PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : به نظرتون چه سایتی راه بندازم که زود بتونه بالا بیاد و درآمد کسب کنه؟

mihoserver
June 24th, 2013, 14:43
سلام دوستان.
من قصد راه انداختن یه سایت دارم که زود بتونه بالا بیاد و درامد کسب کنه.
و اینکه زیاد هم وقت صرف مدیریتش نکنم . هزینشم بین 300 تا 600 هزار تومن باشه البته اگه چیز خوب و مطمنی باشه بالاتر هم باشه خرج میکنم
میخواستم سایت دانلود راه بندازم ولی وقت گیره و الان هم انقد سایت های دانلود زیاد شدن که خیلی باید شاخ باشی تا بتونی حرفی برا گفتن داشته باشی. اگه چیز خاصی یا طرح جالبی به نظرتون میرسه لطفا راهنمایی کنید.

aligoli
June 24th, 2013, 14:47
ایده خلق کنید، سرویس های اینترنتی، سایتی که بتواند خدمتی ارایه کند، سایت هایی که مشابه هش زیاد هست راه اندازی کنید از نظر من به جایی نخواهید رسید، بعد از خلق ایده روی اون فکر کنید و توسعه اش دهید. با فرهنگی ایرانی اسلامی مغایرت نداشته باشد بهتر است. در مرحله اول فکر فروش ایده و کسب درآمد از ایده نباشید.
با سیاست گام بردارید بهتر است مثلا همه پلن ها را یا خدمات را دارای هزینه نکنید، یکی را رایگان بذارید که همه و عموم بتوانند استفاده کنند اینطور طرفدار سایت شما بیشتر می شوند.
اگر طراحی و پیاده سازی این ایده را نتوانستید انجام دهید می توانید روی بنده حساب کنید.

nikit
June 24th, 2013, 14:50
سایت خبری هم بد نیست، معمولا یه جا میرم یه فایل دانلود کنم بخش خبر هاشو میبینم جذب میشم :دی
چند تا نویسنده بگیرید با چند نفر شریک بشید، چند سایت راه بندازید (خبری + دانلود + اجتماعی ...) معمولا هم جواب میده دبه شرطی که هر 3 با هم باشند

mihoserver
June 24th, 2013, 14:53
ایده خلق کنید، سرویس های اینترنتی، سایتی که بتواند خدمتی ارایه کند، سایت هایی که مشابه هش زیاد هست راه اندازی کنید از نظر من به جایی نخواهید رسید، بعد از خلق ایده روی اون فکر کنید و توسعه اش دهید. با فرهنگی ایرانی اسلامی مغایرت نداشته باشد بهتر است. در مرحله اول فکر فروش ایده و کسب درآمد از ایده نباشید.
با سیاست گام بردارید بهتر است مثلا همه پلن ها را یا خدمات را دارای هزینه نکنید، یکی را رایگان بذارید که همه و عموم بتوانند استفاده کنند اینطور طرفدار سایت شما بیشتر می شوند.
اگر طراحی و پیاده سازی این ایده را نتوانستید انجام دهید می توانید روی بنده حساب کنید.
درود.
منم هدفم اینه که یه ایده ای باشه جدید . یه چیزی باشه که تو نت کم باشه .
تشکر میکنم از پاسختون . اگر ایده ای دارید بفرمایید

nginxweb
June 24th, 2013, 14:54
صرفا راه اندازی شرط موفقیت نیست
تداوم و اصولی کار کردن مهم تر می باشد

با الگوریتم های جدید گوگل سایت ها به سختی پیشرفت میکنند یا اینکه پس از یک مدت ثابت میمانند و پیشرفتی نخواهند داشت

هر سایتی مزنید فکر این باشید که مطالب Unique content باشه یعنی خالص و اختصاصی باشد

اگر به این فکر میکنید که با کپی یا حتی تغییر عنوان مطالب سایت های دیگر امار بگیرید اشتباه مجض کردید و وسط راه متوقف خواهید شد

موضوع سایت مهم نیست اصولی کار کردن مهم می باشد

mihoserver
June 24th, 2013, 14:56
سایت خبری هم بد نیست، معمولا یه جا میرم یه فایل دانلود کنم بخش خبر هاشو میبینم جذب میشم :دی
چند تا نویسنده بگیرید با چند نفر شریک بشید، چند سایت راه بندازید (خبری + دانلود + اجتماعی ...) معمولا هم جواب میده دبه شرطی که هر 3 با هم باشند

درود
ولی متاسفانه سایت های خبری و دانلود انقد زیاد شدن که خیلی سخته بخوای یه سایت رو بین اینا بالا بیاری

nikit
June 24th, 2013, 14:59
درود
ولی متاسفانه سایت های خبری و دانلود انقد زیاد شدن که خیلی سخته بخوای یه سایت رو بین اینا بالا بیاری

