PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست اسپانسر سایت موزیک

baghebahar
February 28th, 2010, 16:36
با سلام خدمت هاستینگی های عزیز
ما چند ماهی است سایت موزیک راه اندازی کردیم که نزدیک به 70.000 بازدید در روز هم رفتیم اما چون سرور ها دونی داشت و فضایی واسه لینک مستقیم گذاشتن نداشتیم این امار کم کم خراب شد و تا این که چند روز پیش سرور اریا وب به کامل مرد تنها خوش شانسی ما این بود که از دیتابیس بک اپ داشتیم و تونستیم با کمک یکی هاستینگ های همین انجمن بازگردانی کنیم و جدیدا هم 3 دومین جدید هم ثبت کردیم.
از دوستان کسی میتونه اسپانسر هاست میزبانی ما بشن.فقط حدود 400-500 مگابایت فضا نیاز داریم.
فقط تنها چیزی که مورد نظر این است که سرعت خوبی داشته باشن تا ما بتونیم سریع به روز های اول برگردیم.
کاری که ما برای هاستینگی که اسپانسر ما میشود میتونیم انجام بدم که بنرشون را در صفحه اصلی و لینک کنیم.و کسی از دوستانمون که سایت موزیک دارن هاست با کیفیت خواستن ایشون را معرفی کنیم که حداقل ثمره ای داشته باشیم.

---------- Post added at 04:36 PM ---------- Previous post was at 03:44 PM ----------

:110:

amiri113
February 28th, 2010, 16:37
400 مگ که ميشه 100 تا آهنگ ؟
آدرس سایت موزیکتون رو هم ننوشتید ؟

AfraWeb.net
February 28th, 2010, 16:43

جالبه روزانه 70 هزار بازدید دارید و دنبال هاست اسپانسری میگردید . 500 مگ هاست چه قیمتی داره که میخواید اسپانسری بگیرید.
یعنی شما توان پرداخت 20 تا 30 هزار تومان برای یک سال را ندارید که شاید بشه روی 80 تومان و ماهی 2500 تومان .

baghebahar
February 28th, 2010, 17:01
جالبه روزانه 70 هزار بازدید دارید و دنبال هاست اسپانسری میگردید . 500 مگ هاست چه قیمتی داره که میخواید اسپانسری بگیرید.
یعنی شما توان پرداخت 20 تا 30 هزار تومان برای یک سال را ندارید که شاید بشه روی 80 تومان و ماهی 2500 تومان .
دوست عزیز ما اون امار را دشتیم.متاسفانه روی چند سروری که بودیم تاب نیاوردن و دون شدن
اگراون امار را داشت حاضر بودم سرور اختصاصی بگیرم اما .....
20-30 تومان در سال چیزی نیست.اما مهم سرورها هستند اقای عزیز

بنده مایلم لطفا" با ایدی یاهو power_data_ir اگر بازدیدتون عالی باشه تا2گیگ فضا رایگان میدم

---------- post added at 04:53 pm ---------- previous post was at 04:46 pm ----------

درضمن یک درخواست از دوستان و همکاران محترم دارم لطفا" از تخریب دیگران دست بردارید این تالار یک تالار آزاد است و تمامی کاربران محترم لطفا" از تخریب دست بردارید تا اعتبار این تالار ... ممنون
ما حداقل 500 مگ واسمون کافیه .
در اسراع وقت مزاحم میشم

---------- Post added at 05:01 PM ---------- Previous post was at 04:56 PM ----------

عزیز اگر دقت کنید نوشتم واسه میزبان یمیخوام فایل هاستینگ را داریم.
ادرس سایت هم این است ک فعلا در خواب به سر میبرد

http://1.bia2avang.com/

delta
February 28th, 2010, 17:05
این که مخابرات کارش رو تمام کرده؟

baghebahar
February 28th, 2010, 17:31
این که مخابرات کارش رو تمام کرده؟
2-3 دامنه دیگه دارم که دادم ثبت بشن.

