PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کمک در مورد ردگیری اکانت Adwords

bijans
March 2nd, 2010, 10:53
سلام،

یکی از دوستان برای من توی گوگل تبلیغات انجام می ده و هر از گاهی برام راپورتشو می فرسته.

کسی می دونه از کجا می شه فهمید که این راپورت ها ساختگی نیست و سایت من واقعاً این قدر کلیک شده؟

پ.ن. : من از Google Analytics هم استفاده می کنم.

smseifi
March 2nd, 2010, 12:46
سلام،

یکی از دوستان برای من توی گوگل تبلیغات انجام می ده و هر از گاهی برام راپورتشو می فرسته.

کسی می دونه از کجا می شه فهمید که این راپورت ها ساختگی نیست و سایت من واقعاً این قدر کلیک شده؟

پ.ن. : من از Google Analytics هم استفاده می کنم.

سلام

اگر این گزارشات از سمت گوگل میاد براتون یعنی ایمیل ارسال گزارش از adwords-noreply@google.com و با موضوع AdWords Report Request |yourdomain ارسال می شه ؛ میشه گفت دستکاری نشده.

برای جلب اطمینان شما شرکت مذکور می تونه به شما دسترسی Report بده تا شما بتونید توی adwords لاگین کنید و شخصا گزارش ببینید. اما متاسفانه بیشتر همکاران از ارایه این امکان دریغ می کنند!

bijans
March 2nd, 2010, 13:17
نه، این دوست عزیز خودش برام ریپورت می فرسته و دسترسی ریپورت بهم نمی ده. راهی هست برای این که از این ریپورت ها مطمئن بشم؟

smseifi
March 2nd, 2010, 14:44
تنها راهی که موجوده همون 2 حالت بود:

1. یا دسترسی Report در Adwords
2. یا ارسال ایمیل مستقیم از سمت گوگل

amiri113
March 2nd, 2010, 14:59
2. یا ارسال ایمیل مستقیم از سمت گوگل

البته اين رو هم در نظر بگيريد که آدرس ايميل google بودن تنها کفايت نميکنه چون شما با روش های مختلی ميتونيد از هر آدرس ايميلی، ايميل ارسال کنيد.
مثلا من با ايميل admin@google.com برای شما ايميل بفرستم.
شما بايد header اون ايميلی که براتون اومده رو هم چک کنيد و ببينيد که دقيقا از ip گوگل اومده يا نه!

meisam317
March 8th, 2010, 16:38
حالا به کی دادی که تو گوگل واست تبلیغ جور کنه ؟ هزینهش دلاری چنده ؟