PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل در فایل .htaccess وردپرس.راهنمایی لطفا ...

shahab-f
July 1st, 2013, 13:20
سلام
بنده بر روی پوشه ادمین وردپرس رمز گذاشتم قبل از انتقال سرور هیچ مشکلی نداشت و سایت بدون مشکل بالا میومد ولی بعد از انتقال سرور متاسفانه قسمت ادمین بالا نمیاد اگر فایل .htaccess رو حذف کنم بالا میاد ولی دیگه صفحات داخلی ارور 404 میده.
تاپ اسکریپت - قالب،افزونه،اسکریپت (http://www.topscript.ir)
ممنون

esh
July 1st, 2013, 14:15
فکر کنم مشکل از سطوح دسترسی است. یکبار وردپرس تنها و برای تست با یک پایگاه داده خالی نصب کنید ببینید چه تنظیماتی درست کار می کند بعد اطلاعات پوشه ها و تنظیم پایگاه داده را جا به جا کنید.
البته اگر لوک سیستم را چک کنید فکر کنم زودتر به جواب برسید.

shahab-f
July 1st, 2013, 14:22
فکر کنم مشکل از سطوح دسترسی است. یکبار وردپرس تنها و برای تست با یک پایگاه داده خالی نصب کنید ببینید چه تنظیماتی درست کار می کند بعد اطلاعات پوشه ها و تنظیم پایگاه داده را جا به جا کنید.
البته اگر لوک سیستم را چک کنید فکر کنم زودتر به جواب برسید.
همین کارو کردم کلا لود نمیکنه وقتی رو پوشه ادمین رمز میزاری. ولی وفتی این کد رو

RewriteRule . /index.php [L]
از htaccess خذف میکنم لود میشه ولی دیگه صفحات داخلی بالا نمیاد

omidrezav
July 1st, 2013, 15:49
میشه لطفا فایل .htaccess رو براوم بفرستید؟
omidrezav@omidr.ir

≡ ALEX ≡
July 1st, 2013, 17:09
اگر تنظیمات Permalinks (پیوند های یکتا) رو از حالت پیشفرض خارج کرده باشید، وردپرس چند خط کد درون فایل htaccess قرار میده که نمی بایست پاک بشوند. شما برای برداشتن Password صرفا درون پوشه wp-admin شوید و فایل htaccess آن جا را پاک کنید. در شاخه اصلی هم فایل مذکور را ویرایش کرده و یکی دو خط ابتدای آن که مربوط به Authentication هستش رو بردارید و به بقیه خطوطی که با کامنت مشخص شده مال وردپرس هستند، کاری نداشته باشید.