PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ویزا کارت فیزیکی و مجازی در اسرع وقت

alialavian
July 6th, 2013, 17:02
با سلام و درود خدمت کاربران و مدیران سایت

مفتخریم خدمتی قدیمی اما با هزینه ای مناسب را برای دوستان و همکاران عزیز ارائه کنیم

1- کارت از نوع ویزا و مجازی و فیزیکی (قابلیت شارژ به زودی )
2- قابل استفاده برای وریفای کردن پی پال Paypal, Payza, Moneybookers
بعلاوه 99% خرید های اینترنتی که از ویزا پشتیبانی میکنند
( مثل گوگل استور،اپل، آمازون ،ریسلرکلاب، enom. هاستینگ ها و سرویس دهندگان خارجی مختلف و ...)
3- تاریخ اعتبار کارتها یکسال است
4- صورتحساب و نمایش تراکنش های مالی در پنل اختصاصی برای هر کارت
5-امکان تغییر رمز cvv کارت در هر بار پرداخت (با فعال کردن این مزیت از برداشت بدون اجازه توسط سایت هایی که کارتتان را در آنها اضافه می کنید(مثال گوگل ادوردز) جلوگیری می شود.)
و امکانات دیگر که با ثبت سفارش به آنها پی خواهید برد

توضیح کوتاه :

بدون هزینه بهره و سود اضافی، بدون چک های اعتباری و بدون نیاز به حساب بانکی یا هراس از بلوکه شدن حساب کاربری تان بوسیله سایت های مختلف خارجی بدلیل تحریم خرید های اینترنتی خود را انجام دهید
میتوانید از کارت های MyNetCard در زمان خرید آنلاین استفاده کنید. از ویزا کارت های هدیه Just For You Visa Gift Card هم میتوانید بعلاوه خرید های اینترنتی از کارتخوان های بین المللی pos که ویزا را پشتیبانی میکند خرید کنید و همچنین میتوانید برای ارسال یک هدیه ارزشمند به دوستان خود از آن استفاده کنید

این کارت ها در امارات متحده عربی صادر میشود. ما برای شما این کارتها را با 420,000 ریال کارمزد به نرخ دلار امروز + شارژ درخواستی شما تهیه میکنیم و مابقی شارژ کارت با نرخ روز دلار یا درهم محاسبه میشود که این نوع محاسبه به سود کسانی است که میخواهند شارژ بیشتری در حساب خود داشته باشند
تمام سفارشات از 9 صبح تا 1 بعد از ظهر انجام می شود ولی به طور کلی (سعی ما بر این است که حداکثر ظرف مدت 24 ساعت مشخصات این کارت ها را در اختیارتان قرار دهیم )
حداقل موجودی این کارت ها جهت صدور 20 درهم ( تقریبا معادل 5 دلار ) است و حداکثر 3500 درهم ( معادل 925 دلار ). شما بسته به نیاز خود میتوانید این کارت ها را با شارژ مورد نیازتان سفارش دهید. ( هر $1 برابر است با 3.78 درهم )
سفارش این کارت ها بسیار ساده است . شما در سایت سفارش میدهید و ما به محض مطلع شدن از سفارش شما با هزینه دریافتی از شما کارت را برای شما تهیه میکنیم. مشخصات و اسکن کارت در کمتر از 24 ساعت برای شما ارسال می گردد.
بعد شما میتوانید بدون نگرانی از تحریم ها و بلوکه شدن حسابتان از این کارت ها استفاده و خرید خود را انجام دهید
هزینه ارسال این کارت ها به عهده شماست که در صورت تمایل می توانید هزینه پست را به همراه آدرس دقیق پستی در سفارش خود ثبت کنید
بعضی از امکانات مدیریتی این کارت ها را در عکس های زیر ببینید .
http://afghanweb.biz/images/panel.jpg http://afghanweb.biz/images/history.jpg
http://afghanweb.biz/images/changepass.jpg

http://afghanweb.biz/images/JUST-FOR-YOU-SEASONS-GREET.jpg http://afghanweb.biz/images/sl-my-net-card.jpg

