PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نظر سنجی کنترل پنل ها : کدام کنترل پنل ؟

asrhosting
March 1st, 2010, 19:33
سلام . نمی دونم باید کجا این تاپیک رو ایجاد می کردم . اما خوب ایجاد شد !
شاید اگر از اکثراً بپرسیم سریع می گن کنترل پنل برای سرور فقط Cpanel !
اما خوب می خواستم تو این تاپیک کامل کامل بهترین کنترل پنل رو باز هم نظر سنجی کنیم .
نظر سنجی در مورد :
امنیت کنترل پنل
قدرت کنترل پنل
سرعت و زیبایی کنترل پنل می باشد .

و در مورد کنترل پنل های :
سی پنل
پلسک
دایرکت ادمین
و...

و مدیران هاستینگ و هر کسی که تجربه داره در خواست میشه که در این نظر سنجی شرکت کنه !

با تشکر

M-Soltani.ir
March 1st, 2010, 19:38
در این شرایط تحریم بهترین دایرکت ادمین هست
سرعتش خوبه
ساده هست
چیزی از سی پنل کم نداره :67:

---------- Post added at 07:38 PM ---------- Previous post was at 07:38 PM ----------

قبلا بحث شده ها

AfraWeb.net
March 1st, 2010, 19:39
1- مهمترین مسله در انتخاب پنل عدم تحریم و بسته شدن هست که در حال حاضر استفاده از دایرکت ادمین در ایران توصیه می شود میتوانید برگردید به عقب و ببنید همین سی پنل چه ضربه های بزرگی را به سایت ها و شرکت هاستینک ما وارد کرده هست . حالا برخی ها تازه وارد این کار شدن و اطلاعات زیادی ندارند ولی در کل تجربه ها را نباید تجربه کرد

2- از نظر زیبایی هم میتوانید اسکین زیبایی با قیمت بسیار پایین برای دایرکت ادمین خریداری نمایید با قیمت 10 دلار به مدت نا محدود که جذابیت بسیار زیادی به پنل شما خواهد داد همچنین قابلیت این را دارد که لوگوی شرکت یا سایت در پنل قرار بگیرید .

3-درباره سرعت و قدرت هم دوستانی که تو این مدت با این پنل کار کردند میتوانند بهتر توضیح بدن . ما که در این مدت مشکلی نداشتیم و از نظر مشتری هم بسیار راحت هست و حتی قابلیت فارسی سازی هم دارد که میتوانید نصب نمایید .

موفق باشید

M-Soltani.ir
March 1st, 2010, 19:48
در ضمن :

انجمن تخصصی وب هاستینگ ایران > کنترل پنل ها > پلسک plesk > سوالات و مشکلات
جای درستی ارسال نکردید

irlogo
March 1st, 2010, 19:48
سی پنل از حیث مدیریتی امکانات و ویژگی های منحصر بفردی داره
من شخصا اصلا نمی تونم با da کار کنم

asrhosting
March 1st, 2010, 19:50
خیلی ممنون از دوستان !
سرور داخل ایران بحثش جداست !
یعنی دایرکت ادمین بهترین هست؟ ( البته برای ما ایرانی ها ) ...
اما کلا سابقه ها آدم رو به شک می اندازه !
اینکه تمام سایتهای دولتی و سایت های مهم جهان روی ویندوز هستند . و پلسک !
حالا که بحث ویندوز هم شد ، این طور که معلومه ویندوز بهتر هست !
نظر شما دوستان ؟

AfraWeb.net
March 1st, 2010, 19:55
خیلی ممنون از دوستان !
نظر شما دوستان ؟

مطمعنا لینوکس از نظر سرعت و کارایی و امنیت به مراتب بهتر از ویندوز هست ولی سرور ویندوز مدیریت شده و کانفیگ شده هم مناسب می باشد که برای اطلاع بیشتر از ویندوز و مباحث مرتبط با aria تماس بگیر و مطمعن باش در کار ویندوز بسیار و حرفه ای و قدرتمند کار میکنه .

