PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نمایندگی رایگان ثبت دامنه دایرکت آی با پایین ترین قیمت ها ، com = 8.89 دلار | biz = 3.09 دلار و ...

mizbanplus
July 6th, 2013, 23:53
http://www.webhostingtalk.ir/attachments/f23/14184-%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C%D9%86%D8%AF%DA%AF%DB%8C-%D8%B1%D8%A7%DB%8C%DA%AF%D8%A7%D9%86-%D8%AB%D8%A8%D8%AA-%D8%AF%D8%A7%D9%85%D9%86%D9%87-%D8%AF%D8%A7%DB%8C%D8%B1%DA%A9%D8%AA-%D8%A2%DB%8C-%D8%A8%D8%A7-%D9%BE%D8%A7%DB%8C%DB%8C%D9%86-%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D9%82%DB%8C%D9%85%D8%AA-%D9%87%D8%A7-%D8%8C-com-%3D-8-89-%D8%AF%D9%84%D8%A7%D8%B1-%7C-biz-%3D-3-09-%D8%AF%D9%84%D8%A7%D8%B1-%D9%88-directi-png
http://www.webhostingtalk.ir/attachments/f23/14185-%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C%D9%86%D8%AF%DA%AF%DB%8C-%D8%B1%D8%A7%DB%8C%DA%AF%D8%A7%D9%86-%D8%AB%D8%A8%D8%AA-%D8%AF%D8%A7%D9%85%D9%86%D9%87-%D8%AF%D8%A7%DB%8C%D8%B1%DA%A9%D8%AA-%D8%A2%DB%8C-%D8%A8%D8%A7-%D9%BE%D8%A7%DB%8C%DB%8C%D9%86-%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D9%82%DB%8C%D9%85%D8%AA-%D9%87%D8%A7-%D8%8C-com-%3D-8-89-%D8%AF%D9%84%D8%A7%D8%B1-%7C-biz-%3D-3-09-%D8%AF%D9%84%D8%A7%D8%B1-%D9%88-resellerclub-jpg

پیرو طرح های تخفیفی ثبت و تمدید دامنه های بین المللی و ملی میزبان پلاس و استقبال خیلی خوبی که از جانب کاربران عزیز صورت گرفت (تاپیک مربوطه : http://www.webhostingtalk.ir/f23/75951/)
و در پی درخواست های مکرر کاربران مبنی بر ارائه خدمات نمایندگی ثبت دامنه ، بر آن شدیم تا رسما به ارایه نمایندگی ثبت دامنه های بین المللی بپردازیم .

برخی از ویژگی های نمایندگی ثبت دامنه میزبان پلاس :

دامنه ها با پایین ترین قیمت های ممکن و بر اساس slab 3 دایرکت آی (ریسلرکلاب) خدمات کاربران عزیز متقاضی دریافت نمایندگی ارائه می شوند.

تمامی تخفیفات جاری و آتی دایرکت آی که به صورت دوره ای ارائه می شوند ، برای نمایندگان برقرار خواهد بود.

هیچ نامی از میزبان پلاس نزد مشتریان شما دیده نخواهد شد و شما قادر خواهید بود به صورت کامل پنل نمایندگی خود را با برند شخصی خصوصی سازی نمایید.

پنل مدیریتی حساب نمایندگی شما همواره و حتی در صورت قطعی سایت میزبان پلاس در دسترس خواهد بود.

حساب نمایندگی میزبان پلاس کاملا رایگان است و برای فعال سازی فقط به 20 دلار شارژ اولیه نیاز دارید که همه این 20 دلار جهت ثبت و تمدید دامنه قابل استفاده خواهد بود.

امکان ثبت اتوماتیک دامنه های شما از طریق API و اتصال آن به نرم افزارهای مدیریتی مثل WHMCS به سادگی وجود دارد.

