PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : به نظر شما دیتا سنتر OVH بهتر است یا Redstation ?

dani010
June 24th, 2013, 16:57
سلام

من میخوام سرور اختصاصی بخرم برای سرور دانلود فلیم و سریال

بین دوتا دیتا سنتر موندم و قدرت و کیفیت پورت و هارد هم خیلی برام مهمه

میخوام از شما متخصصان و دوستان عزیز بپرسم به نظر شما کدام دیتا سنتر بهتر است OVH یا Redstation ؟

لطفا هرکسی تجربه شخص خودش همرا با دلیل بگه و خارج از این دوتا دیتا سنتر درباره دیتا سنتر دیگه ای بحث نکنه ممون میشم

پلن های انتخاب شده من از OVH :

Fiche serveur dédié SP 32G - OVH (http://www.ovh.com/fr/serveurs_dedies/sp_32g.xml)

پلن های انتخاب شده من از Redstation :

یکی از پلن های سایت آلما هاست

که OVH آقای مجید عیسی لو و Redstation از سایت آلما هاست میخوام تهیه کنم

دوستان می توانند با رعایت نهایت احترام نسبت به این دو مسئولینی که ازشون میخوام سرور بگیرم نظراتشونو بیان کنن

nikit
June 24th, 2013, 17:01
معمولا برای هاست و این موارد از دیتاسنتر هتزنر استفاده میشه که داخل انجمن دوستان هستند
در رداستیشن کمی مشکل میل سرور خواهید داشت اما برای سایت شما فکر نمیکنم مشکلی داشته باشه
سعی کنید سرور وارز تهیه کنید برای کارتون
هر دو دیتاسنتر مناسب هستند

majidisaloo1
June 24th, 2013, 17:02
فقط میتوانیم بگیم که خوشحالیم که مارا برای خرید انتخاب کرده اید

با سپاس
عیسی لو

Shayanzez
June 24th, 2013, 17:03
نظر شخصیه من OVH !
Redstation پورت میلش بسته هست و اینکه معمولا هارد هایی که روی سرور ها میزارن زیاد جالب نیست :)

hoost.ir
June 24th, 2013, 17:03
تنها مشكل رداستيشن ايميل هستش

nikit
June 24th, 2013, 17:05
نظر شخصیه من OVH !
Redstation پورت میلش بسته هست و اینکه معمولا هارد هایی که روی سرور ها میزارن زیاد جالب نیست :)

در مورد هارد سرور ها اشتباه فکر میکنید، مشکل از هارد نیست، فروشنده ها بهونه میگیرند ...

majidisaloo1
June 24th, 2013, 17:08
بگذارید تجربه شخصی خودم را از ovh بگم:

سرور های اختصاصی با کیفیت بالا و پورت عالی
پنلی که به ما میدهند بسیار کامل
پشتیبانی ضعیف است که معمولا نیازی به پشتیبانی نیست مگر مشکلات مربوط به بعضی فاکتور ها که از ما مدارک میخواهند و ما مدارک را در اختیارشان قرار میدهیم
تحویل سرویس فوق الاده سریع زیر یک ساعت ( اگر اینویس را تایید بکنند الگر نه که مقداری زمان میبرد ما برای این کار هر 2 هفته بهشون تیکت میدهیم که نیازی هست مدارک بدهیم و اون ها گاهی میخواهندو گاهی نمیخواهند برای این که دیگر توی اینویس ها کمترین مشکل را داشته باشیم)
فقط تنها مشکلش تیکتینگشون است که خیلی دیر پاسخ میده وگر ه آپتایم 100 درصد است و این پاسخ دیر به این دلیل است که تمام کار ها اتوماتیک انام میشود

با سپاس

bepad
June 24th, 2013, 17:14
ovh پیشنهاد میشه
جناب عیسی لو تایید میشه مجید جان :x

mehrshad.ho
June 24th, 2013, 17:46
100 در صد ovh

danitfk
June 24th, 2013, 17:50
در مورد هارد سرور ها اشتباه فکر میکنید، مشکل از هارد نیست، فروشنده ها بهونه میگیرند ...
رد استیشن برایsas 7.2krpm ـش از هارد های 16 مگابایت کش استفاده میکنند , باز هم میفرمایید فروشنده ها بهونه میگیرند؟!

