PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کسایی که فروشگاه کارت شارژ دارن یا تجربه دارن بیان تو

farbodsteps
July 6th, 2013, 14:31
سلام

می خوام یه فروشگاه شارژ بزنم به جز رایانمهر جای دیگه ای نیست که اولش پول نگیره؟
سودش خوبه و مشتری داره؟(من خودم تا به حال یک بار هم اینترنتی شارژ نگرفتم)

قزوین هاست
July 6th, 2013, 14:52
با توجه تعداد بی شمار فروشگاه شارژ توصیه میشود دست به این کار نزنید

redpayam
July 6th, 2013, 15:04
سلام

می خوام یه فروشگاه شارژ بزنم به جز رایانمهر جای دیگه ای نیست که اولش پول نگیره؟
سودش خوبه و مشتری داره؟(من خودم تا به حال یک بار هم اینترنتی شارژ نگرفتم)

به درد نمیخوره!!!
دست زیاد شده توش...

Parti_Baz
July 6th, 2013, 15:27
با اینکه دست زیاد هست هر چقدر بیشتر تلاش کنید نتیجه بهتری میگیرد با ظاهر شدن تو گوگل تبلیغات در سیاتهای پر بازدید و مرتبط 100% رقابت خوبی رو با بقیه خواهید داشت فقط کافیه علاقه خودتون رو بهش نشون بدید

redbull
July 6th, 2013, 15:50
چرا همه تقلید میکنید.بابا یکم فکر کنید ببینید چی نیاز هست یه خلاقیتی ایجاد کنید.همیشه اونی برنده هست که خلاقیت داشته باشه

SamaN DL
July 6th, 2013, 16:15
بنده هم به شما پیشنهاد نمیکنم !

3 سال پیش یه فروشگاه داشتیم که روزانه 200 تا کارت شارپ فروش میرفت که دیگر نتونستیم برسیم بهش ....

اما الان یه نمایندگی داریم روزانه 2 تا کارت ش به فروش بره باید امید وار باشیم:67:

Parti_Baz
July 7th, 2013, 00:41
چرا همه تقلید میکنید.بابا یکم فکر کنید ببینید چی نیاز هست یه خلاقیتی ایجاد کنید.همیشه اونی برنده هست که خلاقیت داشته باشه

خلاقیت در تقلید هم میشه انجام داد! در کل همیشه کاری که تش دست کم هست بهتره ولی میشه خدو نشون دادن رقابت رو رقابت افرینی کرد

iranistar
July 7th, 2013, 01:30
مدتی داشتم
زیاد سود نداره.

چیز جالبی نیست کلا

samansystems
July 7th, 2013, 10:17
برای فروش شارژ خودکار (تاپ آپ) ميتونيد از سايت راهکارهای نوين استفاده کنيد.

http://www.novinways.com

mortezasaidi
July 7th, 2013, 10:29
با توجه تعداد بی شمار فروشگاه شارژ توصیه میشود دست به این کار نزنید

اگر سرمایه تان را در کاری دیگر به گردش در آورید سودتان بیشتر می شود
یا اگر می خواهید همین کار را انجام بدهید باید خلاقیتان زیاد باشد و راه جدیدی را برای فروش کارت شارژ پیدا کنید

kargaranmashgholekarand
July 7th, 2013, 16:13
آخه خودتونم فکرشو کنید روزی مثلا خوبش 20 تا کارت شارژ بفروشی که بازم بعید میدونم بفروشید مگر سودش چقدره>؟ چون الان خود بانکها خود سایت همرا اول و ایرانسل پنل فروش شارژ زدند حتی روی موبایلها با وارد کردن رمز میشه گرفت
اگر فکر کنید متوجه می شوید جز وقت گذراندن چیزی نیست