PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خبر ویژه: افتتاح حساب پی پال از آمریکا همراه با حساب بانکی + کد ملی + ویزا کارت - نت ایران

arc1o0
July 7th, 2013, 11:42
بسمه تعالی

با عرض سلام خدمت دوستان و کاربران عزیز

هرچند فکر می کنم نیاز به معرفی نباشد، اما بنده کریمی هستم از فناوری اطلاعات نت ایران

همان طور که با شعار : قدرتی نو ظهور در عرصه خدمات وب و تجارت الکترونیک آمدیم، گام به گام در نیل به این هدف نزدیک و نزدیک تر می شویم و در این راه استوار ایستاده ایم.

به امید روزی که بتوانیم از دیتا سنتر خودمان در داخل کشور به عزیزان سرور ارائه کنیم!:x

و اما اصل مطلب: همان طور که به عزیزان قول داده بودیم ، سرویس ارائه اکانت پی پال رو مد نظر داشتیم که راه اندازی کنیم

ولی به دلیل تراکم کاری و برخی مشکلات سعی کردیم سرویس های خودمون رو اولیت بندی کنیم

هر سرویسی که مهمتر باشد و کاربران بیشتری را تحت پوشش قرار دهد در اولویت قرار دادیم ( با توجه به امکانات)

برای کسب اطلاعات بیشتر تاپیک های قبلی ما رو بررسی کنید

1- http://www.webhostingtalk.ir/f172/83713/index3.html

2- http://www.webhostingtalk.ir/f11/84893/

3- http://www.webhostingtalk.ir/f172/85241/

4- همین تاپیک

و اما سرویس ما :

افتتاح حساب پی پال از آمریکا همراه با حساب بانکی + کد ملی + ویزا کارت + فعالسازی درگاه پرداخت پی پالی تاریخ افتتاح قدیمی توسط فناوری اطلاعات نت ایران

این سرویس در حالت کلی شامل 3 نوع و یک آپشن انتخابی می باشد. که در پست بعدی به تفصیل اشاره و معرفی می شود.

http://netiran.co/cart.php?gid=14 (http://net-co.ir/cart.php?gid=14)

1- اکانت وریفای شده با ویزا و حساب بانکی از آمریکا

2- اکانت وریفای شده با ویزا و حساب بانکی از آمریکا + کد ملی ثبت شده

3- اکانت وریفای شده با ویزا و حساب بانکی از آمریکا + کد ملی ثبت شده + همراه با 2-3 ماه سابقه افتتاح حساب

گزینه انتخابی :

1- فعال سازی اکانت برای داشتن قابلیت درگاه + نصب + کانفیگ + راه اندازی + تست + تحویل

با سپاس
موفق باشید.
با تشکر از انتخاب و اعتماد شما
مجموعه فناوری اطلاعات و ارتباطات نت ایران

behrooz_iri
July 9th, 2013, 17:55
معمولا اکثر این گونه آفرهای پی پال بعد از یه مدتی دچار مشکل میشند صمیمانه امیدوارم شما از این قاعده مستثنی باشید

arc1o0
July 9th, 2013, 18:10
معمولا اکثر این گونه آفرهای پی پال بعد از یه مدتی دچار مشکل میشند صمیمانه امیدوارم شما از این قاعده مستثنی باشید

سلام استاد بهروز

ممنونم از مشارکت و اعلام نظرتون

این سرویس از یک فرد در آمریکا تهیه می شود ، حتی اگر فرد واسطه هم دچار مشکل شود ما سر جایمان هستیم!

مدت هاست در حال ارائه کارت ویزا مخصوص وریفای هستیم و تا به امروز مشکلی از سمت ما نبود - در بد ترین شرایط تاخیر داشتیم فقط! که اونم به دلیل مکافات های انتقال ارز الکترونیکی است و لا غیر

http://www.webhostingtalk.ir/f172/83713/index3.html

خیلی از عزیزانی که اکانت ارائه می دن برای وریفای کردن اکانت ها شون از ما ویزا کارت تهیه می کنند!!

پرداخت شما به ما ، فقط و فقط از طریق درگاه بانکی خواهد بود! این یعنی ضریب اطمینان 100%

http://net-co.ir/cart.php?gid=11

مجموعه (شرکت) فناوری اطلاعات نت ایران خود را ملزم به پشتیبانی می داند و فرد حقوقی نمی تواند از مسولیت شانه خالی کند!

باز هم سپاس از یاد آوری مسولیت ما

یا حق

behrooz_iri
July 9th, 2013, 18:24
منظورم مشکل پرداخت و یا اینکه شما خدای ناکرده کلاه بردار هستید نبود منظورم مشکلاتی هست که بعدا برای اکانت پی پال به وجود میاد نمونش تو انجمن فراوان هست

behrooz_iri
July 9th, 2013, 18:28
این سرویس از یک شرکت در آمریکا تهیه می شود

این کدام شرکت هست که تو آمریکا است و بالاترین و امنیتی ترین قوانین آمریکا یعنی ssn رو جعل میکنه ؟ کدام شرکت تو ایران هست که کارت ملی مثلا برای زرین پال جعل کنه ؟ قطعا این ssn ها جعلی هستند و گر نه کی میاد کارتشو بده به شما تا برای یک ایرانی باهاش افتتاح حساب کنید ؟

arc1o0
July 9th, 2013, 18:45
این کدام شرکت هست که تو آمریکا است و بالاترین و امنیتی ترین قوانین آمریکا یعنی ssn رو جعل میکنه ؟ کدام شرکت تو ایران هست که کارت ملی مثلا برای زرین پال جعل کنه ؟ قطعا این ssn ها جعلی هستند و گر نه کی میاد کارتشو بده به شما تا برای یک ایرانی باهاش افتتاح حساب کنید ؟

منظورم فرد بود نه شرکت، اونجا اشتباه شده، جمله بعدی هم اشاره کردم حتی اگر فرد واسطه هم دچار مشکل شود ما سرجایمان هستیم!

arc1o0
July 9th, 2013, 18:48
منظورم مشکل پرداخت و یا اینکه شما خدای ناکرده کلاه بردار هستید نبود منظورم مشکلاتی هست که بعدا برای اکانت پی پال به وجود میاد نمونش تو انجمن فراوان هست

هر که طاوس خواهد جور هندوستان کشد دوست من

ما حساب بانکی هم ارائه میدیم - براحتی می تونید یک حساب بانکی ارزی داشته باشید با کد سویفت و iban !