Ali-718
February 28th, 2010, 18:54
بخش پشتیبانی استار هاست (http://starhost.ir/contact.php)

nimafire
February 28th, 2010, 23:27
من میتونم به شما سرویس مورد نظرتون رو بدم. اگر از نظر بازدهی برای ما مناسب باشه سرو رمجازی هم در اینده بهتون میدیم.
مشکل فضا هم نیست .10 گیگ خوبه ؟؟

اطلاعات ارتباطی برای شما به صورت پیام خصوصی ارسال شد

amiri113
March 1st, 2010, 00:06
درضمن یک درخواست از دوستان و همکاران محترم دارم لطفا" از تخریب دیگران دست بردارید این تالار یک تالار آزاد است و تمامی کاربران محترم لطفا" از تخریب دست بردارید تا اعتبار این تالار ... ممنون

از کی تا حالا دو تا سوال معقول و منطقی شده تخريب؟

الکسای سايت: bia2avang.com - Site Info from Alexa (http://www.alexa.com/siteinfo/bia2avang.com)
فکر کنم منظورتون 7000 باشه؟

---------- Post added at 12:06 AM ---------- Previous post was at 12:00 AM ----------

20-30 تومان در سال چیزی نیست.اما مهم سرورها هستند اقای عزیز

يه سوال!
یعنی اگر به صورت اسپانسری بگيريد از سرور ها مطمئن ميشيد ؟
پيشنهاد ميکنم ابتدا در مورد چند تا فروشنده تحقيق کنيد و بعد هم با هزينه منطقی سرويسی رو که ميخواين بدست بياريد!

شما ميخواين از اين کار درآمد کسب کنيد! بری کسب درآمد بايد با برنامه ريزی جلو بريد!
اينکه بياين از کسايي که نميشناسيد يک سرويس مجانی بگيريد کسب درآمد شما رو به خطر ميندازه!
چون شما منو که نميشناسی که ميخوام بهت سرويس مجانی بدم! بهترين کار اين هستش که تحقيق کنيد و بعد هم هزينه کنيد و مطمئن باشيد که اگر درست تصميم بگيريد درست هم نتيجه ميگيريد!

baghebahar
March 1st, 2010, 00:29
بنده مایل به همکاری هستم درصورت نیاز میتوانید با بنده تماس بگیرید تا مکاتبه کنیم
فعلا که چند ساعتی که ای پی ست کردیم اما ظاهرا جواب گو نیست.

پیغام خصوصی را چک کنید

من میتونم به شما سرویس مورد نظرتون رو بدم. اگر از نظر بازدهی برای ما مناسب باشه سرو رمجازی هم در اینده بهتون میدیم.

شما هم هم پیفام خصوصیتون را جواب دادم

از کی تا حالا دو تا سوال معقول و منطقی شده تخريب؟

الکسای سايت: bia2avang.com - Site Info from Alexa (http://www.alexa.com/siteinfo/bia2avang.com)
فکر کنم منظورتون 7000 باشه؟

---------- Post added at 12:06 AM ---------- Previous post was at 12:00 AM ----------

يه سوال!
یعنی اگر به صورت اسپانسری بگيريد از سرور ها مطمئن ميشيد ؟
پيشنهاد ميکنم ابتدا در مورد چند تا فروشنده تحقيق کنيد و بعد هم با هزينه منطقی سرويسی رو که ميخواين بدست بياريد!

شما ميخواين از اين کار درآمد کسب کنيد! بری کسب درآمد بايد با برنامه ريزی جلو بريد!
اينکه بياين از کسايي که نميشناسيد يک سرويس مجانی بگيريد کسب درآمد شما رو به خطر ميندازه!
چون شما منو که نميشناسی که ميخوام بهت سرويس مجانی بدم! بهترين کار اين هستش که تحقيق کنيد و بعد هم هزينه کنيد و مطمئن باشيد که اگر درست تصميم بگيريد درست هم نتيجه ميگيريد!
در مورد السکا باید بگم واقعا ما افت زیادی داشتیم در عرض یک هفته گذشته.
در مورد اسپانسر ها هم شما صحیح میفرمائید.واسه تست هم که شده 2-3 باید از کسانی که توانایی ما را دارند یا نه.بعد برنامه تحقیق هم حتما تحقیق مورد نظر را انجام میدم.
در مورد کسب و درامد من با شما موافقم چون این downi ها ما را یه جورایی صفر کرد.
در اینده نچندان دور هم سرویس را میگیریم که شایسه ما و سایتمون باشد

baghebahar
March 3rd, 2010, 14:27
بنده مایل به همکاری هستم درصورت نیاز میتوانید با بنده تماس بگیرید تا مکاتبه کنیم
واسه 24 ساعتی روی vps این اقا بودیم که با مشکل php و لود بالا برخوردیم که برگشتم به مکان قبلی

