PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست مشاوره برای خرید هاست یا vds

DeluxePC
July 5th, 2013, 04:44
سلام دوستان عزیز.

من به کمک شما نیاز دارم. در واقع به مشاوره با شما.

من در حال حاضر 10 دامین دارم که به خاطر کندی هاستی که سایت هام روش هست میخواهم سرویس را عوض کنم.
میزان بازدید روزانه کل سایت ها 50 هزار نفر ip یکتا و بیش از 100 هزار بازدید کلی هست و روز به روز در حال افزایش هست.
پهنای باند مصرفی رو میخوام نامحدود باشه.
به 50 گیگ فضا هم نیاز دارم.
تمام cms ها وردپرس هست.
همچنین باید اضافه کنم که نهایتا تا 500 نفر آنلاین در سایت در بعضی ساعات در سایتهام دارم که در آینده احتمالا بیشتر هم میشه.

من واقعا سردرگم شدم و نمیدونم هاست بگیرم یا vds
هیچکس درست راهنمایی نمیکنه. من تا حالا با vps کار نکردم و اصلا نمیدونم محیط و کارکردش چطوریه.
تا 120 هزار تومان میتونم هزینه کنم.

فقط:
اول بگید ببینم هاست پربازدید بگیرم با پهنای باند نامحدود یا vds
یکی میگه سرور مجازی بگیر یکی میگه سرور اختصاصی بگیر یکی میگه هاست پربازدید بگیر
یکی میگه سرور مجازی اختصاصی بگیر. یکی میگه اگه بلدی سرور مدیریت کنی و با اتک ها مقابله کنی vps بگیر
خلاصه هر کسی یه چیزی میگه و من موندم چیکار کنم!

من میخوام یک جای مادام العمر برای سایت ها داشته باشم که تمام سایت هام در کمال آرامش و با نهایت سرعت و کیفیت میزبانی بشه.

چند سوال هم دارم:
پینگ چه تاثیری در سرعت داره و باید چقدر باشه؟
چطوری میشه فهمید منابع اورسل نشده؟

اگر فقط قصد پول دراوردن و به فکر جیب خودتون هستید لطفا اصلا در تاپیک شرکت نکنید.
من نیاز به یک مشاوری دارم که خدمت براش مهم تر از پول باشه.

arc1o0
July 5th, 2013, 08:14
با سلام

با این بازدیدی که شما می فرمایید مطمئن باشید که شما باید سرور اختصاصی شخصی داشته باشید

50 هزار آی پی در روز رو بر اساس کدام منبع اعلام می کنید؟ وبگذر؟

موضوع وب سایت ها تون رو اعلام کنید.

ببینید بهترین کار برای شما اینه که یک سرور اختصاصی بگیرید و روی اون لینوکس نصب بشه + کنترل پنل دایرکت ادمین ( سبکر تر و ارزان تر)

چون میگید که اطلاعات کافی ندارید با پرداخت هزینه جزئی براتون کانفیگ می کنند دوستان

پینگ: نشون دهنده سرعت انتقال درخواست هاست هر چه سرعت رد و بدل شدن درخواست پایین باشه سرعت لود سایت بالا میره

مثل اینه که شما و دوستتون تو یک اطاق صحبت کنید یا
تو یک خونه و 2 تا اطاق مجزا بلند بلند با هم صحبت کنید یا
شما دم در منزلتون و دوستتون سر کوچه باشه و بخواین باهم صحبت کنید!

حالا اگه منزل شما نبش کوچست مشکل خودتونه:71: - مثال من درسته!:71:

موفق باشید

DeluxePC
July 5th, 2013, 08:32
آمار بر اساس وبگذر هست که تازه خیلی ازش کم میکنه!
من پول سرور اختصاصی ندارم. Vds بهتره به نظرم با پشتیبانی

softlayer
July 5th, 2013, 13:22
سلام دوستان عزیز.

من به کمک شما نیاز دارم. در واقع به مشاوره با شما.