و پرداخت ها تون رو با ویزا کارت بنام خودتون انجام بدید وقتی که با کمال آرامش شماره ویزا کارت رو از روی کارت می خونید و وارد می کنید!

paradiseserver
July 13th, 2013, 23:19
سلام
در صورت لیمیت شدن چه مدارکی ارائه خواهد شد ؟
ویزا کارت های حساب ها مجازی هستند یا فیزیکی ؟

arc1o0
July 13th, 2013, 23:36
سلام
در صورت لیمیت شدن چه مدارکی ارائه خواهد شد ؟
ویزا کارت های حساب ها مجازی هستند یا فیزیکی ؟

با سلام

اکانت مال امارات یا هند و مالزی و کشور های گمنام نیست که لیمیت شود! مال آمریکا هستش و کد ملی روی هر حساب تعریف شده.

اگر شما فعالیت قانونی و مجاز داشته باشید به جرائت می توان گفت که چندین سال بدون هیچ مشکلی استفاده خواهید کرد - سعی کنید حساب را به اندازه نیاز شارژ کنید و برای شروع با مبالغ بزرگ چند هزار دلاری کار نکنید.!

شما دارید این همه هزینه می کنید که یک چیز معتبر تهیه کنید این اکانت ها هکی و جعلی نیستند!

اکانت ها با تمامی متد هایی که پی پال پیشنهاد داده وریفای شده است ( که فقط 1 مورد هم کافی بود) - حساب بانکی + ویزاکارت ( مجازی) + شماره اجتماعی امنیتی SSn + متدت افتتاح حساب از 1 روز تا 8 ماه!

در صورت لیمیت شدن مدارکی به شما ارائه نمی شود - تنها ما از طریق ایمیل اصلی با پی پال در ارتباط خواهیم بود.

چرا مدارک ارائه نمی شود؟ چون متاسفانه مشاهده شده که این حساب ها دست به دست می چرخد و وقتی به یوزر واقعی می رسد قیمت به 500 ت رسیده!

بعد که اکانت لیمیت می شود تازه می فهمیم که چند دست چرخیده!

سوتفاهم نشود - کلا عرض کردم تا ببینید دلال ها چه بر سر کشور مثل دسته گل ما آورده آورده اند

با حق

irnahost.ir
July 18th, 2013, 14:21
چرا مدارک ارائه نمی شود؟ چون متاسفانه مشاهده شده که این حساب ها دست به دست می چرخد و وقتی به یوزر واقعی می رسد قیمت به 500 ت رسیده!

سوتفاهم نشود - کلا عرض کردم تا ببینید دلال ها چه بر سر کشور مثل دسته گل ما آورده آورده اند

دوست عزیز اخه این چه استدلالی هست.شما اکانت ساخته اید و وقتی لیمیت شد یامدارک داردی برای ارائه یا ندارید حالااکانت هر چقدر چرخیده باشد.
فکر کنم این استدلال منطقی نیست

arc1o0
July 18th, 2013, 14:44

دوست عزیز اخه این چه استدلالی هست.شما اکانت ساخته اید و وقتی لیمیت شد یامدارک داردی برای ارائه یا ندارید حالااکانت هر چقدر چرخیده باشد.
فکر کنم این استدلال منطقی نیست

سلام
دوست عزیز
ما با سیاست های کاری خودمان کار می کنیم

اگر شما مدارک اکانتتان را نیاز دارید موردی ندارد - ما با پرداخت هزینه کلهم مدارک را به شما می دهیم

دوست محترم اگر مدارک نبود که اکانت وریفای نمی شد!!

اگر شما قوانین را بلد باشید حساب لیمیت نمی شود همان طوری که ما چندین ماه هست که داریم استفاده می کنیم و فاکتور های دیتا سنتر سختگیر ovh را هم پرداخت می کنیم

اگر خواستید می توانیم حساب یکی از همکاران را هم برای شما ارائه کنیم با 500 دلار موجودی

در پی پال باید آسته برید و آسته بیاید تا پی پال شاختون نزنه!:71:

چراغ ها رو خاموش کنید...

milade
July 21st, 2013, 12:32
سلام

اینکه شما سوشال سکوریتی نامبر میدید به ایرانی دقیقاً یعنی چی ؟ مال هر نفر یک ssn دریافت میکنید ؟ یا دارید از ssn افراد دیگر استفاده میکنید ؟

ممنون میشم یه توضیح بفرمایید

arc1o0
July 21st, 2013, 13:00
با سلام

خیر - این اس اس ان ها مال یک کاربر آمریکایی هست و کلیه مشخصات و اکانت متعلق به همان کاربر که هویت واقعی دارد.

milade
July 21st, 2013, 13:15
سلام

راهکار خوبی هست در نگاه اول ،
اما چیزی که هست اینکه این حساب از پایه جلعی هست و در صورتی که شرکتی یک بررسی انجام بدهد سریعاً متوجه میشود و کل حساب شما بلاک میشود .
من همچین موردی رو در مورد المان دیدم که فردی کلاهبردار با سرقت کارتهای دیگران از این کارتها میکردند و یک شرکت با بررسی Credit کارت متوجه شد و کل پول مسدود شد .

توصیه من به استارتر اینکه این سرویس رو ارائه ندهید مخصوصاً در امریکا که پول عادی رو میخورند چه برسه به پولی که مشخصاتش هم جلعی باشه .

در ثانی مجوز تبادل مالی اداره فدارل میخواید شما تا بتونید حساب رو شارژ کنید ( طبق قوانین فدرال امریکا یک ایرانی هرگز نمیتونه بدون داشتن مجوز انتقال پول داشته باشه به امریکا ) و ممکنه حساب سر سال با بررسی مالی بلاک بشه .

موفق باشید .

camelian77
August 3rd, 2013, 13:13
در واقع شما از SSN آدم هایی استفاده می کنین که روحشون هم خبر نداره؟ کار بسیار زشتی هست و به محض اینکه کسی متوجه بشه نه تنها اکانت بسته می شه بلکه اون پول هم هرگز در نمی یاد، و اسم سارق / سارقین وارد چک لیست اف بی آی می شه.

دیگه نمی تونن تجارت کنن. به این کار می گن identity theft. شدیدا مخالفم

arc1o0
September 21st, 2013, 20:02
با سلام

2 عدد اکانت تحویل اعضای محترم انجمن شد.

