز مدت تنظيم شده. هدف زرين پال تضمين تراکنش برای فروشنده و مشتری هست و ساير سياست های سايت در راستای تضمين تراکنش ها و حفظ منافع هر دو طرف تدوين ميشه.
بر همين اساس زرين پال تنها سايتی هست که در حال حاضر درگاه پرداخت مستقيم به نام وبسايت پذيرنده ارائه ميده.

3eo
July 15th, 2013, 11:52
البته احتمالا اشتباه متوجه شديد. در سطح تاييد طلائی باشيد و ماهانه بيش از 50 تراکنش داشته باشيد اين درگاه فعال ميشه.

بنده برای یکی از سایت های خودم می خوام روزانه بالای 100 تراکنش دارم ، ولی متاسفانه مثل اینکه اصلا قصد همکاری ندارید ، چون باید اول ما که از درگاهای مستقیم سایر درگاها استفاده می کنیم بیاییم درگاه غیر مستقیم زرین پال رو فعال کنیم که وقتی کاربر میاد توش گیج میشه میره ( قبول کنید ، ساده مثل بانک پارسیان خوب است ) من روی درگاه مستقیم می تونم تراکنش داشته باشم ولی غیرمستقیم نه . در ضمن 10000 درگاه دیگه است که اصلا شناسنامه و کارت ملی و ... نمی خواد برای ارتقاء حال با این شرایط به نظر شما کسانی هستند که برای یک درگاه که 30 ساعت بعد تسویه کنه و بیاد اون همه مدارک و که برای ارتقاء است و جمع کنه و بیاد پست کنه در ضمن باید قبلش محضر هم بری که فکر نکنم کمتر از 10 تومن باشه . ( کلا منضرف میشه طرف و سایتشو می بنده ) : دی
بنده از مدیران مربوطه خواهشمندم یکم شرایط اخذ مدارک رو قرار داد را ساده تر کنند و ارسال آن را از اینترنت انجام دهند .

samansystems
July 15th, 2013, 13:00
بنده برای یکی از سایت های خودم می خوام روزانه بالای 100 تراکنش دارم ، ولی متاسفانه مثل اینکه اصلا قصد همکاری ندارید ، چون باید اول ما که از درگاهای مستقیم سایر درگاها استفاده می کنیم بیاییم درگاه غیر مستقیم زرین پال رو فعال کنیم که وقتی کاربر میاد توش گیج میشه میره ( قبول کنید ، ساده مثل بانک پارسیان خوب است ) من روی درگاه مستقیم می تونم تراکنش داشته باشم ولی غیرمستقیم نه . در ضمن 10000 درگاه دیگه است که اصلا شناسنامه و کارت ملی و ... نمی خواد برای ارتقاء حال با این شرایط به نظر شما کسانی هستند که برای یک درگاه که 30 ساعت بعد تسویه کنه و بیاد اون همه مدارک و که برای ارتقاء است و جمع کنه و بیاد پست کنه در ضمن باید قبلش محضر هم بری که فکر نکنم کمتر از 10 تومن باشه . ( کلا منضرف میشه طرف و سایتشو می بنده ) : دی
بنده از مدیران مربوطه خواهشمندم یکم شرایط اخذ مدارک رو قرار داد را ساده تر کنند و ارسال آن را از اینترنت انجام دهند .

بله دقيقا! برای استفاده از درگاه پرداخت مستقيم (زرين گيت) حتما بايد در کنارش درگاه غير مستقيم (وب گيت) هم فعال شده باشه و کاربر خودش انتخاب کنه از کدام درگاه پرداخت کنه.
طبعا کاربری که با زرين پال آشنائی نداره از درگاه مستقيم بانکی پرداخت خودش رو انجام ميده و کاربری که تو حساب زرين پال خودش موجودی داره از درگاه غير مستقيم (وب گيت) استفاده ميکنه. ;)

شرايط سطح تاييد طلائی هم متاسفانه فعلا امکانش نيست. برای تاييد هويت کاربران تنها روش موجود فعلا امضا قوانين در دفتر اسناد رسمی يا مراجعه حضوری به شرکت هست.

همونطور که پيشتر گفتم زرين پال با سايت های مشابه قابل مقايسه نيست. شرکت سامان سيستم متقاضی اتصال به سوئيچ شاپرک هست و مقايسه زرين پال با سايت هایی که حتی شماره ثابت و آدرس مشخصی ندارن ممکن نيست.

Euro It
July 15th, 2013, 13:15
یه سوال دارم
امکانش هست من یه حساب زرین پال به اسم خودم باز کنم و درگاه بگیرم
بعد تو درگاه جای اسم خود شخص من اسم سایتم رو بزنه؟ یعنی هیچ نام و نشونی از اسم خود من نباشه فقط اسم سایتم باشه بعد هیچجوره هم نتونن استعلام بگیرن به اسم کیه این حساب تنها با مجوز رسمی؟

parsavps.ir
July 15th, 2013, 13:24
آيا ميدانستيد برای کاربرانی که درگاه سامان از طرف زرين پال فعال شده علاوه بر نام وبسايت شما، لوگوی سايت شما هم نمايش داده ميشه ؟
http://www.webhostingtalk.ir/attachments/f216/14234-%D8%A2%D9%8A%D8%A7-%D9%85%D9%8A%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B3%D8%AA%D9%8A%D 8%AF-%D8%9F-%D8%B2%D8%B1%D9%8A%D9%86-%D9%BE%D8%A7%D9%84%D8%8C-%D8%AF%D8%B1%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D9%85%D8%B3%D8%AA%D9%82%D9%8A%D9%85-%D9%88-%D9%84%D9%88%DA%AF%D9%88%DB%8C-%D8%B3%D8%A7%D9%8A%D8%AA-%D8%B4%D9%85%D8%A7-970083_594844450547298_1248073948_n-jpg

فقط پارسیان بهترین getway رو داره نسبت به بقیه بانک ها از مستقیم پارسیان قرار بدین من با کله می گیرم

samansystems
July 15th, 2013, 13:32
یه سوال دارم
امکانش هست من یه حساب زرین پال به اسم خودم باز کنم و درگاه بگیرم
بعد تو درگاه جای اسم خود شخص من اسم سایتم رو بزنه؟ یعنی هیچ نام و نشونی از اسم خود من نباشه فقط اسم سایتم باشه بعد هیچجوره هم نتونن استعلام بگیرن به اسم کیه این حساب تنها با مجوز رسمی؟

خير چنين چيزی ممکن نيست.

parsavps.ir
July 15th, 2013, 13:33

سلام دوست من بنده هم با نظر شما موافقم کل دنیا دار حل پیشرفته ما هنوز نامه نگاری داریم تازه با کلی هزینه

طرف می ره e نماد می گیره با درگاه مستقیم بدون کارمزد !

