PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشاوره در مورد هاست و سرور مجازی

Mr.Mohammad
July 1st, 2013, 02:28
سلام دوستان عزیز

اگر انجمن درستی برای ارسال انتخاب نکردم پوزش میخوام و از مدیران عزیز انجمن میخوام در صورت تشخیص انتقال بدن به بخش مربوطه .

دوستان عزیز من سه تا سایت کاملا معمولی دارم (آپلود سنتر ، و دو تا سایت دیگه شاید بازدید هر سه تای اون ها به روزی 2000 نرسه شاید هم خیلی کمتر)

حدودا 4 الی 5 سال هست که در وب فعالیت میکنم ولی هیچ وقت مشکلی نداشتم با هاست و ..

اولین هاستی که رفتم مشهد تیم بود خوب بود ولی قیمتش یک مقدار بالا بود

بعد رفتم انفورماتیک رویای پارسیان خیلی عالی بود هم قیمت و هم کیفیت ولی دلار که گرون شد مجبور شدم انتقال بدم به میهن وب هاست

الان روی میهن وب هاست هستم اوایل بد نبود خوب بود ولی الان به شدن بد شده کیفیت سرور های میهن وب هاست الان خیلی امده پایین . بعضی از روز ها سر درد میگیرم با میهن وب هاست .

سایت من الان خیلی بعد باز میشه سرعت به شدت امده پایین در کل راضی نیستم .

دیگه از هاست خسته شدم میخوام یک سرور مجازی بگیرم . تا حالا هم با سرور مجازی کار نکردم

به نظر شما هاستمو عوض کنم یا برم سرور بگیرم که همه چی دست خودم باشه ؟ چون برای من سرعت و امنیت و کیفیت خیلی مهم هست . :39:

تا اینجا اینو جواب بدید که بعد از دوباره سوال کنم

یه خواهشم از دوستان دارم که تبلیغ نکنن

nginxweb
July 1st, 2013, 02:42
دوست گرامی سرور مجازی با منابع اختصاصی و کانفیگ مناسب و وب سرور قوی برای شما مناسب می باشد که وابستگی هم به هاستیبنگ های اشتراکی نداشته باشید

nirvanna
July 1st, 2013, 02:46
به نظر من هم سرور مجازی بگیرید بسیار کیفیت مطلوب تری خواهید داشت .

MF-BAN
July 1st, 2013, 03:28
هاست شما رو از دردسر های مربوط به سرور مجازی
که موارد زیادی هست به دور میدارد
بعدشم شما باید بعدش کلی هزینه امنیت کنی
و بک اپ و حق لیسانس کنترل پنل اینها رو هم در نظر بگیر

اگر میخواید وارد بحث های جنبی و با دردسرنباشی روی همون هاست بمون فقط برو روی یک هاست خلوت و خوب
ترجیحا دردسرهای کمتری با هاست داری
خوب یا یک هاست خلوت رو انتخاب کن یا جایی رو که سرورش خفن باشه اگر 50تا مشتری هم داشت بکشه مال شما رو هم با قیمت
خوبی ساپورت کنه

Mr.Mohammad
July 1st, 2013, 03:32
هاست شما رو از دردسر های مربوط به سرور مجازی تهیه لیسانل کنترل پنل و بک اپ گیری و غیره مرتفع میسازد
اگر میخواید وارد بحث های جنبی و با دردسرنباشی روی همون هاست بمون فقط برو روی یک هاست خلوت و خوب

یه جور هایی حق با شماست

پست خوبی دادین

بکاپ گیری ساده هست به صورت خودکار هم میشه انجام داد

من چون میخوام برای خودم سرور استفاده کنم پس لایسنس های زیادی نیاز ندارم

سی پنل نصب نمیکنم دایرکت ادمین نصب میکنم

میشه حدودی به غیر از هزینه ماهیانه سرور هزینه لایسنس های مورد نیاز منو بگین

lived
July 1st, 2013, 03:38
با گرفتن سرور مجازی هزینه های شما افزایش پیدا میکند و اینکه سرور مجازی که شما برای کارتون میگیرید بهتره مستقیم از دیتا سنترهای خارجی تهیه بشه که بعدا به دردسر نخورید،وقتی سرور داشته باشید خوبی هایی دارد ولی بدیهایی هم دارد و اینکه نصب و تنظیمات هاستینگ را دارید،امنیت،شکایت از سرور و خیلی مسائل دیگر،خوبیش اینه همه چیز زیر دست خودتون است

MF-BAN
July 1st, 2013, 03:39
1.هزینه ی امنیت رو باید ماهانه بدین یکی که صبح تا شب بالای سر سرور باشه وقتی خودتون اشنایی ندارین(بین 10تومن تا چندصدهزارتومن)
2.هزینه ی دایرکت امین بین 17تا 25تومن در نوسان هست
3.سرور برای نیازی شما مشخصات رو نمیدونم در بهترین مورد 40تومن (برحسب اپلودسنتری که گفتین)
4.بک اپ گیری ساده هست میشه انجام داد روی هاست های فضا اجاره میدن؟! ولی چرا دردسرش رو بندازی گردنت و کارش رو
بهترین چیز همون هاست هست برای شما وقتی دانش فنی اش رو ندازی و اشنایی زیادی نداری با این مسایل
شما دایرکت ادمین کانفیگ کنی تا یکی دیگه از زمین تا اسمون فرق میکنه یک حرفه ای با 50تومن دایرکت کانفیگ میکنه
خود شما به هیچی ولی از زمین تااسمون کانفیگ شما و اونی حرفه ای هست فرق داره
بیخودی خودت رو درگیر سرور مجازی نکن تا این همه هاست فروش خوب و کار درست هست
که خودشون امنیت هاست هاشون رو گردن میگیرن
نیازی هم به تهیه سرویس های گرون نیست کسانی هستن قیمت منصافه ای میدن وامنیت هم دارن

Mr.Mohammad
July 1st, 2013, 03:45
آره حق با شماست . سرور مجازی به درد کار من نمیخوره مخصوصا من که اینقدر روی امنیت حساسم .

از همه دوستان ممنون . باید بگردم یک هاست عالی پیدا کنم . که مشکلی باهاش نداشته باشم

باز هم ممنونم که منو راهنمایی کردین به ویژه mf-ban

ParsNetwork
July 1st, 2013, 05:43
میهن وب هاست سرورش از هتزنر آلمان هست با پورت 100 تیکت بدید حتما تایید خواهند کرد مگر اینکه جدیدا تغییر داده باشند
کانفیگ و سخت افزار خیلی مهمه توصیه می کنم از جای دیگه تهیه کنید و حتما هاست خریداری کنید
مثلا ای وب هاست (http://i-whost.net) کیفیت قابل قبولی دارند

ghughnos
October 4th, 2013, 22:57
اینجا من فهمیدم هاست و سرور مجازی چیه
تازه فهمیدم که شرکتی که هاست رو میفروشه خودش به نوعی سرور مجازیه
و امنیت رو خودش بخاطر آبرو به عهده میگیره و حجم زیاد رو خورد خورد میکنه به عنوان هاست میفروشه
مفید و مختصر:d

mynetwork
October 5th, 2013, 01:17
شما سرور اختصاصی کوچیک تهیه بکنید مثلا از OVH ... فعلا هم تنهایی که به صورت رسمی ارائه می کنه سرور از او وی اچ (کانادا) و ماهم راضی هستیم ازشون yasit.ir
هستند از 170 هزار سرور هست تا ....

کانفیگتون رو هم حتی میتونید بدید بهشون کارشون خوب هست

باتقدیم احترام