PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست راهنمایی در مورد کانفینگ هنگام خرید سرور

Parsjoom
June 26th, 2013, 00:08
درود
از دوستان عزیز میخواستم در مورد کانفینگ سرور xlhost در هنگام خرید راهنمایی بگیرم.
من مدنظرم سرور زیر برای هاستینگ هست :

https://www.xlhost.com/order/step1.php?service=105

16 گیگ رم با سی پی یو Intel® Xeon® Processor E3-1230 v2 هست که دارای یک هارد یک ترابایتی هست !
من یک هارد 128 اس اس دی هم برای دیتابیس مد نظرم هست که مناسب ترین قیمتش هارد اس اس دی سامسونگ هست با 15 دلار ماهیانه ! البته نمیدونم در کیفیت چه فرقی با هارد های اس اس دی اینتل دارند ؟
حالا در انتخاب سیستم عامل و اینکه چه موارد دیگری نیاز هست رو میخواستم دوستان راهنمایی کنند تا هنگام خرید همه چیز رو درست انجام بدم.
باتشکر

nikit
June 26th, 2013, 00:32
درود
از دوستان عزیز میخواستم در مورد کانفینگ سرور xlhost در هنگام خرید راهنمایی بگیرم.

16 گیگ رم با سی پی یو Intel® Xeon® Processor E3-1230 v2 هست که دارای یک هارد یک ترابایتی هست !
من یک هارد 128 اس اس دی هم برای دیتابیس مد نظرم هست که مناسب ترین قیمتش هارد اس اس دی سامسونگ هست با 15 دلار ماهیانه ! البته نمیدونم در کیفیت چه فرقی با هارد های اس اس دی اینتل دارند ؟
حالا در انتخاب سیستم عامل و اینکه چه موارد دیگری نیاز هست رو میخواستم دوستان راهنمایی کنند تا هنگام خرید همه چیز رو درست انجام بدم.
باتشکر

پیشنهاد میدم از دیسکانکت رک استفاده کنید، همین روز ها دوستان آفر های خوبی در انجمن قرار میدهند که با نرخ دلار بانکی هستش

iran-hosting
June 26th, 2013, 00:48
با سلام

برای شروع کانفیگ خوبی است.

ارائه هاست برای php باید از سیتم عامل لینوکس centos و برای ارائه هاست asp .netباید از سیتم عامل ویندوزی استفاده نمایید.

کنترل پنل سرور لینوکسی .... directadminیا cpanel و کنترل پنل سرور ویندوزی websitepanel ,...می باشد.

ضمنا تمامی تنظیمات نصب وپیکربندی سرور از طرف ما با هزینه اندکی انجام خواهد شد.

بهترین سرویس های میزبانی را از ما بخواهید.
iran-hosting.ir

Parsjoom
June 26th, 2013, 00:49
ممنون از شما اما دیسکانت رک ها سرورهای استفاده شده هستند که خود دیتاسنتر هم با تخفیف میده حداقل سی درصد ! و برای ارتقا سخت افزاری زیاد جای مانوور نداره !

ممنون میشم دوستان در مورد عنوان تاپیک مطرح شده من رو راهنمایی کنند:

درود

باتشکر

wanener
June 26th, 2013, 00:49
درود

16 گیگ رم با سی پی یو intel® xeon® processor e3-1230 v2 هست که دارای یک هارد یک ترابایتی هست !
باتشکر

سوالتون شبیه درخواست راهنمایی نیست !
برای چه کای سرور و میخواهید ؟
انتخاب سیستم عامل بر عهده خود شماست ! نیاز شما چیست ؟
ssd اینتل با سامسونگ ارائه شده توسط ایکس ال هاست تفاوت زیادی ندارند اینتل ها از سری 520 هستند و سامسونگ ها رو الان حظور ذهن ندارم اما به صورت کلی در یک کلاس سرعت قرار دارند

Parsjoom
June 26th, 2013, 00:55
درود
من تا ارسال کردم دیدم چند تن از دوستان پاسخ دادند.
من هم مد نظرم سیستم عامل لینوکس هست که چند ورژن قابل انتخاب است.درکل برای اسکریپت های php میخواهیم استفاده کنیم.
سرور رو برای هاستینگ نیاز دارم و بیشترین اسکریپت مورد استفاده جوملا می باشد.

البته من نمیدونم سیستم عامل های لینوکسی معرفی شده در دیتاسنتر چه تفاوت هایی با هم دارند.چند ورزرن رایگان داره و چند ورژن تجاری که البته در ورژن های رایگان بنظر شما فرقی نمیکنه کدوم رو انتخاب کنیم؟
آیا استفاده از IPv6 که هزینه دودلار ماهیانه داره مفید هست یا اصلا نیازی نیست؟
آیا Remote Management هم نیازه و چه امکاناتی در اختیار میزاره ؟

nikit
June 26th, 2013, 00:57
درود
من هم مد نظرم سیستم عامل لینوکس هست که چند ورژن قابل انتخاب است.درکل برای اسکریپت های php میخواهیم استفاده کنیم.

