PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ارسال 5000 ایمیل تبلیغاتی به کاربران فعال

redserver
July 5th, 2013, 22:04
ارسال 5000 ایمیل تبلیغاتی به کاربران صد در صد فعال
با 98 درصد اینباکس
هر بار ارسال 21.000 تومان
تمام مشتریانی که این پکیج را خرید کرده اند راضی هستند و اقرار می کنند که این بسته به اندازه 200.000 ارسال دیگران بازخورد دارد.
نکته : به هیچ عنوان تست ارسال نمی شود.خواهشمند است دوستان درخواست تست ندهند.
نکته : ما هیچ کدام از بانکهای ایمیل خودمان را نمی فروشیم ، لطفاً درخواست خرید بانک ایمیل ندهید.

اگر سوالی داشتید در همین تاپیک مطرح فرمایید تا پاسخ دهم.همچنین شماره تماس من هم 09375443163 می باشد.

kargaranmashgholekarand
July 6th, 2013, 03:41
من خودم که به شخصه چنین ایمل های تبلیغاتی را نخونده دیلیت می کنم ، فکر کنم بقیه کاربران هم همینطور باشه
من تعجم این چه باز خورد مثبتی داره ؟

(نظر خودمو بیان کردم ، اشنالله شما تو کار خودتون موفق باشید)

redserver
July 6th, 2013, 03:52
من خودم که به شخصه چنین ایمل های تبلیغاتی را نخونده دیلیت می کنم ، فکر کنم بقیه کاربران هم همینطور باشه
من تعجم این چه باز خورد مثبتی داره ؟

(نظر خودمو بیان کردم ، اشنالله شما تو کار خودتون موفق باشید)

شما یک نفرید ، خودتان را به جمع تعمیم ندهید.و مطمئنا هم ایمیل شما در داخل بانک ما قرار ندارد.چون ما افرادی مثل شما را در این بانک جمع نکرده ایم.
موفق باشید.

gar3na
July 6th, 2013, 03:57
بانک ایمیل شما از افراد و یا مشاغل خواص و معلومی هستند
یا اینکه دسته بندی خواصی وجود ندارد؟

redserver
July 6th, 2013, 04:02
بانک ایمیل شما از افراد و یا مشاغل خواص و معلومی هستند
یا اینکه دسته بندی خواصی وجود ندارد؟

با سلام
دسته بندی شغلی ندارد.معیار ما ایمیلهایی بود که ارسال هفته گذشته ما را باز کرده و روی حداقل یکی از لینک های داخل ایمیل کلیک کرده اند.

Parti_Baz
July 6th, 2013, 12:27
من درخواست پنلی که باهاش ارسال میکنید رو دارم که با تضمین 98 درصد به inbox باشه میتونید ارائه بدید ؟