Reza.exe
June 24th, 2013, 18:09
OVH پیشنهاد می شه
شبکه قوی ، سخت افزار درست حسابی

redstation به هیچ عنوان پیشنهاد نمی شه

asrhosting
June 24th, 2013, 18:18
Ovh

Yas-Host
June 24th, 2013, 18:33
با سلام
ovh پیشنهاد میشه!
جناب عیسی لو هم که دیگه جای تعریف ندارند..

موفق باشید.

ParsNetwork
June 24th, 2013, 19:12
به هیچ عنوان کسی از هتزنر برای میزبانی سایت دانلود و فیلم استفاده نمی کنه مگر اینکه اطلاعاتی از این دیتاسنتر سخت افزار و شبکش نداشته باشه

OVH رو توصیه می کنم چون هم هزینه کمتری داره و هم سوپرمایکرو هست.

شما در رد استیشن مجبورید هزینه بیشتری کنید که Riad H700 کنید که پایین تر این اصلا به کارتون نمیاد

بازم توصیه می کنم سمت هتزنر نرید توضیحات کامل دادم قبلا در تاپیک های مشابه بگردید پیدا می کنید از برند ضعیف هارد که اصلا ربطی به سرور نداره و مختص سیستم خانگی است گرفته تا شبکه محدود و بی کیفیتش

فقط می تونید Ex6s استفاده کنید که اونم از لحاظ سخت افزاری خوبه و الا از لحاظ شبکه و ترافیک که اوضاش خیته

hassan5099
June 24th, 2013, 19:53
سلام

redstation بگیرید

delta
June 24th, 2013, 20:38
بریدید و دوختید و سرورهای دیگر رو بد جلوه دادید و.. خلاص؟ هتزنر بده؟ رداستیشن بده؟ انوقت ovh عالیه؟

به شخصه با هتزنر دارم کار میکنم الان 8 ماهه یک قطعی کوچیک نداشتیم...بسیار پرسرعت و عالی هست سرورهاش.. حتی قبلا سایتمون رو نت افراز بود که سرورش هتزنر بود واقعا تک بود سرعت ...کیفیتش هم واقعا عالی... امدید میگید هتزنر بده؟

سرور رداستیشن از چند نفر دوستان دارم آخ نگفته.... الانم سایت اصلیمون رو رداستیشن هست با هارد ssd .. واقعا عالی و پرسرعت... تا جایی که من فهمیدم سرورهاش مشکلی نداشتن اما انگار هر باری شبکه های ایران با این دیتاسنتر مشکل پیدا میکنه..که بازم ربطی به آنا نداره.. اگر از دیتاسنتری تعریف میکنید حداقل بد دیگری رو نگید الکی...خیلی دوستان اینجا از هتزنر و رداستیشن سرور دارند و هیچ مشکلی هم باهاش ندارند.

ertebat7
June 24th, 2013, 20:48
هر دیتاسنتری معایب و مزایایی داره
در حالت کلی نمیشه نظری داد
ولی از لحاظ کیفیت سخت افزار به تریب کیفیت:
yesup کانادا --- بهترین
hetzner المان
ovh فرانسه
redstation انگلیس
شاید این ترتیب درست باشه
البته این نظر شخصی هست چون من مشکل سخت افزاری با رداستیشن و ovh داشتم

TARIMEHR
June 24th, 2013, 21:04
softlayer
iweb
yesuphost
xlhost
leaseweb
redstation
ovh
hetzner
parsonline :d

nikit
June 24th, 2013, 21:45
رد استیشن برایsas 7.2krpm ـش از هارد های 16 مگابایت کش استفاده میکنند , باز هم میفرمایید فروشنده ها بهونه میگیرند؟!