یک اکانت 3 ماهه و یک اکانت جدید که اکانت 3 ماهه همراه با تراکنش ورودی و خروجی تحویل داده شد.

http://www.webhostingtalk.ir/attachments/f172/15767-%D8%AE%D8%A8%D8%B1-%D9%88%DB%8C%DA%98%D9%87-%D8%A7%D9%81%D8%AA%D8%AA%D8%A7%D8%AD-%D8%AD%D8%B3%D8%A7%D8%A8-%D9%BE%DB%8C-%D9%BE%D8%A7%D9%84-%D8%A7%D8%B2-%D8%A2%D9%85%D8%B1%DB%8C%DA%A9%D8%A7-%D9%87%D9%85%D8%B1%D8%A7%D9%87-%D8%A8%D8%A7-%D8%AD%D8%B3%D8%A7%D8%A8-%D8%A8%D8%A7%D9%86%DA%A9%DB%8C-%DA%A9%D8%AF-%D9%85%D9%84%DB%8C-%D9%88%DB%8C%D8%B2%D8%A7-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%AA-%D9%86%D8%AA-%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86-untitled-png

http://www.webhostingtalk.ir/attachments/f172/15768-%D8%AE%D8%A8%D8%B1-%D9%88%DB%8C%DA%98%D9%87-%D8%A7%D9%81%D8%AA%D8%AA%D8%A7%D8%AD-%D8%AD%D8%B3%D8%A7%D8%A8-%D9%BE%DB%8C-%D9%BE%D8%A7%D9%84-%D8%A7%D8%B2-%D8%A2%D9%85%D8%B1%DB%8C%DA%A9%D8%A7-%D9%87%D9%85%D8%B1%D8%A7%D9%87-%D8%A8%D8%A7-%D8%AD%D8%B3%D8%A7%D8%A8-%D8%A8%D8%A7%D9%86%DA%A9%DB%8C-%DA%A9%D8%AF-%D9%85%D9%84%DB%8C-%D9%88%DB%8C%D8%B2%D8%A7-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%AA-%D9%86%D8%AA-%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86-untitled2-png

mh1376
September 21st, 2013, 21:24
من که خیلی راضی بودم

name3
November 27th, 2013, 23:01
حساب آماده پی پل را میدم تا فعال ( وریفای ) نمایید

1- وریفای شده توسط حساب بانکی = در صورتی که به نام خودم باشد ( بانک فیزیکی برای رفتن به آنجا + با پاسپورت خودم )
2- وریفای شده توسط ویزا کارت = در صورتی که ویزا کارت به نام خودم باشد . آیا با کارت آمریکن اکسپرس هم دارید
3-همراه با کد ملی آمریکایی SSn = آیا میشه این مورد به نام خودم باشد
4- ثبت تلفن ثابت آمریکایی برای بنده
5- افتتاح جدید باشد

arc1o0
November 28th, 2013, 12:21
سلام

چیزی که شما می خواید بیش از 10/0000 دلار برای شما هزینه دارد و قابل انجام است.

name3
November 28th, 2013, 15:24
این مساله در طرح کسب و کار بنده ، باید انجام شود ، بنابراین اگر دقیقاً عملی است ، بفرمایید: آیا امکان ثبت شرکت هم وجود دارد ؟

arc1o0
December 1st, 2013, 19:00
ثبت شرکت در آمریکا؟

name3
December 1st, 2013, 20:29
چطور میشه شهروند اونجا شد ، این انجام بشه ، بقیه حلّه

arc1o0
December 1st, 2013, 23:14
این رو از سفارت سویس پیگیر باشید.

camelian77
December 2nd, 2013, 22:42
این مساله در طرح کسب و کار بنده ، باید انجام شود ، بنابراین اگر دقیقاً عملی است ، بفرمایید: آیا امکان ثبت شرکت هم وجود دارد ؟

ثبت شرکت با سرمایه ی زیر ۵۰۰ هزار دلار برای شما موقعیت اقامتی فراهم نمی کند.

چطور میشه شهروند اونجا شد ، این انجام بشه ، بقیه حلّه

لاتاری؟ مهاجرت کاری؟ تحصیلی و سپس کار؟ ازدواج با آمریکایی؟ پناهندگی؟ استعدادهای خاص eb1 ؟ اینجا کشور مهاجر هاست دیگه.

scorp
December 9th, 2013, 22:08
قیمت اکانت رو بفرمایید

arc1o0
December 9th, 2013, 23:01
قیمت اکانت رو بفرمایید

خدمت شما

شرکت فناوری اطلاعات و ارتباطات نت ایران - سبد خرید (http://netiran.co/cart.php?gid=14)

sina
December 14th, 2013, 14:35
با درود
من یک حساب پی پل 3 ساله وریفاید دارم که تو این مدت کل تراکنشام به 30 تا هم نمیرسه و حدو.د 12 دلار هم توش موجودی دارم و مشکلی هم تا حالا نداشتم تا اینکه 2 هفته پیش همینجوری لیمیت شده و ازم عکس کارت شناسایی و مدرکی از محل سکونت میخواد.
شخصی هم که این حساب را برام اوکی کرده الآن بهش دسترسی ندارم و آدرس و مشخصات حسابم از دوبی هست.
بنظرتون کاری میشه کرد واسه از لیمیت درآوردن حساب ؟ اگه آره که هزینش چقدر میشه ؟

با سپاس

arc1o0
December 14th, 2013, 15:54
سلام

لطفا از طریق یاهو، تیکت ، اسکایپ یا تلفن در ارتباط باشید.

با تشکر

Saati
December 16th, 2013, 01:12
یک سوال دارم
میشه با پی پال به حساب بانکی افراد در کشورهای مختلف پول واریز کرد؟ یا فقط پی پال به پی پال امکان پذیره؟!

arc1o0
December 16th, 2013, 15:05
یک سوال دارم میشه با پی پال به حساب بانکی افراد در کشورهای مختلف پول واریز کرد؟ یا فقط پی پال به پی پال امکان پذیره؟! ******* سلام فقط به حساب پی پال اون فرد می تونید منتقل کنید اگه اون فرد حساب بانکیش رو به حساب پی پالش متصل کرده باشه می تونه موجودی رو از پی پال به حساب بانکیش منتقل کنه.. موفق باشید.

