PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نیاز به هاست از سرور آی وب کانادا

S@N@M
February 28th, 2010, 20:08
با سلام

به مقدار 200 مگابایت هاست و 5 گیگ پهنای باند برای انتقال یک هاست دانلود با پیج رانک 2 ....

ترجیحا سرور آی وب کانادا باشه ... با قیمت سالانه 10 نهایتا 15 هزارتومان .

شرکت ثبت شده باشه و سایت و پشتیبانی آنلاین هم داشته باشه ...

در صورت امکان پرداخت آنلاین هم داشته باشند ...

با تشکر ... :67:;)

NovinSite.ir
February 28th, 2010, 20:11
با سلام
در خدمتیم
سالانه 24000 تومان
با پشتیبانی 24 ساعته واقعی

irlogo
February 28th, 2010, 20:24
چنین چیزی که مد نظر دارید با این تکنولوژی Load Balancing between multiple Dedicated Servers at iWeb (http://iweb.com/managed-hosting/load-balancing/) تقدیم می کنیم سالانه 40000 تومان

در سال حتی 1 ثانیه هم دوون تایم نخواهید داشت !

LoveLife
February 28th, 2010, 20:24
آقای امیری هاست آی وب دارند ، ولی این قیمت رو نمی دونم

mamali5
February 28th, 2010, 20:57
شرکت ثبت شده نیستیم
ولی همه چیزمون تضمینی هست.
خواستی فعلآ با آیدی تماس بگیر سایت فعلآ داریم تغیرات اساسی انجام میدیم در دسترس نیست.
قیمت هم مناسب...

parandeh_tanha49

delta
February 28th, 2010, 21:18
به مقدار 200 مگابایت هاست و 5 گیگ پهنای باند برای انتقال یک هاست دانلود با پیج رانک 2 ....

دوستان عزیز قبل از دادن آفر دقت کنند طرف چی میخواد. برای هاست دانلود میخواد.یعنی نرم افزارهای کپی رایت دار.. دوست عزیز iweb همین که یک فایل ببینه کپی رایت دار روت میبنده هاست رو که هیچ.. هاستت رو پاک میکنه.. من تجربش رو دارم که میگم.بهتره چیزای کپی رایت دار مثل نرم افزار روش نزاری. اگر هم برای چیزی دیگری میخوای و من اشتباه میکنم تصحیح کنید.

S@N@M
February 28th, 2010, 22:15
دوستان عزیز قبل از دادن آفر دقت کنند طرف چی میخواد. برای هاست دانلود میخواد.یعنی نرم افزارهای کپی رایت دار.. دوست عزیز iweb همین که یک فایل ببینه کپی رایت دار روت میبنده هاست رو که هیچ.. هاستت رو پاک میکنه.. من تجربش رو دارم که میگم.بهتره چیزای کپی رایت دار مثل نرم افزار روش نزاری. اگر هم برای چیزی دیگری میخوای و من اشتباه میکنم تصحیح کنید.

با سلام

دوست عزیز با تشکر از توضیحات شما ...

من این میزان فضا را برای فقط خود سایت می خواهم و فقط یک سیستم مدیریت محتوا نصب می کنم .

و نرم افزار و غیره و کلا لینکهای دانلود از سرور دیگری هستند .

با تشکر ...

AfraWeb.net
February 28th, 2010, 22:21
شما شرکت ثبت شده و معتبر خواستید که از Iweb بهتون هاست ارائه کنه بهتون معرفی شد . ( عصر نت )
88012882 داخلی 121

S@N@M
February 28th, 2010, 22:31
شما شرکت ثبت شده و معتبر خواستید که از iweb بهتون هاست ارائه کنه بهتون معرفی شد . ( عصر نت )
88012882 داخلی 121

سلام

دوست عزیز قیمت هاستهای این شرکت خیلی بالا است و با بودجه من سازگار نیست

با تشکر ...

RezaFH
March 1st, 2010, 01:04
سلام
از دیتاسنتر OVH فرانسه میتونم بهتون هاست بدم :)
سرور با پورت 1 گیگ هست و خیلی سریع و قوی

الان هم پلنها رو با 30% تخفیف ارایه میدیم
برای اطلاعات بیشتر این تاپیک رو ببینید :

http://www.webhostingtalk.ir/f19/30%25-%D8%AA%D8%AE%D9%81%DB%8C%D9%81-%D9%88%DB%8C%DA%98%D9%87-%D9%87%D8%A7%D8%B3%D8%AA-%D9%84%DB%8C%D9%86%D9%88%DA%A9%D8%B3-8481/

موفق باشید

agarb98
March 1st, 2010, 07:23
با سلام می تونم بهتون بدم با این آفر که دادین.در ضمن ما از 3 دیتاسنتر می تونیم بدیم. Xlhost.ovh.caro

فضا 200 مگابایت

پهنای باند نامحدود

تمامی امکانات نامحدود

پنل دایرکت ادمین

قیمت سالانه 12000 تومان

AfraWeb.net
March 1st, 2010, 10:04
سلام

دوست عزیز قیمت هاستهای این شرکت خیلی بالا است و با بودجه من سازگار نیست

با تشکر ...

