PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشورت برای گرفتن بیمه تکمیلی نیازی اجتناب ناپذیر برای تمام فری لنسر ها شرکت کنید

Na3er
July 7th, 2013, 14:03
اول از همه باید بگویم این تاپیک برای انهایی است که بطور حرفه ای و تمام وقت دارند بصورت ازاد وفری لنس کار میکنند و مخارج زندگیشون از این راه تامین میشود . اگر هنوز نمیدانید که شما هم جزء این افراد هستین این نوشته را بخوانید (http://fa.wikipedia.org/wiki/%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D9%85%D8%B2%D8%AF%DB%8C)

اکثر ما که در این انجمن یا فروم های تخصصی دیگر هستیم بسته به تخصصمان داریم درامد کسب میکنیم و روزها رو سپری میکنیم گاهی وقتها نیاز به امنیت شغلی اقتصادی و اجتماعی که برای ما در حد پایینی هست نگران مان میکند مخصوصا اگر مثل من در استانه سی سالگی باشید ما باید ارامش خاطر داشته باشیم تا زمان گران بها مون رو با این افکار هدر ندهیم چند روز پیش با دوستی رفتیم باشگاه موقع وزنه زدن دستش گرفت و رفت دکتر دردسرتون ندهم خلاصه یک هالتر زدن نادرست براش 600 هزار اب خورد که شامل یک عکس و چند بار ویزیت ساده بود حالا سوال اینجاست که با این مخارج کمر شکن پزشکی شما راهی سراغ دارید تا دسترنج زحماتمون رو به اسونی از دست ندهیم و خدای نکرده خرج دوا و دکتر نکنیم من بیمه خویش فرمای تامین اجتماعی هستم اما شدیدا دنبال این هستم که بیمه تکمیلی بشوم که گویا بیمه دی حرف اول رو میزند شما ایده ای دارید برای این چالش بزرگ چون بیمه های تکمیلی که قسمت اعظم مخارج درمانی رو میدهند فقط برای شرکت ها و تعداد پرسنل بالا هستند بیاین عقلا مون رو بقول قدیمیها بریزیم روی هم تا اگر بطور انفرادی نمیتوانیم بیمه شویم یک تیم با حداقل 10-12 عضو تشگیل بدهیم که بتوانیم از مزایای این شرکت بیمه با کیفیت استفاده کنیم متاسفانه عدم وجود سندیکا برای ما فری لنسر ها و به رسمیت شناخته نشدن این مشاغل جدید که ما عمر عزیزمون رو پاشو میگذاریم این دردسر ها رو هم دارد هر نوع ایده و فکری که منطقی باشد مورد استقبال قرار میگیرد بجز بحث سیاسی و مباحث بی فایده واسپم لطفا شرکت کنید تا ببینیم چه باید کرد؟