با این اقا هم نزدیک به 48 ساعته صحبت شده و 24 است که یوزر و پسورد گرفتن که منتقل کنند اما هنوز خبری نیست .باهاشون هم تماس گرفتم تلفونشون خاموش بود.امروز انلاین شد و گفتند مشکل داشتند امید وارم مشکلشون زود حل شود و ما را در یابند

پیغام خصوص را چک کنید و امروز باهتون تلفنی تماس گرفتم اما جواب ندادین.o:-)

baghebahar
March 6th, 2010, 15:08
يوزر rezafh2 اسپانسر ما شدن روز اول خوب بود.
روز دوم گفتن كه اسپم كرديم اين در حالي بود كه من فقط دسترسي به خبر نامه داشتم و زماني كه ايشون گفتن ظاهرا نميشه شب بوده و من در اون زمان در خواب بسر مي بردم.
به نتيجه رسيدم كه مشكل را حل كنم.كه مشكل از فايل هاي نيوك بود كه با مديران نيوك در ميان گذاشتيم و مشكل را حل كردند. اقا اگر لطف كنن unsus‌كنند.تا من مشكل را حل كنم كه تا خدايي نكرده مشكل اسپم براي ايشون پيش نياد.

RezaFH
March 6th, 2010, 15:15
برای ایشون هاست دادم
روز اول که اتفاقی نیافتاد
اما روز دوم ایشون حدود 4200 تا اسپم برای ارسال گذاشته بودن که من یکم دیر متوجه شدم و 400 تاش رفته بود
و اکانت ایشون رو ساسپند کردم
ایشون هم زنگ زدن و گفتن که نمیدونستن به این کار میگن اسپم !!!!!!!
به هر حال خواستند که باز کنم و منم باز کردم
اما دوباره شب همون روز از یوزر ایشون 11000 تا (بله یازده هزار) تا اسپم برای ارسال گذاشته شده بود و من هم اکانت رو ساسپند کردم و دیگه هم باز نکردم
لینک بک آپشون رو هم دادم (صحیح و سالم)

ضمنا : به من مربوط نیست اشکال از کجای کار بوده

مشكل از فايل هاي نيوك بود

و اینکه : دیشب میگفتید خودمون می فرستادیم و نمیدونستیم این کار اسپم ـه

چقدر من آدم بدی هستم :-|

shamimi
March 7th, 2010, 23:16
دست عزیز من این مقدار فضارو میدم رایگان

تخفیف ویژه ایران هاستینگ
دوستانی که از تاریخ 1388/12/1 تا 1388/12/29 اقدام به خرید هاست فرمایند می توانند با استفاده از کوپن تخفیف از تخفیف 40 درصدی ایران هاستینگ استفاده نمایند.

برای دریافت کوپن تخفیف از طریق پشتیبانی یا ارتباط با ما اقدام نمایید.

Tandisweb
March 18th, 2010, 18:38
با سلام،

تنديس وب با ارائه رقابتي ترين قيمت ها در بازار هاستينگ کشور بدينوسيله تمايل خودرا در زمينه استفاده از فضاهاي تبليغاتي شما در ازاي دريافت پلان هاي ميزباني تنديس وب با تخفيفات ويژه و قابل ملاحظه را ارائه مي نمايد. در صورت تمايل به همکاري با شرکت تنديس وب با پاسخ دادن به همين ايميل رضايت خود را اعلام نماييد تا براي مذاکرات بيشتر با شما تماس گرفته شود.

با سپاس
تنديس وب
تندیس وب:: هاست،میزبانی وب، طراحی وب و ثبت دامنه (http://www.Tandisweb.com)
info@Tandisweb.com