PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بهترین نرم‌افزار ارسال ایمیل انبوه

MohammadHossein
July 6th, 2013, 17:55
سلام
من میخوام از طریق جیمیل یا یاهو ایمیل انبوه ارسال کنم!
دنبال نرم‌افزاری میگردم که ارسال فارسی و html و ... رو پشتیبانی کنه!
قابلیت ارسال به صورت BCC (بدون دیدن ایمیل سایر گیرندگان) رو داشته باشه...
و ترجیحا وقفه هم بین ارسال‌ها بندازه تا اکانت ایمیل و ایمیل های ارسالی اسپم نشه!
تقریبا هوشمند باشه: مثلا ایمیل‌های تکراری رو شناسایی کنه؛یا ایمیل های اشتباه رو حذف کنه؛ یا زمانی که دیگه داره ایمیل‌ها اسپم میشه یا اکانت حذف شده اتوماتیک بره سراغ اکانت بعدی و ...

شما اساتید کدوم نرم افزار رو پیشنهاد میکنین؟
Kristanix Software Email Sender Deluxe یــا MaxBulk Mailer Pro v8.4 کدومشون این قابلیت ها رو دارن؟
آیا آموزش مناسبی براش سراغ دارین که بهترین نتیجه رو از نرم افزار بگیریم؟

sh3
July 6th, 2013, 18:15
سلام دوست عزیز
من برنامه BulkSender Pro Edition رو پیشنهاد می کنم
ولی هوشمند نیست .
کار باهاشم بسیار ساده و نیاز به آموزش نداره

MohammadHossein
July 6th, 2013, 19:12
ممنون دوست عزیز!
هوشمند بودن اولویت آخر هست؛ مهمترین چیزها این موارد هست:
ارسال فارسی و html و ...
قابلیت ارسال به صورت BCC
و ایمیل های ارسالی اسپم نشه!
این امکانات رو اگه نداشته باشه به کار من نمیاد...
داره آیا؟!

مرسی

samancms
July 6th, 2013, 22:37
مهمترینش ارسال با وقفه هست تا اسپم نشه و بلاک نشید و گرنه ارسال فارسی با کد html حل شدنی هست ...

MohammadHossein
July 7th, 2013, 00:27
مهمترینش ارسال با وقفه هست تا اسپم نشه و بلاک نشید و گرنه ارسال فارسی با کد html حل شدنی هست ...

کدوم نرم افزار این قابلیت رو داره؟
و اینکه باید در تمام مدت ارسال من به اینترنت وصل باشم یا به صورت bcc میشه یکی رو بفرستم و بقیه آدرس ها خودش بفرسته؟

MohammadHossein
July 7th, 2013, 22:36

دوست عزیز، اینو خودم هم میدونم. اگه دقت کنید توی پست اول هم نوشتم این قابلیت واسم مهم هست!
کدوم نرم‌افزارها این قابلیت‌ها رو دارند؟!

redserver
July 7th, 2013, 22:49
دانلود حرفه ای ترین اسکریپت ارسال ایمیل تبلیغاتی
کامپوننت حرفه ای جوملا برای ایمیل مارکتینگ | طراحی سایت سارینو (http://sarinoo.com/joomla-email-marketing-component/)