تعرفه برخی از مهمترین دامنه ها برای نمایندگان در میزان پلاس :

TLD
هزینه

COM
8.09 دلار

ME
4.89 دلار

BIZ
3.09 دلار

ORG
5.59 دلار

NET
5.09 دلار

CO

10.09 دلار

IN
3.09 دلار

ASIA

3.59 دلار

PW
3.59 دلار

EU

2.59 دلار

لیست کامل تعرفه دامنه ها برا نمایندگان : Reseller Pricing (http://domainreseller.mizbanplus.com/reseller.php?action=pricing)

برای دریافت نمایندگی ثبت دامنه میزبان پلاس کافیست مراحل زیر را طی نمایید :

از طریق این لینک Reseller Signup (http://domainreseller.mizbanplus.com/reseller.php?action=show_signupform) ثبت نام نمایید.

وارد حساب کاربری خود در سایت ما شده و از طریق قسمت افزایش اعتبار ، حساب خود را معادل ریالی 20 دلار آمریکا شارژ کنید (این مبلغ به عنوان شارژ اولیه است و شما قادر خواهید بود معادل این 20 دلار دامنه ثبت کنید . قیمت دلار به صورت روزانه محاسبه شده و از داخل صفحه میزبان پلاس | نمایندگی رایگان ثبت دامنه بین المللی directi (http://www.mizbanplus.com/international-domain-reseller) قابل مشاهده است )

یک درخواست پشتیبانی مبنی بر تمایل جهت فعال سازی حساب نمایندگی ایجاد کنید تا حساب نمایندگی شما شارژ و فعال شود.

نکات تکمیلی :

اطلاعات حساب کاربری خود را با حروف انگلیسی وارد نمایید.
هنگام ثبت نام account currency حساب خود را بر روی US Dollar USD قرار دهید.
رمز عبور شما باید حتما ترکیبی از حروف انگلیسی و ارقام 0-9 باشد ( امکان استفاده از حروف به تنهایی وجود ندارد )
جهت شارژ مجدد با استفاده از گزینه Add Fund در پنل دایرکت آی خود، مقدار دلار مورد نیاز خود را انتخاب نمایید و پس از هدایت به درگاه پرداخت ملت و پرداخت معادل ریالی، به پنل نمایندگی ارجاع داده خواهید شد و پنل شما به صورت اتوماتیک شارژ خواهد شد
توصیه میزبان پلاس به کاربران این است که همیشه حساب نمایندگی خود را به میزان کافی شارژ نمایند تا ثبت دامنه اتوماتیک مشتریانشان از طریق API با مشکل مواجه نشود.

mizbanplus
July 10th, 2013, 09:32
نرخ هر دلار جهت شارژ نمایندگی برای امروز 3550 تومان محاسبه میشه ،
خیلی از کاربران سوال میکنن که چرا هزینه دلار برای شارژ بیشتر از دلار کاغذی هست ،
پاسخ اینه که نرخ دلار حواله با دلار کاغذی متفاوته و برای شارژ حساب دایرکت آی از هر روشی استفاده بشه ، نهایتا هزینه اضافی حواله و کارمزدهای پیامد به اون افزوده میشه ،
علت تفاوت قیمت در واقع همین موضوع است

mizbanplus
July 13th, 2013, 18:54
2 اکانت نمایندگی فعال سازی و تحویل داده شد ،
با توجه به سوالات مکرر یادآور می شویم :

امکان فعال سازی حساب نمایندگی بدون شارژ اولیه تعیین شده وجود ندارد
هنگام ثبت نام برای حساب نمایندگی حتما currency اکانت خود را بر روی US Dollar قرار دهید.

ضمن اینکه آفر ویژه ثبت دامنه asia نیز توسط دایرکت آی ارائه شده و قابل ثبت برای نمایندگان با مبلغ 3.59 دلار می باشد.

mizbanplus
July 16th, 2013, 12:42
یک اکانت نمایندگی دیگر نیز فعال سازی و تحویل داده شد ،

هر دلار جهت شارژ حساب نمایندگی برای امروز 3500 تومان محاسبه میشه

mizbanplus
July 22nd, 2013, 11:22
قیمت هر دلار برای شارژ نمایندگی امروز 3400 تومان است ،

دوستانی که هنوز حساب نمایندگی دریافت نکردن ، امروز میتونن با پرداخت فقط 68000 تومان ، حساب خود رو 20 دلار شارژ اولیه کرده و فعال نمایند و از بهترین قیمت ها برای ثبت دامنه برای مشتریانشان بهره مند بشن

mizbanplus
July 27th, 2013, 12:27
یک اکانت نمایندگی دیگر نیز فعال سازی و تحویل داده شد ،