من در حال حاضر 10 دامین دارم که به خاطر کندی هاستی که سایت هام روش هست میخواهم سرویس را عوض کنم.
میزان بازدید روزانه کل سایت ها 50 هزار نفر ip یکتا و بیش از 100 هزار بازدید کلی هست و روز به روز در حال افزایش هست.
پهنای باند مصرفی رو میخوام نامحدود باشه.
به 50 گیگ فضا هم نیاز دارم.
تمام cms ها وردپرس هست.
همچنین باید اضافه کنم که نهایتا تا 500 نفر آنلاین در سایت در بعضی ساعات در سایتهام دارم که در آینده احتمالا بیشتر هم میشه.

من واقعا سردرگم شدم و نمیدونم هاست بگیرم یا vds
هیچکس درست راهنمایی نمیکنه. من تا حالا با vps کار نکردم و اصلا نمیدونم محیط و کارکردش چطوریه.
تا 120 هزار تومان میتونم هزینه کنم.

فقط:

اول بگید ببینم هاست پربازدید بگیرم با پهنای باند نامحدود یا vds
یکی میگه سرور مجازی بگیر یکی میگه سرور اختصاصی بگیر یکی میگه هاست پربازدید بگیر
یکی میگه سرور مجازی اختصاصی بگیر. یکی میگه اگه بلدی سرور مدیریت کنی و با اتک ها مقابله کنی vps بگیر
خلاصه هر کسی یه چیزی میگه و من موندم چیکار کنم!

من میخوام یک جای مادام العمر برای سایت ها داشته باشم که تمام سایت هام در کمال آرامش و با نهایت سرعت و کیفیت میزبانی بشه.

چند سوال هم دارم:
پینگ چه تاثیری در سرعت داره و باید چقدر باشه؟
چطوری میشه فهمید منابع اورسل نشده؟

اگر فقط قصد پول دراوردن و به فکر جیب خودتون هستید لطفا اصلا در تاپیک شرکت نکنید.
من نیاز به یک مشاوری دارم که خدمت براش مهم تر از پول باشه.

با سلام
برای چنین بازدیدی چند نکته باید توجه کنید:

هاست معمولی به هیچ وجه پاسخگو نیست
هاست پربازدید هم درواقع همونه اما پهنای باند بهتری داره
وی پی اس یه سری مشکلات خودش رو داره که هاست نداره
میتونید از هاست با آی پی اختصاصی استفاده کنید
در صورتیم که قصد استفاده از وی پی اس دارید پیشنهاد میکنم با خرید لایسنس سی پنل یه سرور هاست اختصاصی برای سایت های خودتون ایجاد کنید
و در آخر اگه توان خرید دارید از سرور اختصاصی استفاده کنید ، چرا که منابع اختصاصا در دسترس خودتون دارید
جواب سوالات شما:

پینگ تایم مدت زمانیه که پس از ارسال درخواست به سرور پاسخ میگیرید، در لود اولیه هم تاثیر داره
منابع هم به وجدان فروشنده و اطلاعات خودتون بستگی داره
سرویسی که لیمیت میشه کیفیتش مشخصه

موفق باشید

nginxweb
July 5th, 2013, 15:04
دوست گرامی پیشنهاد میشه از سرور مجازی پر قدرت به همراه وب سرور های قدرتمند و کانفیگ مناسب استفاده نمایید

DeluxePC
July 6th, 2013, 04:26
همین کار رو میخوام بکنم اما چه سخت افزاری داشته باشه؟

softlayer
July 6th, 2013, 04:45
باسلام

cpu یکی از مهمترین بخش های یه سرور با کیفیته ، حداقل هسته های cpu رو 2 یا 4 در نظر بگیرید
دومین بخش رمه که بین 4 تا 8 اگه اختصاصا به شما داده بشه مناسبه
و هارد دیسک هم متناسب با میزان نیاز شماست که میتونید با توجه به حجم اطلاعاتی که دارید سفارش بدید
و یکی از مهمترین بخش ها هم پهنای بانده که اگر به صورت نامحدود باشه بهتره

ویژگی های بالا نظر شخصی بنده هستند

موفق باشید

DeluxePC
July 6th, 2013, 04:51
من به زودی تمام واقعیت ها و نحوه کارایی تمام شرکت هایی که باهاش کار کردم و نحوه پاسخ های سایر شرکت ها رو مفصل به همه میگم تا مردم بفهمند چه آشفته بازاری هست و آدم از سایت داری پشیمون میشه.

