PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : افزایش رتبه سایت ؟!

omid_r
June 25th, 2013, 09:57
با سلام
من یک سایت دارم ،قالبش رو اول آماده گرفتم و بعد خودم تغییرات زیادی در اون ایجاد کردم ...
میخوام سئوش رو بالا ببرم ؛فکر کنم الآن 70% باشه و من میخوام بالاتر ببرمش ...
ممکنه کمی درمورد سئوی قالب وردپرس من رو راهنمایی کنید ؟
درضمن مدتی پیش ،رتبه الکسای من حدود 9 میلیون بود ولی الآن رفته تقریباً 17 میلیون !
مشکل اینکه عدد رتبه ام زیاد شده و رتبه ام کاهش پیدا کرده ،از چه چیزهایی میتونه باشه ؟
کلاً رتبه الکسا به چه دردهایی میخوره ؟

لطفاً کسانی که اطّلاعاتی در این زمینه داند لطف کنند راهنمایی کنند.
با تشکّر

jenatmilad
June 25th, 2013, 10:56
با سلام
من یک سایت دارم ،قالبش رو اول آماده گرفتم و بعد خودم تغییرات زیادی در اون ایجاد کردم ...
میخوام سئوش رو بالا ببرم ؛فکر کنم الآن 70% باشه و من میخوام بالاتر ببرمش ...
ممکنه کمی درمورد سئوی قالب وردپرس من رو راهنمایی کنید ؟
درضمن مدتی پیش ،رتبه الکسای من حدود 9 میلیون بود ولی الآن رفته تقریباً 17 میلیون !
مشکل اینکه عدد رتبه ام زیاد شده و رتبه ام کاهش پیدا کرده ،از چه چیزهایی میتونه باشه ؟
کلاً رتبه الکسا به چه دردهایی میخوره ؟

لطفاً کسانی که اطّلاعاتی در این زمینه داند لطف کنند راهنمایی کنند.
با تشکّر

با سلام. معمولا در این شرایط فعالیت نداشتن در سایت و مشکل در سئو تاثیر زیادی در کاهش رتبه میزاره.

سایت هایی مثل الکسا میزان و جایگاه شما بین رقباتون رو نشون میده.

اگر سئو رو میخواهید تکمیل کنید میتونم با هزینه ای مناسب تکمیل کنم.

omid_r
June 25th, 2013, 12:16
تقریباً دو یا سه هفته بود که مطلبی نمیذاشتم ...
و الآن نزدیک به دو هفته هست که به طور منظّم هز 4 روز یک مطلب میذارم ...
درضمن این درسته که مطلب گذاری باید منظّم باشه ؟
یعنی مثلاً اگه الآن یک مطلب میفرستم بعد دو روز یکی دیگه نفرسم و بعد از 5 روز دیگه ،یک مطلب دیگه ...
باید منظّم باشه و مثلاً هر 3 روز یا هر 4 روز مطلب گذاری کنم ؟ آیا این حرف درسته ؟

با تشکّر

jenatmilad
June 25th, 2013, 12:57
تقریباً دو یا سه هفته بود که مطلبی نمیذاشتم ...
و الآن نزدیک به دو هفته هست که به طور منظّم هز 4 روز یک مطلب میذارم ...
درضمن این درسته که مطلب گذاری باید منظّم باشه ؟
یعنی مثلاً اگه الآن یک مطلب میفرستم بعد دو روز یکی دیگه نفرسم و بعد از 5 روز دیگه ،یک مطلب دیگه ...
باید منظّم باشه و مثلاً هر 3 روز یا هر 4 روز مطلب گذاری کنم ؟ آیا این حرف درسته ؟

با تشکّر
این فظیه از یک طرف درسته هیچ ، شیوه پست گذاشتن هم باید درست و منظم باشه. این سایت رو که الان نشون میدم جز سایت های هست که درست و منظم پست میذاره.تازه دیروز سئو شده. بهش یاد دادم چه جوری پستی خوب با تگ هایی عالی داشته باشه

رکس موزیک | دانلود آهنگ جدید | دانلود آهنگ (http://rexmusic.org/)