PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل جدی در سرور مجازی

lilolil
June 29th, 2013, 14:17
سلام.
من از چند جا وی پی اس گرفتم ولی از هر جا گرفتم سرعتش افتضاح بوده یعنی برای من افتضاح بوده نمیدونم مشکل از کجاست
عصابم خیلی خورد میشه نمیدونم چرا سرعتش انقدر پاینه
سرعت دانلود خوبه idm نصب کردم فقط دانلود آپلود میکنم ولی سرعت خیلی بده هیچ کار دیگه ای نمیتونم کنم
مشخصاتش هم اینه
رم:1024 مگابایت

سی پی یو :2هسته

هارد:70گیگابایت

پهنای باند نامحدود
ویندور سرور 2008

از چنجا گرفتم ولی سرعت خیلی پایینه فکر نکنم به خاطر اینترنت خودم باشه چون من وایمکس 512 ایرانسل دارم سرعتش خیلی عالیه

P30w.com
June 29th, 2013, 14:34
با سلام خدمت شما،

سرعت اینترنت شما فقط در سرعت اعمال در ریموت تاثیر دارد.

از آیپی سرور مجازیتون پینگ بگیرید و ببینید برای سرویس اینترنت شما چند هست ( مسلما هرچه تایم پایینتر باشد سرعت در ریموت هم بالاتر خواهد بود ).

ضمنا اگر منابع سرور شما به حدی محدود باشد بروز چنین مشکلاتی دور از انتظار نیست

اما می فرمایید از چند جا تهیه کردید احتمال بسیار زیاد از اینترنت شما میباشد.

ارادتمند :53:

lilolil
June 29th, 2013, 16:27
یادم رفت بگم که ویندوز سرور 2003 هم روش نصبه
اینم عکس پینگ که از تو vps گرفتم.
http://8pic.ir/images/43361745151266380439.jpg (http://8pic.ir/)

lilolil
June 29th, 2013, 16:43
با کیفیت خوب و بدون لگ خواستی میتونم بهت بدم هزینشم ازت بگیرم بدون لگ تاخیر و ناراختی
نه دوست عزیز ممنون
از چند جا گرفتم.
به نظر 1جای کار من ایراد داره ولی نمیدونم کجا

danitfk
June 29th, 2013, 16:44
وایمکس کلا مشکل داره , پینگ شدیدا بالایی داره به سرورها

من اینترنت ADSL داخل تبریز دیدم به سرورهای انگلیس پینگ 80ms داشته ! درحالی که مبین نت به Gateway خودش بین 60 تا 100ms پینگ داره.

websazha
June 29th, 2013, 17:02
دوست عزیز آپلود شما مشکل دارد فقط ظاهرا و سرعت دانلود خوب هست.
فکر نمی کنید میزبان شما مشکل و محدودیت پورت داشته باشد؟
و در ضمن به این موضوع توجه کنید که اکثر دیتاسنتر ها سرعت ها به این صورت شده مثال:
اینترنت به سرور = 1Gb
سرور به اینترنت = 200Mb/ps
که می تواند از عوامل اصلی مشکل ساز برای آپلود ها باشد که سرعت دانلود عال هست 50Mb/ps ممکن هست دانلود دهد اما در اپلود بیشتر 3or4Mb/ps اجازه ندهد.
در جواب دوستی که منابع سرور دلیل بر سرعت پورت آپلود سرور گفته اند باید عرض کنم کم بود پردازنده بر فرض اگر 400 مگاهرتز هم به سرور ارائه دهند برای یک نرم افزار FTP کافی هست برای عملکرد صحیح که و باعث کندی در سرعت آپلود نمی شود ! اورسل پورت که مبحثی جداست که بدلیل اینکه هیچ یک از همکاران بر روی سرور های مجازی خودشون پورت را از نظر ارسال و دریافت محدودیت ایجاد نمی کنند و کنترلی ندارند بروز مشکلات روی پورت مستقیما تاثیر دارد و نه منابع سرور به صورت مستقیم و 100 بر روی آپلود ساده و تنها.

lilolil
June 30th, 2013, 00:14
خیر مشکل از اون جایی که گرفتم نیست
به همین موضوع هم اشاره کردم که از چند جا گرفتم ولی همون مشکل دارم.
هیچ کاری نمیشه کرد
اصلا سرعت آپلود هم نه سرعت خود سیستمش باز کردن فولدر ها و مای کامپیوتر و کلا کار کردن باهاش خیلی کنده
سایتارو اصلا باز نمیکنه

lilolil
June 30th, 2013, 12:15
کسی نیست منو راهنمایی کنه؟؟

.K.H.A.
June 30th, 2013, 12:24
کسی نیست منو راهنمایی کنه؟؟

كاملا به فروشنده بستگي داره ، بعضيا هر موقع مشكل باشه ميگن از نت خودتونه يا ميزنن زيرش
آنلاين سرور و نيكــ سرور پيشنهاد ميشن ، البته خيليها ديگه هم هستن كه من ازشون سرويس ندارم ...

lilolil
June 30th, 2013, 16:45
كاملا به فروشنده بستگي داره ، بعضيا هر موقع مشكل باشه ميگن از نت خودتونه يا ميزنن زيرش
آنلاين سرور و نيكــ سرور پيشنهاد ميشن ، البته خيليها ديگه هم هستن كه من ازشون سرويس ندارم ...
من به این اشاره کردم که از 2 3 جا گرفتم ولی همون مشکل دارم.
از این جاهایی که گرفتم مشتری خیلی زیاد دارن و همه راضین تاپیکشون هم در وب هاستینگ تاک هست

Caspian-Server
July 3rd, 2013, 13:20
دوست عزیز شما از توی سرور نباید ازز رور ودتت پینگ بگیری.
باید از سیستم خونه آی پی سرورت پینگ بگیری و ببینی روی چند هست.