عرض کردم به شرطی که چند سایت باشه، از این نوع من زیاد ندیدم، کمی پیشرفتش راح تر هست، سعی کنید هزینه کمتری برای قالب و تهیه سایت بکنید در قبالش به محتوای سایت بیشتر برسید

mihoserver
June 24th, 2013, 15:00
صرفا راه اندازی شرط موفقیت نیست
تداوم و اصولی کار کردن مهم تر می باشد

با الگوریتم های جدید گوگل سایت ها به سختی پیشرفت میکنند یا اینکه پس از یک مدت ثابت میمانند و پیشرفتی نخواهند داشت

هر سایتی مزنید فکر این باشید که مطالب Unique content باشه یعنی خالص و اختصاصی باشد

اگر به این فکر میکنید که با کپی یا حتی تغییر عنوان مطالب سایت های دیگر امار بگیرید اشتباه مجض کردید و وسط راه متوقف خواهید شد

موضوع سایت مهم نیست اصولی کار کردن مهم می باشد

درود . اصول کار و مدیریت خیلی مهمه . ولی همونطور که عرض کردم میخوام یه چیز جدید باشه که بتونه کاربر به سمت خودش جذب کنه .
یه ایده جدید.
به فرض مثال فوتبال فانتزی یه ایده جدید بوده

mihoserver
June 24th, 2013, 15:03
عرض کردم به شرطی که چند سایت باشه، از این نوع من زیاد ندیدم، کمی پیشرفتش راح تر هست، سعی کنید هزینه کمتری برای قالب و تهیه سایت بکنید در قبالش به محتوای سایت بیشتر برسید

با تشکر
ولی متاسفانه وقت زیادی میبره و من هم عرض کردم وقت گیر نباشه

aligoli
June 24th, 2013, 15:15
مطمین باشید هیچکس ایده پولساز خود را اگر بهش ایمان داشته باشد در اختیار شما قرار نمی دهد، شما باید شخصا روی این مورد متمرکز شوید و ذهن خود را خلاق کنید، باور داشته باشید که می توانید پولساز باشید، شک نکنید، خواهید شد.
البته به گفته های " nginxweb " باید توجه بسیار بالایی داشته باشید، البته خودتان هم این موارد را می دانید، قطعا ایده ای که نو باشد، مطالب نو هم می طلبد، سخت است، اما با فکر ، فکر ، فکر، خواهد شد.
اما از نظر من : 1. موضوع سایت مهم است. 2. طراحی توسعه و نحوه پیاده سازی ایده مهم است. 3. مدیریت و ایجاد روش استراتژیک برای برنامه های تبلیغات، بازدید بیشتر و آشنا نمودنش با حداکثریت جامعه مهم است.
تمام موارد مهم است. قطعا اگر محتوا و موضوع خوبی نداشته باشیم نمی توانیم آن را به درستی هم مدیریت نماییم.

کامران غلامی
November 6th, 2014, 19:20
به نظر من سایت دانلود نرم افزار از همه بهتره راحتتر به درامد میرسه.

hassan_shahi
November 6th, 2014, 19:40
سلام دوست عزیز
همونطور که یکی از دوستان گفتن هیچ کس ایده هایی که پولساز باشه و خیلی راحت بشه ازش پول در آورد رو نمیاد به شما یا کلا به عموم بگه مگر اینکه دنبال اسپانسر مالی باشه.

اگر واقعا قصد کار کردن روی نت دارید یا از روی سایتتون بدون اینکه زمان زیادی رو صرف کنید میخواید در آمدی داشته باشید به من تو یاهو یا همین جا پیام بدید من میتونم چند تا روش رو بهتون بگم که بتونید بعد از کار کردن مدت کوتاهی به سود خوبی برسید.

hharddy
November 6th, 2014, 19:43
دوست عزیز شما هم میخوای سایتت زود بیاد بالا هم میخوای برای مدیریتش زیاد وقت نذاری!! خوب هیچکاری قطعا بدون تلاش و زحمت به جایگاه خیلی بالایی نمیرسه (البته امیدوارم برسید) هرکاری زحمت و تلاش خودش رو میطلبه
موفق باشید

mehrangta
November 6th, 2014, 20:38
بقیه دوستان گقتند که چطوری سایت خوبی بزنی

پیشنهاد من سایت فروش اکانت کلش او کلنز هست

vahab00
November 6th, 2014, 20:45
اصلا مهم نیست چه سایتی بزنی
مهم اینه چطور سایت رو اداره کنی
همین و بس
حتی به قول خودتون سایتی با موضوع دانلود گفتید نمیشه اما مگه میشه نشه ؟ مگه نشد داریم ؟ باید بخواید
اما متاسفانه گفتید
وقت مدیرش رو نگیره و زحمت نخواد که باید بگم :
ما شمالی ها یه مثل داریم میگه :
طرف هم خر رو میخواد هم خرما رو اینطور که نمیشه
یا اینکه
مزد آن گرفت که جان برادر کار کرد

