PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اسپانسر برای سایت بازی آنلاین

shaokahn
February 28th, 2010, 17:10
برای راه اندازی یک سایت بازی آنلاین مانند تراوین (تمدن نسخه آزمایشی) نیاز به اسپانسر داریم
پهنای باند نامحدود
فضا : 1گیگا بایت
آپتایم 99% یا بالاتر
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~
برای اسپانسر 2 بنر در صفحه اول قرار داده میشه و 30% از قرارداد تبلیغات رو که سایت با شرکت های تبلیغ کننده میگیره به اسپانسر پرداخت میشه
××××××××××××××××××××××××× ××××××××××××××××××××××××× ×
با تشکر

agarb98
February 28th, 2010, 17:28
عزیز من اسپانسرت میشم واسه 1گیگ با امکانات نامحدود

ولی در قبالش واسم تبلیغ می کنی باشه در تمامی قسمتها

اگر قیول است تماس بگیرید یا پیام خصوصی کنید.

Upvps.Net
February 28th, 2010, 21:22
سلام بنده هم می تونم کمکتون کنم مشکلی هم نیست !
لازم به ذکر هست پهنای باند نامحدود اصلا وجود نداره! ما می تونیم بهتون تا 8000گیگابایت در ماه پهنای باند بدیم!
فکر نمی کنم کسی اینقدر بهتون بده!
اما اگه خواستین مشکلی نداره! در خدمتیم! مشکلی هم واسه تبلیغتون نداریم! قبوله!

shaokahn
March 1st, 2010, 19:15
عزیز من اسپانسرت میشم واسه 1گیگ با امکانات نامحدود

ولی در قبالش واسم تبلیغ می کنی باشه در تمامی قسمتها

اگر قیول است تماس بگیرید یا پیام خصوصی کنید.

تبلیغ در تمام قسمت ها برای ما مقدور نیست

1eng.ir
March 1st, 2010, 19:19
واسه بازی آنلاین اینو در نظر داشته باش که تعداد کوئری هایی که به دیتابیس فرستاده میشه و ... خیلی زیاده. رو یه هاست Share دووم نمیاری. حتماً برای شروع کار یه وی پی اس بگیر. راه افتادین اختصاصی بگیرین.

Arashdn
March 1st, 2010, 19:27
با محمد موافقم

agarb98
March 1st, 2010, 20:17
باشه زنگ بزنید حرف بزنیم قبول هست

shaokahn
March 2nd, 2010, 23:23
واسه بازی آنلاین اینو در نظر داشته باش که تعداد کوئری هایی که به دیتابیس فرستاده میشه و ... خیلی زیاده. رو یه هاست Share دووم نمیاری. حتماً برای شروع کار یه وی پی اس بگیر. راه افتادین اختصاصی بگیرین.

فعلا در مرحله ترجمه بازی و رفع bug ها هستیم.بنا بر این فعلا تا 3-4 ماه دیگه نیازی به vps نیست
از راهنماییتون بسیار متشکرم دوست عزیز :53:

delta
March 2nd, 2010, 23:28
فعلا در مرحله ترجمه بازی و رفع bug ها هستیم.بنا بر این فعلا تا 3-4 ماه دیگه نیازی به vps نیست
از راهنماییتون بسیار متشکرم دوست عزیز :53:

من که نفهمیدم چی شد. یعنی تا 3 - 4 ماه دیگر هاست نمیخواهید و سایتی راه اندازی نخواهد شد؟

mamali5
March 3rd, 2010, 03:39
سلام
با همین مواردی که ذکر کردین موافقیم
آین آیدی رو ادد کنید یا با این شماره تماس بگیرید.
موفق باشید.
parandeh_tanha49
09118619217

shaokahn
March 3rd, 2010, 14:03
من که نفهمیدم چی شد. یعنی تا 3 - 4 ماه دیگر هاست نمیخواهید و سایتی راه اندازی نخواهد شد؟

نه یعنی تا 3-4 ماهه دیگه احتیاجی به هاست قدرتمند نیست

---------- Post added at 02:03 PM ---------- Previous post was at 02:00 PM ----------

سلام
با همین مواردی که ذکر کردین موافقیم
آین آیدی رو ادد کنید یا با این شماره تماس بگیرید.
موفق باشید.
parandeh_tanha49
09118619217

با عرض پوزش
ما تنها با کسانی کار می کنیم که در زمینه هاستینگ سابقه درخشانی داشته باشند و امنیت سرور ها رو تضمین کنند.(مثل جریانات p30download نشه)
÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷ ÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷
power-data از ادامه همکاری انصراف دادند

shaokahn
March 4th, 2010, 19:08
لطف کنند کسانی پیشنهاد همکاری بدند که از تمایل همکاری خودشون مطمئن هستند !!!
power-data از همکاری با ما انصراف داد!
فرصت برای دوستان دیگر فراهم است

nilkooh
March 4th, 2010, 19:36
با عرض پوزش
ما تنها با کسانی کار می کنیم که در زمینه هاستینگ سابقه درخشانی داشته باشند و امنیت سرور ها رو تضمین کنند.(مثل جریانات p30download نشه)