Saati
December 16th, 2013, 18:43
یک سوال دارم میشه با پی پال به حساب بانکی افراد در کشورهای مختلف پول واریز کرد؟ یا فقط پی پال به پی پال امکان پذیره؟! ******* سلام فقط به حساب پی پال اون فرد می تونید منتقل کنید اگه اون فرد حساب بانکیش رو به حساب پی پالش متصل کرده باشه می تونه موجودی رو از پی پال به حساب بانکیش منتقل کنه.. موفق باشید.
ممنون از جوابت. به صورت برعکس هم امکان داره؟ یعنی از حساب بانکیش به پی پالش واریز کنه؟

arc1o0
December 18th, 2013, 02:18
سلام

بله

hastak
December 24th, 2013, 22:54
سلام
مستر کارت فیزیکی هم ارایه می کنید؟؟؟

arc1o0
December 24th, 2013, 23:02
سلام

خیر فعلا

morteza1200
December 25th, 2013, 12:35
سلام

با تشکر از خدمات شما

این مورد را در سوالات متداول سایت پی پال پیدا کردم که :

There seems to be no way! Even if you have a Paypal account, don't check in to your account from Iran. You'll be banned and your account will be limited. If you think about using V*p*N, think again

since with *** you will be signing in from different IP's from all over the world, this will triger Paypal security and your account will be limited

اگر درست از اکانت خودم استفاده کنم شما میتونید ضمانت کنید که اکانت بسته نشود ؟

ممنون

hastak
January 1st, 2014, 16:29
سلام
ویزا کارت های آسیا با اروپا چه فرقی دارن از لحاظ کارایی؟

arc1o0
January 2nd, 2014, 00:39
سلام

چون کارت ها از چند بانک صادر می شوند هزینه تمام شده متفاوت است و گاها مشاهده شده که کارت بانک های آسیایی در پی پال آمریکا اکسپت نشده.

همچنین چون اتحادیه اروپا 20% مالیات دارد، این مالیات شامل کارت ها نیز می شود

با تشکر
موفق باشید.

adenaweb
January 2nd, 2014, 00:43
حداقل شارژی که یک کارت رو میکنید و تحویل میدید چقدر هست؟
به اسم خودمون هست یا شما؟

lordvps.ir
January 2nd, 2014, 08:52
سلام،
شرایط باز کردن حاب رو اعلام میکنید؟

persianview
January 3rd, 2014, 01:39
سلام

با تشکر از خدمات شما

این مورد را در سوالات متداول سایت پی پال پیدا کردم که :

There seems to be no way! Even if you have a paypal account, don't check in to your account from iran. You'll be banned and your account will be limited. If you think about using v*p*n, think again

since with *** you will be signing in from different ip's from all over the world, this will triger paypal security and your account will be limited

اگر درست از اکانت خودم استفاده کنم شما میتونید ضمانت کنید که اکانت بسته نشود ؟

ممنون

فکر نکنم چون من خودم حساب pp دارم با وی بی ان و غیره وصل می شوم pp اکانتم رو بخاطر اینکه ایرانی هستم لیمیت نکرده است .

arc1o0
January 3rd, 2014, 01:45
مشکلی بابت اتصال با وی پی ان نیست ، ولی خو یکسری نکات تکمیلی هست که باید رعایت بشه

با یک وی پی ان متصل بشید

حتی الامکان آی پی وی پی ان رو تغییر ندید

هنگام ورود هیستوری مرورگر رو پاک کنید

فلش رو غیر فعال کنید

در حالت پریویت بروزینگ لاگین کنید

و ...

arc1o0
January 3rd, 2014, 01:47
سلام،
شرایط باز کردن حاب رو اعلام میکنید؟

سلام

اکانت ها آماده هستند و با مشخصات یک کاربر آمریکایی افتتاح حساب شده اند.

این اکانت ها رو اکثرا از پارسال داریم و خوب اکانت های جدید هم مسلما هست.

هر چه قدر یک اکانت قدیمی تر باشد پی پال کمتر آنرا مونیتور کرده و کمتر به اکانت گیر می دهد.

arc1o0
January 3rd, 2014, 01:49
حداقل شارژی که یک کارت رو میکنید و تحویل میدید چقدر هست؟
به اسم خودمون هست یا شما؟

سلام

در حال حاضر کارت هایی که ما ارائه می دهیم به شکل یک بار مصرف بوده و صرفا جهت وریفای کردن قابل استفاده می باشد.

djembe
February 1st, 2014, 02:32
سلام

شاید سوالی که میپرسم تکراری باشه اما تمام 8 تاپیک رو که دوستان زده بودن خوندم چون جواب درستی پیدا نکردم دوباره این سوال رو مطرح کردم

برام پیش اومده که به دلیل تغییر آی پی حساب بسته شده باشه برای همین میخوام مطمعن بشم تغییر آی پی مشکلی برای حساب های شما ایجاد نمیکنه؟

واینکه آیا خودتون برا حل این مشکل چاره ای هم دارید ؟

ممنون میشم پاسخ بدین

arc1o0
February 1st, 2014, 10:31
سلام

شاید سوالی که میپرسم تکراری باشه اما تمام 8 تاپیک رو که دوستان زده بودن خوندم چون جواب درستی پیدا نکردم دوباره این سوال رو مطرح کردم

برام پیش اومده که به دلیل تغییر آی پی حساب بسته شده باشه برای همین میخوام مطمعن بشم تغییر آی پی مشکلی برای حساب های شما ایجاد نمیکنه؟

واینکه آیا خودتون برا حل این مشکل چاره ای هم دارید ؟

ممنون میشم پاسخ بدین

سلام

تغییر آی پی 90% مواقع دردسر ساز میشه.

ما به کاربران توصیه اکید می کنیم که تا حد امکان از تغییر آی پی جلوگیری کنند.

مخصوصا استفاده از آی پی سایر کشور ها برای حساب های آمریکایی.

برای جلوگیری از تغییر آی پی در صورت تمایل ما همراه با اکانت ها سرور مجازی به مشترکان ارائه می کنیم و دستورالعمل هایی رو در صورت مواجه با مشکلات اینچنینی به کاربران ارائه می کنیم.

با تشکر
موفق باشید.

kourosh_it
February 11th, 2014, 11:14
درود خسته نباشید با وجود کد ملی و حساب بانکی و همینطور ویزا کارت که فرمودید احتمال لیمت شدن حساب هست ؟

arc1o0
February 12th, 2014, 00:09
اگه با یوزر مشکوک مراوده مالی نداشته باشید امکان نداره لیمیت بشید

الان 2 ساله مشکلی نبوده

arc1o0
February 15th, 2014, 19:30
سلام

یک عدد اکانت بدون محدودیت واریز و برداشت تحویل داده شد.

لازم به ذکر است که اکانت های ما هیچ محدودیتی در میزان تراکنش های ورود و خروجی ندارد.

و اگر دستورالعمل های ارسالی را رعایت کنید می توانید از این اکانت ها به شکل مادام العمر استفاده کنید.

با تشگر
موفق باشید.

arc1o0
February 15th, 2014, 20:25
درود خسته نباشید با وجود کد ملی و حساب بانکی و همینطور ویزا کارت که فرمودید احتمال لیمت شدن حساب هست ؟

در صورتی که نکات امنیتی ارسالی رو رعایت کنید به جرات میشه گفت خیر

arc1o0
February 18th, 2014, 13:21
سلام

خوب از فرادی که می شناسید و باهاشون آشنا هستید معامله کنید

افراد سود جو از شگرد های مختلفی استفاده می کنند. فراموش نکنید که دلار ارزان مشکوک است!