چند باری شده کسانی که vps به قیمت فضایی میدهند از این دیتاسنتر پس از اتمام رسیدن 6 ماه تخفیف یا روی کار امدن دیتاسنترهایی چون whole sale اقدام به انتقال سرویس ها دهند (که یه چیزه عادی هم حساب میشه براشون) مهلت سرویسشون به اتمام رسیده و به بهونهی سوختن هارد سرور کلا ...
یکیشم همین اواخر بودش، خواستید هم اسمشو براتون پ.خ بزنم

onogh
June 24th, 2013, 23:24
به هیچ عنوان کسی از هتزنر برای میزبانی سایت دانلود و فیلم استفاده نمی کنه مگر اینکه اطلاعاتی از این دیتاسنتر سخت افزار و شبکش نداشته باشه

OVH رو توصیه می کنم چون هم هزینه کمتری داره و هم سوپرمایکرو هست.

شما در رد استیشن مجبورید هزینه بیشتری کنید که Riad H700 کنید که پایین تر این اصلا به کارتون نمیاد

بازم توصیه می کنم سمت هتزنر نرید توضیحات کامل دادم قبلا در تاپیک های مشابه بگردید پیدا می کنید از برند ضعیف هارد که اصلا ربطی به سرور نداره و مختص سیستم خانگی است گرفته تا شبکه محدود و بی کیفیتش

فقط می تونید Ex6s استفاده کنید که اونم از لحاظ سخت افزاری خوبه و الا از لحاظ شبکه و ترافیک که اوضاش خیته

با سلام

100% رد میشه بنده خودم 4 سایت 4ترا بایتی فایل دارم در این دیتا سنتر نه ابیوز داره نه اسپم و نه کپی رایت و ....

و بزرگترین سایت های فیلم سریال از این دیتا سنتر اسفتاده میکنن

فروشنده سرور هتزنر هستم 2 سال و در 2 پنل 80 سرور داریم
دوستانی که میان اور سل میکنن و کیفیت بد میدن دلیل نمیشه هتزنر بد بشه این کیفیت بد از طریق ادمین ایجاد میشه

در مورد او وی اچ همه چزش خوبه اما ما ایرانها جنبه درست استفاده نداریم و سریع براش ابیوز و ... میاد شبکه هتزنر و اوی اچ و رد استیشن مثل هم هستند و اپ تایم 100 % هست در 3 دیتا سنتر نکته مهم اینه چطوری و برای چی از سرور استفاده بشه که باعث خرابی نشه

همه دوستان کسای تو این انجمن میشناسن که رو سرور رد استیشن 120 150 وی پی اس میدهند این قدرت سرور نیست این فروش زیاد ادمین برای کسب دارمد بیشتر هست که همه اون شخص و اشخاص میشناسن

بریدید و دوختید و سرورهای دیگر رو بد جلوه دادید و.. خلاص؟ هتزنر بده؟ رداستیشن بده؟ انوقت ovh عالیه؟

به شخصه با هتزنر دارم کار میکنم الان 8 ماهه یک قطعی کوچیک نداشتیم...بسیار پرسرعت و عالی هست سرورهاش.. حتی قبلا سایتمون رو نت افراز بود که سرورش هتزنر بود واقعا تک بود سرعت ...کیفیتش هم واقعا عالی... امدید میگید هتزنر بده؟

سرور رداستیشن از چند نفر دوستان دارم آخ نگفته.... الانم سایت اصلیمون رو رداستیشن هست با هارد ssd .. واقعا عالی و پرسرعت... تا جایی که من فهمیدم سرورهاش مشکلی نداشتن اما انگار هر باری شبکه های ایران با این دیتاسنتر مشکل پیدا میکنه..که بازم ربطی به آنا نداره.. اگر از دیتاسنتری تعریف میکنید حداقل بد دیگری رو نگید الکی...خیلی دوستان اینجا از هتزنر و رداستیشن سرور دارند و هیچ مشکلی هم باهاش ندارند.

