PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی در مورد خرید سخت افزار سرور

javadonline2
June 30th, 2013, 12:08
سلام خسته نباشید دوستان و همکاران عزیز

آقا چند تا سوال مبتدیانه اگر پاسخ بدید ممنون می شم ( ثواب داره! )

1 ) آیا دیتاسنتر می تونه سخت افزار برای ما بخره ؟ ( دیتاسنتر serverius مد نظرم هست واسه کولو ، انتخاب بعدیم Synaptica )
2) آیا سایتی هست که بتونیم المان های مختلف نظیر CPU ، رم و ... رو انتخاب کنیم یه حدود قیمتی بده دستمون ؟ ( مثلا سایت اینتل قیمت حدودی CPU هارو توی بازار زده )
3) از دوستان کار بلد اگر کسی تا حالا سرور اسمبلی کرده لطفا به بنده پ.خ بده جهت مشاوره برای بستن یک سرور و هزینه ای رو که برای حق المشاوره می خواد عنوان کنه لطفا

نکات : بودجم بین 1500 تا 2000 دلاره ، ولی سعی می کنم همون 1500 نگهش دارم

می خوام برای ارائه VPS ازش استفاده کنم ( فقط )

تقریبا با پردازنده Intel® Xeon® Processor E3-1220 v2 (8M Cache, 3.10 GHz) و 32 گیگ رم و سه تا هارد 1 ترابایت حول و حوش 1760 $ توی سایت Dell زده بود

پیشاپیش سپاس

guerillamethod
June 30th, 2013, 20:46
1. بستگی به دیتا سنتر داره! دیتاسنتر معمولا کمی گرانتر حساب می کنند و شما هم از کیفیت قطعات مطلع نخواهید بود
2. بله سایت های فروشنده سخت افزار! امّا باید بحث سازگاری قطعات رو هم در نظر بگیرید! مثل Gebrauchte Server kaufen beim Profi • Servershop24.de (http://www.servershop24.de/)
3. پ خ ارسال شد. مشاوره هم رایگان !

ParsNetwork
June 30th, 2013, 23:48
ARK | Your Source for Intel® Product Information (http://ark.intel.com) می تونید سی پی یو ها رو با هم مقایسه کنید و قیمت بگیرید

danitfk
July 4th, 2013, 09:37
سلام خسته نباشید دوستان و همکاران عزیز

آقا چند تا سوال مبتدیانه اگر پاسخ بدید ممنون می شم ( ثواب داره! )

1 ) آیا دیتاسنتر می تونه سخت افزار برای ما بخره ؟ ( دیتاسنتر serverius مد نظرم هست واسه کولو ، انتخاب بعدیم Synaptica )
2) آیا سایتی هست که بتونیم المان های مختلف نظیر CPU ، رم و ... رو انتخاب کنیم یه حدود قیمتی بده دستمون ؟ ( مثلا سایت اینتل قیمت حدودی CPU هارو توی بازار زده )
3) از دوستان کار بلد اگر کسی تا حالا سرور اسمبلی کرده لطفا به بنده پ.خ بده جهت مشاوره برای بستن یک سرور و هزینه ای رو که برای حق المشاوره می خواد عنوان کنه لطفا

نکات : بودجم بین 1500 تا 2000 دلاره ، ولی سعی می کنم همون 1500 نگهش دارم

می خوام برای ارائه VPS ازش استفاده کنم ( فقط )

تقریبا با پردازنده Intel® Xeon® Processor E3-1220 v2 (8M Cache, 3.10 GHz) و 32 گیگ رم و سه تا هارد 1 ترابایت حول و حوش 1760 $ توی سایت Dell زده بود

پیشاپیش سپاس
سرورهای Dell که بسیار گران و پرمصرف هست , پیشنهاد میشه از Supermicro استفاده کنید.
برای کلو بهترین افراد که در حال حاظر فقط 2 جنابان RezaFH (آریا وب ایده) و علی حاجیانی (Visperad Networks) هست.
آقای حاجیانی شرایط خوبی برای کلو ارائه میکنند ,
در لاس وگاس هم خواستید کلو انجام بدید با قیمت بسیار بسیار مناسب سرور موجود هست.

princeserver
July 4th, 2013, 10:46
من اقای حسینی رو به شما توصیعه میکنم تو زمینه کلو تا اینجا من هیچ فردی ندیدم که اعلام کنه از ایشون ناراضی هستش هم قیمت بسیار مناسبی داره هم پشتیبانی ایشون بسیار مناسب هستش در ضمن چیزی که شک ندارم این هستش که تو زمینه تهیه سخت افزار با قطعات زیادی کار کردن و اشنایی زیادی به سخت افزار مختلف دارن

mgp.co.ir
July 25th, 2013, 12:28
با سلام ;
پیام خصوصی را بررسی نمایید.