البته راهکار های زیادی هم دارد که معمولا به شکل عمومی اعلام نمی کنند همکاران

مثل مهندسی اجتماعی و سیستم های احراز هویت و ...

موفق باشید.

arc1o0
February 18th, 2014, 16:19
دلار ارزان چیه؟ متوجه نشدم.
من تجارتم چیزه دیگه ایه. و با خارجی جماعت فقط سر و کار دارم و تنها برای چنج کردن موجودیم به ریال، از اکسچنجرهای داخلی استفاده باید بکنم.

برخی افراد دلار های اکانت های هک شده، یا حاصل سایت های شرط بندی ، پول شویی و ... را با قیمت های بسیار پایینی به فروش می رسانند

متاسفانه برخی کاربران نیز وسوسه می شوند و خریداری می کنند!

arc1o0
February 19th, 2014, 13:00
امروز یک اکانت دیگر تحویل داده شد.

لازم به ذکر است که اکانت های ما بدون محدودیت در واریز و برداشت هستند.

http://www.webhostingtalk.ir/attachments/f172/18727-%D8%AE%D8%A8%D8%B1-%D9%88%DB%8C%DA%98%D9%87-%D8%A7%D9%81%D8%AA%D8%AA%D8%A7%D8%AD-%D8%AD%D8%B3%D8%A7%D8%A8-%D9%BE%DB%8C-%D9%BE%D8%A7%D9%84-%D8%A7%D8%B2-%D8%A2%D9%85%D8%B1%DB%8C%DA%A9%D8%A7-%D9%87%D9%85%D8%B1%D8%A7%D9%87-%D8%A8%D8%A7-%D8%AD%D8%B3%D8%A7%D8%A8-%D8%A8%D8%A7%D9%86%DA%A9%DB%8C-%DA%A9%D8%AF-%D9%85%D9%84%DB%8C-%D9%88%DB%8C%D8%B2%D8%A7-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%AA-%D9%86%D8%AA-%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86-5-png

paradis
March 9th, 2014, 10:38
سلام دوست عزیز
امکان ارائه ویزا کارت و یا مستر کارت فیزیکی هم برای شما وجود داره؟
سقف برداشت روزانشون چقدره؟
امکان خیرید آنلاین با این کارتها ۱۰۰درصد وجود داره,امکان رزرو هتل و برداشت پول از atm‏ و اینجور چیزها هم هست؟
امکان بن شدن این کارتها به خاطر هویت ایرانی صاحب کارت هست؟
لطفا تفاوتها و مزایا و معایب ویزا کارت و مستر کارت رو هم بیان کنید
و در آخر قیمت کارت فیزیکی چنده؟

ممنون

arc1o0
March 9th, 2014, 11:39
سلام دوست عزیز
امکان ارائه ویزا کارت و یا مستر کارت فیزیکی هم برای شما وجود داره؟
سقف برداشت روزانشون چقدره؟
امکان خیرید آنلاین با این کارتها ۱۰۰درصد وجود داره,امکان رزرو هتل و برداشت پول از atm‏ و اینجور چیزها هم هست؟
امکان بن شدن این کارتها به خاطر هویت ایرانی صاحب کارت هست؟
لطفا تفاوتها و مزایا و معایب ویزا کارت و مستر کارت رو هم بیان کنید
و در آخر قیمت کارت فیزیکی چنده؟

ممنون

سلام

مسترکارت و ویزاکارت فیزیکی و مجازی قابل شارژ موجود است.

کارت های فیزیکی در آمریکا و در اختیار همکار ما می باشد و در حال حاضر فقط امکان ارائه اسکن از پشت و روی کارت ها به کاربران وجود دارد.

همکار ما برای تعطیلات عید نوروز به ایران می آیند و کارت ها رو با خودشون خواهند آورد، کارت های فیزیکی فروخته شده بعد از تعطیلات نوروز برای شما پست خواهد شد.

کارت ها کاملا معتبر و قانونی می باشد، کارت ها مجهز به اینترنت بانک آنلاین بوده و شما می توانید موجودی و لیست تراکنش ها رو داشته باشید. مشکلی از بابت براداشت وجه از atm وجود ندارد، اما چون کارت ها بعد از عید به دست ما می رسد باید صبر کنید تا پست شود .

اما به شکل اینترنتی می توانید تمام خرید ها و رزرو های آنلاین رو انجام بدید.

کارت های فیزیکی مجهز به شماره حساب بانکی بین المللی بوده و شما به راحتی از طریق تمام صرافی های سراسر دنیا می توانید کارت خود را شارژ کنید.

هزینه صدور کارت ها 100 دلار می باشد.

OmidX
March 13th, 2014, 22:44
سلام

مسترکارت و ویزاکارت فیزیکی و مجازی قابل شارژ موجود است.

کارت های فیزیکی در آمریکا و در اختیار همکار ما می باشد و در حال حاضر فقط امکان ارائه اسکن از پشت و روی کارت ها به کاربران وجود دارد.

همکار ما برای تعطیلات عید نوروز به ایران می آیند و کارت ها رو با خودشون خواهند آورد، کارت های فیزیکی فروخته شده بعد از تعطیلات نوروز برای شما پست خواهد شد.

کارت ها کاملا معتبر و قانونی می باشد، کارت ها مجهز به اینترنت بانک آنلاین بوده و شما می توانید موجودی و لیست تراکنش ها رو داشته باشید. مشکلی از بابت براداشت وجه از atm وجود ندارد، اما چون کارت ها بعد از عید به دست ما می رسد باید صبر کنید تا پست شود .

اما به شکل اینترنتی می توانید تمام خرید ها و رزرو های آنلاین رو انجام بدید.

کارت های فیزیکی مجهز به شماره حساب بانکی بین المللی بوده و شما به راحتی از طریق تمام صرافی های سراسر دنیا می توانید کارت خود را شارژ کنید.

هزینه صدور کارت ها 100 دلار می باشد.

یک سؤال این کارت ب نام کی صادر میشه ؟

arc1o0
March 13th, 2014, 23:25
یک سؤال این کارت ب نام کی صادر میشه ؟

سلام

این کارت ها بدون نام است و با هر نام و با هر آدرسی می توانید استفاده کنید

arc1o0
March 14th, 2014, 19:47
واسه خرید باید حتما با وی.. ان خرید امون و انجام بدیم ؟

سلام

بله - 100%

arc1o0
April 13th, 2014, 19:56
با سلام

لازم به توضیح است که پالیسی های شرکت پی پل تغییر یافته است و در حال حاضر اکانت ها به 2 دسته پرسونال ( شخصی) و بیزینس ( تجاری) تقسیم بندی می شوند

اکانت های ارائه شده از سمت ما پرسونال هستند، و اکانت های تجاری تحت شرایط خاص و قیمت خاص ارائه می شوند.