از جای معتبر هاست میخواید - حتما هم شرکت باشه - قیمت هم پایین باشه خوب اینها با هم جور در نمیان برای خرید از شرکت معتبر باید هزینه اعتبار اون شرکت رو پرداخت کنید هزینه ساپورت و ... مگرنه هاست 1 دلاری هم هست ولی اگه مشکلی پیش اومد خودتون میمونید و هاستتون کسی نیست کمکتون کنه کسی نیست جواب تلفن هاتون بده و الی اخر .....

بغیه هم اصلا توجه نمیکنن که شما از Iweb هاست نیاز دارید (:|

TukaNet
March 1st, 2010, 10:13
از جای معتبر هاست میخواید - حتما هم شرکت باشه - قیمت هم پایین باشه خوب اینها با هم جور در نمیان برای خرید از شرکت معتبر باید هزینه اعتبار اون شرکت رو پرداخت کنید هزینه ساپورت و ... مگرنه هاست 1 دلاری هم هست ولی اگه مشکلی پیش اومد خودتون میمونید و هاستتون کسی نیست کمکتون کنه کسی نیست جواب تلفن هاتون بده و الی اخر .....

بغیه هم اصلا توجه نمیکنن که شما از Iweb هاست نیاز دارید (:|

تایید میشه ، در ضمن بقیه ... ;)

@ استارتر : iweb یکی از گرونترین دیتاسنتر ها محسوب میشه پس هاستینگش هم گرون در میاد
یا باید بیشتر خرجش کنید یا اینکه از خیر iweb بگذرید و یکی از آفر های دوستان رو قبول کنید

amiri113
March 1st, 2010, 11:41
حالا چرا iweb ميخواييد باشه حتما ؟ ديتا سنتر های خوب ديگه ای هم هستند !
و به نظر من مهمتر از ديتا سنتر، شرکت يا شخصی هستش که شما قراره اينجا باهاش طرف باشيد!
شما از بهترين ديتا سنتر دنيا هم که سرويس بگيريد ولی سرورتون دست افراد بدون تخصص باشه هيچ سودی نداره!

فکر کنم بهتره تو هزينه هاتون يک مقدار تجديد نظر کنيد و در مورد فروشنده ای که انتخاب ميکنيد هم تحقيق کنيد.
قطعا تو همين فاروم فروشندگان خوب و عالی هم پيدا ميکنيد.

با تشکر
علی امیری

AfraWeb.net
March 1st, 2010, 12:00
حالا چرا iweb ميخواييد باشه حتما ؟ ديتا سنتر های خوب ديگه ای هم هستند !
و به نظر من مهمتر از ديتا سنتر، شرکت يا شخصی هستش که شما قراره اينجا باهاش طرف باشيد!
شما از بهترين ديتا سنتر دنيا هم که سرويس بگيريد ولی سرورتون دست افراد بدون تخصص باشه هيچ سودی نداره!

فکر کنم بهتره تو هزينه هاتون يک مقدار تجديد نظر کنيد و در مورد فروشنده ای که انتخاب ميکنيد هم تحقيق کنيد.
قطعا تو همين فاروم فروشندگان خوب و عالی هم پيدا ميکنيد.

با تشکر
علی امیری

البته این رو هم در نظر بگیرید که چرا قیمت سرور در بعضی دیتا سنتر ها گرون هست . و این به خیلی عوامل بستگی داره و چرا ایرانی ها دنبال دیتا سنتر های ارزان همچون گیگا و xlhost و fdc دیتا سنتر های اینچنینی هستند و کمتر کسی مثلا به فکر این هست از Iweb یا theplanet یا eukhost و اینچنین دیتا سنتر های درجه 1 دنیا خرید کنه . یه موقع هایی اصلا نمیشه مقایسه کرد یه سرور با یک مشخصات در یک دیتا سنتر مثلا 50 دلار هست و همون سرور در یک دیتا سنتر دیگه 200 دلار و جالبتر اینکه مشتری های دیتا سنتر های که قیمت بالاتری ارائه میکنند بیشتر هست . مثلا theplanet نزدیک 20000 هزار مشتری در سراسر جهان دارد و xlhost شاید ....که اکثرا هم ایرانی هستند ;) یا ....

البته مدیریت و پشتیبانی خیلی مهم هست و بهترین سرور رو دست افرادی که دانش و توانایی بالایی ندارند بسپارید مطمعن باشید مشکلات زیادی خواهند داشت .