Sepahrad
March 1st, 2010, 19:57
خیلی ممنون از دوستان !
نظر شما دوستان ؟

شنیدی میگن هرچه قدر پول بدی همونقدر آش میخوری ؟!

شما ویندوز داری براش پول میده و پشتبانه خیلی قوی تری داره نسبت به لینوکس :) اما لینوکس به خاطر رایگان بودنش زیاد روش کار میکنن , زبان های PHP روشون بهتر اجرا میشه .

اما ویندوز خوب 100 درصد توی کار های حرفه ای قوی تر هست . البته لینوکس میگم نرید توی فکر Unix بلکه خود لینوکس رو میگم .

موفق باشید :53:

asrhosting
March 1st, 2010, 20:03
ویندوز یا لینوکس ؟
در این شکی نیست که ارتباط HTTPS امن تر از HTTP است .
اما خوب پس اینکه سایت های مهم می رن روی پلسک و خصوصا ویندوز چی میتونه باشه ( به غیر از سیستم و نیاز ها مانند asp وو... )
؟
میشه در مورد سرور کردن این دو سیستم عامل توضیح داده بشه ؟
با تشکر از افرا وب

---------- Post added at 08:03 PM ---------- Previous post was at 07:58 PM ----------

شنیدی میگن هرچه قدر پول بدی همونقدر آش میخوری ؟!

شما ویندوز داری براش پول میده و پشتبانه خیلی قوی تری داره نسبت به لینوکس :) اما لینوکس به خاطر رایگان بودنش زیاد روش کار میکنن , زبان های php روشون بهتر اجرا میشه .

اما ویندوز خوب 100 درصد توی کار های حرفه ای قوی تر هست . البته لینوکس میگم نرید توی فکر unix بلکه خود لینوکس رو میگم .

با تشکر از ایران هایپر هاست :
خوب اگر به سرور های ایران باشه که هر دو رایگان هست !:64: ( لینوکس که رایگانه ... ویندوز هم که تو ایران کراک شده هست !

من این طور متوجه شدم :
لینوکس طرف دار بیشتر داره چون رایگان هست ...و سرعتش بیشتر هست !
ویندوز هم قدرت و امنیتش بیشتر هست چون پولی هست و تمام سایت های مهم دنیا روی ویندوز هستند .

Sepahrad
March 1st, 2010, 20:17
:)) جالب گفتید . بله هر دوش رایگان میشه .

اما تک هاستر عزیز این رو از من داشته باش که ویندوز کرک شده مثل Original کار نمیکنه . اگر میخوای توضح بدم در این مورد .

بله درست متوجه شدید الان بهترین آنتی ویروس با فایروال ها هستند روی ویندوز میتونید نصب کنید خود ویندوز امن هست ( آخرین نسخه سرورش ) + امکانات زیادی داره . البته میگن ویندوز کند تر خوب به دلایلی که گفتن بایدم سنگیم تر باشه و همچنین سرور خوب داشته باشی زیاد به چشم نمیاد البته درسته سرعت لینوکس رو نداره اما لینوکس هم ویژگی های ویندوز رو نداره . دیگه انتخاب با شماست . اما حواستون باشه که سایت های ASP که روی ویندوز میاند به قول معروف خوراک Injection هستند و از ویندوز نگیرید از بد نوشتن سایت ببینید .

لینوکس هم سریع هست و نرم افزار رایگان براش زیاد هست زیاد استفاده میشه من لینوکس رو هم قبول دارم و خوبه اما برای کار های حرفه ای ویندوز .

برای کار های حرفه ای نر هم Unix :) البته ARIA عزیز اگر تشریف بیارند ایشون هم توضیح میدند برایتون .