برای داشتن اکانت بیزینس داشتن سایت انگلیسی زبان که فعالیت تجاری اینترنتی دارد الزامی است

با تشکر

موفق باشید.

asuss
May 8th, 2014, 21:34
دوستان کسی از ایشون اکانت پی پال خرید کرده ؟ لطفا تجربتون از خرید رو ذکر کنید.

arc1o0
May 9th, 2014, 01:27
دوستان کسی از ایشون اکانت پی پال خرید کرده ؟ لطفا تجربتون از خرید رو ذکر کنید.

سلام

شما چه اکانتی لازم دارید؟

shirazshop
May 9th, 2014, 02:03
سلام
دوست عزیز
با این حساب پی پال از هر دیتا سنتری میشه خرید کرد یا برای خرید به مدارک دیگری هم نیاز دارن
بعضی تاپیکا دیدم که برای خرید از دیتا سنترهای خارج به اطلاعات دیگری هم میخوان مانند قبض کارت شناسای ....
ایا صحت داره ؟
الان اگه من بخوام از رد استیشن با حسابی که شما وریفای میکنید خریداری کنم مشکلی پیش نمیاد؟
یعنی با پی پال مستقیم و با نام خودم خرید کنم :)

arc1o0
May 9th, 2014, 15:43
سلام
دوست عزیز
با این حساب پی پال از هر دیتا سنتری میشه خرید کرد یا برای خرید به مدارک دیگری هم نیاز دارن
بعضی تاپیکا دیدم که برای خرید از دیتا سنترهای خارج به اطلاعات دیگری هم میخوان مانند قبض کارت شناسای ....
ایا صحت داره ؟
الان اگه من بخوام از رد استیشن با حسابی که شما وریفای میکنید خریداری کنم مشکلی پیش نمیاد؟
یعنی با پی پال مستقیم و با نام خودم خرید کنم :)

سلام

1- هر دیتاسنتری قوانین مختص به خودش را دارد، مثال در هتزنر شما به راحتی می توانید با پاسپورت ایرانی و قبض ایرانی خرید انجام بدید در حالی که در آمریکا تحریم هستید

برخی دیتاسنتر ها با تلفن هویت شما رو چک می کنند، برخی با صورت حساب بانکی و برخی بدون درخواست هیچ مدرکی به شما سرویس می دهند ، پس ابتدا باید شرایط دریتاسنتر رو بررسی بفرمایید

2- دیتاسنتر های معتبر برای جلوگیری از سواستفاده های احتمالی مدارک هویتی و سکونتی از شما درخواست و پس از بررسی و تایید سرویس رو در اختیار شما قرار می دهند.

3- رد استیشن رو بهتره با مستر کارت یا ویزاکارت بپردازید که کارمزد کمتری بپردازید.

4- خرید از هر سایت شرایط خاص خود را دارد ، شما اول باید شرایط خرید رو از سایت های سرویس دهنده بپرسید بعد اقدام به خرید کنید.

asuss
May 10th, 2014, 20:11
سلام

شما چه اکانتی لازم دارید؟

من مورد دومی که ذکر کردید رو میخوام.

2(- اکانت وریفای شده با ویزا و حساب بانکی از آمریکا + کد ملی ثبت شده) سابقه افتتاح حسابش فرقی نمیکنه . یه سوال : همراه این سرویس ویزا کارت فیزیکی که متصل به حساب باشه ارائه میدید ؟

arc1o0
May 10th, 2014, 23:48
سلام

بله - موجود است

حساب ها توسط ویزاکارت مجازی و حساب بانکی آمریکا وریفای شده اند

در صورت درخواست ویزاکارت فیزیکی نیز به حساب شما متصل می شود و همراه اکانت تقدیم می گردد.

با تشگر
ارادتمند.

asuss
May 11th, 2014, 09:53
سلام

بله - موجود است

حساب ها توسط ویزاکارت مجازی و حساب بانکی آمریکا وریفای شده اند

در صورت درخواست ویزاکارت فیزیکی نیز به حساب شما متصل می شود و همراه اکانت تقدیم می گردد.

با تشگر
ارادتمند.

ویزا کارت فیزیکی که متصل میکنید , چند سال اعتبار داره ؟ آیا حساب پی پالی که باز میکنید , به نام من باز میشه ؟

من میخواستم این اکانت رو برای خرید و فروش به اکانت ای بی متصل کنم . آیا این اکانت مناسبه ؟

arc1o0
May 11th, 2014, 13:41
ویزا کارت فیزیکی که متصل میکنید , چند سال اعتبار داره ؟ آیا حساب پی پالی که باز میکنید , به نام من باز میشه ؟

من میخواستم این اکانت رو برای خرید و فروش به اکانت ای بی متصل کنم . آیا این اکانت مناسبه ؟

سلام

ویزاکارت فیزیکی 2 سال اعتبار دارد و مسترکارت ها 5 سال

این اکانت با مشخصات یک کاربر آمریکایی افتاح و وریفای شده است.

اگر بخواهید با نام شما هم انجام می دهیم و مشکلی ندارد، پاسپورت یا ترجمه رسمی کارت ملی نیاز است.

اکانت ها قابلت مرچنت یا استفاده به عنوان درگاه پرداخت و سیستم های خرید و فروش را دارند و مشکلی از این بابت نیست.

asuss
May 11th, 2014, 20:50
سلام

ویزاکارت فیزیکی 2 سال اعتبار دارد و مسترکارت ها 5 سال

این اکانت با مشخصات یک کاربر آمریکایی افتاح و وریفای شده است.

اگر بخواهید با نام شما هم انجام می دهیم و مشکلی ندارد، پاسپورت یا ترجمه رسمی کارت ملی نیاز است.

اکانت ها قابلت مرچنت یا استفاده به عنوان درگاه پرداخت و سیستم های خرید و فروش را دارند و مشکلی از این بابت نیست.