یه شبه نمیشه خیالتون راحت

da6276
November 6th, 2014, 21:02
درود
شما چه تخصصی دارید؟
بنظر من در تخصص خودتون هر سایتی بزنید موفق میشید.

vahidalvandi
November 6th, 2014, 21:33
یک وب سایت دانلود
پیشنهاد وب سایت دانلودینه برای فروش قرار گرفته است

دانلودینه| دانلود بازی | دانلود نرم افزار | دانلود آموزش - (http://www.downloadine.ir)

09307408480

mehrdad-arch
November 6th, 2014, 22:03
ایده خلق کنید، سرویس های اینترنتی، سایتی که بتواند خدمتی ارایه کند، سایت هایی که مشابه هش زیاد هست راه اندازی کنید از نظر من به جایی نخواهید رسید، بعد از خلق ایده روی اون فکر کنید و توسعه اش دهید. با فرهنگی ایرانی اسلامی مغایرت نداشته باشد بهتر است.
من هم با نظر ایشون موافقم باید نوآوری کنید!

kool
November 6th, 2014, 22:24
سلام
اگه وقت کامل نتونید بزارید و ایده خاص و جدید و پر طرفدار نداشته باشید. به نظر من اون مبلغ کم اولیه رو هم از دست میدید. بهتره اینطوری شروع نکنید.

iran.cyber
November 6th, 2014, 22:46
شما میتونی با یک ایده خوب موفق بشی.
ولی بعد از اون اگر ایده نداشتی میتونی در بین سایت های غیر مجاز هم بالا بیای ، الان فیلت.ر شدن سایت هایی مثل ایران فیلم واقعاً کمک بزرگی به سایر سایت ها میکنه( سایت های همسایه با فعالیت مشابه ).
شما یک سایت فیلم بزن روی سئوش کار کن بیاد صفحه 1 روزی 100 تومن کم کم در میاری ، تضمینی ، تا روزی 200 هم میتونی فکر کنی.
تو سایت های مجاز شانستون خیلی کمه.
موفق باشید...

Mahdijafarzadeh
November 6th, 2014, 22:49
فقط تلاش بودن تلاش هیچی نمیشه هرچی زدید مثلا سایت دانلود باشه شما باید هر روز حد اقل 20 تا مطلب بزارید و زودتر از همه سایت دانلود اون برنامه و یا...... منتشر بکنید

iran.cyber
November 7th, 2014, 11:51
فقط تلاش بودن تلاش هیچی نمیشه هرچی زدید مثلا سایت دانلود باشه شما باید هر روز حد اقل 20 تا مطلب بزارید و زودتر از همه سایت دانلود اون برنامه و یا...... منتشر بکنید

سلام.
شما عرض کردید حداقل 20 تا مطلب ، بهتر نیست 24 مطلب ارسال بشه ؟ و برای هر یک ساعت تنظیم بشه ؟ اینطوری سایت 24 ساعته آپدیت هست و در کمتر از 2 هفته آمار و الکساش مثال زدنی میشه.
مطلب هم لازم نیست زود بزارید ، چون شما تازه کار هستید امیدی نباید داشته باشید که سریع ایندکس بشه ، به عنوان مثال دانلودها مطالبش در کمتر از 3 دقیقه در گوگل ایندکس میشه و همیشه هم جزو اولین نتایج میاد.
در مورد متن مطلاب هم می تونید کپی کنید ولی چند کلمه اولش رو به دلخواه یک چیزی بنویسید.
اگر به این شکل عمل کنید ، مطمئن باشید ، موفق می شید.

سیدرضا بازیار
November 7th, 2014, 12:10
بعضی از سایت ها میلیون ها مطلب رو دارن اما روزانه 1000 بازدید هم ندارن. بعضی از سایت ها هم 100 مطلب دارن و روزانه هزاران بازدید
مدتی پیش یه مطلب گذاشتم. بعد از یک ماه یه ایمیل از طرف گوگل بهم اومد که به عنووان مطلب اختصاصی شناخته شده و روزانه 5000 بازدید کننده فقط روی اون مطلب داشتم که همون مطلب باعث شد رتبه 4000 الکسا ایران رو بگیرم
همه چیز بستگی به مطلب اختصاصی داره
مثلا یه سایت در زمینه: دانلود جزوه های درسی یا دانلود نمونه سوالات امتحانی

nima-s
November 7th, 2014, 12:14
سلام
سایت دانلود فایلهای حجیم که متقاضی و مصرف کننده زیادی داشته باشه با لینک غیر مستقیم از سایت فایل مانی و... که شما خودت پایه باشی ایده زیاده
موفق باشید