1eng.ir
March 1st, 2010, 20:18
http://www.webhostingtalk.ir/f83/%DA%A9%D8%AF%D8%A7%D9%85-%DA%A9%D9%86%D8%AA%D8%B1%D9%88%D9%84-%D9%BE%D9%86%D9%84-145/

agarb98
March 2nd, 2010, 07:36
من هم روی سرورهام دایرکت ادمین نصبه قیمت خوب است در ضمن مشکلات زیادی مانند سی پنل ندارد.

irlogo
March 2nd, 2010, 08:59
دوستانی که ادعا می کنند DA امن تر نسبت به cPanel هست دلیل بیارن؛ خیلی برام جالب و مهمه

1Mizban
March 2nd, 2010, 09:28
پس معلومه دوستانی که اینجوری نظر میدند اصلا با سی پنل کار نکردند .
من که از دایرکت ادمین جز اکانت ساختن و پاک کردن چیز دیگه ای ندیدم ، با سی پنل نقریبا نیازیت به ssh به 0 میرسه و لی دایرکت ادمین نه .
در مورد تحریم هم یه سری کارا انجام بده یه مدت تحریم نمیشی ، تحریم هم شدی یه لایسنس جدید میگیری.

Kambiz
March 2nd, 2010, 09:37
چقدر شما ها باحالین
گربه دستش به گوشت نمیرسه می گه پیف پیف
شما که اصلا با سی پنل کار نکردین و از قدرت هاش و امکانات و هزاران مزایای بالا اون برخوردار نشدین چطوری دایرکت ادمین رو نسبت به سی پنل مقایسه کریدن ؟
برای افزایش پست راهای بهتر از پست با اطلاعات غلطه
در مورد خودم فقط باسی پنل تاحالا کار کردم یک بار هم رو سرور دایرکت ادمین ریختم اصلا نتونستم با کمبود هاش کنار بیام دیگه طرفش نرفتم

irlogo
March 2nd, 2010, 11:35
دوستان در 2 پست بالا سنگ تموم گذاشتن
حقیقتا در دایرکت ادمین چطوری می تونین دقیق میزان یوزیج پردازنده و رم و ... رو ببینین؟ چقدر add on داره ؟ چقدر اینترگریت داره ؟ کار با فایل منیجر DA راحت تره یا cPanel ؟ کدوماش بک آپی به این حرفه ای داره؟ و ...

baghebahar
March 2nd, 2010, 12:01
دوستان در 2 پست بالا سنگ تموم گذاشتن
حقیقتا در دایرکت ادمین چطوری می تونین دقیق میزان یوزیج پردازنده و رم و ... رو ببینین؟ چقدر add on داره ؟ چقدر اینترگریت داره ؟ کار با فایل منیجر DA راحت تره یا cPanel ؟ کدوماش بک آپی به این حرفه ای داره؟ و ...

دایرکت ادمین هم proce monitoring داره میتونه مصرف ها ببینتی
منظر شما از add on اگر امکانات اضافی است باید بگم که پلاگین داره میتونی نصب میکنی.( فاتیسکو را واسه دایرکت ادمین دیدم که بایستی نسخه هاش را بروز کرد)
من شخصا در حال حاضر دایرکت را ترجیح میدم تا سی پنل.
در حالی که با هر 2 خیلی کار کردم

persiansoft
March 2nd, 2010, 12:22
همه کنترل پنل ها خوب هستند حالا یکی بهتر از دیگری ولی بد نداریم .
من خودم با هر3تا کار کردم فقط پلسک خیلی سنگین بود . البته پلسک روی ویندوز باز داستانه جداگانه داشت .
ولی دایرکت ادمین و سی پنل خوب هستند .
دایرکت ادمین بسیار سبک و ساده .
سی پنل قدرتمند ولی کمی سنگین تر و کمی پیچیده تر .
سی پنل تنها اشکالش تحریم هست چون خودم حدوده 2 سال پیش 2 هفته چشیدم طعمشو (طعمش هرچی بود شیرین نبود) . البته از امشب مجددا به سی پنل قراره کوچ کنم امیدوارم .....

irlogo
March 3rd, 2010, 12:05
دایرکت ادمین هم proce monitoring داره میتونه مصرف ها ببینتی
منظر شما از add on اگر امکانات اضافی است باید بگم که پلاگین داره میتونی نصب میکنی.( فاتیسکو را واسه دایرکت ادمین دیدم که بایستی نسخه هاش را بروز کرد)
من شخصا در حال حاضر دایرکت را ترجیح میدم تا سی پنل.
در حالی که با هر 2 خیلی کار کردم

آیا نحوه گزارش گیری da به قدرت سی پنل هست؟

1eng.ir
March 3rd, 2010, 12:14
یه کاربر حرفه ای نیاز به پنل نداره، همه چی رو میتونه از اف تی پی اوکی کنه! فقط واسه ساخت دیتابیس میره تو پنل!
کاربر مبتدی هم نمیدونه پنل چیه! براش چه فرقی داره دایرکت ادمین باشه، سی پنل باشه یا ...

