PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تغییر دامنه

patogh4u
July 2nd, 2013, 23:09
با سلام
بنده قصد تغییر دامنه اصلی سایتمو دارم . من تیکت زدم به پشتیبان و اعلام کردم و جواب دادند که تغییر ندهید بهتر است زیبا امکان خراب شدن سایتتون موجوده و باید خودتون درست کنین .

خواستم بدونم سایتم از چه نظر خراب میشه ؟ و چجوری میشه درست کرد ؟

shahab_ksh
July 3rd, 2013, 10:21
فکر نمی کنم خراب بشه شما کلا می تونید اون دامنه جدید رو روی دامنه قبلی پارک کنید این رو بهش بگین

patogh4u
July 3rd, 2013, 17:48
فکر نمی کنم خراب بشه شما کلا می تونید اون دامنه جدید رو روی دامنه قبلی پارک کنید این رو بهش بگین

کلا میخوام دامنه قبلی رو بردارم و دامنه جدید جایگزین کنم . مثلا تو سایدبار تو سی پنل زده Main Domain که اسم دامنه نوشته میخوام بجای قبلی جدیده باشه . به این شکل میخوام که میگن احتمال خرابی سایت موجوده

shahab_ksh
July 3rd, 2013, 23:36
کلا میخوام دامنه قبلی رو بردارم و دامنه جدید جایگزین کنم . مثلا تو سایدبار تو سی پنل زده Main Domain که اسم دامنه نوشته میخوام بجای قبلی جدیده باشه . به این شکل میخوام که میگن احتمال خرابی سایت موجوده

اصولا نباید ارتباطی بین نام دامنه و نرم افزار سایت باشه به هر حال اگه میخای مطمئن بشین اول دومین جدید رو با هاست جدا راه اندازی کنید دیدید جواب گرفتید دامنه قبلی رو حذف کنید.

patogh4u
July 4th, 2013, 00:04
اصولا نباید ارتباطی بین نام دامنه و نرم افزار سایت باشه به هر حال اگه میخای مطمئن بشین اول دومین جدید رو با هاست جدا راه اندازی کنید دیدید جواب گرفتید دامنه قبلی رو حذف کنید.

دومین رو همین هاستم گذاشتم از طریق Addon Domains گذاشتم Document Root: رو هم همون روت اصلی دامنه اصلیم قرار دادم مشکلی نیست ولی میخوام این دامنه جدیدمو دامنه اصلی سایت قرار بدم شاید بعدا دامنه قبلیم و بفروشم بخواطره همین میخوام یه جورایی این دو تا دامنه ام و جا به جا کنم

it-net
July 4th, 2013, 00:33
دوست من فقط بگین اسم دامنه را تغییر بدن در اینصورت هیچ موردی پیش نمیاد.
اگر نام کاربری نیز تغییر بدن بله مشکل ساز میشه و فقط دامنه تغییر کنه هیچ میشکلی نخواهید داشت

mr_ponic
July 5th, 2013, 02:03
درود ،
دوست عزیز چه نیازی داری که عوض کنی main domain رو ، شما می تونی از قسمت parked domain دامین جدیدتو وصل کنی

rezaei1374
July 17th, 2013, 02:27
دوست من فقط بگین اسم دامنه را تغییر بدن در اینصورت هیچ موردی پیش نمیاد.
اگر نام کاربری نیز تغییر بدن بله مشکل ساز میشه و فقط دامنه تغییر کنه هیچ میشکلی نخواهید داشت

سیستم مدیریت محتوای سایتتون چیه ؟
بخاطر آدرسی که در دیتابیس ذخیره میشه گفتن

aliaam
August 5th, 2013, 12:37
راست می گه چون ممکن الان تمام آدرس های شما بر اساس دامنه قبلی داخل دیتابیس ذخیره شده است و تغییر دامنه باعث میشه آدرس هاتون خراب بشه
باید ببینید از چه سیستم مدیریت محتوایی استفاده می کنید. با توجه به اون برید توی دیتابیس و ادرس تون رو درست کنید بعدش
احیانا اگه این کار رو بکنید دیگه مشکلی پیش نیاد