Euro It
July 15th, 2013, 13:37
خير چنين چيزی ممکن نيست.

من بخوام اسم سایتم بخوره تو درگاه چه باید بکنم؟

samansystems
July 15th, 2013, 13:39
فقط پارسیان بهترین getway رو داره نسبت به بقیه بانک ها از مستقیم پارسیان قرار بدین من با کله می گیرم

فعلا درگاه سامان و شهر به نام وبسايت پذيرنده قابل ارائه هست.

samansystems
July 15th, 2013, 13:43
من بخوام اسم سایتم بخوره تو درگاه چه باید بکنم؟

در زرين گيت (درگاه مستقيم)
اسم سايت شما ميخوره.

در وب گيت (درگاه زرين پال غير مستقيم)
اسم سايت شما ميخوره. و اسم شخص شما به عنوان رابط مالی سايت هم قابل مشاهده هست.

samansystems
August 1st, 2013, 16:49
ازونجائی که زرين پال هميشه در ارائه سرويس های جديد پيشتاز هست، درگاه پرداخت مستقيم با لوگو و نام وبسايت شما هم تا به امروز فقط توسط زرين پال ارائه ميشه که اين خودش افتخاری برای مجموعه سامان سيستم در پيشتاز بودن و برتر بودن محسوب ميشه.

irantk
August 2nd, 2013, 06:03
سلام
زرین پال عالیه من دوسال باهاشون کار میکنم تا حالا مشکلی نداشتم
فقط اگر برای ارتقاء به کاربر طلائی دردسر دفتر ثبت اسناد نداشت خیلی خوب میشد.

hostfire
August 4th, 2013, 13:33
ازونجائی که زرين پال هميشه در ارائه سرويس های جديد پيشتاز هست، درگاه پرداخت مستقيم با لوگو و نام وبسايت شما هم تا به امروز فقط توسط زرين پال ارائه ميشه که اين خودش افتخاری برای مجموعه سامان سيستم در پيشتاز بودن و برتر بودن محسوب ميشه.

برای این درگاه دقیق باید چه کنیم؟

samansystems
August 4th, 2013, 13:39
1. سطح تاييدتون بايد طلائی باشه.
2. طی ماه ها گذشته تعداد تراکنش های زرين پالتون مناسب باشه.

hostfire
August 4th, 2013, 13:40
1. سطح تاييدتون بايد طلائی باشه.
2. طی ماه ها گذشته تعداد تراکنش های زرين پالتون مناسب باشه.

اگر حساب جدید باز کنم مشکلی داره یعنی؟
برای تایید طلایی چه باید بکنم دقیق؟

samansystems
August 4th, 2013, 13:44
اگر حساب جدید باز کنم مشکلی داره یعنی؟
برای تایید طلایی چه باید بکنم دقیق؟

برای تاييد طلائی:
1. يا بايد به صورت حضوری به شرکت مراجعه کنيد.
2. اگر امکان مراجعه به شرکت براتون مقدور نيست بايد قوانين سايت رو در دفتر اسناد رسمی امضا و تاييد امضا کرده و به آدرس پستی شرکت ارسال کنيد.

اگر حساب جديد باز کنيد بايد حداقل يکی 2 ماه روی زرين پال فعاليت داشته بايد (از درگاه عادی زرين پال) و تو اين مدت تعداد تراکنش های مناسبی داشته باشيد.

hostfire
August 4th, 2013, 13:49
برای تاييد طلائی:
1. يا بايد به صورت حضوری به شرکت مراجعه کنيد.
2. اگر امکان مراجعه به شرکت براتون مقدور نيست بايد قوانين سايت رو در دفتر اسناد رسمی امضا و تاييد امضا کرده و به آدرس پستی شرکت ارسال کنيد.

اگر حساب جديد باز کنيد بايد حداقل يکی 2 ماه روی زرين پال فعاليت داشته بايد (از درگاه عادی زرين پال) و تو اين مدت تعداد تراکنش های مناسبی داشته باشيد.

من یه پنل زرین پال داشتم به اسم خودم نبود
به اسم پسر عموم بود!
حدوده 2 ماهه استفاده نشده الان
ولی تراکنشایی داشتم با استفاده از اون میتونم؟
بیام شرکت چه باید بکنم دقیقا؟

samansystems
August 4th, 2013, 13:53
من یه پنل زرین پال داشتم به اسم خودم نبود
به اسم پسر عموم بود!
حدوده 2 ماهه استفاده نشده الان
ولی تراکنشایی داشتم با استفاده از اون میتونم؟
بیام شرکت چه باید بکنم دقیقا؟

خوب برای تاييد حساب زرين پال فرد ديگه خودشون بايد به شرکت مراجعه کنن.
کاربرانی که به شرکت مراجعه ميکنن قوانين سايت رو به صورت حضوری امضا ميکنن.

hostfire
August 4th, 2013, 13:56
خوب برای تاييد حساب زرين پال فرد ديگه خودشون بايد به شرکت مراجعه کنن.
کاربرانی که به شرکت مراجعه ميکنن قوانين سايت رو به صورت حضوری امضا ميکنن.

یعنی من الان به اسم خودم حساب باز کنم نمیتونم از اعتباد 2 اکانت دیگه ای که داشتم استفاده کنم؟
ادرس شرکت+ساعت کاری رو برای بنده میفرستید؟
قبلش نیاز به هماهنگی است؟

samansystems
August 4th, 2013, 14:10
آدرس: يوسف آباد - کوچه 20 - پلاک 61
همه روزه از ساعت 10 تا 5 بعد از ظهر ميتونيد مراجعه کنيد.
نياز به هماهنگی قبلی هم نيست.

در مورد اعتبار اکانت ديگه اگر درگاه سايت انتقال داده بشه يا فرد قبلی تاييد کنه که با هم فعاليت ميکرديد مشکلی وجود نداره.

hostfire
August 4th, 2013, 14:14
آدرس: يوسف آباد - کوچه 20 - پلاک 61
همه روزه از ساعت 10 تا 5 بعد از ظهر ميتونيد مراجعه کنيد.
نياز به هماهنگی قبلی هم نيست.

در مورد اعتبار اکانت ديگه اگر درگاه سايت انتقال داده بشه يا فرد قبلی تاييد کنه که با هم فعاليت ميکرديد مشکلی وجود نداره.