خلاصه : برای کیفیت - پشتیبانی - سرور خوب - شرکت یا فرد معتبر باید هزینه بپردازید .

S@N@M
March 1st, 2010, 13:22
با سلام

ترجیحا سرور آی وب کانادا باشه ... با قیمت سالانه 10 نهایتا 15 هزارتومان .

شرکت ثبت شده باشه و سایت و پشتیبانی آنلاین هم داشته باشه ...

در صورت امکان پرداخت آنلاین هم داشته باشند ...

با تشکر ... :67:;)

سلام

با تشکر از تمامی دوستان ...

سایت من هم اکنون روی سرور آلمان می باشد و برای اینکه هم اکنون سایتم به طور مکرر روزانه 20 الی 30 مرتبه قطع میشود و به دلیل اینکه هزینه این هاست را پرداخته ام و این مبلغ دیگر به من بازگردانده نمی شود . نمی توانم هزینه بیشتری برای هاست جدید بپردازم ... و لیکن بدلیل مطمعن بودن سرور آی وب ، خواهشا از دوستان می خواهم که مرا یاری دهند و من به پاس زحماتشان یک بنر تبلیغاتی هاستشان را در سایت با پیج رانک 2 و همچنین انجمن تازه تاسیس موبایل به مدت 2 ماه قرار خواهم . البته این قیمت را فقط برای سال اول می خواهم . که هم اشتباه خرید هاست قبلی را نکنم و هم اینکه با احیای دوباره سایت بتوانم هزینه سال بعد را از تبلیغات در سایت بپردازم .

با تشکر ... :x

RezaFH
March 1st, 2010, 14:20
آفر رو قبلا دادم خدمتتون
برای اطمینان از آپتایم هم میتونید لینک زیر رو ببینید :
HostTracker [Website Uptime Monitoring Service] | http://188.165.45.201 (http://host-tracker.com/web-site-monitoring-statistics/4148594/lvuc/)
سرور توی 26 روز حتی 1 بار هم دان نشده :)

shafiei7
March 1st, 2010, 14:42
سلام
سرور آلمان هست.
500 مگابایت با ترانسفر پانزده گیگابایت سالیانه 15000 تومان
1. شرکت ثبت شده
2. پرداخت آنلاین بانک ملت، سامان، پارسیان و پاسارگاد
3. پشتیبانی آنلاین
4. تحویل آنی همان موقع سفارش به محض پرداخت سرویس شما فعال و ارسال میشه

---------- Post added at 02:42 PM ---------- Previous post was at 02:40 PM ----------

سلام

با تشکر از تمامی دوستان ...

سایت من هم اکنون روی سرور آلمان می باشد و برای اینکه هم اکنون سایتم به طور مکرر روزانه 20 الی 30 مرتبه قطع میشود و به دلیل اینکه هزینه این هاست را پرداخته ام و این مبلغ دیگر به من بازگردانده نمی شود . نمی توانم هزینه بیشتری برای هاست جدید بپردازم ... و لیکن بدلیل مطمعن بودن سرور آی وب ، خواهشا از دوستان می خواهم که مرا یاری دهند و من به پاس زحماتشان یک بنر تبلیغاتی هاستشان را در سایت با پیج رانک 2 و همچنین انجمن تازه تاسیس موبایل به مدت 2 ماه قرار خواهم . البته این قیمت را فقط برای سال اول می خواهم . که هم اشتباه خرید هاست قبلی را نکنم و هم اینکه با احیای دوباره سایت بتوانم هزینه سال بعد را از تبلیغات در سایت بپردازم .

با تشکر ... :x

سلام
سایت شما قطع میشه ربطی به سرور آلمان نداره مشکل از محلی است که سرور خریداری کردید شاید یک سرور ضعیف باشه و تعداد زیادی سایت روش قرار داده باشه. بنده الان از دیتاسنتر گیگا آلمان دارم سرور و با آپ تایم 100 درصد بوده تا الان

S@N@M
March 1st, 2010, 21:19
سلام

دوستان اگه از سرور کارو هم کسی آفرهایی با این مشخصات و همین قیمت با پشتیبانی خوب وتضمین آپتایم داره همین جا اعلام کنه ....
در ضمن سایت من سایت دانلود هست .....

با تشکر ......

Tandisweb
March 18th, 2010, 21:04
بهترین قیمیت ها رو میتونی تو تندیس وب ببینی در هر حدی که بخوای

تندیس وب:: هاست،میزبانی وب، طراحی وب و ثبت دامنه (http://www.Tandisweb.com) (تندیس وب:: هاست،میزبانی وب، طراحی وب و ثبت دامنه (http://www.Tandisweb.com))
info@Tandisweb.com