گناه من اینه که سایتم هر روز بازدیدش داره میره بالا و سرور یا هاستی نیست که بتونه کمک کنه و مشورت بده.

Passport
July 6th, 2013, 04:54
من به زودی تمام واقعیت ها و نحوه کارایی تمام شرکت هایی که باهاش کار کردم و نحوه پاسخ های سایر شرکت ها رو مفصل به همه میگم تا مردم بفهمند چه آشفته بازاری هست و آدم از سایت داری پشیمون میشه.

گناه من اینه که سایتم هر روز بازدیدش داره میره بالا و سرور یا هاستی نیست که بتونه کمک کنه و مشورت بده.
من هم یک زمان مشکل شمارو داشتم.
یکی از دوستان سایت پربازدید داشت و مسئولیت میزبانیش با بنده
از این هاست اشتراکی به اون هاست پربازدیدو... این چرخه ادامه داشت
تا یکی از همین سرویس دهنده های ایرانی vds بهمون داد و تو کانفیگ خیلی کمک کرد
سایت که تا چند روز پیش آپ بود (اما بخاطر هزینه هاش دیگه تعطیل شد) هم سرعت بسیار خوبی داشت هم پایداری
کل کنترل سرور هم با ما بودید. بهترین انتخاب این هست که vps از جای معتبر یا vds تهیه کنید/

DeluxePC
July 6th, 2013, 09:19
داستان در این 2 سال از این قرار هست:
1. سایتم روزانه 1000 بازدید داشت و روی میهن وب هاست بود. دم به دیقه سایت رو می بستند! فلان فایل کوئری زیادی ایجاد می کنه و...
2. بازدید رفت بالای 6 هزار. رفتیم سراغ پلن های مختلف نت افراز از برنزی تا الماس 2!! مدتی خوب بود و قطعی نداشت. اما CPUهای ضعیفی داشت و دم به دیقه اخطار و بعد ساسبند. خدا پدرشون رو بیامرزه قبلش اخطار میدادند و SMS هم میومد. بازدید در آخرین باری که در نت افراز بود رسید به 20 هزار IP یکتا.
3. خلاصه تحقیق، سوال و مشورت ها آغاز شد. دیدیم میگن پارس وی اس خوبه و فلان و بهمان. قبل از خرید کلی سوال ازشون کردم و گفتم سایت من پرمصرف هست نکنه بعدا اخطار بدید که مصرف بالاست و اینا. مثل همیشه به به و چه چه و خوبه و قوی و اینا آغاز شد. بازدید رسیده بود به 30 هزار IP و هر روز افزایش پیدا میکرد. دیدم یی هو سایت بسته شد! چرا؟ فایل php فلان دامنه باعث مصرف بالا شده. (دامنه ای که اصلا 1000 بازدید هم نداره! و در کنار سایت اصلی Add شده بود) دامنه رو چک کردیم دیدیم مشکل نداره. مدتی آرامش بود. بازدید رسید به 40 هزار IP با بیش از 100 هزار بازدید در روز.