خب اون دوتا فرد قبلی که ازشون اکانت زرین پال دارم نمیدونن اینترنت چیه :d
چجوری تاییدم کنن؟
بعد طلایی شم چه مبلغی باید بدم؟
چقدر واریز به حسابم تسریع میشه نسبت به کاربری عادی؟

samansystems
August 4th, 2013, 14:18
خب اون دوتا فرد قبلی که ازشون اکانت زرین پال دارم نمیدونن اینترنت چیه :d
چجوری تاییدم کنن؟
بعد طلایی شم چه مبلغی باید بدم؟
چقدر واریز به حسابم تسریع میشه نسبت به کاربری عادی؟

به هر حال اونا در جريان اين موضوع بودن که شما داريد با اسمشون فعاليت ميکنيد. چون پول ها به حساب های بانکيشون واريز ميشده. الان هم يک نامه کتبی برای اين موضوع کافی هست.
اگر در سطح تاييد طلائی باشيد 8 تا 36 ساعت کاری بعد از درخواست واريز ميشه.

samansystems
August 4th, 2013, 14:19
بهترين پيشنهاد اينه که فعلا درگاه رو برای سايتتون فعال کنيد و تو اين مدت نسبت به افزايش سطح تاييد طلائی اقدام کنيد.
بعد از فعال کردن درگاه روی سايتتون درخواست فعالسازی درگاه مستقيم کنيد همکاران راهنمائی های لازم و زمان فعالسازی رو به شما اعلام ميکنن.

SUNSERVERS
August 12th, 2013, 07:38
واریز خیلی کند و درصد خیلی بالایی دارید. کی طمع تون رو کم تر کنید نتایج بهتری می گیرید!

samansystems
August 12th, 2013, 10:36
واریز خیلی کند و درصد خیلی بالایی دارید. کی طمع تون رو کم تر کنید نتایج بهتری می گیرید!

1.
ادب مرد به زدولت اوست.

2.
قوانين سايت زرين پال و سياست کاری زرين پال متفاوت هست و هدف اصلی زرين پال تضمين تراکنش ها هست. به همين خاطر هست که مشتريانی که با زرين پال اشنائی دارن زمانی که ميخوان از سايتی که آشنائی
ندارن پرداخت کنن درگاه زرين پال رو انتخاب ميکنن.

3.
ضمن اينکه شرايط ارتقا به سطح تاييد طلائی هم وجود داره که کاربران ميتونن نسبت به افزايش سطح تاييد به طلائی اقدام کنن.

samansystems
August 12th, 2013, 10:39
4.
اين تاپيک در مورد درگاه مستقيم زرين پال هست. لطفا اگر در مورد اين موضوع سوالی داريد مطرح کنيد. برای ساير موارد در تاپيک های مربوط به اين موضوع پيگيری کنيد. در خدمتتون هستيم. (البته در صورت رعايت ادب)

SUNSERVERS
August 12th, 2013, 10:48
1.
ادب مرد به زدولت اوست.

2.
قوانين سايت زرين پال و سياست کاری زرين پال متفاوت هست و هدف اصلی زرين پال تضمين تراکنش ها هست. به همين خاطر هست که مشتريانی که با زرين پال اشنائی دارن زمانی که ميخوان از سايتی که آشنائی
ندارن پرداخت کنن درگاه زرين پال رو انتخاب ميکنن.

3.
ضمن اينکه شرايط ارتقا به سطح تاييد طلائی هم وجود داره که کاربران ميتونن نسبت به افزايش سطح تاييد به طلائی اقدام کنن.

آفرین این جمله رو خودتون تکرار کنید تا یاد بگیرید اولا انتقاد پذیر باشید وقتی ۵۰ نفر همین مساله رو عنوان کردند. ثانیا شما که از مردم پول می گیرید وظیفه دارید جواب بدید نه اینکه مزخرف جواب بدید.
به جای بی ادبی و نمایش شعورتون طمع تون رو کم کنید، این جینگولک بازی ها دلیل نمیشه کارمزدی معادل خون باباتون بگیرید. مفت خوری هم اندازه داره.

استاد تضمین تراکنش رو مگه پارس پال نداره ؟ پی لاین مگه نداره؟ اونا چرا این قدر مثل زرین پال مزخرف نیستند؟ من برداشت می زنم ۱۰ روز دیگه واریز می کنید تضمین جیب جنابعالی هست یا من و خریدارم؟؟؟ شما به چه حقی پول من رو ۱۰ روز تو جیبت نگه میداری بعد میای اینجا ..... می گی؟!!! کارمزدت که هیچی پول خودمون رو هم میخایم بگیریم باید التماس کنیم؟!! خوبه والا!!! توبه کن برادر این عین ***ی و کلاهبرداری هست

SUNSERVERS
August 12th, 2013, 10:51
4.
اين تاپيک در مورد درگاه مستقيم زرين پال هست. لطفا اگر در مورد اين موضوع سوالی داريد مطرح کنيد. برای ساير موارد در تاپيک های مربوط به اين موضوع پيگيری کنيد. در خدمتتون هستيم. (البته در صورت رعايت ادب)

شما تو کدوم تاپیک شد جواب ما رو بدید؟! پاس بدید این ور و اون ور. ادب رو تو مگه رعایت می کنی که از بقیه انتظار داری؟! شما که شعور صحبت با مشتری نداری چطور درگاه میدی دست ملت؟ مشتری ازت انتقاد میگنه بهش میگی بی ادب؟!!!! جالبه. سیستم جالبی دارید شما!!!

samansystems
August 12th, 2013, 11:58
شما تو کدوم تاپیک شد جواب ما رو بدید؟! پاس بدید این ور و اون ور. ادب رو تو مگه رعایت می کنی که از بقیه انتظار داری؟! شما که شعور صحبت با مشتری نداری چطور درگاه میدی دست ملت؟ مشتری ازت انتقاد میگنه بهش میگی بی ادب؟!!!! جالبه. سیستم جالبی دارید شما!!!