تایید میشه

پیرو صحبت هام شما باید ببینید چی میخواهید از سرور با توجه به بودجه

کیفیت قیمت کارایی بخواهید هتزنر = هارد بالا + پرت 1 گیگ شیر تا 70 مگ دانلود + قطعات نو از نوع پی سی و ...
کیفیت قطعات بخواهید گرانی پهنای باند در حد نامحدود = او وی اچ و رداستیشن

نظر شخص من

پول دارید و کار تجاری رداستیشن
استفاده شخصی میخواهید کنید فقط هتزنر هزینه کم = در اقتصاد موفق اولین چیز هزینه کم هست
اروپا و امریکا و ... ایران نیستند قیمت پاین یعنی کیفیت بد باشه

با تشکر
حسینی
09374329173

Mihan-VPS
June 24th, 2013, 23:42
Redstation از نظر من بهتر از ovh هست.
از نظر کیفیت و سرعت هارد و پشتیبانی!

قزوین هاست
June 25th, 2013, 01:12
او وی اچ
اما یس آپ هاست ی چیز دیگست

paradiseserver
June 25th, 2013, 01:15
سلام
از رد استیشن تهیه کنید
ovh کمی مشکل داره
وقتی سرور توسط دیتاسنتر مسدود میشود
فقط یک اکانت اف تی پی به شما داده خواهد شد اون هم که قربونش برم .....................8-|
خودم تجربش رو داشتم
در کل رد استیشن پیشنهاد میشود :x

P30w.com
June 25th, 2013, 01:16
Redstation از نظر من بهتر از ovh هست.
از نظر کیفیت و سرعت هارد و پشتیبانی!

با سلام خدمت شما،

به نظر بنده مقایسه بین پورشه و پراید هست.

بنده با هر دو دیتاسنتر کار کردم و رد استیشن رو ۱۰۰ ٪

تایید میکنم.

کیفیت پورت / پشتیبانی متداوم / قطعات جدید و ...

ارادت :53:

CityKala.net
June 25th, 2013, 10:18
سلام

من میخوام سرور اختصاصی بخرم برای سرور دانلود فلیم و سریال

بین دوتا دیتا سنتر موندم و قدرت و کیفیت پورت و هارد هم خیلی برام مهمه

میخوام از شما متخصصان و دوستان عزیز بپرسم به نظر شما کدام دیتا سنتر بهتر است OVH یا Redstation ؟

لطفا هرکسی تجربه شخص خودش همرا با دلیل بگه و خارج از این دوتا دیتا سنتر درباره دیتا سنتر دیگه ای بحث نکنه ممون میشم

پلن های انتخاب شده من از OVH :

Fiche serveur dédié SP 32G - OVH (http://www.ovh.com/fr/serveurs_dedies/sp_32g.xml)

پلن های انتخاب شده من از Redstation :

یکی از پلن های سایت آلما هاست

که OVH آقای مجید عیسی لو و Redstation از سایت آلما هاست میخوام تهیه کنم

دوستان می توانند با رعایت نهایت احترام نسبت به این دو مسئولینی که ازشون میخوام سرور بگیرم نظراتشونو بیان کنن
اگر میتوانید مدیریت کنید OVH
clients.pasargadit.co/cart.php
وبسایت ما در حدود دو سال در این دیتاسنتر می باشد

dani010
June 25th, 2013, 13:54
دوستان من از این سرور میخوام به عنوان سرور دانلود فیلم و سریال استفاده کنم یعنی اگر از ovh استفاده کنم ابیوز میده و یعنی حتی ممکنه سرور ببنده !
چون سرور دانلود فیلم و سریال من اولا به صورت vip هست و دوما من فابل هامو نگه میدارم رو سرور

