PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال در مورد نصب cloudlinux

Shayanzez
July 7th, 2013, 16:00
سلام دوستان.
من يه سرور دارم كه روي اون الان دايركت ادمين و انجين ايكس نصب هست.
ميخاستم ببينم اگر بخام كلود كلينوكس نصب كنم حتما بايد os rebuild كنم يا ميتونم مستقيم بر روي همين سرور كه اماده هست نصب كنم ؟
ورژن هم centos 5.8 هست

MahanDev
July 7th, 2013, 16:01
کلود لینوکس بر روی سنتوس نصب میشود نیازی به osreload سرور نیست

nginxweb
July 7th, 2013, 16:03
دوست عزیز خیر نیازی به OS reload نمی باشد و همین centos رو میتونید به cloud linux تبدیل نمایید و البته کمی ریسک از بابت kernel modules داره اما فکر نمیکنم مشکلی باشه. و اوکی هستش. اینو هم اضافه کنم Cloud linux ذر سرورهای سی پنل سازگاری بسیار بهتری تا دایرکت ادمین داره و توی دایرکت ادمین گاها live manager cloud کار نمی کنه و مشکلاتی داره و به اندازه سی پنل stable نمی باشد

Passport
July 7th, 2013, 16:05
پیشنهاد خود کلودلینوکس ReloadOS و نصب کلود از طریق Iso نیست.
از Centos سوییچ به Cloud Linux کنید.
بدین شکل:

$ wget http://repo.cloudlinux.com/cloudlinux/sources/cln/cldeploy
$ sh cldeploy -k <activation_key> # if you have activation key
or
$ sh cldeploy -i # if you have IP based license
$ reboot

Shayanzez
July 7th, 2013, 16:28
دوست عزیز خیر نیازی به OS reload نمی باشد و همین centos رو میتونید به cloud linux تبدیل نمایید و البته کمی ریسک از بابت kernel modules داره اما فکر نمیکنم مشکلی باشه. و اوکی هستش. اینو هم اضافه کنم Cloud linux ذر سرورهای سی پنل سازگاری بسیار بهتری تا دایرکت ادمین داره و توی دایرکت ادمین گاها live manager cloud کار نمی کنه و مشکلاتی داره و به اندازه سی پنل stable نمی باشد

اكه مستقيم اپديت كنم مشكلي پيش نمياد واسه دايركت ادمين و يوزر ها؟