به نظر من هیچی سی پنل نمیشه، ولی در حال حاضر دایرکت ادمین برای ما ایرانیا مناسبه.

irlogo
March 4th, 2010, 11:38
یه کاربر حرفه ای نیاز به پنل نداره، همه چی رو میتونه از اف تی پی اوکی کنه! فقط واسه ساخت دیتابیس میره تو پنل!
کاربر مبتدی هم نمیدونه پنل چیه! براش چه فرقی داره دایرکت ادمین باشه، سی پنل باشه یا ...

به نظر من هیچی سی پنل نمیشه، ولی در حال حاضر دایرکت ادمین برای ما ایرانیا مناسبه.

این چرا هنوز نیومده 2باره بن شد؟

nimafire
March 9th, 2010, 15:02
دوستانی که ادعا می کنند DA امن تر نسبت به cPanel هست دلیل بیارن؛ خیلی برام جالب و مهمه

چظوری سید جان

خوب من 2 سال هست کل فعالیتم روی دایرکت ادمین هست تا هسته اون رو هم بررسی کردم.بگذریم.

ببین 2 نمونه ساده رو من میگم.اول از همه یوزر admin و root هست که در سیپنل root داریم و در دایرکت ادمین admin و root .دایرکت به صورت مستقیم اجازه کار به عنولن root رو نمیده .

دوم در سی پنل دیتا بیس های یک یوزر share هست.یوزر به cpanel لوگین میکنه وارد بخش phpmyadmin میشه و میتونه تمام دیتابیس ها رو ببینه و ویرایش کنه و ... .اما در دایرکت ادمین نه.شما بعد از ورود به پنلت برای ورود به هر دیتا بیس باید پسورد اون رو جدا بزنی. موردی که جلوی چشم من اتفاق افتاد و دیتابیس یک سایت هک نشد

;)

irlogo
March 9th, 2010, 17:07
مرسی نیما جان؛

در سی پنل می تونید کانفیگ کنید برای ورود به هر یوزر از نام کاربری و رمز عبور خودش استفاده کنید، در سی پنل هم می تونید یوزری بجز root و یا جایگزین root تعریف کنید،

nimafire
March 9th, 2010, 17:22
من دیفالت رو بررسی کردم.
ببنینید قدرت cpanel فقط و فقط به whm هست در غیر این صورت من امکانی رو در cpanel نمیبینم که در دایرکت ادمین نباشه

شما در دایرکت مجبور هستید دیتابیس هاتونو جدا جدا لوگنین کنید اما در cpanel میتونید بین همه دیتابیس ها رفت و امد داشته باشید که 98% هاستینگ های دنیا با cpaenl به همین صورت هستند

همچنین در cpanel شما نمیتونید cron برای پشتیبان گیری در ساعتی خاص تعریف کنید و مدریت ضعیفی داره که باید یک پلاگین هست نصب کنید که اون هم باز به قدرت و امکانات دایرکت ادمین نمیرسه

کاربر میتونه خودش پشتیبان بگیره و ریستور کنه و cpanel این امکان رو نداره. شاید بشه گقت مهمترین مزیت هایی باشن که از دید من دایرکت ادمین رو قدرتمند نشون میده.

irlogo
March 9th, 2010, 17:52
در سی پنل اتوماتیک A Record. های لازم برای هاست ها ایجاد می شه و این مورد خیلی راحت تر نسبه به DA هست

nimafire
March 9th, 2010, 18:28
در سی پنل اتوماتیک A Record. های لازم برای هاست ها ایجاد می شه و این مورد خیلی راحت تر نسبه به DA هست