اگه به اسم خودمون حساب رو باز کنیم , پی پال اکانت رو به خاطر اینکه ایرانی هستیم و مدارک مربوط به یه شخص ایرانی هست مسدود نمیکنه ؟

mh1376
May 11th, 2014, 21:06
حساب افتتاح شد + 800 دلار خیلی ممنون

arc1o0
May 11th, 2014, 22:17
اگه به اسم خودمون حساب رو باز کنیم , پی پال اکانت رو به خاطر اینکه ایرانی هستیم و مدارک مربوط به یه شخص ایرانی هست مسدود نمیکنه ؟

خیر!

asuss
May 12th, 2014, 21:44
دلار پی پال رو میشه به حساب بانکی که متصل هست انتقال بدیم و از طریق ویزا کارت فیزیکی که ارائه میدید , دلار رو دریافت کنیم ؟

arc1o0
May 12th, 2014, 22:13
دلار پی پال رو میشه به حساب بانکی که متصل هست انتقال بدیم و از طریق ویزا کارت فیزیکی که ارائه میدید , دلار رو دریافت کنیم ؟

سلام

بله - دقیقا می تونید همین کار رو بکنید.

asuss
May 13th, 2014, 19:56
جسارت نباشه. چطور به شما اطمینان کنم ؟

arc1o0
May 13th, 2014, 22:00
جسارت نباشه. چطور به شما اطمینان کنم ؟

سلام

یک تاپیک بزنید بپرسید نت ایران تایید میشه یا خیر

شما یک اکانت میخواید بخرید، اعضای انجمن نتیجه چند سال کار و تلاش شبانه روزی خودشون رو سپردن دست ما ...

پرداخت شما از طریق درگاه بانک ملت انجام میشه و مسلما وقتی بانک به کسی درگاه میدهد تضمین های لازم رو میگیرد

موفق باشید.

unemployed
July 1st, 2014, 23:34
بسمه تعالی

با عرض سلام خدمت دوستان و کاربران عزیز

هرچند فکر می کنم نیاز به معرفی نباشد، اما بنده کریمی هستم از فناوری اطلاعات نت ایران

همان طور که با شعار : قدرتی نو ظهور در عرصه خدمات وب و تجارت الکترونیک آمدیم، گام به گام در نیل به این هدف نزدیک و نزدیک تر می شویم و در این راه استوار ایستاده ایم.

به امید روزی که بتوانیم از دیتا سنتر خودمان در داخل کشور به عزیزان سرور ارائه کنیم!:x

و اما اصل مطلب: همان طور که به عزیزان قول داده بودیم ، سرویس ارائه اکانت پی پال رو مد نظر داشتیم که راه اندازی کنیم

ولی به دلیل تراکم کاری و برخی مشکلات سعی کردیم سرویس های خودمون رو اولیت بندی کنیم

هر سرویسی که مهمتر باشد و کاربران بیشتری را تحت پوشش قرار دهد در اولویت قرار دادیم ( با توجه به امکانات)

برای کسب اطلاعات بیشتر تاپیک های قبلی ما رو بررسی کنید

1- http://www.webhostingtalk.ir/f172/83713/index3.html

2- http://www.webhostingtalk.ir/f11/84893/

3- http://www.webhostingtalk.ir/f172/85241/

4- همین تاپیک

و اما سرویس ما :

افتتاح حساب پی پال از آمریکا همراه با حساب بانکی + کد ملی + ویزا کارت + فعالسازی درگاه پرداخت پی پالی تاریخ افتتاح قدیمی توسط فناوری اطلاعات نت ایران

این سرویس در حالت کلی شامل 3 نوع و یک آپشن انتخابی می باشد. که در پست بعدی به تفصیل اشاره و معرفی می شود.

http://netiran.co/cart.php?gid=14 (http://net-co.ir/cart.php?gid=14)

1- اکانت وریفای شده با ویزا و حساب بانکی از آمریکا

2- اکانت وریفای شده با ویزا و حساب بانکی از آمریکا + کد ملی ثبت شده

3- اکانت وریفای شده با ویزا و حساب بانکی از آمریکا + کد ملی ثبت شده + همراه با 2-3 ماه سابقه افتتاح حساب

گزینه انتخابی :

1- فعال سازی اکانت برای داشتن قابلیت درگاه + نصب + کانفیگ + راه اندازی + تست + تحویل

با سپاس
موفق باشید.
با تشکر از انتخاب و اعتماد شما
مجموعه فناوری اطلاعات و ارتباطات نت ایران

با سلام
بنده ۲ بار به شما پیغام دادم اما جوابی ندادید... خواهشا یک بررسی کنید پیام ها را...
با تشکر.

iran-developers
July 2nd, 2014, 00:58
درود
من در رابطه با حواله ی پول به ایران و گرفتن کارت فیزیکی سوال دارم
هزینه ارسال کارت به ایران چقدر می شه ؟
و اینکه می شه پول رو حواله کرد به ریال؟
و اینکه هزینه ی کامل حساب پی پی بیزینس برای درگاه پرداخت+ تست + تحویل در ایران
و 5 دلار موجودی اولیه ( برای تست یه چیزی ) جقدر می شه ؟
در ضمن حساب ها جند ماهست/

arc1o0
July 2nd, 2014, 16:09
با سلام
بنده ۲ بار به شما پیغام دادم اما جوابی ندادید... خواهشا یک بررسی کنید پیام ها را...
با تشکر.

سلام

بنده اطلاعات کافی در مورد سوال شما ندارم، لطفا درخواست خود را تیکت کنید تا همکاران بخش پشتیبانی پی پل و ویزا کارت پاسخ گوی شما باشند.

از تاخیر پیش آمده پوزش می طلبیم

با تشکر
موفق باشید.

iran-developers
July 2nd, 2014, 16:12
سلام

بنده اطلاعات کافی در مورد سوال شما ندارم، لطفا درخواست خود را تیکت کنید تا همکاران بخش پشتیبانی پی پل و ویزا کارت پاسخ گوی شما باشند.

از تاخیر پیش آمده پوزش می طلبیم

با تشکر
موفق باشید.
درود ممنون می شم به سوال بنده هم پاسخ بدید

arc1o0
July 2nd, 2014, 16:13
درود
من در رابطه با حواله ی پول به ایران و گرفتن کارت فیزیکی سوال دارم
هزینه ارسال کارت به ایران چقدر می شه ؟
و اینکه می شه پول رو حواله کرد به ریال؟
و اینکه هزینه ی کامل حساب پی پی بیزینس برای درگاه پرداخت+ تست + تحویل در ایران
و 5 دلار موجودی اولیه ( برای تست یه چیزی ) جقدر می شه ؟
در ضمن حساب ها جند ماهست/

شما مستقیما نمی توانیم به ایران پول حواله کنید

شما یا باید ارز مورد نظر رو به حساب بانکی صراف های ایرانی واریز کنید و معادل اون رو ریال تحویل بگیرید

و یا این که پرداخت های ارزی انجام بدید و معادل اون از کاربران ریال تحویل بگیرید

حساب پی پل بیزینس به همراه مدارک کامل و ویزاکارت فیزیکی و حساب بانک و پوشش های امنیتی و یک سری آپشن های اضافه... و ترفند های مخصوص پی پلی

قابل پیاده سازی است.