AlmaHost
June 25th, 2013, 14:44
سلام
تمام پست ها و نظرات را ملاحظه کردیم و صرفا جهت اطلاع و تکمیل تحقیقات میدانی صاحب پست عنوان مکنیم:
هر دیتا سنتری نسبت تجهیزاتی که ارائه میدهد و مدل شبکه و مالیاتی که در آن کشور میباشد و قوانین کپی رایت دارای قیمت های متنوعی میباشد.
لذا میبایست قبل خرید ، شخص سفارش دهنده به چند نکته توجه کند :
1: سرور را به چه منظور میخواهد ؟ اگر به این پرسش پاسخ صحیح دهد سخت افزار و مدل شبکه خود را میتواند به راحتی در این دیتا سنتر ها تهیه کند
2: با توجه به نوسانات ارزی چه میزان میتواند هزینه ماهانه کند که در مواردی که قیمت ارز بالا میرود به مشکل نخورد . با مشخص شدن این پاسخ میتواند به دیتا سنتر مورد نظرنزدیک تر شود
3: سطح مدیریت سفارش دهنده و تخصص خود بر روی سرور چقدر میباشد؟ تاثیر مستقیم دارد بر انتظار داشتن از پشتیبانی دیتا سنتر
البنه نکات فنی دیگر هم میباشد اما لازمه یک خرید درست فکر میکنم این است
.............................................
حال بدون پیش داوری و بدون هدف تخریب : تمامی همکاران و کاربرانی که از این دیتا سنتر ها سرویس میگیرند قاعدتا راضی هستند که هم خود استفاده میکنند هم از انها سرویس ارائه میدهند
بنده به شخصه نه در مورد هتزنر موردی به چشم دیدم و مشکل خاصی دارد نه از او وی اچ و نه از رد استیشن تنها مشکلاتی که در این چند سال از دو دیتا سنتر اول به وجود آمد مواردی بود که در اصل نمایندگان و یا فروشندگان آن دیتا سنتر ها به وجود آورده بودن البته نه همه نمایندگان که مستندات ان موجود است . پس ایرادی به دیتا سنترها نیست
یک سری گفتند هتزنر سرور ایرانی ها میبندد یا به شدت با ابیوز برخورد میکند اما در واقع این چنین نیست بلکه ابیوزی که برای کاربران ایرانی زیاد مهم نیست برای دیتا سنتر بسیار مهم میباشد به دلیل مشکلات حقوقی که در بر دارد و با ارتباطی خوب و قوی با دیتا سنتر در این جور مواقع به راحتی میتوان از مورد را پشت سر گذاست . در هتزنر سخت افزار بیشتر روی برند های سوپر میکرو استوار است و به همین دلیل قیمت های نازلتری را شاهد هستیم ولی خوب همیشه تفاوت ها در سخت افزار و قیمت گاهی برای مصارف خاص مهم هستند.
در رابطه با دیتا سنتر او وی اچ استارت خوبی داشته و روز افزون در حال اصلاح و بروز شدن میباشد که خاصیت هر دیتا سنتری میباشد که میخواهد در این بازار سهمی داشته باشد
مشکل شبکه یا سخت افزار مشاهده نشده و حتی اقدام به گشترش لوکیشن به واسطه ای پی ترانسفر نموده . تنها مشکلی که مشاهده شده بود همانطور که قبلا گفتم موردی بود که نماینده به وجود آورده بود در زمینه پرداخت ها و باعث مسدود شدن سرور تعدادی از کاربران شده بود وحساست دیتا سنتر.
و در آخر دیتا سنتر رداستیشن که مدت زمان زیادی در حال کار با این دیتا سنتر هستیم:
نظر کاربران در مورد ایمیل تا حدودی درست است اما توضیخ بیشتر اینکه دیتا سنتر برای جلوگیری از اسپم از ریلی اختصاصی استقاده میکند و محدودیت در ارسال وجود دارد . که میتوان به راحتی با یک سرور مجازی از خارج ار دیتا سنتر یک ریلی شخصی برای ارسال انبوه داشت و ما خود این کار را کرده ایم.
بابت هارد هم بارها صحبت شده استفاده از رید رایگان اچ دویست برای مجازی سازی مناسب نیست و در هنگام سفارش آنلاین برای شما پیغامی بر این مبنی صادر میشود که با جایگزینی اچ هفتصد قابل حل است البته به جز دو پلن باقی سرور ها اچ هفتصد رایگان دارند
دلیل وجود رید هم فقط به خاطر استفاده از برند دل میباشد حال اگر برند دل از نظر کاربران برند خوبی نیست هم جای تفکر دارد هم جای احترام به نظر انها
مثال: سوئیچ سیسکو 48 پوت سی هزار پوند و جونیپر 48 هشت هزار پوند پس باید بگوییم هر دو یک کار میکنند و چون سیسکو گران تر است و پول ما نمیرسد بدرد نمیخورد و یا دارای مشکل است
............................
در آخر هر سه دیتا سنتر دارای اپتایم خوب و پرتی مناسب هستند
موفق وپیروز