نرخ دلار جهت شارژ حساب نمایندگی برای امروز هر دلار 3400 تومان ،

خواهشمندیم قبل از ارسال تیکت ، توضیحات پست اول تاپیک را حتما مطالعه بفرمایید

mizbanplus
August 1st, 2013, 12:13
ارایه نمایندگی همچنان ادامه دارد ،
قیمت دلار برای شارژ حساب همچنان همان 3400 تومان محاسبه خواهد شد.

آفرهای ریسلرکلاب همگی به جز دامنه های .net به مدت یک ماه دیگر تمدید شدند ،
ضمن اینکه برای دامنه .net ظرف چند روز آینده آفر بهتری در راه است.

alidini
August 1st, 2013, 12:56
سلام اگه نمایندگی بگیریم رایگان روی whmcs ما کانفیگ میکنید و وصلش کنید به پنل؟؟

mizbanplus
August 1st, 2013, 14:11
سلام اگه نمایندگی بگیریم رایگان روی whmcs ما کانفیگ میکنید و وصلش کنید به پنل؟؟

سلام،
کانفیگ خاصی نداره ، فقط باید یوزر و رمز اکانتتون رو در whmcs وارد کنید و آیپی هاستتون رو در پنل وارد کنید ، همین!

mizbanplus
August 4th, 2013, 12:26
هر دلار برای امروز 3500 تومان محاسبه میشه :

چون خیلی سوال میشه یادآور میشیم:

هیچ محدودیتی برای ارائه نمایندگی توسط نمایندگان ما وجود نداره و به سادگی می توانید به ارائه نمایندگی بپردازید.
لیست کامل قیمت های ثبت و تمدید دامنه از این لینک قابل مشاهده است : Reseller Pricing (http://domainreseller.mizbanplus.com/reseller.php?action=pricing) ، همون طور که مشخصه دامنه ها یا بدون کارمزد و بر اساس slab 3 ریسلرکلاب ارائه میشن و یا با کارمزد حداقلی 0.1 دلاری

mizbanplus
August 7th, 2013, 15:05
آفر جدید دامنه net برقرار شده است با هزینه 6.59 دلار ،
هر دلار 3450 تومان محاسبه خواهد شد برای امروز ،

پایین ترین قیمت ها برای نمایندگی دامنه های بین المللی را همواره از میزبان پلاس بخواهید! ( لینک لیست کامل قیمت ها و توضیحات جامع در پست اول تاپیک)

mizbanplus
August 11th, 2013, 15:28
در صورت تمایل ، کانفیگ لازم جهت اتصال whmcs به پنل resellerclub نیز به صورت رایگان صورت میگیرد ،

پایین ترین قیمت ها برای نمایندگی دامنه های بین المللی را همواره از میزبان پلاس بخواهید! ( لینک لیست کامل قیمت ها و توضیحات جامع در پست اول تاپیک)

mizbanplus
August 18th, 2013, 23:33
قیمت هر دلار جهت شارژ نمایندگی 3400 تومان هست ،
برخی از آفرهای ریسلرکلاب ممکن است تا پایان آگوست به پایان برسند ، نمایندگان به این موضوع توجه داشته باشند (البته طبق روال گذشته ریسلرکلاب احتمالا تخفیفات جدید برقرار خواهد شد)

پایین ترین قیمت ها برای نمایندگی دامنه های بین المللی را همواره از میزبان پلاس بخواهید ( لینک لیست کامل قیمت ها و توضیحات جامع در پست اول تاپیک)

VPS
August 20th, 2013, 18:20
با سلام
شما شرکت ثبت شده دارید؟ حسارتا ببخشید که این موضوع را میگم . چطور می توان به شما اعتماد نمود ؟ زیرا نه بر روی وب سایت شما enamad وجود دارد. و نه شرکت فعال هاستینگ هستید.
همان طوری که خودتون هم می دونید. اگر شرکت های هاستینگ بخوان از خدمات شما استفاده کنند همیشه بیم اینو دارند که مبادا بعد از ۲-۳ ماه سرویس دهنده بخواد بپیچونه و تمام دامنه ها که ممکن است مربوط به شرکت های مهم باشد . حذف شوند و یا به سرقت بروند؟
در عین اعتمادی که دوستان به شما دارند پیشنهاد میشه نماد الکترونیکی ENAMAD هم تهیه کنید.