احتمالا شما صحبت کردن با ادب رو بلد نيستيد که به شما پاسخ داده نشده.
والا پاسخ ساير کاربران داده ميشه.
شما واژه ای رو به کار برديد که در حد شان و شخصيت بچه های اين انجمن نبود. بهتره ياد بگيريد چی رو کجا به کار ببريد.
لطفا در صورتی که ميتونيد درست صحبت کنيد تاپيک رو ادامه بديد در غير اينصورت تاپيک رو از موضوع اصلی اون خارج نکنيد. ;)

SUNSERVERS
August 12th, 2013, 12:35
شما واژه ای رو به کار برديد که در حد شان و شخصيت بچه های اين انجمن نبود. بهتره ياد بگيريد چی رو کجا به کار ببريد.
لطفا در صورتی که ميتونيد درست صحبت کنيد تاپيک رو ادامه بديد در غير اينصورت تاپيک رو از موضوع اصلی اون خارج نکنيد. ;)

همیشه همینه . اولش یه سوال می پرسم شما به هم میریزی بعد حمله می کنی به من! سوالی نیست چون هیج توجیهی برای اون چیزی که عنوان کردم قابل قبول نیست. من چه بی ادبی به شما توی پست اولم کردم؟! گفتم طمع تون رو کم کنید ، کارمزدهای شما خیلی بالاست و زمان واریز تون منطقی نیست. شما می گید با ادب باش!!!!
اگر میخاین بیام اینجا بگم آفرین به به که لوگوی ما رو میذارید تو درگاه سامان ولی پول ما رو یک ماه بعد درخواست واریز می کنید و نصفش رو تحت عنوان کارمزد ازش کم می کنید ، شرمنده. باز هم میگم زرین پال سیستمی هست که هیچ قابلیت منحصر به فردی نسبت به رقبا نداره و حتی در خیلی از موارد بسیار ضعیف تر و غیر حرفه ای تر عمل می کنه. حتی اینترفیس زرین پال فوق العاده ایراد دار هست بماند که طرز تفکر گرداننده گانش چه چیزی هست. من به عنوان یک مشتری سابق که با زرین پال کار کردم تا این نارضایتی رو از سیستم شما دارم. این مواردی که گقتم چیزی بود که باعث شد من و امثال من از سیستم شما استفاده نکنند. وقتی رقبای شما خدمات بهتر و ارزون تری ارایه می دن دلیلی نداره سرویس پایین تر رو با هزینه بالاتری به من تحمیل کنید! نیاز مشتری لوگوش توی درگاه نیست ، شما اگر میخاین مفید باشید این ایرادات اساسی تون رو رفع کنید بعد.
آیا شما حق دارید پول بنده رو یک ماه توی حساب تون مانده و بعد از یک ماه درخواست واریز دادم ۱۵ روز توی حساب تون نگهدارید و بعد هر وقت پول دست تون اومد واریز کنید؟آیا سیستم شما امین و حافظ منافع مشتری هست یا خودش؟! پی پال هم که سیاست برگشت هزینه رو تا ۴۵ روز داره پول مشتری رو ۱۵ روز بعد واریز نمی کنه شما که همچین سیاستی هم ندارید چه دلیل جز کسر بودجه و یا طمع تون برای استفاده از پول مشتری دارید؟!
چه سرویس فوق العاده ای از طرف شما به مشتری داده میشه که باید در ازاش کارمزد فضایی و زمان انتظار طولانی از طرفش تحمل بشه؟
لطفا جواب سوالات من رو اگر بی ادبی به جنابغالی نمی دوند بدید

samansystems
August 12th, 2013, 17:19
همیشه همینه . اولش یه سوال می پرسم شما به هم میریزی بعد حمله می کنی به من! سوالی نیست چون هیج توجیهی برای اون چیزی که عنوان کردم قابل قبول نیست. من چه بی ادبی به شما توی پست اولم کردم؟! گفتم طمع تون رو کم کنید ، کارمزدهای شما خیلی بالاست و زمان واریز تون منطقی نیست. شما می گید با ادب باش!!!!

اگر تهمت زدن به طمع کار بودن برای شما عين ادب هست برای کاربران اين انجمن و عزيزانی که در کمال ادب و احترام هميشه سعی کردن مشکلات خودشون رو بيان کنن و حل کنن دور از ادب هست. يک موضوع خيلی ساده هست. شما نبايد جوری که جای ديگه ديگران با شما صحبت ميکنن تو يک جمع عمومی صحبت کنيد. اينکه شما به ديگران تهمت بزنيد دور از شان اين انجمن هست. البته انتظار اين ميره که مديران به شما تذکر بدن تا طرز صحبت کردن خودتون رو در يک جمع عمومی اصلاح کنيد. هر چند که اگر اصلاح هم نکنيد چيزی از ارزش ديگران کم نميشه و اين شما هستيد که در نزد ديگران کوچيک ميشيد. به هر حال من دوستانه از شما خواهش ميکنم مقداری در رفتار خودتون و طرز بيان و صحبت کردن خودتون تجديد نظر کنيد.

اگر میخاین بیام اینجا بگم آفرین به به که لوگوی ما رو میذارید تو درگاه سامان ولی پول ما رو یک ماه بعد درخواست واریز می کنید و نصفش رو تحت عنوان کارمزد ازش کم می کنید ، شرمنده.

من فکر ميکنم شما کلا تا حالا با سيستم زرين پال کار نکرديد چون اگر کار کرده بوديد ميدونستيد که کارمزد زرين پال نصف پولی که درخواست ميديد نيست. کارمزد زرين پال (در بيشترين حالت) 2.5% هست. که تنها در ازای تراکنش های خروجی کسر ميشه. زمان واريز تراکنش های خروجی هم 1 ماه نيست و برای کاربران نقره ای تنها 3 تا 4 روز کاری بعد از درخواست هست که اين موضوع هم به خاطر تضمين تراکنش ها هست که تا الان خيلی در مورد اون بحث شده. اينکه سايت های ديگه ای هم ادعای اين مورد رو داشته باشن خيلی خوب هست و هيچ مشکلی نيست. اين مشتری هست که تشخيص ميده در زمان خريد به کدوم درگاه بيشتر ميتونه اعتماد کنه و از کدام درگاه راحتتر ميتونه بعد از خريد به نتيجه برسه. بارها پيش اومده کاربران همين انجمن بعد از خريد به مشکل خوردن و فروشنده محصول يا سرويس رو بهشون تحويل نداده که مطابق قوانين زرين پال پيگيری کردن و تونستن طبق قانون زرين پال سرويس خودشون رو تحويل بگيرن يا وجه خودشون رو پس بگيرن.

باز هم میگم زرین پال سیستمی هست که هیچ قابلیت منحصر به فردی نسبت به رقبا نداره و حتی در خیلی از موارد بسیار ضعیف تر و غیر حرفه ای تر عمل می کنه. حتی اینترفیس زرین پال فوق العاده ایراد دار هست بماند که طرز تفکر گرداننده گانش چه چیزی هست. من به عنوان یک مشتری سابق که با زرین پال کار کردم تا این نارضایتی رو از سیستم شما دارم. این مواردی که گقتم چیزی بود که باعث شد من و امثال من از سیستم شما استفاده نکنند.