A record ?
منظورت برای dns ها هست ؟
من هیچ تفاوتی بین دو سیستم در تعریف و قدرت تعریفشون نمیبینم. زمانیکه دایرکتادمین در سیستمش به صورت اتوماتیک برای اسپم نشدن ایمیل ها spf ایجاد میکرد در سیستم سی پنل باید دستی این متود رو تعریف میکردیم ;)

irlogo
March 10th, 2010, 14:28
از دوستان نظر یا تجربه کاری دیگری نداریدکه به اشتراک بگذارید ؟

Arashdn
March 10th, 2010, 14:51
کنترل پنل فقط باید بنا به نیازت انتخاب بشه

asrhosting
March 12th, 2010, 13:30
من این طور فهمیدم :
دایرکت ادمین برای ما ایرانی ها بهتره به چند دلیل :
1. همون طور که می دونید سرعت اینترنت ما ایرانی ها در شرایط مطلوبی نیست ! و سرعت دایرکت ادمین نسبت به سی پنل بالا تر هست .
2. تحریم با سی پنل . بدون تحریم با دایرکت ادمین
3. دایرکت ادمین هزینه ماهیانه اش کمتر هست ! و همچنین هزینه نامحدود لایسنس هم داره ( یه بار پرداخت برای همیشه )

اگر نکته ای جا افتاده بگید .
ممنون از همه گی دوستان .

irlogo
March 13th, 2010, 10:09
برای سرور های ضعیف؛ مخصوصا مجازی بهتر از سی پنل هست، چون سی پنل بیشتر از دایرکت ادمین از منابع سرور استفاده می کنه

Techno Pars
March 14th, 2010, 14:48
سلام.
اینها که فقط پنل های لینوکسی هستند :-p
برای لینوکس cPanel و بعد DA(ریسلر DA هستم اما cPanel یه چیز دیگه است)
ویندوز هم فقط DotNetPanel (خودم نمایندگی اش رو دارم)

M-Soltani.ir
March 14th, 2010, 15:07
برای سرور های ضعیف؛ مخصوصا مجازی بهتر از سی پنل هست، چون سی پنل بیشتر از دایرکت ادمین از منابع سرور استفاده می کنه
میشه توضیح بدید چی نوشتید :65:

alisc
March 14th, 2010, 16:09
به نظر من سی پنل خیلی خیلی خیلی بهتر از دایرک ادمین هستش ،
من با هر دو کار کردم ، اما سی پنل یه چیزه دیگست . . . . .
امکانات+سرعت+امنیت+قدرت+تم هاو... = سی پنل

Techno Pars
March 14th, 2010, 16:21
میشه توضیح بدید چی نوشتید :65:

DA منابع کمتری نسبت به cPanel مصرف می کنه و یه جورایی عملکرد سریعتری هم داره.
cPanel نسخه vps داره که نیاز به منابع زیادی نداره(کمتر از 100mb رم)

irlogo
March 14th, 2010, 18:12
عرض شد سی پنل نسخه سرور مجازی نسبت به دایرکت ادمین نسخه سرور مجازی سنگین تر هست و سرور هایی که قدرت کمی دارند اگر دایرکت ادمین پنل نصب شوند بهتر کار می کنند

afrateam
March 14th, 2010, 18:17
سیپنل نسخه سرور مجازی چه تفاوت عمده ای با سیپنلی که روی سرور اختصاصی نصب میشه داره ؟
ایا امکاناتش کمتر شده که مصرف رمش کمتره ؟

persian.developer
March 14th, 2010, 18:23
سیپنل نسخه سرور مجازی چه تفاوت عمده ای با سیپنلی که روی سرور اختصاصی نصب میشه داره ؟
ایا امکاناتش کمتر شده که مصرف رمش کمتره ؟

برای سرور مجازی Optimize شده

Rapid
March 14th, 2010, 19:40
عرض شد سی پنل نسخه سرور مجازی نسبت به دایرکت ادمین نسخه سرور مجازی سنگین تر هست و سرور هایی که قدرت کمی دارند اگر دایرکت ادمین پنل نصب شوند بهتر کار می کنند

