PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : به نظر شما برترین زبون برنامه نویسی چیه؟

writer
July 6th, 2013, 23:55
سلام دوستان گلم میخوام یه زبان برنامه نویسی رو کامل برم تو کارش تا قورتش بدم

ولی خیلی لولم توی برنامه نویسی پایینه و اشنایی کمی دارم یعنی تا الان زیاد حرفه ای کار نکردم .

اینگلیسی رو کامل تافل وایلتس رو دارم پس مشکلی با زبان هم نیست .

لطفا بگید بهرین وبرترین زبان برنامه نویسی که توصیه میکنید کلاس برم چی هستش و از کجا شروع کنم لطفا راهنمایی کنید من رو ثواب داره دم همتون که کمک میکنید گرم اخه میخوام برم کلاس

هم برای تحت وب و وب سایت سازی واین کارا هم برای نرم افزار و اینا که برای کامپیوتره لطفا کمک کنید

بدرودhttp://forum.youhosting.ir/images/smile2/127213_owy69h4z8efzd89m.gif

shahab_ksh
July 7th, 2013, 00:48
مجموعه دات نت یا سان

ehsan_296
July 7th, 2013, 01:44
.net بهتره

samancms
July 7th, 2013, 01:47
به نظر بده php و java بهترین هستند ...

ehsan_296
July 7th, 2013, 01:54
البته بسته به شرایط هر کدوم مزایای خودشون رو دارند

AmirHosein
July 7th, 2013, 01:58
روی جاوا و پی اچ پی فعالیت کنید بهتره.

rezaonline.net
July 7th, 2013, 02:19
بهترین زبان برنامه نویسی c++ هست مسلماً
اما تحت وب php مرگ نداره .
اگر هم مشترک بین تحت وب و اپلیکیشن دسکتاپ میخواید پایتون خیلی خوب هست .
اگر هم یه زبان همه کاره میخواید جاوا خوبه اما نسبت به سایر زبانها سختی های خاص خودش رو داره .

اگر تا حالا هیچ زبانی کار نکردید پایتون کار کنید عاشق سینتاکسش میشید اما اگر قبلا با سی یا سی++ یا پی اچ پی یا جاوا کارکردید دنبال پایتون نرید چون اولین چیزی که حالتون رو به هم میزنه همون سینتاکسش هست .
اینارو تجربه کردم که میگم :d

i.sharifi
July 7th, 2013, 03:57
به نظر شما برترین زبون برنامه نویسی چیه؟

جان لنون میگه :
"من یه هنرمندم ، شما یه ساز به من میدید ، منم یه صدایی از توش در میارم ."

I'm an artist, and if you give me a tuba, I'll bring you something out of it

زبان برنامه نویسی همون ساز ـه . اینکه شما چه چیزی و با چه کیفیتی از اون استخراج می کنید ، برمیگرده به توانایی ها و هنرتون .
در نتیجه اطلاق واژه ی برترین به یک زبان برنامه نویسی صحیح به نظر نمیرسه .

+ شخصا perl رو میپسندم و همچنین شخصا شرکت در کلاس های آموزش برنامه نویسی رو اتلاف وقت میبینم؛
++ انشارات O'Reilly کتاب های آموزشی بسیار با کیفیتی در بیشتر زمینه های مرتبط با کامپیوتر منتشر کرده؛ در صورتی که به زبان انگلیسی مسلط هستید مطالعه کتب منتشر شده توسط O'Reilly به شدت توصیه میشه؛
+++ طبیعتا مورد شماره دو نظر شخصی من بود !
++++ یک لینک مفید : Programming Is Not for Everybody (http://symbo1ics.com/blog/?p=1615)
+++++ پاراگراف آخر لینک مفید موجود در خط بالا :

programming is not for everyone. It is not an absolutely fun and delightful task as it’s portrayed to be in videos like the aforementioned or movies like “The Social Network”. It is rarely an invigorating social activity. A lot of time, it’s sitting in front of a computer screen, looking at a colorful text document, and thinking, and thinking, and typing, getting angry, and wondering why the hell you’re living a life sitting down.

موفق باشید .

writer
July 7th, 2013, 09:22
دوستان میخوام در زمینه c# ,phpفعالیت کنم نظرتون چیه؟زبان های خوبی هستین؟

esh
July 7th, 2013, 12:45
بنظر من همه خوب هستند اما اگر تجربه ندارید در یکی توانمند شوید بعد ...

writer
July 7th, 2013, 13:01
میخوام phpرو توی خونه فرابگیرم بعد برم سراغ سی شارپ نظرتون چیه ؟