mizbanplus
August 20th, 2013, 18:40
سلام،

ممنونم از پیشنهاد خوب شما، جهت ثبت شرکت به تازگی اقدام کردیم ولی ظاهرا 50 روزی گفتن ممکنه طول بکشه، تصمیممون بر اینه که نماد رو بعد از ثبت شرکت و به صورت حقوقی دریافت کنیم،

دوستان هم لطف دارن که به ما اعتماد دارن ، تا موقعی که شرکت ما رسما ثبت بشه فکر میکنم سابقه ما و رضایتی که مشتریان دارن دلیل خوبی برای اعتماد نمایندگان باشه،
به هر حال ما روز به روز در حال گسترش خدماتمون هستیم و به هیچ وجه قصد توقف و یا حتی کند کردن روند خدماتمون رو نداریم و از زمان آغاز به کارمون تا به حال هم این روند کاملا اثبات شده

ccm
August 21st, 2013, 12:45
باسلام

من از جناب mizbanplus نمایندگی ثبت دامنه گرفتم ، عالی هست.
حقیقتش من تا حالا مشکلی نداشتم

mizbanplus
August 27th, 2013, 11:40
ارائه نمایندگی با شرایط ویژه ادامه دارد،

قیمت هر دلار جهت شارژ نمایندگی 3400 تومان هست ،

پایین ترین قیمت ها برای نمایندگی دامنه های بین المللی را همواره از میزبان پلاس بخواهید ( لینک لیست کامل قیمت ها و توضیحات جامع در پست اول تاپیک)

Mohsenx2
August 29th, 2013, 19:08
یک دومین com خریداری کردم
منتظر ثبت هستم .

mizbanplus
August 29th, 2013, 19:18
یک دومین com خریداری کردم
منتظر ثبت هستم .

ثبت دامنه به صورت آنی انجام میشه، دامنتون فعاله

Mohsenx2
August 29th, 2013, 19:22
ثبت دامنه به صورت آنی انجام میشه، دامنتون فعاله
من همونوقت نگاه کردم تو پنلم نرفته بود .
الان رفته ؟

mizbanplus
August 29th, 2013, 19:28
من همونوقت نگاه کردم تو پنلم نرفته بود .
الان رفته ؟

پنل جدید با ایمیل جدیدی که وارد کردید براتون ایجاد شده،

البته این تاپیک مربوط به نمایندگی دامنه هست، اگر هنوز سوالی دارید لطفا از طریق تیکت دنبال بفرمایید

mizbanplus
September 5th, 2013, 20:16
ارائه نمایندگی با شرایط ویژه ادامه دارد،

قیمت هر دلار جهت شارژ نمایندگی امروز 3550 تومان هست ،

ali-rezam
September 8th, 2013, 15:20
با سلام
من از یکی از همکاران نمایندگی دامنه گرفتم
بعد از شارژ پنل به من پیام دادند که باید 30 هزار تومن حق نمایندگی بدید !
شما که همچین قانونی ندارید که؟
و این که قیمت دلار شما بالا نیست؟

mizbanplus
September 8th, 2013, 15:48
با سلام
من از یکی از همکاران نمایندگی دامنه گرفتم
بعد از شارژ پنل به من پیام دادند که باید 30 هزار تومن حق نمایندگی بدید !
شما که همچین قانونی ندارید که؟
و این که قیمت دلار شما بالا نیست؟

سلام

خیر ، نمایندگی ما رایگان هست و مناسب ترین هزینه های ثبت دامنه رو هم برای نمایندگان ما ارائه میدیم.