سایت باز هم بدون اخطار و SMS و اطلاع قبلی بسته شد.
گفتم چرا؟ گفت افزونه های غیر استاندارد رو غیر فعال کنید. گفتم اگه قرار باشه غیر فعال کنم که ماهی 120 هزار تومان نمیدادم.
گفتند شما 30% از CPU با 32 هسته رو مصرف میکنید! گفتم این CPU که مختص من نیست و خیلی ها ازش استفاده میکنند.
خلاصه موقتا باز کردند و از دیشب تا الان در به در دنبال یک مشاور هستم که با 120 هزار تومن کار منو راه بندازه برای همیشه

ضمنا نکته های جالب رو بخونید:
1. خیلی های به من PM دادند و گفتند نامحدود میدیم و اینا. از پشتیبانی شرکت هایی چون آبتین، هانوفر، آی آر وب هاست و... تیکت دادم و سوال کردم. گفتند پهنای باند نامحدود وجود خارجی نداره و شعاری بیش نیست.
اصلا معلوم نیست کی راست میگه کی دروغ میگه کی به فکر جیبش هست کی میخواد کمک کنه مشکل حل بشه و.....

2. نت افراز بعد از اینکه سایت من رو پشتیبانی نکرد ما به التفاوت مبلغ هاست رو به حسابم کارت به کارت کرد. من از هر لحاظ از نت افراز راضی بودم الا اینکه توانایی میزبانی سایت من رو نداشتند.
هر کس بازدید سایتش زیر 10 هزار تا هست و بالای 20% مصرف CPU نداره نت افراز بهترین شرکت در ایران هست.
اما قضیه بازگشت ما به التفاوت وجه در شرکت ParsVPS اینطوری هست که قرار نیست پول من رو برگردانند و تا زمانی که سرویس به قول خودشون فعال هست پول رو نمیدهند!
در واقع از سیستم زوری استفاده میکنند. فعلا باهاشون مذاکره میکنم ببینم نیمی از پولم رو بر میگردانند یا نه. در این باره نتیجه رو بعدا اعلام میکنم.

ضمنا سایت من از وقتی در پارس وی پی اس هست، بعضی ساعات 20 ثانیه طول میکشه تا سایت باز بشه یا وارد پنل مدیریت بشم. این مشکل در تمام دامنه ها از کم مصرف تا پر مصرف هست که بارها اعلام کردم اما مشکل رو به سایت ربط می دادند با اینکه دقیقا همون موقع که سایت ها کند میشه وقتی آنالیز میکنم در سایت gtmetrix.com ارور میده و تابلوئه مشکل از هاست هست اما قبول نمیکنند.

تنها مزیتی که شرکت پارس وی پی اس دارد پشتیبانی سریع هست. یعنی هر ساعت تیکت بدید مدتی بعد پاسخ میدهند. البته i-whost هم همینطور هست.

3. در حال حاضر موقتا با شرکت i-whost برای تست VDS پلن 4 به توافق رسیدم و مدتی در این شرکت مهمان هستم. اگر خوب بود ادامه میدم اگر نه پیشنهاد برای ماه های بعدی رو اعلام کنید.

softlayer
July 6th, 2013, 11:23
با سلام

خب دوست گرامی شما مشکلت اینه میخوای با هزینه ای بسیار کم کارهای بسیار بزرگ انجام بدید
کسانی که به شما گفتند پهنای باند نامحدود وجود نداره کاملا درست گفتند چون هر سروری پهنای باند خودشو داره
برای شخصی که سرور اختصاصی داره و از اون وی پی اس ارائه میده اصلا به صرفه نیست که به ازای 120 هزاتومانی که شما دادید هر 10 روز هزینه سرسام آور خرید پهنای باند رو به دیتاسنتر پرداخت کنه
منابع در تمام سرورها خواه ناخواه اشتراکی هستند از یه سی پی یو 16 هسته ای 2 هسته 500مگاهرتزی به شما میرسه که کفاف کار شمارو نخواهد داد

تنها راه برطرف شدن مشکل شما سرور اختصاصی هست که میتونید اونرو با کمی هزینه بیشتر از یه دیتاسنتر معتبر خریداری کنید و تجارت خودتون رو تضمین کنید، برای درآوردن هزینه ها هم مسلما از چنین سایت هایی که عرض میکنید میشه تا میلیون ها از طریق تبلیغات پول درآورد

موفق و پیروز باشید

arc1o0
July 6th, 2013, 16:57
سلام

یه ضرب المثل هست که میگه باید اندازه دهن لقمه برداشت

شما با این همه بازدید می خوای رو سرور مجازی کار کنی توقع کیفیت هم داری؟ اونم با 120 ت؟