majidisaloo1
June 25th, 2013, 15:05
ممنون از الماهاست عزیز انصافا بدون غرض سخن گفتند و این مورد را من تایید میکنم و همیشه گفته ام که دیگر انقدر گفته ام کاربران دارن از بر میشوند
99 درصد دیتا سنتر ها بد نیستند و این فروشندگان این دیتا سنتر ها هستند که دچار مشکل میکنند
شما باید متوجه باشین که چرا گاهی بعضی جا ها باید 10000 یا بیشتر یا کمتر گران بخرید و این چرا ارزون است و اون چرا گرون اگر این را متوجه بشین موفق خواهید بود و اگر نشین هم که دیگر آخر و عاقبت معلوم است

dani010
June 25th, 2013, 15:27
ممنون از الماهاست عزیز انصافا بدون غرض سخن گفتند و این مورد را من تایید میکنم و همیشه گفته ام که دیگر انقدر گفته ام کاربران دارن از بر میشوند
99 درصد دیتا سنتر ها بد نیستند و این فروشندگان این دیتا سنتر ها هستند که دچار مشکل میکنند
شما باید متوجه باشین که چرا گاهی بعضی جا ها باید 10000 یا بیشتر یا کمتر گران بخرید و این چرا ارزون است و اون چرا گرون اگر این را متوجه بشین موفق خواهید بود و اگر نشین هم که دیگر آخر و عاقبت معلوم است

با تشکر از شما آقای عیسی لو

ممنون میشم اگر کمی کم کنید بهم که الان فکرم دربازه ovh مشغول یک مساله دیگری شده

اونم اینکه آیا کار من که به عنوان سرور دانلود فیلم و سریال میخوام استفاده کنم جز خلاف قوانین ovh هست ؟
آیا میتونم روی ovh از تورنت استفاده کنم یا نه؟

majidisaloo1
June 25th, 2013, 15:38
با تشکر از شما آقای عیسی لو

اونم اینکه آیا کار من که به عنوان سرور دانلود فیلم و سریال میخوام استفاده کنم جز خلاف قوانین ovh هست ؟