البته من نمیدونم سیستم عامل های لینوکسی معرفی شده در دیتاسنتر چه تفاوت هایی با هم دارند.چند ورزرن رایگان داره و چند ورژن تجاری که البته در ورژن های رایگان بنظر شما فرقی نمیکنه کدوم رو انتخاب کنیم؟

داخل ایران ipv6 نداریم
اگر میخواهید صرفه جویی کنید از کنترل پنل دایرکت ادمین استفاده کنید و سیتسم عامل سنتوس را سفارش دهید مناسب میباشد و رایگان (معمولا هم از سنتوس استفاده میشه)

Parsjoom
June 26th, 2013, 01:50
سنتوس چند ورژن مختلف داره و برای پی اچ پی کدام ورژن رو پیشنهاد میدهید.؟

nikit
June 26th, 2013, 01:55
سنتوس چند ورژن مختلف داره و برای پی اچ پی کدام ورژن رو پیشنهاد میدهید.؟

5.9 به بالا خوبه

wanener
June 26th, 2013, 02:24
درود

آیا Remote Management هم نیازه و چه امکاناتی در اختیار میزاره ؟

سلام
ریموت منیج نیاز ندارید مگر موارد بروز مشکل که میتوایند از دیتاسنتر درخواست دهید ( مثلا وقتی سرور از طریق SSH در دسترس نیست )
اگر هم از افرادی که در ایران سرور ایکس ال هاست ارائه می کنند تهیه کنید ممکن است Drac رایگان بتوانند ارائه کنند
برای میزبانی دیتاسنتر به شما سیستم عامل تحویل می دهد و نصب کنترل پنل و مدیریت آنها بر عهده خود شما است ( دیتاسنتر در صوتر سفارش لایسنس ارائه میکند اما پیشنهاد میشود خودتان لایسنس را تهیه کنید )

طبق فرمایش دوستمان دایرکت ادمین از هزینه کمتری برخورداری است و اکیدا پیشنهاد میشود از ایران تهیه کنید همکاران قیمت مناسبی حساب میکنند

Centos 6.4 64bit اگر از سرور 64 بیتی استفاده میکنید انتخاب کنید

تنها توزیع لینوکس تجازی میزبانی وب کلود لینوکس می باشد رسانگار : لایسنس CloudLinux (http://www4.rasanegar.com/%D9%84%D8%A7%DB%8C%D8%B3%D9%86%D8%B3-cloud-linux.html) و دیگر توزیع های لینوکسی تجازی به جهت دیگر کاربردها ارزش تیه به عنوان تجاری را داند که احتمالا برای شما به صرفه نخواهد بود
نسخه PHP , باقی موارد هم اگر آشنایی ندارید اگر از ایران سرو رتهیه کردید بدهید همان شرکت برای شما کانفیگ کند اگر نه هم که به شرکتی بسپارید برای شما انجام دهد ( اینطور که پیداست با مدیریت سرور زیاد آشنایی ندارید )
IPv6 را نمیتوایند رهمه جای ایران و دنیا استفاده کنید و دانش خاص خودش را نیاز دارد

Parsjoom
June 26th, 2013, 03:08
با مدیریت سرور کار کردم ولی چون یکی از دوستان برای ما انجام میداد خودم دستکاری نمیکردم.من فکر میکنم سروری که چندصد سایت روشه جای ریسک نداره و دوست دارم موارد کوچیک رو هم برام روشن باشه تا جای شک باقی نمونه .
تنظیمات فایروال و پی اچ پی بسیاری از موارد رو با کمک و آموش های دوستان در همین انجمن قبلا انجام دادم و در حد قابل قبولی بوده و خداروشکر سرور فعلی از کانفینگ خوبی برخوردار است اما مطمئنا کانفینگ رو به دست یکی از دوستان خواهم سپرد.
آبرو اعتبار میتونه با کوچکترین اشتباه به فنا بره و در همه موارد سعی میکنم مشورت کنم.ضمن اینکه کاربرای ما به امید کیفیت و امنیت از ما خرید میکنند.
دایرکت ادمین گزینه بسیار مناسبی است ولی خوب سی پنل مدنظر است چون کاربران بیشتر به دلیل سی پنل جذب شده اند.
البته سرورهای Supermicro گویا ریموت اکسز دارند بصورت رایگان.
از دوستانی که راهنمایی کردند متشکرم.امیدوارم کمی نرخ ارز پایین بیاد چون با کیفیت هاستینگ های ایرانی رابطه مستقیم داره