شما تا سرور اختصاصی نگیری همین آشه و همین کاسه! 50 هزار تا آی پی می دونید یعنی چی؟

من حق رو به وب مستر ها میدم

دوست من از کسی که می خواد سایت داری کنه یک مقدار هم باید اطلاعاتش رو بالا ببره چون مسولیتش سنگینه و 50 هزار نفر ازش توقع دارن

شما از هر کی بپرسید بهتون میگه که باید سرور اختصاصی تهیه کنید

هر چند موضوع سایت ها رو نمی دونم اما پیش نهاد من

شما باید یک سرور حد اقل با 8-16 گیگ رم و کم کم پردازنده Core i3 یا I5 برای 50 هزار آی پی تهیه کنید که به قول شما هر ماه هم بازدیدتون داره بالا تر میشه و الانم که تابستونه و ..

باید تاکید می کنم که باید هارد شما از نوع SSD باشه!

شما برای کیفیت هزینه کنید - نمیشه که هزینه نکنید و توقع کیفیت داشته باشید!

یا حق

DeluxePC
July 8th, 2013, 05:28
متاسفانه باید اعلام کنم که بعد از انتقال به سرور مجازی VDS شرکت ایمان i-whost تیکت دادند که:
شما بازدید همزمان بیش از 400 آنلاین دارید و برای این میزان آنلاین بودجه ای که در نظر گرفته اید به صرفه نمی باشد
بعد از اتمام مهلت سرور تمدید نکنید و منتقل کنید
در حال حاضر 50% cpu کل سرور به شما تخصیص داده شده در حالی که 1/10 هزینه سرور کل سرور هم هزینه سرویس شما نمی باشد.

به زودی تمام واقعیت ها درباره این شرکت رو خواهم گفت...
از جزئیات سرویس که به من ارائه دادند تا مشکلاتی که برای سایتم به وجود آوردند.

peyman0742
July 8th, 2013, 06:28
عزیز تمامی سایت های دانلود بزرگ روی سرورهای اختصاصی خودشون سایتشون رو میزبانی می کنند
من تعجب می کنم شما با روزانه 30000 آیپی واسه چی از شرکت ها هاست می خرید
یک مقدار زیاد هم نیست 60 تومن 70 تومن بدید براتون کانفیگ انجام بدن هم فایل هاتون رو میزبانی می کنید هم سایت رو سر پا نگه میدارید
از اون اگر دوست داشتید که نیازی هم نیست می تونید لایسنس سی پنل هم براش بگیرید
از این آقای nginix کمک بگیرید براتون راه اندازی می کنند در کنار هاردهایی که می گیرید یک هارد SSD هم بگیرید

DeluxePC
July 8th, 2013, 06:31
عزیز تمامی سایت های دانلود بزرگ روی سرورهای اختصاصی خودشون سایتشون رو میزبانی می کنند
من تعجب می کنم شما با روزانه 30000 آیپی واسه چی از شرکت ها هاست می خرید
یک مقدار زیاد هم نیست 60 تومن 70 تومن بدید براتون کانفیگ انجام بدن هم فایل هاتون رو میزبانی می کنید هم سایت رو سر پا نگه میدارید
از اون اگر دوست داشتید که نیازی هم نیست می تونید لایسنس سی پنل هم براش بگیرید
از این آقای nginix کمک بگیرید براتون راه اندازی می کنند در کنار هاردهایی که می گیرید یک هارد SSD هم بگیرید

ناچارم سرور اختصاصی بگیرم اما از کی؟
اینجا هیچکس درست راهنمایی نمیکنه.

من منتظرم شرکت ایمان پولم رو پس بده تا یک سرویس دیگه بگیرم.

DeluxePC
July 8th, 2013, 07:30
تاپیک جدید باز شد.
کمک فوری:
http://www.webhostingtalk.ir/f55/85342/#post808271