PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مصرف غیر عادی cpu در کلود لینوکس

afrateam
July 9th, 2013, 01:37
سلام

من سه سایت روی یک هاست در پارس پک داشتم که به شکل میانگین حدود 350 مگاهرتز cpu مصرف میکردن و پیک مصرف هم دو برابر این مقدار یعنی حدود 700 مگاهرتز بود

همین سه سایت رو به یک هاست کلود لینوکسی دیگه منتقل کردم و cpu معادل 3.6 گیگاهرتز به من اختصاص دادن. در هاستینگ جدید مصرف میانگین cpu حدود 1.5 گیگاهرتز و پیک مصرف هم 3.6 گیگاهرتز هست

میزان بازدید، اسکریپت، قالب و پلاگین ها و حجم دیتابیس و ... در سرور جدید تغییری نکرده و سایتها دقیقا همونی هستن که در پارس پک بودن

از هاستینگ جدید به شدت راضی هستم و فقط همین مورد یه مقدار روی اعصابه

ضمنا روی پارس پک که بودم یه کندی شدید چند ساعته رخ داد که حل شد و گفتن مشکل از تنظیمات cpu هاست من بوده و نمیدونم چی بود و چیکار کردن که اوکی شد. شاید هاستینگ جدید هم همچین موردی داشته باشه

نظر و پیشنهادی ندارین؟
نکته ای به ذهنتون میرسه که به هاستینگ منتقل کنم شاید اوکی شد؟

afrateam
July 9th, 2013, 01:52
لازم به ذکره که سایت ها روی یک هاست هستن و جمعا حدود 100 هزار بازدید توسط رباتهای گوگل (طبق اطلاعات درج شده در گوگل وبمستر) و همچنین 50 هزار بازدید روزانه توسط 30 هزار بازدید کننده دارن

حالا نمیدونم مصرف 350 تا 700 مگاهرتری cpu در پارس پک برای این سایتها با مجموعا 150 هزار بازدید روزانه غیر عادیه و پارس پک کم نشون داده یا اینکه مصرف 1.5 تا 3.6 گیگاهرتزی که الان دارن غیر عادیه و الان زیاد نشون میده

nginxweb
July 9th, 2013, 02:06
دوست گرامی مشکل شما رو کسی نمیوتنه با حدس و گمان حل کنه
مشکل شما نیازمند بررسی سرور - usage - سرویس های مختلف و وضعیت منابع می باشد و طبق اون میشه به نتیجه در مورد مصرف منابع سرور شما رسید

afrateam
July 9th, 2013, 02:07
دوست گرامی مشکل شما رو کسی نمیوتنه با حدس و گمان حل کنه
مشکل شما نیازمند بررسی سرور - usage - سرویس های مختلف و وضعیت منابع می باشد و طبق اون میشه به نتیجه در مورد مصرف منابع سرور شما رسید

گفتم شاید مورد تابلویی باشه و بشه از راه دور هم نظر داد d: