PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : رفع حساسیت به حروف در lxadmin

mather
March 1st, 2010, 00:47
دوستان سلام امید وارم حالتون خوب باشه
میشه کاری کرد که lxadmin به بزرگ یا کوچک بودن حروف حساسیت نداشته باشه ممنونم از لطفتون

1eng.ir
March 1st, 2010, 00:50
کجای LXAdmin ؟! اگه منظورت پسورد و ... است که شدنی نیست و ربطی هم به ال ایکس یا پنل دیگه ای نداره.

mather
March 1st, 2010, 00:58
برای نام تیبل ها و نام فایل ها من تو لوکال نصب کردم کار می کرد حالا می اینجا که تست می کنم نمیااره از یکی پرسیدم میگه ماله کنترل پنله به حروف حساسه

HugeServer
March 1st, 2010, 01:01
برای نام تیبل ها و نام فایل ها من تو لوکال نصب کردم کار می کرد حالا می اینجا که تست می کنم نمیااره از یکی پرسیدم میگه ماله کنترل پنله به حروف حساسه

خیر این مشکل کنترل پانل نمی‌باشد، بلکه حسن‌های سیستم عمل لینوکس می‌باشد. !!!!!!

mather
March 1st, 2010, 01:05
پس چه کار کنم
راهی هست فایل ها رو از این حساسیت در بیاره

Talahost.Com
March 1st, 2010, 01:39
لینوکس همین جوریه، حتی اسم table ها هم به بزرگی و کوچکی حروف حساسه. کم کم راه می افتی

IFACO.Net
March 1st, 2010, 10:38
نمیشه !

TukaNet
March 1st, 2010, 12:09
بشین اسم فایل ها رو دستی عوض کن راهی نداره ... یه بار سر خودم اومده نزدیک 700 تا فایل بود :-<

HugeServer
March 1st, 2010, 17:26
بشین اسم فایل ها رو دستی عوض کن راهی نداره ... یه بار سر خودم اومده نزدیک 700 تا فایل بود :-<

اگر می‌خواهید اسم رو عوض کنید، دستی‌ نمیخواد، یه اسکریپت کوچولوی php بنویس که اسم هارو بگیر بعدش عوض کنه بعدش ذخیره کنه. کارش حل. اگر نمیتونی‌ بنویسیس، یه ندا بده همینجا اسکریپت رو بنویسم بذارم.

موفق باشید