البته اين نظر شخصی شما هست و نميشه به جمع تعميم داد. خوشبختانه وضعيت زرين پال حرکت رو به جلو هست و تونسته روز به روز بر تعداد پذيرنده های خودش اضافه کنه. ضمن اينکه زرين پال يکی از شرکت های متفاضی اتصال به سوئيچ شاپرک هست که پيش از اين به تاييد اداره نظام های پرداخت بانک مرکزی رسيده. مقايسه زرين پال با يک سايتی که حتی يک نشانی و آدرس صحيح از خودش نداره کار درستی نيست. کما اينکه مقايسه يک شرکت تجارت الکترونيک وابسته به بانک با يک شرکت فعال در عرصه تجارت الکترونيک نوپا کار درستی نيست.

وقتی رقبای شما خدمات بهتر و ارزون تری ارایه می دن دلیلی نداره سرویس پایین تر رو با هزینه بالاتری به من تحمیل کنید!

کسی چيزی رو به کاربران تحميل نکرده و کاربران در انتخاب سرويس دهنده خودشون کاملا مختار هستند. هزينه زرين پال به صورت معقول تنظيم شده و از خيلی از سايت های مشابه پايين تر هم هست.

نیاز مشتری لوگوش توی درگاه نیست،

اين نظر شخصی شماست. اما خيلی از کاربران دوست دارن درگاه پرداختی به نام وبسايت خودشون داشته باشن که به صورت قانونی برای سايتشون درخواست شده و فعال شده.

شما اگر میخاین مفید باشید این ایرادات اساسی تون رو رفع کنید بعد.

هميشه در جهت رفع ايرادات حرکت ميکنيم و انشالله در آينده هم همينطور خواهيم بود.

آیا شما حق دارید پول بنده رو یک ماه توی حساب تون مانده و بعد از یک ماه درخواست واریز دادم ۱۵ روز توی حساب تون نگهدارید

همونطور که گفتم شما کلا با زرين پال کار نکرديد چون اگر کار کرده بوديد ميدونستيد که زمان واريز تراکنش های خروجی برای کاربران نقره ای 3 تا 4 روز کاری بعد از درخواست و برای کاربران طلائی 8 تا 36 ساعت کارب بعد از درخواست هست.

پی پال هم که سیاست برگشت هزینه رو تا ۴۵ روز داره پول مشتری رو ۱۵ روز بعد واریز نمی کنه شما که همچین سیاستی هم ندارید چه دلیل جز کسر بودجه و یا طمع تون برای استفاده از پول مشتری دارید؟!
چه سرویس فوق العاده ای از طرف شما به مشتری داده میشه که باید در ازاش کارمزد فضایی و زمان انتظار طولانی از طرفش تحمل بشه؟

سايتی که نام ميبريد هم رقيب های خيلی زيادی داره که کارمزد های کمتر و شرايط بهتری دارن. اما اين سايت هست که بين رقيب های خودش مطرح شده و داره فعاليت ميکنه. يکی از اصول اوليه هر تجارتی اين هست که منابع درآمد اون درست و صحيح تنظيم بشه و سود متناسب با خدمات تنظيم بشه. برای شما مثالی ميزنم از فعاليت خودتون. شما سرويس مجازی ارائه ميديد و همکاران شما هم سرويس مجازی ارائه ميدن. هر کسی هم با قيمتی ارائه ميده. اما اين مشتری هست که با توجه به پارامترهای مختلف که يکی از اونها کيفيت سرويس دهی هست سرويس دهنده مورد نظر خودش رو انتخاب ميکنه. اگر قيمت ها و سود ها به طور صحيح مشخص بشن اون تجارت سر پا ميمونه و ميتونه به فعاليت خودش ادامه بده و اگر سودش مشخص نباشه نتيجه اون قطعی مکرر سرويس ها و سرويس دهنده هست. نمونه اون هم سايت شما هست که از صبح تا الان بالا نمياد و ميشه دليل اون رو ديد محدود شما به تجارت دونست که به خاطر صحيح نبودن بيزنستون به اين وضعيت رسيديد. فعاليت در دنيای مجازی مشابه يک دو ماراتن هست. اينکه تو وسط ميدان دو يک رقيب جلوتر باشه ملاک نيست. مهم اين هست که چه کسی با چه استراژی و سودی تا پايان خط حرکت ميکنه و بيشترين سود زو ميبره.

خوشبختانه از زمان راه اندازی وب گيت و زرين گيت زرين پال سايت های زيادی با زرين پال همراه هستند و بيشتر هدف زرين پال هم جذب پذيرندگان بزرگ بوده که تونسته با ارائه پيشنهادات مناسب اونها رو به جمع 9000 پذيرنده زرين پال پيوند بزنه. نمونه اون رو ميشه سايت های بزرگی دونست که در کنار درگاه های پرداخت بانکی خودشون از درگاه زرين پال استفاده ميکنن و با زرين پال همراه هستند. انشالله در آينده هم با ارائه سرويس های مناسب تر و جديد اين جمع بزرگ پذيرندگان رو بزرگتر خواهيم کرد.

SUNSERVERS
August 13th, 2013, 11:11
اگر تهمت زدن به طمع کار بودن برای شما عين ادب هست برای کاربران اين انجمن و عزيزانی که در کمال ادب و احترام هميشه سعی کردن مشکلات خودشون رو بيان کنن و حل کنن دور از ادب هست. يک موضوع خيلی ساده هست. شما نبايد جوری که جای ديگه ديگران با شما صحبت ميکنن تو يک جمع عمومی صحبت کنيد. اينکه شما به ديگران تهمت بزنيد دور از شان اين انجمن هست. البته انتظار اين ميره که مديران به شما تذکر بدن تا طرز صحبت کردن خودتون رو در يک جمع عمومی اصلاح کنيد. هر چند که اگر اصلاح هم نکنيد چيزی از ارزش ديگران کم نميشه و اين شما هستيد که در نزد ديگران کوچيک ميشيد. به هر حال من دوستانه از شما خواهش ميکنم مقداری در رفتار خودتون و طرز بيان و صحبت کردن خودتون تجديد نظر کنيد.

