PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نظر سنجی : چه طرحی برای سایت خود میپسندید ؟ ( whmcs )

lordmhn
July 7th, 2013, 22:15
توی این تاپیک میخواستم نظرتون رو نسبت به طرح و نیاز هایی که توی whmcs از قالبتون دارید رو از توی نظر سنجی انتخاب و یا نظرتون رو مستقیما بگید تا در قالب بعدی که قرار هست طراحی بشه نیاز های شما توی اون گنجانده بشه !
نظرتون خیلی برام مهمه لطفا نظر بدین !

سوال بالا به خوبی نشون داده نمیشه ! سوال : کدام بخش در whmcs بیشتر لازم به تغییر است و فکر میکنید نیاز به طراحی بهتر است و در کل کدام بخش براتون بیشتر مهمه ؟

نکته : نظرسنجی به صورت انتخاب چند گانه هست یعنی میتونید چند تا انتخاب داشته باشید .

مدت نظر سنجی 1 هفته از امروز هست یعنی تا هفته دیگه 1 شنبه این نظر سنجی هست و تا اون موقع هر نظری بدید در قالب بعدی قرار خواهد گرفت !

tejarathost
July 12th, 2013, 18:33
باسلام

بنظر من در قالب های سیستم whmcs باید یه اسلایدر در تمامی صفحه ها داشته باشه و در صفحه اول باید پلان قیمت داشته باشه با یه قالب زیبا برای این سیستم و وقتی که این سیستم این ویژگی ها رو داشته باشه دیگه نیازی به وردپرس نیست ...

lordmhn
July 12th, 2013, 18:39
باسلام

بنظر من در قالب های سیستم whmcs باید یه اسلایدر در تمامی صفحه ها داشته باشه و در صفحه اول باید پلان قیمت داشته باشه با یه قالب زیبا برای این سیستم و وقتی که این سیستم این ویژگی ها رو داشته باشه دیگه نیازی به وردپرس نیست ...

تشکر از نظرت
ولی معمولا اسلایدر توی صفحه اصلی قرار میگیره و اگه بخواهیم توی همه صفحه ها تکرار بشه هم سایت رو سنگین میکنه هم به نظر جالب نمییاد .
و در مورد وردپرس . تنها محصول ویژه نیست اکثرا قوانین - مطالب یا چیزی دارند که میخواهند توی سایتشون قرار بدن و از طراحی هم چیزی بلد نیستند به نظر وردپرس جواب خوبی به نیاز هاشونه !

tejarathost
July 12th, 2013, 18:49
درمورد وردپرس شما باید یه ماژولی طراحی کنید که بشه صفحات جدید اضافه کرد مثل ماژول ونون که کار مشتری هاتون هم راحت میشه ...

lordmhn
July 12th, 2013, 18:54
درمورد وردپرس شما باید یه ماژولی طراحی کنید که بشه صفحات جدید اضافه کرد مثل ماژول ونون که کار مشتری هاتون هم راحت میشه ...

این هم میشه ولی یک نکته در مورد اون پلاگین اینه که من قبل از این که ونون همچنین کاری کنه دقیقا همین پلاگین رو توی یک سایت خارجی دیدم که به راحتی میتوستیم صفحه بسازیم شاید ونون همونو داره میفروشه !