قیمت دلار با توجه به کارمزد حواله و کارمزدهای پی پال یا وب مانی بالاتر از قیمت کاغذی تمام میشه و در صورتی که از فروشندگان دلار اینترنتی قیمت بگیرید، فقط برای تعدادهای بالا هزینه پایین ترین رو بهتون اعلام خواهند کرد، وگرنه قیمت دلار جهت شارژ پنل برای ارقام 10 یا 20 دلار همین است و ما کارمزدی از این بابت دریافت نمیکنیم

ali-rezam
September 8th, 2013, 15:57
قیمت سایر همکاران شما هر دلار 3275 تومن هست

mizbanplus
September 8th, 2013, 16:04
قیمت سایر همکاران شما هر دلار 3275 تومن هست

قیمت کدام همکار این مقدار است؟ در حال حاضر قیمت دلار کاغذی 3300 تومان است. همواره دلار پی پال با سورس معتبر حداقل 50 تا 100 تومان از این مبلغ بالاتر است. ریسلرکلاب مقدار 2.9% وجه پرداختی + 30 سنت را به عنوان کارمزد کسر میکند (در واقع کارمزد انتقال پی پال می باشد). افزایش قیمت هر دلار با برای مبالغ پایین 10 یا 20 دلار رو هم در نظر بگیرید.

حالا قیمت نهایی هر دلار رو برای شارژ پنل ریسلرکلاب محاسبه کنید و بفرمایید چطور میتوان با هر دلار را 3275 تومان ارائه داد

ali-rezam
September 8th, 2013, 16:06
من همین 2 روز پیش با همین نرخ پنل خودم رو شارژ کردم

mizbanplus
September 8th, 2013, 16:14
ایشون احتمالا انسان خیّری بودن ،
از فروشندگان ارزهای اینترنتی قیمت بگیرید و پس از اضافه کردن هزینه های اضافی ذکر شده در پست قبل، قیمت نهایی رو محاسبه کنید

VPS
September 13th, 2013, 12:48
آقا من از یکجا دیگه نمایندگی دامنه دارم و تعداد زیادی دامنه در اون پنل هست. امکانش هست که همون پنل نمایندگی من سرجاش باقی باشد و فقط شارژ ها را از شما خریداری کنم ؟
با تشکر

mizbanplus
September 13th, 2013, 13:06
آقا من از یکجا دیگه نمایندگی دامنه دارم و تعداد زیادی دامنه در اون پنل هست. امکانش هست که همون پنل نمایندگی من سرجاش باقی باشد و فقط شارژ ها را از شما خریداری کنم ؟
با تشکر

یعنی ما فقط پرداخت کننده ارزی شما باشیم؟ چه فایده ای در این موضوع میبینید؟
ویژگی های مثبت نمایندگی ما خدمات خوب و هزینه های بسیار پایین ثبت دامنه هست که در این صورت از هیچ کدوم از این ها بهره مند نمیشید.
در صورت تمایل میتونید از ما پنل نمایندگی دریافت کنید و دامنه های جدیدتون رو تو پنل ما ثبت کنید و اگر خواستید دامنه های قبلیتون رو هم به پنل جدید انتقال بدید، این کار به سادگی عملی و شدنی هست.

VPS
September 13th, 2013, 13:19
یعنی ما فقط پرداخت کننده ارزی شما باشیم؟ چه فایده ای در این موضوع میبینید؟
ویژگی های مثبت نمایندگی ما خدمات خوب و هزینه های بسیار پایین ثبت دامنه هست که در این صورت از هیچ کدوم از این ها بهره مند نمیشید.
در صورت تمایل میتونید از ما پنل نمایندگی دریافت کنید و دامنه های جدیدتون رو تو پنل ما ثبت کنید و اگر خواستید دامنه های قبلیتون رو هم به پنل جدید انتقال بدید، این کار به سادگی عملی و شدنی هست.
کسی منکر خدمات خوب شما نیست . ولی جسارتا ببخشید که اینو میگم.
راستیتش ترس ما فقط و فقط اینه که خدایی ناکرده مبادا دامنه های مشتریان به فنا بره !!!!!‌
ولی اگر شما نماد اعتماد داشتید لحظه ای تامل نمی کردم در خرید.
با تشکر

mizbanplus
September 13th, 2013, 13:34
کسی منکر خدمات خوب شما نیست . ولی جسارتا ببخشید که اینو میگم.
راستیتش ترس ما فقط و فقط اینه که خدایی ناکرده مبادا دامنه های مشتریان به فنا بره !!!!!‌
ولی اگر شما نماد اعتماد داشتید لحظه ای تامل نمی کردم در خرید.
با تشکر

