PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : شروع کانفیگ .

666regab
June 27th, 2013, 19:56
نمی دونم سوالم رو جایه درستی مطرح کردم یا نه :
بنده می خوام کانفیگ سرور مجازی رو یاد بگیرم . چند تا مشکل و سوال داشتم :
1- برای یادگیری کانفیگ اپاچی + سی پنل + دایرکت ادمین + کلکسو و ای بی اس + میکروتیک ... ( هاستینگ ) و **** چه سرور مجازی با چه مشخصاتی بگیرم ( یک ماهه ) که بتونم دونه دونه اینا رو یاد بگیرم .
2- تو سایت و اینترنت آموزشهایه مختلفی بود . اما دوستانی که این کاره هستند یک مسیر حرکت رو نشون بدن و اگه لینک اموزشی دارند هم عنوان کنند . تا بنده و کسایی که می یان یک مسیر مشخص رو داشته باشند و قدم به قدم برن جلو . مثلا اول کدوم رو باید نصب کنم و ... و چه سرویس هایی باید رویه یک سرور هاستینگ معمولی برپا باشه و ...

98M!zban
June 27th, 2013, 20:16
اگر فقط برای یادگیری هست و نمی خوان روش هاست بدین

سرور مجازی از رم 2 گیگ تا 4 گیگ کفایت می کنه بسته به انتخاب خودتون

مسر حرکت هم فقط در منابع ایرانی نیست سایت های خارجی کمک بیشتری به شما می کنه البته اگر زبان خوبی دارید

666regab
June 27th, 2013, 20:24
512 جواب نمی ده ؟
سایتهایه خارجی خوبه اما ادم سردرگم تر میشه + برای شروع یکمی نیاز به منبع فارسی دارم بعدش ....

ALI-US
June 27th, 2013, 20:28
نمی دونم سوالم رو جایه درستی مطرح کردم یا نه :
بنده می خوام کانفیگ سرور مجازی رو یاد بگیرم . چند تا مشکل و سوال داشتم :
1- برای یادگیری کانفیگ اپاچی + سی پنل + دایرکت ادمین + کلکسو و ای بی اس + میکروتیک ... ( هاستینگ ) و **** چه سرور مجازی با چه مشخصاتی بگیرم ( یک ماهه ) که بتونم دونه دونه اینا رو یاد بگیرم .
2- تو سایت و اینترنت آموزشهایه مختلفی بود . اما دوستانی که این کاره هستند یک مسیر حرکت رو نشون بدن و اگه لینک اموزشی دارند هم عنوان کنند . تا بنده و کسایی که می یان یک مسیر مشخص رو داشته باشند و قدم به قدم برن جلو . مثلا اول کدوم رو باید نصب کنم و ... و چه سرویس هایی باید رویه یک سرور هاستینگ معمولی برپا باشه و ...

فقط جهت تست و یادگیری می توانید از سرور با رم 2 گیگ استفاده کنید
برای یادگیری هم خیلی از آموزش ها رو می تونید تو انجمن پیدا کنید
سایت های خارجی هم می تونن کمکتون کنن

nirvanna
June 27th, 2013, 20:30
یه سرور رم 2 بگیرید فکر می کنم کافی باشه
اکثر آموزشا تو همین فروم هست ، اما باید تمرین کنین و بدونین دنبال چی هستین .

666regab
June 27th, 2013, 20:31
لینک می زاشتین بهتر بود .
مثلا من اول دنیابه کدوم برم و بعدش ...

666regab
June 27th, 2013, 20:38
در این زمینه کتابی هم تو بازار هست . معرفی کنید .

Caspian-Server
June 28th, 2013, 15:06
شما تا وارد این کار نشی دقیق توضیحات دوستان رو متوجه نمیشه.
بهترین کار این هست که یک سرور مجازی با رم 512 تهیه کنید و از جایی بگیرید که برای تعویض سیستم عامل هزینه دریافت نکنه.
چون به دلیل نیاز به تست کنترل پنل های مختلف،هر بار نیاز به تعویض سیستم عامل دارید.
در مورد کانفیگ هم اگه منظورتون برای افزایش بازدهی هست،این کار روال خاصی نداره و بیشتر تجربی هست.
باید کار کنید تا یک روال خاصی واسه خودتون در نظر بگیرید.
شما استارت بزن جایی مشکل داشتید تاپیک بزنید دوستان کمک میکنند.

666regab
June 28th, 2013, 15:26
پس برای شروع یک سرور لینوکس 512 با سیستم عامل دبیان خوبه .

hassan5099
June 28th, 2013, 15:40
پس برای شروع یک سرور لینوکس 512 با سیستم عامل دبیان خوبه .
سلام
سنتوس بهتره برای یادگیری

HadishWeb
June 28th, 2013, 16:00
در تماس باشین
میتونم کمکتون کنم
یاهو آنلاین هستم...