كلكسو و da چي؟

asrhosting
March 15th, 2010, 09:58
سلام.
اینها که فقط پنل های لینوکسی هستند :-p
برای لینوکس cPanel و بعد DA(ریسلر DA هستم اما cPanel یه چیز دیگه است)
ویندوز هم فقط DotNetPanel (خودم نمایندگی اش رو دارم)

سلام .
پس چرا دوستان هیچ کدوم در مورد کنترل پنل معروف Plesk صحبت یا نظری نداشتند ؟
شما می گید DotNetPanel برای ویندوز بهتره می تونید برتری اون رو به پلسک بگید ؟ مزیت هاشو ؟
دات نت پنل سریع هست ؟ من تا حالا با اون کار نکردم میشه دمویی از آن در تایپک بزارید ؟

با تشکر

delta
March 15th, 2010, 10:37
سلام .
شما می گید DotNetPanel برای ویندوز بهتره می تونید برتری اون رو به پلسک بگید ؟ مزیت هاشو ؟
دات نت پنل سریع هست ؟ من تا حالا با اون کار نکردم میشه دمویی از آن در تایپک بزارید ؟

با تشکر

Try out DotNetPanel online demo! : DotNetPanel Windows Hosting Control Panel | Exchange, SharePoint, Dynamics CRM, IIS, BlackBerry, VPS | SaaS Enabled (http://www.dotnetpanel.com/dotnetpanel/demo/)

---------- Post added at 10:37 AM ---------- Previous post was at 10:36 AM ----------

هم از پلیسک قشنگتره هم گرافیکی تر. هم راحت تر.انگار داری گوشی موبایلتو سرچ میکنی!!

irlogo
March 15th, 2010, 11:02
كلكسو و da چي؟

متاسفانه من lxadmin خیلی کار نکردم، توی این فروم دوستانی هستند که از بنده تبهر بیشتری دارند، از دیگر دوستان بپرسید

---------- Post added at 10:02 AM ---------- Previous post was at 10:01 AM ----------

من تصور می کنم برای ویندوز پلسک بهترین باشه
Plesk + Power pack

asrhosting
March 15th, 2010, 15:34
try out dotnetpanel online demo! : Dotnetpanel windows hosting control panel | exchange, sharepoint, dynamics crm, iis, blackberry, vps | saas enabled (http://www.dotnetpanel.com/dotnetpanel/demo/)

---------- post added at 10:37 am ---------- previous post was at 10:36 am ----------

هم از پلیسک قشنگتره هم گرافیکی تر. هم راحت تر.انگار داری گوشی موبایلتو سرچ میکنی!!

ممنون دوست عزیز . پنل آمریکایی هست ؟ با ما هم حتما مشکل داره ؟ هزینه لایسنس چه طوری هاست ؟ اگر مثل پلسک هست بریم تو نخ کراک کردندش !

Rezash
March 15th, 2010, 15:38
پلیسک اصلا از خوشم نمياد!
خيلي بيش از اندازه ار ajax توش استفاده شده...
بخواي فايل آپلود كني بهترين كار اينه كه با ftp آپلو كني و گرنه با پلیسک خيلي ضد حاله

M-Soltani.ir
March 15th, 2010, 15:38
کسی دموی كلكسو نداره؟ :105:
ال ایکس ادمین هم خیلی وقتـــه ندیدم

ShahroKH
March 15th, 2010, 16:05
كنترل پنل خوب فقط و فقط Cpanel !!

زياد از دايركت ادمين خوشم نمياد ولي وقتي تحريم بشيم يه جووري باهاش كنار ميايم L-)

---------- Post added at 03:05 PM ---------- Previous post was at 02:39 PM ----------

حرفم رو پس ميگيرم ، دايركت ادمين اصلا مضخرف ترين پنل مديريتي هست

الان 4 رووزه به خاطر يه مشكل ساده الافمون كرده الان سي پنل داشتيم 2 ساعته درست بود #:-s

Techno Pars
March 15th, 2010, 17:53
سلام .

