PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : انتقال فایل ها با حجم 200 گیگابایت بین دو سرور لینوکس

azadzendegi
July 7th, 2013, 20:51
دوستان سایت رو میخوام منتقل کنم حجم فایل ها 200 گیگابایته . پنل توی هر دو سرور لینوکس دایرکت ادمینه . راهنمایی کنید که چطوری منقل کنم . ممنونم .

azadzendegi
July 7th, 2013, 22:12
یعنی کسی نیست کمکون کنه ؟

spark3r
July 7th, 2013, 22:34
سلام
دسترسی به ssh دارید؟

azadzendegi
July 7th, 2013, 23:21
سلام
دسترسی به ssh دارید؟
به هر دو سرور دارم . فقط دنبال راهی هستم که سرعتش بالا باشه . و اینطور نباشه که 2 روز طول بکشه انتقال

OnlineServer
July 7th, 2013, 23:57
با کامند scp میتوانید به راحتی منتقل کنید .
همچنین اگر با این کامند به سرعت دلخواه نرسیدید میتونید از دانلودر تحت شل لینوکس prozilla به صورت مولتی کانکشن لینک های مستقیم تون و دانلود کنید
How to Install ProZilla and Apt-Proz on Ubuntu 13.04 via PPA | LinuxG.net (http://linuxg.net/how-to-install-prozilla-and-apt-proz-on-ubuntu-13-04/)

camelian77
July 8th, 2013, 01:06
sftp سریع تر از scp هست و روی همون پروتکل عمل می کنه. اگر تعداد فایل ها زیاد هست (مثلا کوهی دایرکتوری رو دارید انتقال می دید)

man rsync

guerillamethod
July 8th, 2013, 02:44
بهترین گزینه rsync هست

compiler
July 8th, 2013, 08:26
به هر دو سرور دارم . فقط دنبال راهی هستم که سرعتش بالا باشه . و اینطور نباشه که 2 روز طول بکشه انتقال

سرعتش در نهایت به پورت سرور ها مربوطه .... وگرنه با بیشتر روش هایی که دوستان فرمودن سرعت تقریبا یکیست . حتما روی ریموت دسکتاپ سرور مجازی ویندوز کار کنید که اگر به هر دلیلی قطع شد اینترنت ایران به مشکل بر نخورید .

اگر فقط چند فایله که با wget و لینک مستقیم بگییریدشون
راه اول و همچنین scp و sftp اگر قطع بشه دیگه نمیتونید از ادامش منتقل کنید و به عبارتی resume ساپورت نیست...در این حالت rsync روش بهتریست

masterphp
July 8th, 2013, 18:38
یه اسکریپت انتقال فایل از سرور به سرور نصب کن لینک و بهش میدی خودش انتقال میده

azadzendegi
July 8th, 2013, 19:46
حدود 10300 تا فایله . با اسکریپت انتقال سرور به سرور ، کل فایل هارو با یک لینک منتقل میکنه ؟

masterphp
July 8th, 2013, 20:20
حدود 10300 تا فایله . با اسکریپت انتقال سرور به سرور ، کل فایل هارو با یک لینک منتقل میکنه ؟

میتونی زیپ کنی :d
من فکر کردم یک فایل هست :d
اگر سی پی یو قوی داشته باشی میتونی زیپ کنی اتقال بدی

azadzendegi
July 8th, 2013, 20:24
میتونی زیپ کنی :d
من فکر کردم یک فایل هست :d
اگر سی پی یو قوی داشته باشی میتونی زیپ کنی اتقال بدی
اگر هارد داشتم که بکاپ بگیرم که مشکلی نبود . هارد سرور ظرفیتش تکمیله