من فکر ميکنم شما کلا تا حالا با سيستم زرين پال کار نکرديد چون اگر کار کرده بوديد ميدونستيد که کارمزد زرين پال نصف پولی که درخواست ميديد نيست. کارمزد زرين پال (در بيشترين حالت) 2.5% هست. که تنها در ازای تراکنش های خروجی کسر ميشه. زمان واريز تراکنش های خروجی هم 1 ماه نيست و برای کاربران نقره ای تنها 3 تا 4 روز کاری بعد از درخواست هست که اين موضوع هم به خاطر تضمين تراکنش ها هست که تا الان خيلی در مورد اون بحث شده. اينکه سايت های ديگه ای هم ادعای اين مورد رو داشته باشن خيلی خوب هست و هيچ مشکلی نيست. اين مشتری هست که تشخيص ميده در زمان خريد به کدوم درگاه بيشتر ميتونه اعتماد کنه و از کدام درگاه راحتتر ميتونه بعد از خريد به نتيجه برسه. بارها پيش اومده کاربران همين انجمن بعد از خريد به مشکل خوردن و فروشنده محصول يا سرويس رو بهشون تحويل نداده که مطابق قوانين زرين پال پيگيری کردن و تونستن طبق قانون زرين پال سرويس خودشون رو تحويل بگيرن يا وجه خودشون رو پس بگيرن.

البته اين نظر شخصی شما هست و نميشه به جمع تعميم داد. خوشبختانه وضعيت زرين پال حرکت رو به جلو هست و تونسته روز به روز بر تعداد پذيرنده های خودش اضافه کنه. ضمن اينکه زرين پال يکی از شرکت های متفاضی اتصال به سوئيچ شاپرک هست که پيش از اين به تاييد اداره نظام های پرداخت بانک مرکزی رسيده. مقايسه زرين پال با يک سايتی که حتی يک نشانی و آدرس صحيح از خودش نداره کار درستی نيست. کما اينکه مقايسه يک شرکت تجارت الکترونيک وابسته به بانک با يک شرکت فعال در عرصه تجارت الکترونيک نوپا کار درستی نيست.

کسی چيزی رو به کاربران تحميل نکرده و کاربران در انتخاب سرويس دهنده خودشون کاملا مختار هستند. هزينه زرين پال به صورت معقول تنظيم شده و از خيلی از سايت های مشابه پايين تر هم هست.

اين نظر شخصی شماست. اما خيلی از کاربران دوست دارن درگاه پرداختی به نام وبسايت خودشون داشته باشن که به صورت قانونی برای سايتشون درخواست شده و فعال شده.

هميشه در جهت رفع ايرادات حرکت ميکنيم و انشالله در آينده هم همينطور خواهيم بود.

همونطور که گفتم شما کلا با زرين پال کار نکرديد چون اگر کار کرده بوديد ميدونستيد که زمان واريز تراکنش های خروجی برای کاربران نقره ای 3 تا 4 روز کاری بعد از درخواست و برای کاربران طلائی 8 تا 36 ساعت کارب بعد از درخواست هست.

سايتی که نام ميبريد هم رقيب های خيلی زيادی داره که کارمزد های کمتر و شرايط بهتری دارن. اما اين سايت هست که بين رقيب های خودش مطرح شده و داره فعاليت ميکنه. يکی از اصول اوليه هر تجارتی اين هست که منابع درآمد اون درست و صحيح تنظيم بشه و سود متناسب با خدمات تنظيم بشه. برای شما مثالی ميزنم از فعاليت خودتون. شما سرويس مجازی ارائه ميديد و همکاران شما هم سرويس مجازی ارائه ميدن. هر کسی هم با قيمتی ارائه ميده. اما اين مشتری هست که با توجه به پارامترهای مختلف که يکی از اونها کيفيت سرويس دهی هست سرويس دهنده مورد نظر خودش رو انتخاب ميکنه. اگر قيمت ها و سود ها به طور صحيح مشخص بشن اون تجارت سر پا ميمونه و ميتونه به فعاليت خودش ادامه بده و اگر سودش مشخص نباشه نتيجه اون قطعی مکرر سرويس ها و سرويس دهنده هست. نمونه اون هم سايت شما هست که از صبح تا الان بالا نمياد و ميشه دليل اون رو ديد محدود شما به تجارت دونست که به خاطر صحيح نبودن بيزنستون به اين وضعيت رسيديد. فعاليت در دنيای مجازی مشابه يک دو ماراتن هست. اينکه تو وسط ميدان دو يک رقيب جلوتر باشه ملاک نيست. مهم اين هست که چه کسی با چه استراژی و سودی تا پايان خط حرکت ميکنه و بيشترين سود زو ميبره.

خوشبختانه از زمان راه اندازی وب گيت و زرين گيت زرين پال سايت های زيادی با زرين پال همراه هستند و بيشتر هدف زرين پال هم جذب پذيرندگان بزرگ بوده که تونسته با ارائه پيشنهادات مناسب اونها رو به جمع 9000 پذيرنده زرين پال پيوند بزنه. نمونه اون رو ميشه سايت های بزرگی دونست که در کنار درگاه های پرداخت بانکی خودشون از درگاه زرين پال استفاده ميکنن و با زرين پال همراه هستند. انشالله در آينده هم با ارائه سرويس های مناسب تر و جديد اين جمع بزرگ پذيرندگان رو بزرگتر خواهيم کرد.

به جای جواب دادن باز همون حرف های همیشگی خودتون رو می زنید، پی پال رو مثال زدم نگفتم شما خودت رو با اون مقایسه کن!!!! پی پال منحصر به فرد هست اونقدر خدمات دیگه اش و گستردگی اش بالا هست که برای خودش برندی هست و اسمش تضمین کننده برای سایت ها هست، شما اعتماد به نفس بالایی داری که خودت رو در حد اون میدونی و با اون مقایسه می کنی.
ضمنا بحث تضمین تراکنش ها هم کلاهی هست که سر کسانی میره که غیر از زرین پال کسی رو نمیشناسند. من به شما می گم مشتری تون بودم شما میگی کار نکردی! خصلت ما ایرانی ها همینه ، جنبه انتقاد نداریم وقتی هم میشه به جای جواب به طرف حمله می کنیم.
۹۰۰۰ پذیرنده تون چندتاش سایت های معتبر هستند که بیانش می کنید؟! ۸۰ درصد سایت های ایرانی که از درگاه های واسط مثل شما استفاده می کنند سایت های فاقد ارزشی هستند که توان دریافت درگاه مستقیم بانکی رو نداشتند نه کسانی که معتبر بودند ولی شما رو ترجیح دادند اما پی پالی که شما با خودت مقایسه اش می کنی سایت های معتبر دنیا بدون استثنا درگاهش رو استفاده می کنند. م
در ضمن مرد باشید و مثل من مردونه سوال گنید و جواب بدید و متوسل به کاربرای انجمن و مدیران لایقش (!!!!!!) نشید. وقتی کسی با شما بحث می کنه یا حتی به قول شما توهین می کنه طرف صحبتش جنابعالی هستید نه جمع! این هم نشان از ضعف رفتاری و شخصیتی شما داره که کسانی رو که موضوع ارتباطی بهشون نداره وارد ماجرا می کنید که مسایل به نفع شما تمام بشه. حوصله بحث با احمق هایی مثل شما رو ندارم. وقت من رو با جملات و توجیهات مسخره تون نگیرید. مدیران هم بیان بنم کنن انجمن و مدیرانش هم کسایی هستند مثل شما. بیان بن کنن که *** و طمع کارهایی مثل شما بتونن راحت مردم رو سرکیسه کنن