در مورد قیمت باید بهتون بگم بنده پرداخت هایی که برای دیتاسنترها انجام میدهیم همه با توجه به حساب بانکی میباشد و سورس حساب بانکی است برای این مورد ما باید از طریق صرافی به حساب بانکی خودمان که داخل دوبی و ترکیه داریم واریز بکنیم و از طریق حساب بانکی پیپال یا ویزامون را شارژ بکنیم که در این میان مقداری را صرافی به عنوان کارمزد بر میداره علاوه بر اینکه نرخ حواله محاسبه میکند ( برای 1000 دلار معمولا 50 دلار کارمزد برمیدارند) و مقداری هم بانک و همچنین پیپال این هزینه را بر میدارد عملا دلیل گران بودن نرخ ارز ما برای پرداخت های ovh این دلیل می باشد و به دلیل حساسیت ovh تمامی مدارک ما قانونی بوده و کوچک ترین مشکلی با OVH نداریم برای این مورد هر کاربری بخواهد خودش پرداخت بکنه جایی در آنلاین سرور ندارد چون سورس ما معلوم و قابل اثبات است برای OVH و فقط با 2 حساب میزنیم همین و بس و OVH هم به دلیل اینکه دیگر اعتماد کرده و روابط خوبی باهاشون داریم مشکلی از این جهت برای هیچ یک از سرور های ما ایجاد نشده است
پس هیچ انتظار کاهش قیمتی از جانب ما نداشته باشید

با سپاس
عیسی لو

قزوین هاست
June 25th, 2013, 15:45
سلام
دریاهو آف دادید نبودم
تشریف میارید یاهو؟

dani010
June 25th, 2013, 15:47
در مورد قیمت باید بهتون بگم بنده پرداخت هایی که برای دیتاسنترها انجام میدهیم همه با توجه به حساب بانکی میباشد و سورس حساب بانکی است برای این مورد ما باید از طریق صرافی به حساب بانکی خودمان که داخل دوبی و ترکیه داریم واریز بکنیم و از طریق حساب بانکی پیپال یا ویزامون را شارژ بکنیم که در این میان مقداری را صرافی به عنوان کارمزد بر میداره علاوه بر اینکه نرخ حواله محاسبه میکند ( برای 1000 دلار معمولا 50 دلار کارمزد برمیدارند) و مقداری هم بانک و همچنین پیپال این هزینه را بر میدارد عملا دلیل گران بودن نرخ ارز ما برای پرداخت های ovh این دلیل می باشد و به دلیل حساسیت ovh تمامی مدارک ما قانونی بوده و کوچک ترین مشکلی با OVH نداریم برای این مورد هر کاربری بخواهد خودش پرداخت بکنه جایی در آنلاین سرور ندارد چون سورس ما معلوم و قابل اثبات است برای OVH و فقط با 2 حساب میزنیم همین و بس و OVH هم به دلیل اینکه دیگر اعتماد کرده و روابط خوبی باهاشون داریم مشکلی از این جهت برای هیچ یک از سرور های ما ایجاد نشده است
پس هیچ انتظار کاهش قیمتی از جانب ما نداشته باشید

با سپاس
عیسی لو

آقای عیسی لو من نفهمیدم جواب نقل قول منو دادید یا یکی از کاربران دیگه !!!!!!!

چون سوالاتی که من پرسیدم اصلا ربطی به هزینه و قیمت نداره !!!!!!!!!

سوالات من چیز دیگری هست که در پاسخی که دادید به هیچ کدام از سوالات من اشاره ای هم نشده

majidisaloo1
June 25th, 2013, 15:51
جواب این مورد که گفتین کم کنم را دادم:

در مورد این 2 سوال:

آیا کار من که به عنوان سرور دانلود فیلم و سریال میخوام استفاده کنم جز خلاف قوانین ovh هست ؟

خیر جزء خلاف قوانین نیست اما یک بار یکی از سیات ها به خاطر مطالب از یکی از کاربران شکایت کرده بود که لینک مطالب را دادند و ما هم پاک کردیم مشکل برطرف شد
اون موردش شکایت داشت که با پاک کردن لینک ها برطرف شد

بله مشکلی از بابت تورنت شخصی ندارند

sonixax
August 18th, 2013, 01:46

نه هتزنر بلکه تمام سرورهای اروپایی آشغال هستند ! یه IP اضافه میخوای باید سه سال التماس کنی آخرش هم میگن با گاید لاین Raip.net درخواستتون نمیخونه !
اصلا فکر دیتاسنترهای اروپایی رو از سرتون بیرون کنید .