PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سرور لینوکس برای دانلود

dicaprio_4244
July 8th, 2013, 12:17
سلام دوستان

من سایت دانلود دارم که فایل هام رو روی سرور ویندوز و از طریق iis اعمال کرده بودم که با افزایش بازدید سایتم و افزایش دانلود ها iis دیگه نمیکشه و داون میشه، چطور میشه روی لینوکس فایل برای دانلود قرار داد و چطور باید فایل هام رو از ویندوز به لینوکس انتقال بدم آخه شنیدم لینوکس مشکل داون شدن و این مشکلات رو نداره...

nginxweb
July 8th, 2013, 12:22
در لینوکس بسیار بهتر میشه سرور را برای file download کانفیگ کرد و stable تر می باشد

بوسیله file zilla به سرور لینوکسی وصل شوید از ویندوز و فایلها رو اونجا آپلود نمایید

dicaprio_4244
July 8th, 2013, 12:41
در لینوکس بسیار بهتر میشه سرور را برای file download کانفیگ کرد و stable تر می باشد

بوسیله file zilla به سرور لینوکسی وصل شوید از ویندوز و فایلها رو اونجا آپلود نمایید

ممنون دوست عزیز، با همون یوزر و پسورد root باید وصل شد؟ فایل ها رو تو چه پوشه ای باید آپلود کرد؟؟؟ لینک دانلود فایل چی میشه؟؟

nginxweb
July 8th, 2013, 12:44
ممنون دوست عزیز، با همون یوزر و پسورد root باید وصل شد؟ فایل ها رو تو چه پوشه ای باید آپلود کرد؟؟؟ لینک دانلود فایل چی میشه؟؟

بله با روت وصل شوید
خوب یک اکانت در سرور لینوکسی بسیازید و فایلها رو در public_html آپلود نمایید که بتونید لینک مستفیم بدید
ضمنا در سرورهای دانلود پیشنهاد میشه سرور را مخصوص هاست دانلود کانفیگ نمایید و تعداد کانکشن ها و سرعت را بطور اصولی لیمیت نمایید که افت کیفیت نداشته باشید و سرورتون همیشه سرپا باشه و مشکل overbuffer روی پورت سرور نداشته باشید

dicaprio_4244
July 8th, 2013, 13:07
بله با روت وصل شوید
خوب یک اکانت در سرور لینوکسی بسیازید و فایلها رو در public_html آپلود نمایید که بتونید لینک مستفیم بدید
ضمنا در سرورهای دانلود پیشنهاد میشه سرور را مخصوص هاست دانلود کانفیگ نمایید و تعداد کانکشن ها و سرعت را بطور اصولی لیمیت نمایید که افت کیفیت نداشته باشید و سرورتون همیشه سرپا باشه و مشکل overbuffer روی پورت سرور نداشته باشید
منظورتون از پوشه public_html همون مسیر /var/www/html هستش؟ آیا آموزشی برای تبدیل کردن سرور لینوکس به هاست دانلود وجود داره؟

dicaprio_4244
July 8th, 2013, 13:43
من وب سرور آپاچی رو راه انداختم این کانفیگ های پشفرضش درسته یا باید اعداد رو تغییر بدم؟؟؟ ممنون میشم راهنمایی کنید که چه اعدادی بذارم

http://upcity.ir/images2/22095613805641787023.jpg

nginxweb
July 8th, 2013, 13:47
ظاهرا از پنل webmin استفاده میکنید
تنظیمات پیش فرض مناسب هستش اما توجه کنید کانفیگ برای هاست دانلود بسیار متفاوت هستش نسبت به میزبانی سایت
و باید روی کانکشن ها محدودیت ایجاد گردد و همچنین سرعت لیمیت شود که همیشه سرورتون کیفیت مناسب خودشون داشته باشه و نیازمند کانفیگ مختص سرورهای دانلود می باشد

dicaprio_4244
July 8th, 2013, 13:51
ظاهرا از پنل webmin استفاده میکنید
تنظیمات پیش فرض مناسب هستش اما توجه کنید کانفیگ برای هاست دانلود بسیار متفاوت هستش نسبت به میزبانی سایت
و باید روی کانکشن ها محدودیت ایجاد گردد و همچنین سرعت لیمیت شود که همیشه سرورتون کیفیت مناسب خودشون داشته باشه و نیازمند کانفیگ مختص سرورهای دانلود می باشد
بله وب مین هستش، یعنی با همین آپاچی و با کمک وب مین نمیشه روی کانکشن ها و سرعت محدودیت ایجاد کرد؟؟؟منظورتون از کانفیگ مختص سرور دانلود چیه؟