samansystems
August 13th, 2013, 14:13
به جای جواب دادن باز همون حرف های همیشگی خودتون رو می زنید، پی پال رو مثال زدم نگفتم شما خودت رو با اون مقایسه کن!!!!

هر تجارتی برای خودش الگوئی داره. شما مثالی زديد و من پاسخ دادم که در خارج از ايران هم همينطور هست. پی پال با وجود اينکه شرايط سخت تری داره اما معتبرتر و قابل استفاده تر هست. خوشبختانه زرين پال هم تو همين مدت تونسته جايگاه خودش رو حفظ کنه و در بين سايت های مطرح ايرانی (که حتی درگاه های پرداخت بانکی مختلف دارن) هم در کنار درگاه های پرداخت اونها استفاده بشه.

پی پال منحصر به فرد هست اونقدر خدمات دیگه اش و گستردگی اش بالا هست که برای خودش برندی هست و اسمش تضمین کننده برای سایت ها هست، شما اعتماد به نفس بالایی داری که خودت رو در حد اون میدونی و با اون مقایسه می کنی.

انشالله با همراهی کاربران عزيز به اين مهم دست پيدا کنيم.

ضمنا بحث تضمین تراکنش ها هم کلاهی هست که سر کسانی میره که غیر از زرین پال کسی رو نمیشناسند.

اتفاقا دوستانی تو همين انجمن تجربه خريد هاشون و تضمين تراکنش ها از درگاه های مختلف رو بيان کردن که با جستجو در اينترنت ميتونيد اطلاعات بيشتری در اين زمينه کسب کنيد.

۹۰۰۰ پذیرنده تون چندتاش سایت های معتبر هستند که بیانش می کنید؟! ۸۰ درصد سایت های ایرانی که از درگاه های واسط مثل شما استفاده می کنند سایت های فاقد ارزشی هستند که توان دریافت درگاه مستقیم بانکی رو نداشتند نه کسانی که معتبر بودند ولی شما رو ترجیح دادند اما پی پالی که شما با خودت مقایسه اش می کنی سایت های معتبر دنیا بدون استثنا درگاهش رو استفاده می کنند.

البته زرين پال نظارت خوبی روی پذيرنده ها داره و تمام سايـت هایی که از زرين پال استفاده ميکنن به صورت قانونی در حال فعاليت هستند. حتی اگر درصدی که شما ميفرمائيد (و نه بيشتر!) هم صحيح باشه حدود 1500 تا 2000 پذيرنده ميشه (20 درصدی که فرموديد) که اين خودش رقم بالائی هست.

در ضمن مرد باشید و مثل من مردونه سوال گنید و جواب بدید و متوسل به کاربرای انجمن و مدیران لایقش (!!!!!!) نشید. وقتی کسی با شما بحث می کنه یا حتی به قول شما توهین می کنه طرف صحبتش جنابعالی هستید نه جمع!

کسی که تو يک جمع عمومی توهين ميکنه و الفاظی رو بکار ميبره چند تا چيز رو نشون ميده:
1. احترامی برای طرف مقابلش قائل نميشه و در نتيجه احترامی برای خودش قائل نشده. چون احترام متقابل هست.
2. احترامی برای جمعی که در اون حضور داره قائل نيست و برای اطرافيانش که دارن صحبت هاش رو ميخونن و ميشنون ارزشی قائل نيست.
3. ادب و تربيت خانوادگی خودش رو نشون ميده و نشون ميده تو جمعی بزرگ شده که زمانی برای تربيتش صرف نکردن.

این هم نشان از ضعف رفتاری و شخصیتی شما داره که کسانی رو که موضوع ارتباطی بهشون نداره وارد ماجرا می کنید که مسایل به نفع شما تمام بشه.

اتفاقا ضعف شما اين هست که به جای صحبت کردن شروع به فحاشی ميکنيد.

حوصله بحث با احمق هایی مثل شما رو ندارم.

اگر حوصله نداشتيد که از ابتدا بحث نميکرديد. ولی من از شما به خاطر بالا نگه داشتن تاپيکمون از شما تشکر ميکنم. :67:

وقت من رو با جملات و توجیهات مسخره تون نگیرید. مدیران هم بیان بنم کنن انجمن و مدیرانش هم کسایی هستند مثل شما. بیان بن کنن که *** و طمع کارهایی مثل شما بتونن راحت مردم رو سرکیسه کنن

اتفاقا ما هم با مديرای انجمن شايد مشکل داشته باشيم ولی اين دليل نميشه بخوايم به کسی تهمت بزنيم يا بهشون فحاشی کنيم.

يکبار ديگه شما رو ارجاع ميدم به خواهشی که پيش اين از شما کردم.

من دوستانه از شما خواهش ميکنم مقداری در رفتار خودتون و طرز بيان و صحبت کردن خودتون تجديد نظر کنيد.

اين به نفع شماست که پيش از صحبت کردن کمی فکر کنيد. اميدوارم روزی متوجه اين موضوع بشيد.

yekserver
September 21st, 2013, 13:30
تسویه حساب سریعتر بشه
و پورسانت سایتو کاهش بدین خوبه

samansystems
September 21st, 2013, 14:16
تسویه حساب سریعتر بشه
و پورسانت سایتو کاهش بدین خوبه

زمان تسويه حساب تراکنش های خروجی کاربران طلائی 8 تا 36 ساعت کاری بعد از درخواست هست.