در مورد نماد اعتماد اتفاقا قبلا در این تاپیک بحثی ایجاد شد، از نظر شخص بنده نماد اعتماد به خودی خود اعتمادی ایجاد نمیکنه (حداقل برای شخص خود من وقتی میخوام از فروشگاهی خرید انجام بدم) و اعتماد از فاکتورهای دیگر و در واقع خدمات فروشگاه مشخص و حاصل میشه. در واقع برای دریافت نماد اعتماد نیاز به ارسال کپی کارت ملی و سند محل فعالیت هست که این مدارک رو به عنوان مثال ما برای دریافت درگاه بانک ملت هم ارسال کردیم و فرضا اگر تخلفی صورت بگیره به همون نسبت قابل پیگیریه (در واقع بانک هایی مثل بانک ملت هم با همین استدلال نماد اعتماد رو اجباری نمیدونن، چرا که همون مدارک رو خودشون هم دریافت میکنن از پذیرنده).
اما به هر حال ظاهرا برخی دوستان رو نماد اعتماد حساب ویژه ای باز میکنن که به همین جهت ما هم اقدام کردیم و طی روزهای آتی نماد ما هم آماده میشه.
به هر حال هر طور که مایل هستید، ما همواره در خدمت نمایندگان عزیز و سایر دوستان هستیم.

medianet
September 13th, 2013, 15:47
سلام بنده نیاز به نمایندگی فوری دارم
قیمت .com و دلار چقدر محاسبه میشه ؟
فقط یکم زود من نیاز فوری دارم

mizbanplus
September 13th, 2013, 15:58
سلام بنده نیاز به نمایندگی فوری دارم
قیمت .com و دلار چقدر محاسبه میشه ؟
فقط یکم زود من نیاز فوری دارم

سلام
قیمت دامنه com برابر قیمت اسلب3 یعنی 8.89 دلار است.
برای امروز هر دلار 3450 تومان

VPS
September 13th, 2013, 17:33
Selling Currency: رو موقع ثبت نام روی چی تنظیم کنیم؟
تصمیم گرفتم فعلا ثبت نام کنم و بعد از دیدن نماد اعتماد دامنه ها را منتقل کنم.
با تشکر

mizbanplus
September 13th, 2013, 17:35
Selling Currency: رو موقع ثبت نام روی چی تنظیم کنیم؟
تصمیم گرفتم فعلا ثبت نام کنم و بعد از دیدن نماد اعتماد دامنه ها را منتقل کنم.
با تشکر

US Dollar باشه حتما،
در خدمتیم

medianet
September 13th, 2013, 17:36
سلام
قیمت دامنه com برابر قیمت اسلب3 یعنی 8.89 دلار است.
برای امروز هر دلار 3450 تومان

برای نمایندگی کجا ثبت نام کنم
تو پست قبلی هم گفتم فوری من نیاز دارم فقط یکم زود لطفا

secure_host
September 13th, 2013, 17:37
با سلام
بسیار خرسند شدم از خدمات شما .
اکانت نمایندگی ساختم . انشاا... بتونیم خوب کار کنیم.
با تشکر
جسارتا برای فعال سازی اکانت باید چه کنم؟
هنوز pending !!!‌

mizbanplus
September 13th, 2013, 17:41
برای نمایندگی کجا ثبت نام کنم
تو پست قبلی هم گفتم فوری من نیاز دارم فقط یکم زود لطفا

همه توضیحات در پست اول آمده :
ثبت نام در Reseller Signup (http://domainreseller.mizbanplus.com/reseller.php?action=show_signupform)
ثبت نام در ثبت نام نمایید - میزبان پلاس (http://clients.mizbanplus.com/register.php)
افزایش وجه به میزان 20دلار * 3450 = 69000 تومان از طریق قسمت افزایش وجه در پنل کاربری سایت ما

medianet
September 13th, 2013, 17:44
همه توضیحات در پست اول آمده :
ثبت نام در Reseller Signup (http://domainreseller.mizbanplus.com/reseller.php?action=show_signupform)
ثبت نام در ثبت نام نمایید - میزبان پلاس (http://clients.mizbanplus.com/register.php)
افزایش وجه به میزان 20دلار * 3450 = 69000 تومان از طریق قسمت افزایش وجه در پنل کاربری سایت ما