این کارت ها موارد استفاده زیادی دارد
شما میتوانید از این کارت ها برای وریفای کردن حساب پی پال خود هم استفاده کنید
که البته این کار باید با آی پی غیر ایرانی انجام شود که در پلان بعدی ما قصد افتتاح حساب پی پال با مشخصات و آدرس خارجی معتبر برای شما آماده خواهیم کرد
شما از سایت های مختلفی میتوانید بدون دغدغه بوسیله این کارت ها خرید کنید که از جمله میتوان به سایت هائی مثل ریسلرکلاب و Enom و همچنین آیتونز و گوگل استور اشاره کرد
دیگر سایت های پذیرنده این نوع کارت ها را هم دوستان سفارش دهنده میتوانند به اشتراک بگذارند

آدرس ثبت سفارش :
http://mynetcard.ir/visacard

(http://mynetcard.ir/visacard.php)
سئوالات و ابهامات شما درباره این کارت ها را با جان و دل پذیرا هستیم
با تشکر

hassan5099
July 7th, 2013, 02:05
سلام
شماره تماس لطف می کنید

dertgtr
July 7th, 2013, 04:34
در صورت امکان رزومه ای از فعالیت های مثبت قبلی ( مشتری هایی که دارید و .. ) قرار بدید تشکر

alialavian
July 7th, 2013, 09:47
سلام
فعالیت ما در این زمینه با تازگی انجام شده است
در اصل فعالیت اصلی ما در زمینه مدیریت شبکه های کامپیوتری در دبی است
اما ما در زمینه طراحی سایت و خدمات هاستینگ در افغانستان هم فعالیت میکنیم
فعالیت در زمینه ارائه خدمات ارزی هم از فعالیت های جدید ماست
اما به شما قول میدهیم که سفارشات شما را در اسرع وقت انجام خواهیم داد تا از مشتریان دائمی ما شوید
تلفن تماس در ایران :

تلفن پشتیبانی و جزئیات تماس دیگر را هم در داخل سایت ببینید

dertgtr
July 7th, 2013, 11:02
سلام
فعالیت ما در این زمینه با تازگی انجام شده است
در اصل فعالیت اصلی ما در زمینه مدیریت شبکه های کامپیوتری در دبی است
اما ما در زمینه طراحی سایت و خدمات هاستینگ در افغانستان هم فعالیت میکنیم
فعالیت در زمینه ارائه خدمات ارزی هم از فعالیت های جدید ماست
اما به شما قول میدهیم که سفارشات شما را در اسرع وقت انجام خواهیم داد تا از مشتریان دائمی ما شوید
تلفن تماس در ایران :
9156221649
تلفن پشتیبانی و جزئیات تماس دیگر را هم در داخل سایت ببینید

رزومه این دو مورد فعالیتی که نام بردید ارائه کنید . در مورد ویزاکارت فقط باز کردن در اسرع وقت مهم نیست مهم پشتیبانی بعد ارائه هست ! موفق باشید

princeserver
July 7th, 2013, 11:09
من یک سوالی دارم چطور میشه با یک کپی کارت ملی حساب باز کردش ویزا یا مستر کارت پس حتما خیلی راحت میشه حساب خالی کردش اعتبار این کار چه جوری هستش ؟ چون من خیلی دنبال این موضوع بودم اخرم وب مانی باز کردم و همچنین این موضوع که اگر حساب بلاک بشه کی حساب باز میکنه ایا اصلا باز میشه یا کلا حساب با پول ....

alialavian
July 7th, 2013, 12:22
رزومه این دو مورد فعالیتی که نام بردید ارائه کنید . در مورد ویزاکارت فقط باز کردن در اسرع وقت مهم نیست مهم پشتیبانی بعد ارائه هست ! موفق باشید

انشالله سعی ما بر این است که برای جذب مشتری پشتیبانی خوبی ارائه کنیم

من یک سوالی دارم چطور میشه با یک کپی کارت ملی حساب باز کردش ویزا یا مستر کارت پس حتما خیلی راحت میشه حساب خالی کردش اعتبار این کار چه جوری هستش ؟ چون من خیلی دنبال این موضوع بودم اخرم وب مانی باز کردم و همچنین این موضوع که اگر حساب بلاک بشه کی حساب باز میکنه ایا اصلا باز میشه یا کلا حساب با پول ....
ببخشید اما من دقیقا متوجه نشدم منظور شما چیه
اما کارت هائی که ما ارائه میکنیم قابلیت این رو داره که cvv کارت رو از کنترل پنلی که در اختیارتون قرار داده میشه تغییر بدین که به غیر از شما کسی نتونه از اون استفاده کنه
برای بلاک شدن حساب هم از کارت ها که مشکلی نداره مگر اینکه بخواید این کارت ها رو به حساب هائی مثل پی پال خودتون اضافه کنید که باید برای استفاده از پی پال از آی پی غیر ایران استفاده کنید
که در اینصورت امکان اینکه مشکلی پیش بیاد تقریبا 1 درصد خواهد بود