بسته به این که چه آپشن هایی برای شما طراحی و اجرا شود هزینه نهایی متغییر خواهد بود،

ولی کمترین هزینه متناسب با در خواست شما حدود 1 میلیون تومان خواهد بود.

iran-developers
July 2nd, 2014, 16:18
درود
موردی نداره آپشن ها منظورتون چی هست ؟
می تونید کلشو نام ببرید؟
اگر نام ببرید من بهتون میگم چی می خوام چی نمی خوام
در هر صورت تحویل حساب تا کی هست؟

arc1o0
July 2nd, 2014, 16:22
آپشن ها بسیار متنوع و پیچیده هستند. و برخی انحصاری

تحویل نهایی به شکل و شمایلی که شما مد نظر دارید 20-30 روز زمان خواهد برد.

در صورت امکان درخواست دقیق خود را تیکت کنید تا همکاران بخش پی پل پاسخگو باشند تا اشتباهی صورت نگیرد

با تشکر

OmidX
July 2nd, 2014, 16:26
حساب پی پل بیزینس به همراه مدارک کامل و ویزاکارت فیزیکی و حساب بانک و پوشش های امنیتی و یک سری آپشن های اضافه... و ترفند های مخصوص پی پلی

قابل پیاده سازی است.

یک سؤال برای داشتن درگاه پی پال ، حتما باید حساب بیزینس باشه ؟ یا رو حساب personal هم میشه درگاه گرفت ؟

arc1o0
July 2nd, 2014, 16:32
یک سؤال برای داشتن درگاه پی پال ، حتما باید حساب بیزینس باشه ؟ یا رو حساب personal هم میشه درگاه گرفت ؟

با تغییر سیاست کاری پی پل، و حذف اکانت پریمایر می بایست حساب بیزینس تهیه کنید

vpsroom.org
July 2nd, 2014, 16:59
سلام
شرایط رو به من هم میگین.
من واسه درگاه میخوام اقدام کنم
پیشنهادتون چی هست؟

asuss
August 14th, 2014, 20:19
منظورم فرد بود نه شرکت، اونجا اشتباه شده، جمله بعدی هم اشاره کردم حتی اگر فرد واسطه هم دچار مشکل شود ما سرجایمان هستیم!

آخرش متوجه نشدم آیا این کد های ملی جعلی هستند ؟

arc1o0
August 19th, 2014, 04:41
آخرش متوجه نشدم آیا این کد های ملی جعلی هستند ؟

سلام

جعلی کدام است برادر من!

مگر ایران است که بشه جعل کرد!

شماره های اجتماعی امنیتی تمام آمریکایی ها در دیتابیس پی پل موجود است، وقتی شما شماره ای رو وارد می کنید ، با دیتابیس پی پل و مشخصات اکانت چک می شود، اگر همه چیز صحیح بود تایید و در غیر این صورت اکانت شما لیمیت می شود.

شماره اجتماعی امنیتی معادل کد ملی در ایران است و به اختصار ssn نامیده می شود.

asuss
August 31st, 2014, 19:34
سلام

جعلی کدام است برادر من!

مگر ایران است که بشه جعل کرد!

شماره های اجتماعی امنیتی تمام آمریکایی ها در دیتابیس پی پل موجود است، وقتی شما شماره ای رو وارد می کنید ، با دیتابیس پی پل و مشخصات اکانت چک می شود، اگر همه چیز صحیح بود تایید و در غیر این صورت اکانت شما لیمیت می شود.

شماره اجتماعی امنیتی معادل کد ملی در ایران است و به اختصار ssn نامیده می شود.

اگه جعلی نیست , این شماره های اجتماعی رو شما از کجا تهیه میکنید؟ شهروندان آمریکایی اومدن شماره های تامین اجتماعیشون رو در اختیار شما قرار دادند ؟:39:

arc1o0
August 31st, 2014, 20:06
اگه جعلی نیست , این شماره های اجتماعی رو شما از کجا تهیه میکنید؟ شهروندان آمریکایی اومدن شماره های تامین اجتماعیشون رو در اختیار شما قرار دادند ؟:39:

مشکل شما دقیقا کجاست

amir_ng
September 1st, 2014, 10:27
سلام
داخل سایت زدید اکانت پای پال 150دلار
آیا شارژ هم داخل اکانت هست فقط برای رجیستر هست این مبلغ

asuss
September 11th, 2014, 14:21
میخواستم بدونم امکان انتقال وجه از پی پال به ویزا کارت وجود داره تا از طریق ویزا پولمون رو دریافت کنیم ؟

IranPay
September 17th, 2014, 20:04
با سلام خدمت دوستان عزیز
سوالی برای من پیش آمده
ssn یک شماره ی خیلی مهم هست در آمریکا حالا شخص یا شرکت چطور این شماره را در اختیار شما قرار داده که بتونید استفاده کنید
بنده در آمریکا زندگی میکنم و اصلا این قابل قبول نیست که شخصی یا شرکتی بیاد به راحتی ssn در اختیار شما یا شرکتی در ایران قرار بده

arc1o0
September 17th, 2014, 22:09
میخواستم بدونم امکان انتقال وجه از پی پال به ویزا کارت وجود داره تا از طریق ویزا پولمون رو دریافت کنیم ؟

سلام

بله می توانید.

با سلام خدمت دوستان عزیز
سوالی برای من پیش آمده
ssn یک شماره ی خیلی مهم هست در آمریکا حالا شخص یا شرکت چطور این شماره را در اختیار شما قرار داده که بتونید استفاده کنید
بنده در آمریکا زندگی میکنم و اصلا این قابل قبول نیست که شخصی یا شرکتی بیاد به راحتی ssn در اختیار شما یا شرکتی در ایران قرار بده

سلام

این مورد از راهکار های اختصاصی و انحصاری شرکت ما است که برای دور زدن تحریم های ظالمانه یک کشور جنایت کار و زور گو طراحی و پیاده شده است.

Mr.Te0
September 18th, 2014, 01:08
سلام

بنا به ماده 3-17 از قوانین بخش فروش ، تاپیک بسته شد.

مدت زمان اعتبار تاپیک های ایجاد شده در این بخش از زمان آغاز ، مدت 90 روز می باشد.در صورت استمرار سرویس فوق و نیاز ، تاپیک جدید ایجاد شود