نمیشه کمتر شارژ کنیم
فعلا برای یک دامنه ؟

mizbanplus
September 13th, 2013, 17:52
جسارتا برای فعال سازی اکانت باید چه کنم؟
هنوز pending !!!‌

پست اول تایپک را مطالعه بفرمایید! جهت فعال سازی باید معادل 20 دلار شارژ اولیه پرداخت کنید که همه این مبلغ برای ثبت دامنه قابل استفاده بوده و صرفا جهت جلوگیری از اسپم و تمییز میان خریداران دامنه و نمایندگان دامنه در نظر گرفته شده است. (به این معنی که مشتریان یک عدد دامنه حساب باز نکنند و یک دامنه 3 دلاری ثبت کنند و خدانگهدار!)

نمیشه کمتر شارژ کنیم
فعلا برای یک دامنه ؟

حداقل شارژ اولیه 20 دلار در نظر گرفته شده دوست عزیز

mizbanplus
September 18th, 2013, 12:30
ارائه نمایندگی دامنه با قیمت های استثنایی همچنان ادامه دارد،

امکان شارژ اتوماتیک پنل نمایندگی تا آخر همین هفته فراهم خواهد شد!

saneei
September 18th, 2013, 13:09
هر دلار چرا انقدر بالا

mizbanplus
September 18th, 2013, 14:19
هر دلار چرا انقدر بالا

چند باری در همین تاپیک توضیح دادیم که قیمت بالا نیست :

http://www.webhostingtalk.ir/f23/85234/#post809714
http://www.webhostingtalk.ir/f23/85234/index3.html#post863762

mizbanplus
September 24th, 2013, 11:34
امکان شارژ اتوماتیک پنل برای نمایندگان فراهم شده،
کافیه داخل پنل از گزینه Add fund مقدار دلار مورد نیاز رو انتخاب کنید و سپس به درگاه ملت برای پرداخت هدایت خواهید شد (حداقل میزان شارژ 1 دلار است)

mizbanplus
September 26th, 2013, 18:19
آفرهای جدید ریسلرکلاب برای انتقال های از خارج به داخل دایرکت آی عینا برای نمایندگان فعال شده است :

TLD
Transfer-In Price

.COM
$6.99

.NET
$5.49

.BIZ
$7.89

.ORG
$7.49

.IN (2nd Level)
$5.39

.IN (3rd Level)
$3.59

آفر جدید و استنایی ثبت دامنه های COM هم از ابتدای اکتبر برای نمایندگان فعال خواهد شد :53:

secure_host
September 28th, 2013, 18:46
با سلام
در حال حاضر قیمت ثبت دامنه های .com برای نمایندگان چقدر است ؟
در نمایندگی بنده قیمت .com را برابر 12.96 $ زده ؟‌
انتظار میرفت دامنه .com برابر با 8.89$ باشد.
قضیه چیه ؟
با تشکر

mizbanplus
September 28th, 2013, 21:12
سلام

settings -> manage products & pricing -> domain registration -> manage prices
روی دکمه ادیت در سمت راست هر دامنه کلیک کنید.
your cost price = 8.89$

اگر غیر از این هست بفرمایید

secure_host
September 28th, 2013, 21:48
بله حق باشماست.
با تشکر

mizbanplus
October 3rd, 2013, 14:08
تخفیفات استثنایی این ماه از جمله تخفیف های دامنه های com , me , co , eu برای نمایندگان فعال شده اند،

سایر تخفیفات نمایندگان هم همچنان فعال هستند،
در حال حاضر نهایت تخفیفات در انواع دامنه ها برای نمایندگان فعال است، این بهترین فرصت برای رونق بخشیدن به کسب و کار با فروش دامنه می باشد.

پست اول به روز شد.