amin7x
July 7th, 2013, 13:03
پس من خیالم از بابت لیمیت راحت باشه؟

نحوه اعتماد سازی چه طوری است؟

alialavian
July 7th, 2013, 13:09
پس من خیالم از بابت لیمیت راحت باشه؟

نحوه اعتماد سازی چه طوری است؟
دوست من ما این کارت ها رو از امارات برای شما تهیه میکنیم شرکت صادر کننده اماراتی هست و مشکلی هم با ایران نداره
ولی استفاده ای که از این کارت ها میکنید به خود شما بستگی داره
مثلا من خودم از این کارت ها در گوگل ادوردز هم استفاده کردم اما چون گوگل ادوردز با ایران مشکل داره خوب طبعا باید با یک آی پی غیر ایرانی از این کارت ها استفاده کنیم
ولی برای بقیه سایت هائی که مشکلات تحریم رو مطرح نکرده اند خوب استفاده کردن مشکلی نداره
مثلا من شارژ ریسلر کلاب خودم رو بوسیله همین کارت با آی پی ایران هم شارژ میکنم

amin7x
July 7th, 2013, 16:32
دوست من ما این کارت ها رو از امارات برای شما تهیه میکنیم شرکت صادر کننده اماراتی هست و مشکلی هم با ایران نداره
ولی استفاده ای که از این کارت ها میکنید به خود شما بستگی داره
مثلا من خودم از این کارت ها در گوگل ادوردز هم استفاده کردم اما چون گوگل ادوردز با ایران مشکل داره خوب طبعا باید با یک آی پی غیر ایرانی از این کارت ها استفاده کنیم
ولی برای بقیه سایت هائی که مشکلات تحریم رو مطرح نکرده اند خوب استفاده کردن مشکلی نداره
مثلا من شارژ ریسلر کلاب خودم رو بوسیله همین کارت با آی پی ایران هم شارژ میکنم

میشه اسم اون شرکت اماراتی رو بگید؟

تو سایت گفتید ویزا کارت ارسال میشه. هزینه ارسال چه قدره؟

این کارت های 420000 ریالی فیزیکی هست یا مجازی؟

irnahost.ir
July 7th, 2013, 16:56
سلام
اینکارت هاقابلیت شارژ مجدد را دارند.
برای شارژ مجدد چقدر زمان نیاز هست
محدودیت شارژ مجدد چقدر هست
آیا شارژ بصورت آنلاین انجام میشود؟

alialavian
July 7th, 2013, 22:14
تو سایت گفتید ویزا کارت ارسال میشه. هزینه ارسال چه قدره؟
این کارت های 420000 ریالی فیزیکی هست یا مجازی؟
هر دوی این کارت ها فیزیکی هست و توضیح هر کدام هم قید شده اما میتوان از اطلاعات ارسالی مانند کارت فیزیکی و به طور کامل استفاده کرد
هر چند هزینه درخواست کارت هم در هنگام سفارش در صورت تمایل اعمال میشود و میتوانید در خواست کنید تا کارت برای شما ارسال شود

alialavian
July 7th, 2013, 22:16
سلام
اینکارت هاقابلیت شارژ مجدد را دارند.
برای شارژ مجدد چقدر زمان نیاز هست
محدودیت شارژ مجدد چقدر هست
آیا شارژ بصورت آنلاین انجام میشود؟
فعلا خیر اما در پلان های بعدی این امکان را خواهیم داشت

princeserver
July 8th, 2013, 11:04
نگاه کنید بعضی دوستان من با اشخاص خارج ایران کار میکنند منظور من از بلاک شدن این هستش که متاسفانه در خارج از ایران همون جور که تو اینجا ما برای استفاده خودمون از کارت اعتباری استفاده میکنیم هر لحظه احتمال هک شدن ما وجود داره یا به سرقت رفتن اطلاعات ما در خارج از کشور به همین منوال هستش با ایت تفاوت که اینجا اگر کسی از حساب کسی دزری اینترنتی کنه مال باخته یک ماه باید دنبال پول بدود تا به پول برسد ولی خارج از ایران سریعا جفت حساب طرفین بلاک خواهد شد تا رسیدگی شود چه یک دلار باشه چه 10 دلار چه 1000 دلار برای همین منظور اگر به حساب ما پول ***ی ریخته بشه حساب بلاک بشه تکلیف چه هستش ؟