خوب دوست عزیز شما این درخشان بودن رو چطوری اندازه میگیرید. p30download هم روی سروری بود که سابقه درخشانی داشت. مسائل همیشه بعدا پیش میاد.

shaokahn
March 4th, 2010, 19:44
خوب دوست عزیز شما این درخشان بودن رو چطوری اندازه میگیرید. p30download هم روی سروری بود که سابقه درخشانی داشت. مسائل همیشه بعدا پیش میاد.

خیر درخشان نبود .چند تا سایت مثل p30download اون رو درخشان کردند;)

AfraWeb.net
March 4th, 2010, 20:11
با عرض پوزش
ما تنها با کسانی کار می کنیم که در زمینه هاستینگ سابقه درخشانی داشته باشند و امنیت سرور ها رو تضمین کنند.

ببخشید دوست عزیز هاست اسپانسری هم میخواید بعدش دنبال شرکت های با سابقه درخشان هستید اولا هیچ شرکتی نمیاد اسپانسر سایت های تازه تاسیس بشه همینطوری که در پست های قبلی مشاهده کردید و اینکه برای بازی انلاین مطمعن باشید هاست اشتراکی جوابگوی شما نیست و باید سرور مجازی و سرور اختصاصی بگیرید .
برای امنیت هم باید لطف کنید ماهانه بین 200 تا 500 دلار هزینه کنید تا امنیت شما تضمین بشه .

در کل درخواست شما جالب بود

shaokahn
March 4th, 2010, 20:19
ببخشید دوست عزیز هاست اسپانسری هم میخواید بعدش دنبال شرکت های با سابقه درخشان هستید اولا هیچ شرکتی نمیاد اسپانسر سایت های تازه تاسیس بشه همینطوری که در پست های قبلی مشاهده کردید و اینکه برای بازی انلاین مطمعن باشید هاست اشتراکی جوابگوی شما نیست و باید سرور مجازی و سرور اختصاصی بگیرید .
برای امنیت هم باید لطف کنید ماهانه بین 200 تا 500 دلار هزینه کنید تا امنیت شما تضمین بشه .

در کل درخواست شما جالب بود

بنده بابت هک هم نگفتم چون از اون بابت پشتم پره
M0rtalKombat.com - Download The Best Hacking Tools (http://mortalkombat.ir)
از لحاظ بالا کشیدن سایت گفتم که یهو "هورت" نخورنش;)
----------
اگه تصدیق هم داشتید میدونستید مطمعن اشتباست :D اینو چون مسخره کردید گفتم:o)
----------
پیشنهاد هایی از چند شرکت بهم شده که اکثرا معتبر هستند ولی از رفتارشون خوشم نیومد ;)
----------
با تشکر

AfraWeb.net
March 4th, 2010, 20:33
بنده بابت هک هم نگفتم چون از اون بابت پشتم پره
M0rtalKombat.com - Download The Best Hacking Tools (http://mortalkombat.ir)
از لحاظ بالا کشیدن سایت گفتم که یهو "هورت" نخورنش;)
----------
اگه تصدیق هم داشتید میدونستید مطمعن اشتباست :D اینو چون مسخره کردید گفتم:o)
----------
پیشنهاد هایی از چند شرکت بهم شده که اکثرا معتبر هستند ولی از رفتارشون خوشم نیومد ;)
----------
با تشکر

دامنه را به اسم خودتون ثبت کنید ir و بغیه را در name ثبت کنید از اطلاعات خودتون هم بک اپ بگیرید هیچ مشکلی پیش نمیاد ولی اگر میخواهید حرفه ای کار کنید باید هزینه کنید و از ابتدا قدرتمند جلو برید . هاست اسپانسری و رایگان و ارزان مشکلات خودش را داره که بعدا متوجه خواهید شد .

موفق باشید

Tandisweb
March 18th, 2010, 18:43
با سلام،

تنديس وب با ارائه رقابتي ترين قيمت ها در بازار هاستينگ کشور بدينوسيله تمايل خودرا در زمينه استفاده از فضاهاي تبليغاتي شما در ازاي دريافت پلان هاي ميزباني تنديس وب با تخفيفات ويژه و قابل ملاحظه را ارائه مي نمايد. در صورت تمايل به همکاري با شرکت تنديس وب با پاسخ دادن به همين ايميل رضايت خود را اعلام نماييد تا براي مذاکرات بيشتر با شما تماس گرفته شود.

با سپاس
تنديس وب
www.Tandisweb.com (http://www.Tandisweb.com)
info@Tandisweb.com