SniTomb
September 21st, 2013, 15:17
سلام

ما طلایی هستیم چگونه باید لوگو رو بدیم که مستقیم باشه!؟

samansystems
September 21st, 2013, 15:25
درگاه مستقيم برای کاربران طلائی که گردش حساب مناسب داشته باشن فعال ميشه.
داخل سايت تيکت باز کنيد همکاران راهنمائی دقيق ميکنن.

multiuser
September 21st, 2013, 15:35
زرین پال 4 روز پول رو نگه میداره بخاطر همین ازش استفاده نمیکنم
پارس پال خوبه ولی خیلی گیر میده
جهان پال رو تست نکردم
به نظر من از همه بهتر پی لاین (payline.ir)هست. درخواست تسفیه حساب کنی زیر دو ساعت واریز میکنن. پایدار و پر سرعته! درگاه های مختلف رو پشتیبانی میکنه.گیر الکی نمیده... در کل برای من راضی کننده تر از زرین پال و پارس پال بوده

samansystems
September 21st, 2013, 15:40
دوستان عزيزان خوبان جيگران اينجا تاپيک معرفی سرويس درگاه مستقيم زرين پال هست. در مورد ساير مسائل تاپيک مجزا باز کنيد.

delta
September 21st, 2013, 15:55
من یک ساله دارم از زرین پال استفاده میکنم. نقره ای هستم اما ترانکش ماهانم بالای 1 - 1.5 میلیون هست.و همینطور بیشتر از 300 ترانکش.با اینکه نقره ای هستم درگاه مستقیم رو برام فعال کردند اما ازش استفاده نمیکم.همین قبلی خوبه.باهاش راحت هستم. 3 - 4 روزه میریزند همیشه مبلغ رو و کاستی هم ندیدم این مدت.هر وقتم تاپیک زدم جواب دادند.

دوستانی که شاکی هستند از درگاه اینو بدونن این درگاه برای فروشها و ترانکشهای اینترنتی مناسب هست و خیالتون هم راحته...برای خریدهای مستقیم که نیاز دارید پول مستقیم بیاد حسابتون خوب شماره حساب خودتون رو بزارید.تمام ترانکشهاتون رو مگر باید با زرین پال انجام بدید؟

اما طرحی داریم و پیشنهاد برای دوستان زرین پالی... کاش میتونستید طرح سوددهی رو به سیستمتون اضافه کنید..مثلا فکر کنید من 1 میلیون الان ترانکش دارم.به پولم نیازی ندارم فعلا.خوب مطمعنا مرض ندارم وقتی میتونم بزارم تو بانک بمونه و سود بهش بخوره بزارم تو زرین پال جا خوش کنه!! حالا اگر زرین پال حاضر بود مثل بانک به پولهایی که تو سیستم میزاریم بمونه سود بده هم طرفدار زیاد پیدا میکرد هم خیلی ها مثل بانکها میزاشتند پولشون بمونه و تا زمانی که نیازی به برداشت نداشتند میزاشتن همون حساب بمونه!! مبلغ سود هم نیازی نیست زیاد باشه..حتی اگر این کار باعث بشه از کارمزد کم بشه خودش کلیه!

lvlehrad
September 22nd, 2013, 20:24
اما طرحی داریم و پیشنهاد برای دوستان زرین پالی... کاش میتونستید طرح سوددهی رو به سیستمتون اضافه کنید..مثلا فکر کنید من 1 میلیون الان ترانکش دارم.به پولم نیازی ندارم فعلا.خوب مطمعنا مرض ندارم وقتی میتونم بزارم تو بانک بمونه و سود بهش بخوره بزارم تو زرین پال جا خوش کنه!! حالا اگر زرین پال حاضر بود مثل بانک به پولهایی که تو سیستم میزاریم بمونه سود بده هم طرفدار زیاد پیدا میکرد هم خیلی ها مثل بانکها میزاشتند پولشون بمونه و تا زمانی که نیازی به برداشت نداشتند میزاشتن همون حساب بمونه!! مبلغ سود هم نیازی نیست زیاد باشه..حتی اگر این کار باعث بشه از کارمزد کم بشه خودش کلیه!
به نظرم پیشنهاد خوبی هست ولی باید اینم مدنظر داشته باشید که زرین پال یا هر کسی که اینکارو میکنه باید با اون سرمایه بتونه به سودی برسه که اونوقت بیاد مقداریشو به سرمایه گزاراش بده...

mnvoh
October 16th, 2013, 20:58
زرین پال پشتیبانیش که مشکلی نداره نمی دونم چه طوری اون دوستمون اینجوری می گن. ۱٪ کارمزد اضافه هم چیزی نیست انصافا. ولی کاش این روند ارتقا به سطح طلایی(و اخذ درگاه مستقیم) ساده تر میشد. به نظر من با یه تصویر کارت ملی(و کارت بانکی) هم بشه احراز هویت کرد.

samansystems
November 22nd, 2013, 00:47
نمونه وبسايت با درگاه پرداخت مستقيم:

http://ubanner.ir/%D9%BE%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D8%AE%D8%AA/

mizbanwebhost
November 22nd, 2013, 10:53
زرین پال یوزر کاربری منو بی دلیل بست حالم ازشون بهم میخوره مخصوصا از این کارمندشون علی ( شرمنده انقد روکم)

samansystems
November 22nd, 2013, 11:00
زرین پال یوزر کاربری منو بی دلیل بست حالم ازشون بهم میخوره مخصوصا از این کارمندشون علی ( شرمنده انقد روکم)

شماره حساب زرين پال خودتون رو بديد تا برای کاربران شفاف سازی بشه که تخلف شما چی بوده و به چه دليل توقيف شده.

hostfire
November 22nd, 2013, 11:05

اقای من چی میگی؟
من 10 نفر ازم شکایت کردن البته همشون چرت بود و الکی از زرین پال بام تماس گرفتن سوال کردن جواب دادم حل شد رفت حسابمم نبستن!
من ملیونی پول تو حسابم داشتم
مگر اینکه تخلفتون زیاد باشه
ما که راضی بودیم از سرویس دهیشون

samansystems
November 22nd, 2013, 11:06
با استعلامی که از همکاران زرين پال گرفته شد:
اگر شما آقای ع.ع هستيد بايد بگم که حساب به درخواست خودتون توقيف شده و بعد از تسويه حساب، حسابتون توقيف شده.

شما خودت ميای ميگی حسابتون رو توقيف کنن بعد اينجا ميای ميگی چرا حسابم توقيف شده :) ؟؟؟

samansystems
November 22nd, 2013, 11:19
يک حساب هم به نام آقای ر.ع هست که اصلا کلا تاييد نشده و برای تاييد اقدام نشده.