alialavian
July 8th, 2013, 12:27
ببینید دوست عزیز
این کارت ها به هیچ حساب بانکی متصل نیست که بلاک بشه .اما محدودیت در مقدار شارژ داره.
فقط محض اطلاع :
البته در خرید های خارجی برای ما که در ایران هستیم مشکلاتی هست که نمیشه انکار کرد که این مشکلات به هیچ عنوان متوجه کارت ها نیست.
به این معنی که شما میتوانید بدون نگرانی و با آی پی خودتان از سایت هائی که با ایران مشکلی ندارند خرید کنید و یا به کنترل پنل حساب کارت برید و حسابتون رو چک کنید
اما نمیشه با آی پی ایران مثلا یک حساب پی پال رو با این کارت ها وریفای کنید
که این مورد رو اکثر دوستانی که در این انجمن فعالیت میکنند با خبر هستند

princeserver
July 8th, 2013, 12:31
ببینید دوست عزیز
این کارت ها به هیچ حساب بانکی متصل نیست که بلاک بشه .اما محدودیت در مقدار شارژ داره.
فقط محض اطلاع :
البته در خرید های خارجی برای ما که در ایران هستیم مشکلاتی هست که نمیشه انکار کرد که این مشکلات به هیچ عنوان متوجه کارت ها نیست.
به این معنی که شما میتوانید بدون نگرانی و با آی پی خودتان از سایت هائی که با ایران مشکلی ندارند خرید کنید و یا به کنترل پنل حساب کارت برید و حسابتون رو چک کنید
اما نمیشه با آی پی ایران مثلا یک حساب پی پال رو با این کارت ها وریفای کنید
که این مورد رو اکثر دوستانی که در این انجمن فعالیت میکنند با خبر هستند

اگر وصل نیستش پس چه جوری ccv2 میدن پنل بانک میدن ؟

alialavian
July 8th, 2013, 13:05
cvv مخصوص همین کارت هاست و در تمام سایت های خارجی که ویزا رو پشتیبانی میکنه معتبر و قابل استفاده هست

princeserver
July 8th, 2013, 13:17
cvv مخصوص همین کارت هاست و در تمام سایت های خارجی که ویزا رو پشتیبانی میکنه معتبر و قابل استفاده هست

ccv2 که به جایی وصل نیستش پس در اصل یه سایت هستش که روز عبور با پسورد میده اسمش ccv2 نیستش چون مثل کارت بانک به بانک وصل نیستش
بعد پرداخت انی یا زمان میبره ؟

NetCart
July 9th, 2013, 10:01
Hi everybody, this cart issued from a secured company in UAE and everything is secured you can by online wherever you go world and if you buy this Gift Cart you can purchase anything and swipe on POS machine which support Visa , you will have access your control panel and can change your CVV which is more important as a security issue. Moreover you need to use a *** secured connection for your purchasing online but with gift cart you can carry it and buy from and shop worldwide by POS machine .

NetCart
July 9th, 2013, 10:04
Where can I find the CVV / Security Code number on the Prepaid Visa MyNetCard (for online shopping)?
The CVV number is located on the front of the card under CVV2. It is a 3 digit number.

NetCart
July 9th, 2013, 10:05
​Which currency will my Prepaid Visa MyNetCard be debited in if I use my card on a website for a foreign currency purchase?
The money held in your Prepaid Visa MyNetCard is in UAE Dirhams (AED). All non-AED transactions will be converted at the prevailing exchange rate.

alialavian
July 10th, 2013, 16:45
تصویر از کارت و بسته بندی کارت

http://www.webhostingtalk.ir/attachments/f172/14238-%D9%88%DB%8C%D8%B2%D8%A7-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%AA-%D9%81%DB%8C%D8%B2%DB%8C%DA%A9%DB%8C-%D9%88-%D9%85%D8%AC%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D8%A7%D8%B3%D8%B1%D8%B9-%D9%88%D9%82%D8%AA-dscf2636-jpg14239