PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل در بازدهی وی پی اس

negin.server
June 26th, 2013, 18:47
سلام دوستان 2تا مشکل دارم که ممنون میشم دوستان راهنماییم کنن

1 - من یک مدتی هست که وی پس اس ها روزی یکبار یا دو روز یکبار تایم اوت میخوره بطوری که پسرور اصلی برای 5 دقیقه قطع میشه گاهی مواقع هم کمتر از 5دقیقه وبعد که مججد وصل میشه میبینم که همه چیز سالم هست یهنی سرور ریست نشده چون اگر ریست شده باشه همه وی پی اس ها خاموش میشه اما خاموش نشدن وفقط شبکه قطع شده و مجدد وصل شده این رو گفتم برای اینکه بعضی دوستان گفتن حتما مصرف منابعت بالاست سرور ریست میکنه اما اینجور نیست و گراف پهنای باند هم که چک میکنم قطعی تو گراف نمیبینم مشکل از چیه؟

2 - اینکه از یکنفر شنیدم اگر از هارد اس اس دی برای ساخت وی پی اس استفاده کنم بازدهی و سرعت بالاتر میره و مصرف منابع کمتر میشه جوری که این دوستم به من میگفت اگر با هارد ساتا3 برای هر وی پی اس 1500 مگاهرتز سی پی یو میزارم با هارد اس اس دی میتونم 800 مگاهرتز سی پی یو بدم و با این حال سرعت و کیفیت سرور بالاتر از هارد ساتا 3 هست
میخواستم بدونم چنین چیزی امکان پذیره که هارد اینقدر تو مصرف سی پی یو تاثیر داشته باشه؟