PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چند صراف معتبر اینترنتی برای تراکنش زیر 1000 دلار ماهانه معرفی کنید 100%معتبر

Na3er
July 6th, 2013, 11:38
این روزها بیشتر از قبل نیاز برای تبادلات الکترونیکی احساس میشود و متقاضیانی چون من کم نیستند این تاپیک رو ایجاد کردم تا دوستان سورس های معتبر تبادلات با حجم کم و خانگی رو معرفی کنند تا هم من هم دوستانی که نیاز به این تبادلات دارند با خیال اسوده خرید و فروش رو انجام بدهند عمده کارهایی که مورد نیاز هست عبارتند از:

ارائه ایمیل پی پال برای واریز وجوه و دریافت ریال با کسر کارمزد

شارژ ویزا کارت

خرید سرور و هاست میزبانی دامین و ..

تبادل ارزهای الکترونیکی مثل پی پال به وبمانی

انتقال وجوه به کشور از طریق وسترن یونیون و سوئیفت

تاکید میشود اشخاصی رو معرفی کنید که حقیقی نبوده و حقوقی باشند و در صورت بروز مشگل قابل پیگیری باشند و خودتان تجربه کارکردن با
آنها رو داشته باشید و مورد تایید باشند

shahab_ksh
July 6th, 2013, 13:14
جز مورد آخر
سایت PersianTools یه تالار مخصوص این موضوع داره با خیال راحت می تونید با اونها کار کنید

Na3er
July 6th, 2013, 15:22
بله اما همونطور که می دانید انجا افراد حقیقی هستند و نه حقوقی گاها هم تاپیک های با این مضامین میبینید "شکایت از کاربر ..جهت انتقال ندادن موجودی و.." اما هستند یوزر هایی که شخصا میشناسم و کارشان درست هست اما جهت اطمینان خاطر افرادی رو که شرکت ثبت شده دارند و نیازی به این مبالغ ناچیز ندارند و سابقه درخشانی دارند رو معرفی کنید تا با خیال اسوده موجودی مان رو واریز کنیم به حسابشان و ریال بگیریم یا تمام مواردی که در پست اول عرض کردم

sales data
December 2nd, 2014, 12:29
فرهاد اکسچنج (http://farhadexchange.com)