PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خرید لایسنس ماهیانه کپی رایت whmcs

sadeght
July 3rd, 2013, 10:11
با سلام

از دوستان کسی خرید لایسنس ماهیانه کپی رایت whmcs انجام می دهد ؟

و پنل هم ودمون داشته باشیم به همراه مبلغ ان.

esh
July 3rd, 2013, 10:46
فکر نکنم دیگر کسی با پنل ارائه بدهد (whmcs نمایندگی ها را تعطیل کرده است). اما فکر کنم فراسو هنوز لایسنس ویژه اش را ارائه می دهد.

sadeght
July 3rd, 2013, 10:47
فکر نکنم دیگر کسی با پنل ارائه بدهد (whmcs نمایندگی ها را تعطیل کرده است). اما فکر کنم فراسو هنوز لایسنس ویژه اش را ارائه می دهد.

لایسنس ویژه اصلا مناسب نیست شرایطش

MR-Vazin
July 3rd, 2013, 11:53
یا نال استفاده کنید یا مستقیم لایسنس بخرید....

با ویزا کارت هدیه...

arc1o0
July 3rd, 2013, 11:59
خرید برای شما انجام می شود

پنل متعلق به ماست و قابل واگذاری نیست

از بخش تیکیت و سوالات قبل از خرید در تماس باشید

فناوری اطلاعات نت ایران - اعضا (http://netiran.co)

sadeght
July 3rd, 2013, 13:05
بنده پنل می خوام خود هم می تونم پرداخت کنم منتها whmcs هنگام اخر سفارش اجازه پرداخت نمی دهد اعلام هم کردیم ولی درست جواب نمی دهند

hassan5099
July 3rd, 2013, 13:16
بنده پنل می خوام خود هم می تونم پرداخت کنم منتها whmcs هنگام اخر سفارش اجازه پرداخت نمی دهد اعلام هم کردیم ولی درست جواب نمی دهند
سلام
یه تیکت بهشون بزنید
براتون درست می کنند
حتما مشخصات ایران دادین وبا ای پی کشور دیگه وصل شدین

sadeght
July 3rd, 2013, 14:03
دائما این رو می گن :

Hello,

You need to complete the details as per Don's reply:

We use MaxMind to verify all our orders and they have determined your order to be high risk. As a result, before we can accept your order, we will need you to send your first payment directly to billing@whmcs.com via PayPal. When making the payment please add the invoice number in the subject line.

Then respond here with the transaction ID of the payment sent and we will verify and apply the payment for you.

Please let us know if you need anything further.

Warm Regards,

Carl
WHMCS Support

esh
July 3rd, 2013, 15:27
دوست عزیز می گوید مبلغ را با PayPal بصورت مستقیم به ایمیل آنها بپردازید بعد شماره تراکنش را به آنها ارسال کنید اگر همه چیز ok باشد تایید می کنند.
فقط در پرداخت شماره رسید ارائه شده در قبض صادره را در موضوع پرداخت وارد کنید.

arc1o0
July 3rd, 2013, 15:35
شما باید با استفاده از گزینه سند مانی ، مستقیما مبلغ لایسنس مد نظرتون رو به ایمیل billing@whmcs.com سند مانی بزنید

بعد شماره تراکنش را براشون بفرستید تا پرداخت رو تایید کنند

بعد لایسنس رو به شما تحویل بدن

احتمالا شما با چند آی پی مختلف لاگین کردید یا حساب پی پال تون مورد داره ، موظاب باشید که لیمیت نشه

یا هو