با تشکر

از لحاظ گرافیک ، سادگی کار و تقریبا از همه لحاظ پلسک در مقابل DNP حرفی برای گفتن نداره!
مثلا یادمه Helm برای ساخت یک اکانت چه درده سرهایی داشت.Plesk بهتر از Helm بود و الان به جرات میشه گفت DNP بهترینه.
برای 5 دامنه هم رایگانه!

asrhosting
March 15th, 2010, 20:35
از لحاظ گرافیک ، سادگی کار و تقریبا از همه لحاظ پلسک در مقابل dnp حرفی برای گفتن نداره!
مثلا یادمه helm برای ساخت یک اکانت چه درده سرهایی داشت.plesk بهتر از helm بود و الان به جرات میشه گفت dnp بهترینه.
برای 5 دامنه هم رایگانه!

سلام . خوب فایل اینستالش رو میشه تو تاپیک بزاید ممنونتون می شیم . ! نخسه آخرش اگر هم کراک داره که ... عالی می شه .
راستی نگفتید ما این پنل رو می تونیم روی سرور های ایرانی نصب کنیم یا نه ؟:39:

---------- Post added at 08:30 PM ---------- Previous post was at 08:28 PM ----------

پلیسک اصلا از خوشم نمياد!
خيلي بيش از اندازه ار ajax توش استفاده شده...
بخواي فايل آپلود كني بهترين كار اينه كه با ftp آپلو كني و گرنه با پلیسک خيلي ضد حاله

خوب آره راست می گید ولی نمی دونم چرا همه دارن ازش استفاده می کنند ... ؟:106:

---------- Post added at 08:33 PM ---------- Previous post was at 08:30 PM ----------

کسی دموی كلكسو نداره؟ :105:
ال ایکس ادمین هم خیلی وقتـــه ندیدم

از سایت خود ال ایکس ادمین مراجعه کنید اونجا کامل کامل گذاشته ( هم ال ایکس ادمین و هم کلکسو ! )

ال ایکس ادمین از کسایی که باهاش کار کردند پرسیدم بدون شک گفتند که کنترل پنل :
اول سی پنل ... دوم ال ایکس ادمین ! ... سوم دایرکت ادمین ... چهارم پلسک ... :69:

---------- Post added at 08:35 PM ---------- Previous post was at 08:33 PM ----------

كنترل پنل خوب فقط و فقط cpanel !!

زياد از دايركت ادمين خوشم نمياد ولي وقتي تحريم بشيم يه جووري باهاش كنار ميايم l-)

---------- post added at 03:05 pm ---------- previous post was at 02:39 pm ----------

حرفم رو پس ميگيرم ، دايركت ادمين اصلا مضخرف ترين پنل مديريتي هست

الان 4 رووزه به خاطر يه مشكل ساده الافمون كرده الان سي پنل داشتيم 2 ساعته درست بود #:-s

این رو باید قبول کرد که غول کنترل پنل ها در لینوکس سی پنل هست حدود 5 سال پیش هم سی پنل گفت که می خواد برای ویندوز 2003 سرور هم نخسه بده بیرون ! یعنی مرگ پلسک . هلم و از این آتو آشغال ها !!! و ما می مونیم و این کنترل پنل های ...:105:

asrhosting
March 16th, 2010, 11:08
سلام .
لطفا فایل اینستال دات نت پنل رو بزارید سایت خودش باید عضو باشی و کلی دردسر داره !
در ضمن کسی هست که فایل اینستال سی پنل ویندوز رو داشته باشه ؟ البته به صورت نرم افزار نه ssh ؟

Techno Pars
March 19th, 2010, 19:04
DotNetPanel هیچ مشکلی با ایران نداره و از نظر تحریم مشکلی نیست.
همانطور که گفتم من نماینده اونها هستم و می تونم لایسنس ها را با 30% تخفیف خدمتتون ارائه کنم.

asrhosting
March 21st, 2010, 00:13
ممنون دوست عزیز . نخسه لینوکس این کنترل پنل نیومده ؟

Techno Pars
March 21st, 2010, 02:06
سلام.
این کنترل پنل برای ویندوز هست و فعلا برای لینوکس نسخه ای نداره.